Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas X tema

QUOTE(Laiskriste1 @ 2009 02 17, 14:33)
ausru  o kaip tau sekasi su tuo Uriage Xemose? Kaip tavo dieta ir kaip mažiuko bėrimai?


Nu kad nesekasi mums sad.gif, is viso suds atsiprasant. Xemose tai kaip Xemose, neblogas drekiklis ir tiek, bet kad drekikliu mums jau neuztenka. Ir vitamininis jau tokio poveikio neduoda kaip anksciau - turbut pripratom. Is viso as jau taip viskuo nusivylus, kad tik laikausi kaip cia i gilia depresija nekritus. Niekaip negaliu susitaikyti su sita sunaus liga. Man dar taip nebuvo, kad as neisspresciau kazkokios problemos. O cia atrodo, kad ir ka bedarai - ne gereja, o blogeja.

Nuo dietos tai man paciai kg tik tirpsta (vis siokia tokia nauda), o kad maziuko berimams kokios itakos tai chm g.gif. Gal maziau kasosi, o berimai tai laikosi. Jeigu ka uzvalgau nerekomenduotino, tai tiesiog draskosi. Homeopatinius velgi nutraukiau, nes neistverem pablogejimo - ismete vaika net pulingais spuogais nuo vienu lasiuku, tai pakraupusi nutraukiau. Nu zodziu doh.gif ...

Buvom siandien Antakalnio alergologiniam, pakliuvom pas toki jauna daktariuka, is kurio informacija reikejo traukti kaip is ozio piena doh.gif . Tai naudos tik tiek, kad suzinojom, kad mums sunkus ad (tokia cia ir nauda) ir maisto paletes tyrima padarys su vienu aplinkos alergenu - erke. O ir tie tyrimai - toks vaiko kankinimas, kad nezinau, kaip istverem. Dar su sesele susikibom - ji mat ims krauja vaikui is galvytes ! Nu jau ne sakau schmoll.gif , imkit is rankutes arba apsieisim mes be tyrimu. As dar po Kevinuko atvejo neatsigavus, o ji mat cia man vaiko galvyte badys schmoll.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausru: 18 vasario 2009 - 21:02
ausru - stiprybės 4u.gif Bus šviesesnių dienų console.gif. Turbūt kiekviena pereinam šį etapą unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 02 18, 23:01)
Niekaip negaliu susitaikyti su sita sunaus liga. Man dar taip nebuvo, kad as neisspresciau kazkokios problemos. O cia atrodo, kad ir ka bedarai - ne gereja, o blogeja.

Nuo dietos tai man paciai kg tik tirpsta (vis siokia tokia nauda), o kad maziuko berimams kokios itakos tai chm  g.gif. Gal maziau kasosi, o berimai tai laikosi. Jeigu ka uzvalgau nerekomenduotino, tai tiesiog draskosi.


Kai viskas pagerėja, tada jau galvoju, kad priėmiau ligą į šeimą , kaip neišvengiamybę, o kai pablogėja, iškart užeina debesis ...

Man jau praėjo saldumynų lomkės. KG tirpsta juodai...Gerai tiek, kad galiu valgyti raugintus kopūstus, agurkėlius, nes po gimdymo nedrįsau rizikuoti, o pasirodo be reikalo (pilvo pūtimo ir rėkimo mums nebuvo nei karto schmoll.gif )
Tiksliai žinau, kad negaliu valgyti lašišos, per kalėdas pasmaguriavau- ryte pakaušis visas nubertas.Dar kiaušinių- nuo jų bėrė smilkinius, o nuo saldumynų -visą kūną , bet kitokiais bėrimais...
Atsakyti
ausru, viskas bus gerai console.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasa23: 18 vasario 2009 - 22:13
QUOTE(Amica @ 2009 02 16, 02:04)
O gal galėtum surašyti trumpai ką kiekviena iš šitų blogųjų dalių daro, kaip veikia organizmą? Pvz - parabenai, EDTA, Triethanolamine, Tocopheryl Acetate, BHT ir kt. Aš visą šitą info sudėčiau į pirmą puslapį naujoje temoje.


