Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas X tema

QUOTE(Laiskriste1 @ 2009 02 17, 14:52)
Pala,pala tu čia rašai,kad duoda nemokamai  bigsmile.gif Tai čia tiesiog ateini į vaistinę ir klausi,ar turit tokių ir tokių mėginukų g.gif . Nu ir tundra aš blush2.gif


Taip taip, nemokamai smile.gif . Užklausiu mamos kur jai davė tų mėginukų, jinai keliose vaistinėse gavo.
Papildyta:
Nu va, sužinojau - Hyper Maximos Eurovaistinėje ir Gedimino vaistinėje Kaune.
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

QUOTE(Amica @ 2009 02 15, 13:55)
smile.gif
Užjaučiu  unsure.gif . O kaip pasimatė, kad Uriage Xemosa netinka? Su TS irgi atsargiai, pradžioje tepkite neutralioj, neišbertoj vietoj, žiūrėkite kaip reaguos, o paskui jau ir kitur galima, jei tiks.


O su Xemosa buvo taip, pradziote gal 2-3 pirmus kartus tik patepus buvo lyg ir nieko, oda pasidare tokia elastingesne, dregnesne (tepiau ryte ir vakare), taciau apie vidurdieni viskas vel pleiskanojo, na bet kadangi ji pries tai buvo labai issausejusi, tai as toki vaizda pavadinau, kaip "drekinasi po truputi", na dregmes reikejo gerokai. taciau jau veliau vaikas dar bebaigiant tepti pradejo visas rausti ir verkti doh.gif toks tepimas sunui pasibaige slapiavimais apie kakla, riesus, kelius, ciurnas verysad.gif
as pati veliau pabandziau ji ant saves, nes atsirado deme ant kaklo (as AD neturiu schmoll.gif ) tai toks klaikus perstejimas, pagalvojau ka maziukui reikejo iskesti doh.gif verysad.gif beje man antra karta patepus savo deme, perstejimo nebuvo, dabar ji jau baigia isnykti...

Kazkas anksciau minejo, kad noretu Xemosa pabandyti, galeciau "isspausti" kazkiek, jei vis dar reikia, nes nesunaudosiu as jo, o maziui tikrai daugiau netepsiu schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif (mes Vilniuje Zveryne gyvenam)

QUOTE(Amica @ 2009 02 15, 13:55)
Dėl Elidelio.


Aciu uz info 4u.gif

pas mus situacija negereja, ekserimentas su MP+kruopu nuoviras rezultato nedave, visa nugara, dalis kaklo, rankyciu, kojyciu vel isberta, maza slapia deme ant zando verysad.gif darau antra eksperimento dali "tik misinys", o MP nusitraukineju
Negaliu apsakyti, kokia palausta ir bejege jauciuosi... turbut pavargusi po paskutinio men su 2 AD krizemis verysad.gif
Atsakyti

QUOTE(Mortele @ 2009 02 17, 19:45)


Negaliu apsakyti, kokia palausta ir bejege jauciuosi... turbut pavargusi po paskutinio men su 2 AD krizemis  verysad.gif

verysad.gif Vargšiuke mamyte, laikykis, užsuk čia ir mes viena kitą palaikysim 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Laiskriste1 @ 2009 02 17, 14:33)
O krūtinei niekaip netinka TS,ten pas mus toks žiauriai sausas plėmukas. Jį tepu su Basaliu kokius 8k. Kol kas niekaip nerandu nieko geriau ir natūraliau doh.gif  doh.gif  doh.gif .


Na vat įdomu kaip jums krūtinei tiktų Leti AT-4 g.gif . O su hormonais tepei kada tą plėmą ant krūtinės?

