Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas X tema

Laba visom 4u.gif
lėkiau ir aš vakar mėginukų į Hypermaximos eurovaistinę, norėjau A derma pabandyt, bet pasiūlė Atoderm, o tą jau bandėm. Sako vaistininkė, kas čia su tais mėginukais darosi, ką tik va ir mamytė viena buvo lotuliukas.gif .
Daddygirl toks klausimėlis iš smalsumo blush2.gif , tu ką nors turi bendro su chemija g.gif , kad tiek daug žinai ax.gif .
Aš gal ir rizikuočiau bandyt tą Leti, jei dar kas jungiasi, tik pilstytis nenorėčiau, bet vis pigiau gaunas jei mūsų bus ne viena bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2009 02 19, 12:03)
o kaip isgydet ta AD po sauskelnem?

Žinok net nežinau kas mums padėjo g.gif Iš pradžių gydėm iššutimą su pataisų sporom po to grybelį su kažkokiu kremu dabar net neatsimenu pavadinimo,kažkoks iš I raidės biggrin.gif po to šlapiuot pradėjo,tai su Fuxinu tepliojom po to su Excipial kremu su migdolų aliejum(jame yra cinko)tai net nežianu kaip išgydėm tiesiog dingo ir viskas. Daug laikydavau be pamperso . Manau dingo taip kaip ir atsirado,nes nuo jokio kremo situacija negerėjo,o prasikankinom mėnesį doh.gif doh.gif doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Meda01 @ 2009 02 19, 16:15)
Laba visom 4u.gif
lėkiau ir aš vakar mėginukų į Hypermaximos eurovaistinę, norėjau A derma pabandyt, bet pasiūlė Atoderm, o tą jau bandėm. Sako vaistininkė, kas čia su tais mėginukais darosi, ką tik va ir mamytė viena buvo lotuliukas.gif .

lotuliukas.gif na va būtume susipažinę mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(vasariukė @ 2009 02 19, 14:07)
Sveikos mamytės  4u.gif

Kad ir kaip nenorit, bet prašysiuos su mažuoju sūneliu  priimama į gausų dermatukų būrį  4u.gif. Jau geras pusmetis esu šios temos skaitytoja, bet vis neprisiruošdavau "užeit".
Pirmiausia žemai lenkiu gavą prieš visas pasidarbavusias renkant informaciją į pirmąją žinutę  thumbup.gif. Inetrneto platybės nors ir bekraštės, bet vienoj vietoj tik čia tiek visko gali rast. Ačiū  aciuks.gif.
Galėčiau kaip tikra lietuvė  ax.gif pasidžiaugt, kad mano sūnaus bėda ne tokia didelė, kaip kai kurių, bet išties tik iš jūsų semiuosi stiprybės, kantrybės, drąsos eksperimentams (jos dar tikiuosi prireiks) ir palaikymo. Va  mastau.gif.
Mano mažiui metukai ir 5 mėnesiai, AD pasirodė maždaug nuo 4 mėnesių, bet su ryškesniais pagerėjimais-pablogėjimais tęsiasi iki dabar. Nieko naujo nepasakysiu, kad žiemą ypatingai "išvešėjo", nors pagrinde kenčia tik kojytės. Bėrimu to nepavadinčiau schmoll.gif, tiesiog sausos raudonos beformės dėmės, pradžioj tik šerpetojančios, paskui pasidengia lyg ir spuogeliais rolleyes.gif, tampa tokios šiurkščios, kietos...ir tada jau matyt labiau niežtinčios... Ačiū D. kas yra šlapiuojančios žaizdelės neteko patirt. Cutivate namie turim  blush2.gif, ir esam panaudoję (ne gryną) vos keletą sykių (vėlgi tik pas jus sužinojau, kad galima maišyt su kažkuo).

Nenoriu dabar labai išsiplėsti su savo istorijomis, nes žinau ne visos turėsit kantrybės skaityt  lotuliukas.gif, manau išsikalbėt  dar čia su jumis spėsiu smile.gif .

Jums ir sūneliui po 4u.gif ,o išsikalbėt tikrai bus daug laiko mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laiskriste1: 19 vasario 2009 - 16:47
QUOTE(Meda01 @ 2009 02 19, 17:15)
Laba visom 4u.gif
lėkiau ir aš vakar mėginukų į Hypermaximos eurovaistinę, norėjau A derma pabandyt, bet pasiūlė Atoderm, o tą jau bandėm. Sako vaistininkė, kas čia su tais mėginukais darosi, ką tik va ir mamytė viena buvo lotuliukas.gif .
Daddygirl toks klausimėlis iš smalsumo blush2.gif , tu ką nors turi bendro su chemija g.gif , kad tiek daug žinai ax.gif .
Aš gal ir rizikuočiau bandyt tą Leti, jei dar kas jungiasi, tik pilstytis nenorėčiau, bet vis pigiau gaunas jei mūsų bus ne viena bigsmile.gif

Aga, as irgi noriu sito kremuko, gal dar kuri mamyte noretu isbandyti?
Atsakyti
QUOTE(Olgina @ 2009 02 19, 18:19)
Aga, as irgi noriu sito kremuko, gal dar kuri mamyte noretu isbandyti?

