Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas X tema

QUOTE(Amica @ 2009 02 18, 12:27)
Maniškis šią naktį labai kasėsi kojas, už ausytės griebėsi kelis kartus. Naktį tepiau su Leti. Nesupratau kas darosi. Maniau ryte kojos atrodys baisiai (naktį šviesos nedegiau, tai ne ką ir mačiau), jei jau taip kasėsi, pagalvojau, kad pablogėjimas. Ryte žiūriu, kad tos kojos gražesnės nei buvo vakar  blink.gif . Vienoj vietoj tik pradrėskęs, nenusaugojau  unsure.gif , bet labai nedaug, tai fuxinu užtepiau ir užtraukė. Tai taip ir nesupratau kas naktį buvo ir ko taip puolė tas kojas draskyti  g.gif . Naujų išbėrimų nėra, senieji ne tik nepaaštrėję, bet dar gi gražesni.

MB pasakojo, kad kai jau prasideda gyjimas - jam ima labai niežtėti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dautan @ 2009 02 18, 14:14)
MB pasakojo, kad kai jau prasideda gyjimas - jam ima labai niežtėti doh.gif


Na kokios zaizdos gydamos tikrai nesti, bet vat cia mums kazkaip netaip. smile.gif
Na bet mano maziukas, jei nakti draskosi, tai ryte kojos tragiskos buna, o jei ramiai miega tai buna nieko visai, daug grazesnes. Vakar vakare buvo labai sausos ir raudonos , tai tepiau Dermobaza su hormonu, siandien kojos tokios, kokiu jau seniai nemaciau, malonu ziuret.
As meginuku kelis kartus gavau Panevezy didziojoje Eurovaistinej, jos ten prisideje buna ir net pacios pasiulo, o mazesnese neteko, reikes pabandyt paprasyt, gal kartais turi.
Mano drauge dirba Eurovaistineje buhaltere, reikes paklausinet , kaip ten su megineliais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lince1: 18 vasario 2009 - 13:26
QUOTE(Lince1 @ 2009 02 18, 13:25)
Na kokios zaizdos gydamos tikrai nesti, bet vat cia mums kazkaip netaip. smile.gif

Turėjau omenyje būtent tai, ką MB pasakojo, kai jam būna AD pablogėjimai g.gif
Atsakyti
Ir as noreciau pabandyti to Leti AT-4, labai jau gerai Amica apie ji raso, kazin, gal ir Lietuvoje yra tokio nusipirkti, reikes paklausti vaistineje.

Nesuprantu as sito AD niekaip, pas mus buvo lyg ir pagerejimas, pradejome naudoti Atoderm PO cink, pries tai drekinome Atoderm PP, seni berimai pasitaise, o siandien ziuriu atsirado nauju berimu aplink kakliuka doh.gif ir nieko naujo nevalgeme.
Mamytes, kaip jus kompensuojate kalcio trukuma? Kalbu apie vaikucius, kurie turi alergija karves pieno produktams. Mums alergologe patare gerti Osteocare, bet pasiziurejau, kad jis yra apelsinu skonio, sudety yra saldziuju apelsinu eterinio aliejaus, tai bijau duoti..

O kur pradingo Daddygirl?
Atsakyti
QUOTE(lawanda @ 2009 02 18, 12:16)
VA VA cia ko gero didziausia problema visoms AD vaikuciu mamytems, kiek pinigeliu tie pabandymai kainuoja  doh.gif  o ir kur paskui det tuos netinkancius.... man sirdis plysta, kai sumoki kruva pinigu ir ismest reikia, paskui ranka nekyla vel bandyt... va irgi paskaitau kas jums padeda, noriu pirkt bet vel klausimas, o  jei netiks  verysad.gif
kazin vilniuj gal irgi duoda  g.gif , negirdejau niekad, ar vilnietes mamytes zino kur dalina tuos meginukus  ax.gif



Jei ką nors perki, tai tikrai duoda. Aš iš Šiaulių, trijose skirtingose vaistinėse pirkau ir visur gavau mirksiukas.gif Kol kas Biodermos atstovai juos mėginukais užverčia, o kaip bus paskui, kai prekyba įsivažiuos, tai neaišku schmoll.gif

Dar norėjau pasiteirauti, per kiek laiko jūs gaunate tą TS. Man kažkaip nepatogu čia šito klausti, bet Į AŽ man daddygirl neatsakė schmoll.gif O vienok aš juk turiu teisę domėtis- iš mano pusės viskas padaryta, belieka laukti siuntinuko...Man užtektų žinoti, kad pakeliui ir aš ramiai laukčiau, bet man neatsakė nieko blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Olgina @ 2009 02 18, 17:21)