Kaip visada yra dvi stovyklos: vieni kalba apie potencialia zala, kiti sako, kad dauguma dalyku tik spejami, nera 100% irodyti. Siaip apie juos visus panasiai raso: toksiski, uztersiantys imunine sistema, galintys sukelti alergijas, sudirginti oda, akis...

Parabenai (methyl, propyl, butyl and ethyl) cheminiai konservantai, isigere per oda veikia kaip hormonas estrogenas, griaudamas endokrinines sistemos pusiausvyra organizme. Estrogeno pertekliaus galimos pasekmes: hormonines nuotaiku kaitos, virssvoris, skysciu laikymasis, kruties vezys (atliekant tyrimus, parabenai rasti kruties auglyje).

EDTA - odos dirgiklis - gali sukelti alergijas, astma, berimus.

Triethanolamine - potencialiai uzterstas kenksmingomis medziagomis, odos, akiu, kvepavimo taku dirgiklis, uztersia toksinais imunine sistema.

Tocopheryl Acetate - potencialiai uzterstas medziagomis susijusiomis su susirgimais veziu ir kitomis sunkiomis ligomis. Odos dirgiklis - gali sukelti niezuli, degima, berimus, pusleles, pleiskanojima.

BHT - kenksmingas kai ikvepiamas. Odos ir akiu dirgiklis. Gali sukelti galvos skausma, suzaloti kepenis.
Atsakyti
QUOTE(Laiskriste1 @ 2009 02 16, 10:21)
Mano mažiukas susirgo verysad.gif  turim tempės,tai vėl nuo degančio kūno bus išbertas visas doh.gif  doh.gif  doh.gif įtariu bus taip vadinama tridienė.


kaip dabar jauciates? sveikatytes maziukui 4u.gif

QUOTE(Laiskriste1 @ 2009 02 16, 13:38)
Pasiskaičiau nete apie simptomus,nes pas mus čia nieks nieko apie tai nepasakoja,pats turi išsiaiškinti. verysad.gif

Bet aš jau stebiu ne tik dieną,bet ir naktį,kai serga. Šimtą kartų keliuosi.


pas mus sako, reikia su stikline paspausti berimus, jei berimai islieka raudoni - meningitas.

QUOTE(geguzevasaris @ 2009 02 16, 14:11)
Aš visko iš Weledos nusipirkau doh.gif , dabar naudoju pati doh.gif -netinka mus, o ir odod gyd. sakė, kad viskas , kas iš oranžinių augalų ir vaisių, gali alergizuot... Tai man , asmeniškai (naudoju jį sau) patinka tik veido kremas nuo šalčio, o kūno kremas-neįmanoma tepti- toks neturintis slydimo, o užpakaliukų kremas ( be abejo, naudojau ne sau , o meergaitei) nesužavėjo visai

dekui uz atsiliepimus.
pastebejau, daug kam Weledai nelabai... g.gif
Esu skaicius SM, kad merginos ta kremuka uzpakaliukui su cinku naudoja sau veidui g.gif
Atsakyti
Sveikutes..
Buvom nuleke privaciai pas dermatologe del AD... nes butu nugyde poliklnikoj... nes israse tepalo nuo grybelio blink.gif

Kas nustebino,kad daktare pasake jog AD nepriklauso nuo maisto.. ir nereikia jokiu dietu. Taip pat vengti vilnos, sintetikos. Sergantiems AD geriau vesiau, negu perkaisti...