QUOTE(Mortele @ 2009 02 17, 17:45)
as pati veliau pabandziau ji ant saves, nes atsirado deme ant kaklo (as AD neturiu  schmoll.gif ) tai toks klaikus perstejimas, pagalvojau ka maziukui reikejo iskesti  doh.gif  verysad.gif beje man antra karta patepus savo deme, perstejimo nebuvo, dabar ji jau baigia isnykti...

maza slapia deme ant zando  verysad.gif


Tai pačiai kaip suprantu Xemose tiko? Aš kol kas netepu Xemose, dabar aplamai tik su Leti tepu ir nusprendžiau kol kas nieko kito nemaišyti, kol neapsigydysim (tik išmaudžius visą kūną ir sveiką rankytę tepu su TS, visur kitur su Leti). Veidukas ir ausytės galima sakyti susitvarkė 99proc. Rankytės reikalai irgi einasi liuks, kojytėms reikės daugiau laiko, tą jau matau.

O kuo tepat tą šlapią dėmę? Aš bandyčiau su Fuxinu ir kelis kartus per dieną, kol aptrauks. O tada su Atoderm PO Zinc, kol pilnai užsitrauks. O jau tada drėkinčiau.
Atsakyti
QUOTE(Amica @ 2009 02 17, 18:41)
Na vat įdomu kaip jums krūtinei tiktų Leti AT-4  g.gif . O su hormonais tepei kada tą plėmą ant krūtinės?

Tepiau ir ne kartą verysad.gif padėtis pagerėja nuima niežėjimą,o po kelių dienų vėl viskas iš naujo doh.gif doh.gif doh.gif
Dabar su hormonais patepu,tik kaip žiauriai pradeda draskytis ir tai ne grynais,sumaišytais su Basaliu. Nors alergologė liepė tept grynu hormonu doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(geguzevasaris @ 2009 02 17, 18:15)
verysad.gif Vargšiuke mamyte, laikykis, užsuk čia ir mes viena kitą palaikysim 4u.gif

uzeinu vis karts nuo karto mirksiukas.gif nevisada pasisakau ax.gif aciu labai 4u.gif visos cia mes su tom paciom bedom verysad.gif
dar nepasakiau, kad maziukas net 100g numete per paskutini menesi po tokiu AD priepuoliu verysad.gif

QUOTE(Amica @ 2009 02 17, 18:41)
Tai pačiai kaip suprantu Xemose tiko?

O kuo tepat tą šlapią dėmę? Aš bandyčiau su Fuxinu ir kelis kartus per dieną, kol aptrauks. O tada su Atoderm PO Zinc, kol pilnai užsitrauks. O jau tada drėkinčiau.

man tiko ax.gif tuoj ir jo nereikes biggrin.gif

na as is kart su cinko tepalu tepu (man taip gydytoja sake), ar as negerai darau g.gif ji greitai sasiuku pasidengia
tepu su A-Derma Dermabiliuor (jei gerai surasiau is atminties, ar kelias raides sumaisiau g.gif , tingiu eiti paziureti biggrin.gif )
Atsakyti
QUOTE(Amica @ 2009 02 17, 17:33)
Nu va, sužinojau - Hyper Maximos Eurovaistinėje ir Gedimino vaistinėje Kaune.

Ačiū mirksiukas.gif 4u.gif
Ryt kaip tik būsiu prie Gedimino vaistinės ,reiks užsukt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mortele @ 2009 02 17, 22:11)

tepu su A-Derma Dermabiliuor (jei gerai surasiau is atminties, ar kelias raides sumaisiau  g.gif , tingiu eiti paziureti  biggrin.gif )


Gerai parašei mirksiukas.gif Kaip jis tau?
Atsakyti
QUOTE(Laiskriste1 @ 2009 02 17, 15:33)
Jūs mane gundot irgi pabandyti šitą kremą doh.gif  O tokių pirktų pabandymui pas mus nemažai lotuliukas.gif juokas pro ašaras man jau rolleyes.gif