Mielai išbandyčiau 4u.gif Tik kad aš iš Kauno doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Olgina @ 2009 02 18, 16:21)
Mamytes, kaip jus kompensuojate kalcio trukuma? Kalbu apie vaikucius, kurie turi alergija karves pieno produktams. Mums alergologe patare gerti Osteocare, bet pasiziurejau, kad jis yra apelsinu skonio, sudety yra saldziuju apelsinu eterinio aliejaus, tai bijau duoti..

Po MP perėjom prie kefyro, po to ir fermentinio sūrio. Taip pat geriam homeopatinius žirniukus, kuriuose yra kalcio - homeopatė sakė, kad užtenka tokios dozės.
Kiek žiūrėjau, tai vis kokių priedų pridėta į vaistinėse parduodamą kalcį, tai ir nepirkau.

QUOTE(lawanda @ 2009 02 19, 05:43)
mus buvo taip nugyde SANATORIJOJ pati Vaiciulioniene pavare gydyma doh.gif

Eina sau doh.gif Be žodžių.
Atsakyti
QUOTE(Meda01 @ 2009 02 19, 15:15)
Daddygirl toks klausimėlis iš smalsumo blush2.gif , tu ką nors turi bendro su chemija g.gif , kad tiek daug žinai ax.gif .

4u.gif
ne, tai nera mano profesija smile.gif bet labai patiko chemija mokykloj smile.gif ir siaip patinka... ax.gif

QUOTE(Laiskriste1 @ 2009 02 19, 15:49)
Žinok net nežinau kas mums padėjo g.gif Iš pradžių gydėm iššutimą su pataisų sporom po to grybelį su kažkokiu kremu dabar net neatsimenu pavadinimo,kažkoks iš I raidės biggrin.gif po to šlapiuot pradėjo,tai su Fuxinu tepliojom po to su Excipial kremu su migdolų aliejum(jame yra cinko)tai net nežianu kaip išgydėm tiesiog dingo ir viskas. Daug laikydavau be pamperso . Manau dingo taip kaip ir atsirado,nes nuo jokio kremo situacija negerėjo,o prasikankinom mėnesį doh.gif  doh.gif  doh.gif


o mums jau 2 men nepraeina. jau atrodo taip arti pilno isnykimo... bet vis pilnai nedingsta. sudocrem anksciau per nakti viska panaikindavo, o sikart nepadeda g.gif
Papildyta:
QUOTE(vasariukė @ 2009 02 19, 13:07)
Sveikos mamytės  4u.gif

Kad ir kaip nenorit, bet prašysiuos su mažuoju sūneliu  priimama į gausų dermatukų būrį  4u.gif.


labas prisijungus 4u.gif

QUOTE(gintariux.82 @ 2009 02 19, 14:20)
o mes vėl sirgom, ligoninėj gulėjom, tad nieko gero verysad.gif


vargsiukai verysad.gif
sveikit 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos dermatuku mamytes, pastoviai skaitau si skyreli, nes irgi vis dar kovojam su tuo dermatitu.Norejau visu paklausti, ar yra cia mamyciu, kuriu vaikuciai serga dermatitu nuo kudikystes ir dabar jau turi 4-5 metukus. Ar tokie vaikuciai jau isauga ta liga, kaip kad sako gydytojai, dermatita vaikai isauga paprastai apie 3 metus. Mums tai nepavyko verysad.gif , labai noretusi pabendrauti su vyresnio vaikucio mama, kuris vis dar serga, pasidalinti patirtimi. Pasitarkim mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(klaudi @ 2009 02 20, 10:33)
Sveikos dermatuku mamytes, pastoviai skaitau si skyreli, nes irgi vis dar kovojam su tuo dermatitu.Norejau visu paklausti, ar yra cia mamyciu, kuriu vaikuciai serga dermatitu nuo kudikystes ir dabar jau turi 4-5 metukus. Ar tokie vaikuciai jau isauga ta liga, kaip kad sako gydytojai, dermatita vaikai isauga paprastai apie 3 metus. Mums tai nepavyko verysad.gif , labai noretusi pabendrauti su vyresnio vaikucio mama, kuris vis dar serga, pasidalinti patirtimi. Pasitarkim mirksiukas.gif


Mano vyresnysis išaugo, kai prasidėjo paauglystė-pranyko savaime, kaip ir sakė daktaras. Antrasis- jam 10 - dar tebeturi AD (rankos, nugara, pilvas, kelių vidinės pusės, galvoje ties kaklu), bet tokiam dideliam nebe taip baisu, kaip mažiukams...Tai net nepergyvenu dėl jo, tiesiog drėkinam, tepam, karts nuo karto su hormoniuku ir laukiu , kol išaugs. Tiesa, gydytoja du kartus siuntė pas alergologus, kad toks didelis ir nepraeina, bet alergijos nerodo, tad beliek priimti šią ligą , tepti, laukti , kol ateis paauglystė.
Ir turiu mažytę mergytę, jai taip pat yra AD verysad.gif Palaikom gražumą su Atoderm PP ir Atoderm PO zink kol kas...