O cia radau dar kelis straipsnelius(bet juose raso,kad reikia atsisakyt visu maisto ir kt alergenu):
sausa oda

AD
Atsakyti
QUOTE(Rudnosiene @ 2009 02 18, 16:42)
Nemaisom tongue.gif Viena labai sauni supermamyte uzfundyjo gabaleli thumbup.gif


thumbup.gif

QUOTE(ausru @ 2009 02 18, 20:01)
Nu kad nesekasi mums  sad.gif, is viso suds atsiprasant.


console.gif laikykites.
Atsakyti
Labas visoms, jungiamės ir mes į jūsų draugiją, kad ir nenorai verysad.gif susirgom ir mes AD. Tai jau tiek klausimų man iškilo: kas tas jūsų čia minimas TS? gal galite parašyti kur Klaipėdoje geriausia lankytis ir pas kokį alergologą, dermatolagą? nuo kokio amžiaus vaikui daromi elergijai nustatyti tyrimai?
dėkui
Atsakyti
Amica, sio kremuko Leti nera pas mus Lietuvoj, tai ko gero prasysime atsiusti pabandymui blush2.gif , o kokia jo kaina?
Papildyta:
Ausru, laikykites 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Olgina @ 2009 02 18, 14:21)
O kur pradingo Daddygirl?


4u.gif
daug visko veikinejom. ir siuntinuka skubejau supakuot. tik kad va, stovi dabar pas mane unsure.gif

QUOTE(geguzevasaris @ 2009 02 18, 14:28)
Dar norėjau pasiteirauti, per kiek laiko jūs gaunate tą TS. Man kažkaip nepatogu čia šito klausti, bet Į AŽ man daddygirl neatsakė schmoll.gif O vienok aš juk turiu teisę domėtis- iš mano pusės viskas padaryta, belieka laukti siuntinuko...Man užtektų žinoti, kad pakeliui ir aš ramiai laukčiau, bet man neatsakė nieko blush2.gif


nuo tada kai gavau tavo zinute, atsakyma bandziau siusti jau kokius 4 kartus - kiekviena diena po kelis kartus mirksiukas.gif ne viena mano siusta zinute neisejo - rase, kad uzpildyta tavo pasto dezute...

QUOTE(orchidejaa @ 2009 02 18, 22:53)
Labas visoms, jungiamės ir mes į jūsų draugiją, kad ir nenorai verysad.gif  susirgom ir mes AD. Tai jau tiek klausimų man iškilo: kas tas jūsų čia minimas TS?


Labas prisijungus 4u.gif
TS trumpinam taukmedzio sviesta
Atsakyti
QUOTE(Olgina @ 2009 02 18, 11:55)
uzuojauta 4u.gif oh tas bjaurybe AD, kada gi jis atsitrauks pagaliau. Lawanda, o jus savo dickiu darete kokius tyrimus, ar pavyko susekt kam alergiskas? Ar buna pas jus visisku pagerejimu?


pagerejimu buna kai daug saules, jura, smelis, dregme... kazkam susekt pavyko, paciam maistui jau praktiskai isaugo, bet va koja labiausiai kisa maisto konservantai, dazikliai ir tt nes yra alergija cheminem medziagom, tik neivardijo kokiom, vaistam, ir aisku problemine oda, cia genetika irgi plius prisidejo ir klaidos vaikysteje gydant berimus verysad.gif ... siuo metu labai priklauso nuo "suvalgytu" alergenu kiekio ir va baisiausia man dabar ko neatseku kryzmines reakcijos su ikvepiamaisiais ir zoliniais visokiais... prakaitas, siluma, vilna ir daug daug visko ore didziausi musu priesai.

QUOTE(Blue_rose @ 2009 02 19, 00:26)
Sveikutes..
Buvom nuleke privaciai pas dermatologe del AD... nes butu nugyde poliklnikoj... nes israse tepalo nuo grybelio  blink.gif


nesistebiu schmoll.gif mus buvo taip nugyde SANATORIJOJ pati Vaiciulioniene pavare gydyma doh.gif

daddygirl cia as Rudnosienei vis tavo "produkcija" rekomenduoju blush2.gif

Rudnosiene
buckius pasiimu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lawanda: 19 vasario 2009 - 04:50