VA VA cia ko gero didziausia problema visoms AD vaikuciu mamytems, kiek pinigeliu tie pabandymai kainuoja doh.gif o ir kur paskui det tuos netinkancius.... man sirdis plysta, kai sumoki kruva pinigu ir ismest reikia, paskui ranka nekyla vel bandyt... va irgi paskaitau kas jums padeda, noriu pirkt bet vel klausimas, o jei netiks verysad.gif

QUOTE(Lince1 @ 2009 02 17, 16:54)
Duoda didziose Eurovaistinese, kitur neteko gauti nemokamai smile.gif


kazin vilniuj gal irgi duoda g.gif , negirdejau niekad, ar vilnietes mamytes zino kur dalina tuos meginukus ax.gif

dickio visas pilvas nubertas, issauseje lopai ant koju pleciasi user posted image
, o dar smikis neklauso kad teptis reikia, pamirsta doh.gif sakiau "pasodinsiu" ant dietos ir iskrovos tik juoda duona+sultys viena diena per svaite, tai apsizliumbe kad as jo nemyliu, jis gi pas mane toks prie pavalganciu blush2.gif oi vel uzburtas ratas verysad.gif
oi labas rytas smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lawanda: 18 vasario 2009 - 10:33
QUOTE(lawanda @ 2009 02 18, 11:16)
dickio visas pilvas nubertas, issauseje lopai ant koju pleciasi user posted image
, o dar smikis neklauso kad teptis reikia, pamirsta  doh.gif sakiau "pasodinsiu" ant dietos ir iskrovos tik juoda duona+sultys viena diena per svaite, tai apsizliumbe kad as jo nemyliu, jis gi pas mane toks prie pavalganciu  blush2.gif  oi vel uzburtas ratas  verysad.gif
oi labas rytas  smile.gif  4u.gif

uzuojauta 4u.gif oh tas bjaurybe AD, kada gi jis atsitrauks pagaliau. Lawanda, o jus savo dickiu darete kokius tyrimus, ar pavyko susekt kam alergiskas? Ar buna pas jus visisku pagerejimu?
Atsakyti
smile.gif

QUOTE(Laiskriste1 @ 2009 02 17, 20:01)
Tepiau ir ne kartą verysad.gif padėtis pagerėja nuima niežėjimą,o po kelių dienų vėl viskas iš naujo doh.gif  doh.gif  doh.gif
Dabar su hormonais patepu,tik kaip žiauriai pradeda draskytis ir tai ne grynais,sumaišytais su Basaliu. Nors alergologė liepė tept grynu hormonu doh.gif  doh.gif  doh.gif


O gal pabandyk kartą su grynu? Aš esu tepus su grynu, tik prieš tai patepdavau su TS. Bet kad maišyti hormoną su kažkokiu kremu ir tada tepti, tai taip nesu tepus. Ir kažkaip reikia jums atrasti tinkantį kremą krūtinei, tai po hormonų kad iš karto tuo kremu tept, ta prasme sekančią dieną ar po kelių dienų, žiūrint kiek dienų hormonais tepsi.

QUOTE(Mortele @ 2009 02 17, 20:11)
na as is kart su cinko tepalu tepu (man taip gydytoja sake), ar as negerai darau  g.gif ji greitai sasiuku pasidengia
tepu su A-Derma Dermabiliuor (jei gerai surasiau is atminties, ar kelias raides sumaisiau  g.gif , tingiu eiti paziureti  biggrin.gif )


Jeigu jums tinka, greitai užtraukia, tai viskas ok smile.gif . Mums labai sunkiai užtraukdavo, aš net fuxiną, o po to hormonus tepiau, kad užtrauktų.


Papildyta:
QUOTE(Laiskriste1 @ 2009 02 17, 21:07)
Ačiū mirksiukas.gif  4u.gif
Ryt kaip tik būsiu prie Gedimino vaistinės ,reiks užsukt smile.gif


Ar gavai?

