Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas X tema

Mes irgi turejom AD. Iki 3-4 metu padetis buvo baisi, ir niekas nepadejo, nei dietos nei kremai kremeliai, kol neisaugome sio "siaubuko". Linkiu visoms kantrybes ir kuo greiciau pasveikti!
Atsakyti
[O rodėte tas pūsleles gydytojams?
[/quote]

Ne, nes jos gan greitai praeina, o pas gydytoja neimanoma papult.
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2009 02 20, 03:23)
o mums jau 2 men nepraeina. jau atrodo taip arti pilno isnykimo... bet vis pilnai nedingsta. sudocrem anksciau per nakti viska panaikindavo, o sikart nepadeda  g.gif

Mums po sauskelnem tai AD nera, bet jau pora kartu grybelis buvo.. Pirma karta kazkoki tepala siauliuos israse, pasirodo hormoninis unsure.gif Nu issigydem.. O dabar kai Vilniuj lankomes tai dave meginuka kremo, tai praejo jau po antro patepimo visiskai bigsmile.gif O buvo tai ziauru... net slapiuoti pradejo uzpakaliukas verysad.gif Parasyciau pavadinima, bet meginukas pas MB, turi nupirkt man to kremo ax.gif ir nesausina visiskai mums thumbup.gif Sodocremas mums sausindavo ir nepadedavo schmoll.gif Nors dabar galvoju nusipirksiu as to kremo ir neaisku ar dar panaudosiu doh.gif lotuliukas.gif
Va radau kaip vadinas jei kam idomu, is A-Dermos, vadinas Dermalibour.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raganaa999: 21 vasario 2009 - 11:33
QUOTE(Alvija @ 2009 02 21, 10:49)
Mes irgi turejom AD. Iki 3-4 metu padetis buvo baisi, ir niekas nepadejo, nei dietos nei kremai kremeliai, kol neisaugome sio "siaubuko".  Linkiu visoms kantrybes ir kuo greiciau pasveikti!

Ir kaip dabar laikotes, ar su odele problemu yra, ar reikalauja nuolatinio tepimo? Ar neperaugo AD i kitas atopines ligas?
Atsakyti
4u.gif
Nuo grybelio mes naudojom Imazol kremą

Papildyta:
QUOTE(orchidejaa @ 2009 02 20, 19:13)
Labai norėčiau pabandyt TS, ar KS tik ar yra jo Lietuvoje pirkt? ir kur? UK užmačiau o kokios firmos TS  čia dauguma naudojate,? nes radau skirtingų firmų.
Kuo prausiate savo mažylius, kunelį, plaukučius?
Dėkui

TS mes perkam iš Daddygirl mirksiukas.gif

Prausimui naudojam Daddygirl pagamintą muiliuką su TS ir avižom. O plaukučius ir kartais kunelį prausiu su Avent Baby Body&Hair Wash
Papildyta:
QUOTE(lawanda @ 2009 02 21, 09:48)

o del knygu as manau gal geriau tarkim musu "bedoms" aktualiu knygu sarasiuka padaryt, tarkim pasidalintumem kuri kokias skaite ir kazka naudingo surado, tada gal butu ir kitoms idomu jas paskaityti  ax.gif

drinks_cheers.gif butų thumbup.gif
Kaip matau randi jau laisvo laiko mirksiukas.gif ir su mumis pabendrauji thumbup.gif

Papildyta:

Otaip na kur tu dingai? g.gif


Atsakyti
QUOTE(Alvija @ 2009 02 21, 20:49)
Mes irgi turejom AD. Iki 3-4 metu padetis buvo baisi, ir niekas nepadejo, nei dietos nei kremai kremeliai, kol neisaugome sio "siaubuko".  Linkiu visoms kantrybes ir kuo greiciau pasveikti!


Butu idomu, tai kada gi pagaliau praaugot ta AD ir turejot alergija maistui kartu su AD, jei turejot tai kaip dabar, ar galite viska valgyti? Labai butu idomu suzinoti 4u.gif
Atsakyti
4u.gif
QUOTE(Laiskriste1 @ 2009 02 21, 13:38)

Otaip na kur tu dingai?