Beje, nepamenu kuri klausėt apie veiduko prausimą, tai noriu pasidalint patirtimi: mes prausiam ryte ir vakare su juodaja arbata. Kai jai buvo mėnuo ir atsirado kontaktinis dermatitas, važiavom pas odos gydytoją.Tai ji liepė taip prausti. Kontaktinį dermatitą išsigydėm, o praustis juodaja arbata nenustojom, kol kas tai geriausia prausimo priemonė mano mažylės veidukui .Stiprumas arbatos maždaug toks-oranžinė spalva puodelyje. Užsiplikau ryte, o paskui vakare tik pasišildau mikrobangėje.
Atsakyti
TEMOS NESEKU, TAI GAL JAU IR BUS APIE TAI PARASYTA, BET.....
PATI SERGU AD LABIAUSIAI KENCIA RANKOS, TAI VA RADAU IKI PARDUOTUVEJ VAIKISKA RUSISKA KREMA DETSKIJ KREM. PAZIUREJAU I SUDETI RAMUNELES,LAKISIUS,DILGELE. NUSIPIRKAU PATEPIAU DU VAKARUS, TIKRAI DAZNAI, BET REZULTATAS NEREALUS, DINGO NET PARAUDIMAS, O JOKIE HORMONINIAI NEPADEJO....TAI VA... O KAINA 2LT SU TRUPUCIU........... thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Mums laikas nuo laiko nat rankos pirstuku atsiranda pusleles, kaip ant lupu pusleline, ar niekam nebuna.

As irgi gal bandyciau ta Leti, bet imciau pilna, nes as is Panevezio.O cia man atrodo daugiau panevezieciu nera smile.gif
Atsakyti
Klausykit, mergaites 4u.gif, o kaip jus nustatot "kalcio trukuma"? Tiesiog taip sprendziat, nes negauna pieno produktu, ar koki tyrima darot? blush2.gif Kuri cia guodesi del nemazo momenelio, tai maniskio irgi vis dar nesuauges (bet gime su laaabai dideliu), ir jei iki 2-ju metuku suaugs labai dziaugsiuos rolleyes.gif, dantukai dygsta sunkokai, bet dygsta rolleyes.gif - va jau iltinukas pirmasis prasikale. Pagal ka sprendziat? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2009 02 20, 02:23)
o mums jau 2 men nepraeina. jau atrodo taip arti pilno isnykimo... bet vis pilnai nedingsta. sudocrem anksciau per nakti viska panaikindavo, o sikart nepadeda  g.gif

console.gif bandykit gal ką kitą,nes prie sudocrem turbūt jau priprato g.gif
Papildyta:
QUOTE(MELONIJA @ 2009 02 20, 10:21)
TEMOS NESEKU, TAI GAL JAU IR BUS APIE TAI PARASYTA, BET.....
PATI SERGU AD LABIAUSIAI KENCIA RANKOS, TAI VA RADAU IKI PARDUOTUVEJ VAIKISKA RUSISKA KREMA DETSKIJ KREM. PAZIUREJAU I SUDETI RAMUNELES,LAKISIUS,DILGELE. NUSIPIRKAU PATEPIAU DU VAKARUS, TIKRAI DAZNAI, BET REZULTATAS NEREALUS, DINGO NET PARAUDIMAS, O JOKIE HORMONINIAI NEPADEJO....TAI VA... O KAINA 2LT SU TRUPUCIU........... thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Na tai dabar visos lėksim į Iki lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(vasariukė @ 2009 02 20, 11:59)
Klausykit, mergaites  4u.gif, o kaip jus nustatot "kalcio trukuma"? Tiesiog taip sprendziat, nes negauna pieno produktu, ar koki tyrima darot? blush2.gif Kuri cia guodesi del nemazo momenelio, tai maniskio irgi vis dar nesuauges (bet gime su laaabai dideliu), ir jei iki 2-ju metuku suaugs labai dziaugsiuos rolleyes.gif, dantukai dygsta sunkokai, bet dygsta  rolleyes.gif  - va jau iltinukas pirmasis prasikale. Pagal ka sprendziat?  g.gif

Aš tai pati taip nusprendžiau,nes negeria pienuko mirksiukas.gif Mes valgom tik jogurtą ir fermentinį sūrį

gintariux.82 Sveikite 4u.gif



Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laiskriste1: 20 vasario 2009 - 13:01