QUOTE(lawanda @ 2009 02 18, 10:16)
kazin vilniuj gal irgi duoda  g.gif , negirdejau niekad, ar vilnietes mamytes zino kur dalina tuos meginukus  ax.gif

dickio visas pilvas nubertas, issauseje lopai ant koju pleciasi


Manau visos vaistinės, jei tik gauna, tai ir turi. Būna vaistinių, kurios negauna, bet reikia tiesiog paklausinėti visose vaistinėse, pro kurias tik eini. Aš kai pas save mieste po vaistines važinėjau ir klausinėjau, tai labai daug kur negavau nieko, sakė nieko neturi, bet va atsirado trys vaistinės, kurios kažką davė. Viena iš jų ir davė tą Leti AT-4. Jei ne mėginukas, kažin ar būčiau pirkus visą tūtą.

verysad.gif Bet tai kaip suprantu, jei sausi plotai plečiasi, tai jam netinka tas drėkinimas, kurų gauna g.gif

Maniškis šią naktį labai kasėsi kojas, už ausytės griebėsi kelis kartus. Naktį tepiau su Leti. Nesupratau kas darosi. Maniau ryte kojos atrodys baisiai (naktį šviesos nedegiau, tai ne ką ir mačiau), jei jau taip kasėsi, pagalvojau, kad pablogėjimas. Ryte žiūriu, kad tos kojos gražesnės nei buvo vakar blink.gif . Vienoj vietoj tik pradrėskęs, nenusaugojau unsure.gif , bet labai nedaug, tai fuxinu užtepiau ir užtraukė. Tai taip ir nesupratau kas naktį buvo ir ko taip puolė tas kojas draskyti g.gif . Naujų išbėrimų nėra, senieji ne tik nepaaštrėję, bet dar gi gražesni.
Atsakyti
QUOTE(Amica @ 2009 02 18, 12:27)
smile.gif
O gal pabandyk kartą su grynu? Aš esu tepus su grynu, tik prieš tai patepdavau su TS. Bet kad maišyti hormoną su kažkokiu kremu ir tada tepti, tai taip nesu tepus. Ir kažkaip reikia jums atrasti tinkantį kremą krūtinei, tai po hormonų kad iš karto tuo kremu tept, ta prasme sekančią dieną ar po kelių dienų, žiūrint kiek dienų hormonais tepsi:

Man Ąžuolyno vaistinėj buvo sumaišę 15g. Cutivate su 100g. Excipialiu. Čia Grušauskas mums tokį santykį padiktavo. Grynu niekad nebandžiau tepti schmoll.gif .
Hormonus tepu nakčiai(kai jau labai reikia). Tai kitą visą dieną tepu Basaliu. jei kartais pradeda dieną labai draskytis,tai patepu hormonais ,o jau po kokių 2 val. pradedu drėkinamuoju kremu tept. Alergologė sakė,kad patepus hormonu galima jau po valandos drėkikliu tept.
Aš jau visaip prieksperimentavus smile.gif . Žinau ,tik vieną,kad hormonai tai užburtas ratas verysad.gif todėl jau stengiuosi kuo mažiau juos naudoti,kuo mažiau verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(Amica @ 2009 02 18, 12:27)
Ar gavai?

Vakare tik važiuosiu,nes dabar neturiu mašinos. Parašysiu kaip seksis medžioklė mirksiukas.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(lawanda @ 2009 02 18, 10:16)
dickio visas pilvas nubertas, issauseje lopai ant koju pleciasi user posted image
, o dar smikis neklauso kad teptis reikia, pamirsta  doh.gif sakiau "pasodinsiu" ant dietos ir iskrovos tik juoda duona+sultys viena diena per svaite, tai apsizliumbe kad as jo nemyliu, jis gi pas mane toks prie pavalganciu  blush2.gif  oi vel uzburtas ratas  verysad.gif

console.gif jo užburtas ratas iš kurio sunko išeiti verysad.gif



Papildyta:

Otaip kur vėl dingai?
Gal sergat? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laiskriste1: 18 vasario 2009 - 13:03