4u.gif matau,bandotės daug kremukų. Jo - aš aną kremą šlapiavimams naudojau - jie mūsų didžiausia bėda buvo.

lotuliukas.gif
tyliai sėdžiu pogrindyje cool.gif . nagi o gyvenam - po senovei - cool.gif laikau ištempus ausis ir išplėtus akis - skaičiuoju bėrimus,kur, kokioj vietoj, kokio pobūdžio ,nuo ko jie galėjo atsirast mano nuomone ir pan (beja,labai geras pastebėjimas buvo vienos mamytės apie bėrimų lokalizaciją - mum sutapo irgi drinks_cheers.gif - nuo saldumynų beria daugmaž visose vietose, nuo kiaušinių - apie smilkinius, žuvis - kakta ). Vaikas valgyt nori daug ko,taigi - duodu ir žiūriu, kiek ilgai laikosi bėrimas - nes paprastai visviena išberia nuo visų "blogiečių" galimų,kaip kad pienas, kiaušiniai, balti gaminiai, grikiai ir pan., bet visai kitaip "gyjam" - tie bėrimai laikosi max. 3 dienas mano pastebėjimu rolleyes.gif , bet, kadangi kasdien visviena valgom kokių "nuodėmingų" produktų, tai vis dar išberta. Tik va nepatinka man bėrimų sausumas - prieš porą dienų kalbėjau su homeopate,tai sakė, kadgal per daug "nusausinom" odelę ( unsure.gif aš gi labai bijojau šlapiavimų, kokios žaizdos gi pas mus buvo , ir visad tai jai akcentuodavau) - tai dabar rečiau žirniukus pradėsim gerti. Niu, nepagavom mes dar tos ligos už uodegos doh.gif .. ech. drėkinu tai taip pat - TS, kedrų aliejum, ir kas "pakliūva po ranka" - alyvuogių aliejum, sviestu - žodž,kai pro šalį lekia, tai vis patepu kuom nors - nors, kad tai padėtų, nelabai pastebiu - kažkokia odelė kitokia patapus .. niu, ką aš žinau ... tai ir tyliu vis - žiūriu kas čia mum bus doh.gif
Kiekvienam vis kitaip,panašu rolleyes.gif .. negali labai ką ir lygintis doh.gif .. . beja,dar kelis realius atvejus išgirdau,kur nuo AD pagijo sudavus dyyyydelę dozę alergeno pagrindinio blink.gif doh.gif - rolleyes.gif va taip būna,bet gi nepulsiu dabar saviškės valgydint žemės riešutu,kuriam maksimali kraujo reakcija, kad po to spėt greitukės sulaukt rolleyes.gif . Taigi, nelabai čia galim viena kitos pavyzdžiais remtis - kaip ir tos pačios Taunytės knygoj yra atvejis, kur ji čiut vaiko nenumarino"leidus" jam suvalgyt žuvies,kuriai jis buvo alergiškas, o ji netikėjo tokia reakcija ax.gif . Stebėt stebėt stebėt belieka ir daryt patiems išvadas, kas savo vaikui geriausia. O gaila ... biggrin.gif negali "nusikopint " kokio stebūklingo recepto lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Otaip: 21 vasario 2009 - 13:13
Dėl tų knygų citavimo, žiūrėkit ką pagalvojau g.gif, gal kam nors tai neįdomu/skaityta/girdėta, bet manau naujai prisijungusiom, tai visai neprošal paskaityt... bet kad neperkrauti tos pirmos žinutės, galima vertingesnius straipsnelius sukelt į savo dienoraštį, o mes pirmoj žinutėj matysim tik nuorodas. Galima ten sukelt ir receptukus, ir gydytojų duomenis ir tas pačias ištraukas ir knygų, žurnalų ir pan g.gif.
Aš čia iš kitos temos mergaičių patirtimi pasidalinau mirksiukas.gif.
Atsakyti
Laba diena.Taigi buvau apsidžiaugus,kad radau,kas galėjo alergizuoti mano klecką.Bet...Taigi o buvo taip.Pakeičiau čiužinuką.Iki tol miegojo ant kokosinio.Tai žinokit jau kitą dieną rezultatas akivaizdus.O po poros dienų pagijo net tos vietos,kurios buvo tokios šiurkščios ( rankyčių ir kojyčių ties pirščiukais ).Jas pirmiausia bėrimas buvo užklupęs.Odelė tokia pasidarė gražutė,kad dar nebuvau mačius.Bet po kelių dienų atsigulėm į ligoninę dėl aukštos temperatūros.Aišku,leido antibiotikus.Kai grįžom namo po paros vėl pradėjo berti veiduką...Beria ir dabar.Nors tiek gerai,kad kūnelis gražus ( tpfu tpfu tpfu ).Ir vėl neatrenku nuo ko tą veiduką išbėrė.Gal nuo šito sauso oro(nes tik atšalo labiau,pradėjo daugiau šildyt,tai oras namie tragiškas,nors ir vėdinu,ir skalbinius džiaustau).Beje,jau dvi naktys nedaviau savo pienuko.Manau,kad jau laikas nutraukt maitinimą,nes nuo nepilnaverčio maisto prie manęs bacilos kibt pradėjo.O sveika mama vaikui,manau kur kas naudingesnė nei keli gurkšniai pienelio naktį..
Atsakyti
Aš pasiūliau, o jūs mielosios kaip norit, taip darykit dėl taunytės. Jeigu būtų mano valia,aš palikčiau praktinius patarimus dėl alergijos - gal kas susidomės, nes tai orientuoti į natūralumą ir nieko nekainuojantys patarimai, prieinami kiekvienam. O ar bandyti kažką daryti - jau kiekvieno asmeninis reikalas ir ar padės - taip pat atspėt neįmanoma.
Amica, mums tinka tik kelios fermentinio sūrio rūšys - atradom bandymų keliu (iš antro karto pataikėm į tinkamą).
Maisto pakramtymas burnoje - maistas "apvirškinamas" ir tada vaikui jį lengviau pasisavinti - čia panašiai kaip gyvūnai atrija apvirškintą maistą savo vaikams. Rašo, kad tai liaudies išminties patarimas, naudotas jau senokai ir padėdavęs.
Lince1, o tos pūslelės - gal tokios mažutės, raudonos kaip spuogiukai ir ar nepasireiškia kartu su paūmėjimu (ko užvalgius/sukontaktavus su kuom netinkamu)?