Nesuprantu as sito AD niekaip, pas mus buvo lyg ir pagerejimas, pradejome naudoti Atoderm PO cink, pries tai drekinome Atoderm PP, seni berimai pasitaise, o siandien ziuriu atsirado nauju berimu aplink kakliuka doh.gif ir nieko naujo nevalgeme.
Mamytes, kaip jus kompensuojate kalcio trukuma? Kalbu apie vaikucius, kurie turi alergija karves pieno produktams. Mums alergologe patare gerti Osteocare, bet pasiziurejau, kad jis yra apelsinu skonio, sudety yra saldziuju apelsinu eterinio aliejaus, tai bijau duoti..

O kur pradingo Daddygirl?


Nu grynai mums šįryt taip nutiko doh.gif -kakliukas pasibėrė (irgi tepėm AtodermPO)irgi nieko naujo nevalgiau doh.gif (maitinu MP).Aš susinervinau , aišku, patepiau vėl tuo pačiu PO zink ir padaviau vaiką vyrui (kad nematyčiau ir nesinervuočiau).Po kiek laiko žiūriu-nurimo odelė, sakau gal dažniau reikia tept.Ir dar-ryte aplink burnytę raudona, na ir seilės labai teka, gal jos dirgina?
Atsakyti
QUOTE(Olgina @ 2009 02 18, 17:21)

O kur pradingo Daddygirl?


Daddygirl rase, kad Kaune siuntinukas turetu buti ryt - poryt, kantrybes mergaites 4u.gif
Laukiam penktadienio mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(KiproLina @ 2009 02 18, 17:38)
Daddygirl rase, kad Kaune siuntinukas turetu buti ryt - poryt, kantrybes mergaites  4u.gif
Laukiam penktadienio mirksiukas.gif


Niu va, tik to ir užtenka biggrin.gif -žinoti kas ir kaip mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(geguzevasaris @ 2009 02 18, 15:41)
Niu va, tik to ir užtenka  biggrin.gif -žinoti kas ir kaip mirksiukas.gif

Nuliūdinsiu, kadangi sugedo vežėjų mašina siuntinukas Kaune bus tik vasario 26d.

Viską į až parašys Daddygirl mirksiukas.gif
Atsakyti
4u.gif

QUOTE(lawanda @ 2009 02 14, 00:54)
va va man tokios mintys oi kaip seniai uzeina 


turbut tame daug tiesos. juk jei viskas butu taip paprasta su tuo AD, su alergijom, pagal aisku priezastis - pasekme principa, ir dar visiems vienoda, tai tikrai medicina iki siol butu iminus sita misle.
man kartais atrodo cia kazkoks sudetinis netiesioginis procesas.. man iki siol nesuprantamas smile.gif
mes vaistu nenaudojam, bet vistiek visada po didelio pablogejimo seka didelis pagerejimas - lyg po hormonu dozes. ir taip banguoja. toks ispudis kad per pablogjima organizmas 'issivalo' ir kuriam laikui viskas tvarkoj.
dabar va po to mums naujo dilgelines pasireiskimo toks pagerejimas, kad bijau net dziaugtis. tokie zandai buvo tik vasara. MB juokias, sako nustojai eksperimentuot su visokiais aliejais, tepi tik TS, tai ir gerai. O is tikruju tai ir nezinom. Kaip nezinom ir nuo ko pablogejimai buna.
Otaip sake, gal cia naujas etapas prasidejo smile.gif Bet man kazkodel atrodo tai tik viena is 'bangu'.

O smagiausia, kad valgom daug nauju produktu: pomidorus, surio lazdeles, lasisa, paragauja ir musu vakarienes kasdien.. ir nieko.

QUOTE(Amica @ 2009 02 16, 02:04)
Tai vat aš galvoju - kodėl į tuos kremus dedama tiek daug visokių neigiamų sudėtinių dalių  g.gif . Gal be tokių dalių neįmanomas geras poveikis 

O gal galėtum surašyti trumpai ką kiekviena iš šitų blogųjų dalių daro, kaip veikia organizmą? Pvz - parabenai, EDTA, Triethanolamine, Tocopheryl Acetate, BHT ir kt. Aš visą šitą info sudėčiau į pirmą puslapį naujoje temoje.

Dar noriu klausti - ar veidukus vaikams prausiate tik su vandeniu?


Dauguma sudetiniu kremu daliu sintetines, manau, del daug priezasciu:
- jos labai sumazina gaminimo savikaina
- ilgesnis kremo galiojimas
- kremai universalesni (zmones dazniau alergiski naturalioms medziagoms nei cheminems)
- sutinku su tavim, kad sintetiniu vaistu poveikis visada greitesnis ir stipresnis. pavyzdys - vaistai. naturaliom priemonem gydytis reikia laiko, kantrybes ir t.t., kai tuo tarpu uztenka vienos ar keliu sintetiniu tableciu. kitas dalykas, kad sintetiniai vaistai dazniausiai ir su salutiniu nelabai teigiamu poveikiu..zodziu, kaip visada, lazda turi du galus .. smile.gif

Mums panasus poveikis buvo patepus Alijosiaus ir propolio kremu - pagerejo tiesiog akyse. Bet po savaites tas kremas jau taip nebeveike g.gif
As irgi prisidedu prie visu palinkejimu, kad jums sitas naujai atrastas kremukas tarnautu ilgai 4u.gif smile.gif

Iki 10 men veidukui prausti naudojau paprasta krema-emolienta. Ji mums duodavo seimos gydytojas drekinti odelei, as tepdavau su TS, o ta kremuka naudojau prausimui.
Nuo 10 men veida prausiu su muilu (tokiu, kuri tau daviau pabandymui). Net dukart dienoj. Nezinau, gal klaidingas, bet mano toks isitikinimas, kad visokios dulkes, nesvarumai ir pan jos odele dirgina (pvz tik padeda zanda ant kilimo - jis iskart 'uzsidega'), o dabar dar pati ir valgo, tai doh.gif Prausiu su vatos tamponu, tai jis buna net pilkas - tiek nesvarumu nuprausiam. Po nuprausimo odele visada nusiraminusi, muilas nesausina.. zodziu, as kolkas prausiu net du kartus i diena su muilu g.gif

QUOTE(Otaip @ 2009 02 16, 08:06)


man SUDOCremas labiau "patinka " užpakaliukams, nei WELEDos cinkokremukas  Daddygirl , siūlau pradžiai miniuką pabandymui weledos paimt ( o tai po to voliosis, kaip ir pas man 


dekui. kazkodel labai tikiu g.gif
gera mintis bandyti maziausia pakuote 4u.gif taip ir darysiu, ypac dabar kai po sauskelnem vis siek tiek paberta - reikia gero kremo.. g.gif

QUOTE(Rudnosiene @ 2009 02 16, 09:05)
O veiduka prausiam tik vandenuku ax.gif Rankytes su vaikisku Tindi muiliuku anksciau, dabar su Dadygirl muiliuku thumbup.gif


o is kur gavot Daddygirl muiliuko?? biggrin.gif biggrin.gif nieko nemaisot? mirksiukas.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Laiskriste1 @ 2009 02 18, 13:02)
Aš jau visaip prieksperimentavus smile.gif . Žinau ,tik vieną,kad hormonai tai užburtas ratas verysad.gif todėl jau stengiuosi kuo mažiau juos naudoti,kuo mažiau verysad.gif


Tai vat ir aš eksperimentavau eksperimentavau, stengiausi drėkinti kuo natūraliau, bet kad kuo toliau, tuo blogiau darėsi unsure.gif . Nežinau kur būtume nuėję ir kaip atrodytume jei ne atrastas kremas. Oi, kai pagalvoju, kad jau prieš pora mėn galėjau jį bandyti tepti, ale vis kaip ožka užsispyrus laikiausi natūralumo doh.gif . Būčiau anksčiau pradėjus kremą, būtų nereikėję ir hormonų tiek tepti verysad.gif . Nors, kaip jau rašiau, nežinau kiek ilgai tas kremas mums taip tiks g.gif

QUOTE(dautan @ 2009 02 18, 13:14)
MB pasakojo, kad kai jau prasideda gyjimas - jam ima labai niežtėti doh.gif


Tada mums gijimas bigsmile.gif , nes kojos tikrai ryte atrodė geriau nei buvo vakar.

QUOTE(Olgina @ 2009 02 18, 15:21)
Ir as noreciau pabandyti to Leti AT-4, labai jau gerai Amica apie ji raso, kazin, gal ir Lietuvoje yra tokio nusipirkti, reikes paklausti vaistineje.