Papildyta:
QUOTE(vasariukė @ 2009 02 21, 14:45)
Dėl tų knygų citavimo, žiūrėkit ką pagalvojau  g.gif, gal kam nors tai neįdomu/skaityta/girdėta, bet manau naujai prisijungusiom, tai visai neprošal paskaityt... bet kad neperkrauti tos pirmos žinutės, galima vertingesnius straipsnelius sukelt į savo dienoraštį, o mes pirmoj žinutėj matysim tik nuorodas. Galima ten sukelt ir receptukus, ir gydytojų duomenis ir tas pačias ištraukas ir knygų, žurnalų ir pan  g.gif.
Aš čia iš kitos temos mergaičių patirtimi pasidalinau  mirksiukas.gif.

Vienas iš galimų gerų variantų drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasa23: 21 vasario 2009 - 14:26


Visoms naujai prisijungusioms mamytėms 4u.gif , stiprybės ir kantrybės visoms 4u.gif

Dėkui, stiprybės ir kanrtybės tikrai labai reikia kovojant su AD
Jau antra diena mūsų odelė neberaudonuoja, beliko tik sausumai, smile.gif tai dabar drėkinsim, drėkinsim, drėkinsim, manau įveikėm dar vieną paūmėjimą rolleyes.gif
Gal kas naudojat Zuikio taukus? ar jei padeda? nes kiek prisiskaičiau tai labai jau gražiai rašo g.gif bandyčiau ir aš susižvejoti jų blink.gif
Atsakyti
QUOTE(kleckas*** @ 2009 02 21, 14:51)
Laba diena.Taigi buvau apsidžiaugus,kad radau,kas galėjo alergizuoti mano klecką.Bet...Taigi o buvo taip.Pakeičiau čiužinuką.Iki tol miegojo ant kokosinio.Tai žinokit jau kitą dieną rezultatas akivaizdus.O po poros dienų pagijo net tos vietos,kurios buvo tokios šiurkščios ( rankyčių ir kojyčių ties pirščiukais ).Jas pirmiausia bėrimas buvo užklupęs.Odelė tokia pasidarė gražutė,kad dar nebuvau mačius.Bet po kelių dienų atsigulėm į ligoninę dėl aukštos temperatūros.Aišku,leido antibiotikus.Kai grįžom namo po paros vėl pradėjo berti veiduką...Beria ir dabar.Nors tiek gerai,kad kūnelis gražus ( tpfu tpfu tpfu ).Ir vėl neatrenku nuo ko tą veiduką išbėrė.Gal nuo šito sauso oro(nes tik atšalo labiau,pradėjo daugiau šildyt,tai oras namie tragiškas,nors ir vėdinu,ir skalbinius džiaustau).Beje,jau dvi naktys nedaviau savo pienuko.Manau,kad jau laikas nutraukt maitinimą,nes nuo nepilnaverčio maisto prie manęs bacilos kibt pradėjo.O sveika mama vaikui,manau kur kas naudingesnė nei keli gurkšniai pienelio naktį..

Na va kaip būna, o Vaičiulionienė sakė, kad kokosinis tikrai nealergizuoja.
Aš už MP kuo ilgiau, kiek tik mama gali iškęsti tas dietas... 4u.gif
Atsakyti