Nesuprantu as sito AD niekaip, pas mus buvo lyg ir pagerejimas, pradejome naudoti Atoderm PO cink, pries tai drekinome Atoderm PP, seni berimai pasitaise, o siandien ziuriu atsirado nauju berimu aplink kakliuka doh.gif ir nieko naujo nevalgeme.


Man rodos LT to kremo nėra, bent jau kiek teko apsiuostyti. Jei jo yra LT, tai suvedus į lietuvišką google kremo pavadinimą, tikrai turi išmesti aprašymus. Jei jau kuri sugalvotumėte, galiu čia nupirkti ir perduoti per vežėjus, kaunietės pasiimtų pačios Kaune, o kitoms mano mama išsiųstų. Tik kaina susidarytų nemaža unsure.gif . Kremas, pervežimas, siuntimas... Už pervežimą pažįstami vežėjai paimtų 5eur, nors šiaip jau 10eur mažiausia kaina būna (anksčiau patys vežiojom, tai nekainuotų visai, bet dabar patys nebevažinėjam, tad nemokamai nebeišeina). Aišku, jiems nesvarbu bus, ar ten viena tūtelė to kremo, ar trys (na, jei susidarytų tų kremų jau kokia dėžutė, tai su 5eur turbūt neapsieitume biggrin.gif ). O siuntimas LT berods apie 4,25lt kainuoja neregistruotu g.gif . Tik vėl gi - mums kremas labai tinka, o kaip tiks kitiems vaikučiams - sunku pasakyti g.gif

QUOTE(geguzevasaris @ 2009 02 18, 15:28)
Nu grynai mums šįryt taip nutiko doh.gif -kakliukas pasibėrė (irgi tepėm AtodermPO)irgi nieko naujo nevalgiau doh.gif (maitinu MP).Aš susinervinau , aišku, patepiau vėl tuo pačiu PO zink ir padaviau vaiką vyrui (kad nematyčiau ir nesinervuočiau).Po kiek laiko žiūriu-nurimo odelė, sakau gal dažniau reikia tept.Ir dar-ryte aplink burnytę raudona, na ir seilės labai teka, gal jos dirgina?


Jūs gal atsargiai su tuo kremu su cinku, visgi cinkas sausina odą. Mums tas labai jaučiasi tepant.
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2009 02 18, 17:09)
o is kur gavot Daddygirl muiliuko??  biggrin.gif  biggrin.gif nieko nemaisot?  mirksiukas.gif  ax.gif

Nemaisom tongue.gif Viena labai sauni supermamyte uzfundyjo gabaleli thumbup.gif

Va jai didelis balionas 4u.gif lawanda, gaudyk mirksiukas.gif oro_buckis.gif Ir uzjauciu del dickio, jums abiems labai sunku su tuo AD kovot console.gif

O as padariau isvada, kad mano mazutei odele nuo bendros organizmo, zarnyno bukles priklauso. Nes kai tik koks virusiukas prikimba, nors nieko naujo nebudavo valgiusi - siek tiek paumedavo sausumai raudonumai ant smakriuko ir kakliuko. Va antibijotikus gere - siek tiek paumejo, bet dabar viska is eiles nuo bendro stalo kerta ir neblogeja 3*tfu thumbup.gif Siuo metu praktiskai raudonumo nebera, o tik vos vos sausa thumbup.gif Tepu TS (dar karta buckis lawandai oro_buckis.gif). Kai parausta sudirgsta odele, dar Vitelos su Zn tepaliuku patepu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rudnosiene: 18 vasario 2009 - 17:45
QUOTE(Amica @ 2009 02 18, 19:36)

Jūs gal atsargiai su tuo kremu su cinku, visgi cinkas sausina odą. Mums tas labai jaučiasi tepant.


Bet kas įdomiausia:
-gavau iš pradžių vaistinėje to Atoderm Po zink mėginukų porą.
-pradėjau tepti veidą, tai vaikas atrodo kaip iš reklamos-žandukai skaistūs, standūs ir lygut lygutėliai, ir dabar tokie pat, tik apie burnytę nuo gausių seiliukių jau pareina toks neaiškus žiedas doh.gif
-kuo mamytės tepat aplink burnytę? Mačiau šiandien vaistinėj naują specialią liniją vaikams iš Biodermos, bet vaistininkė sakė, kad tai paprasčiausia linija vaikų kosmetikos ir nerekomendavo pirkti, nors mane labai gundė kremas , kurio aprašyme-"skirtas aplink burnytę, nuo išbėrimų kai seilėjasi" g.gif
Atsakyti