Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas X tema

QUOTE(Amica @ 2009 02 16, 03:04)
Na, pagalvojau, kad pvz antibiotikai juk irgi didelę žalą daro organizmui, jų poveikis išlieka ilgam ir dažnai vartojant - su nekokiomis pasekmėmis, tačiau esant reikalui vistiek juos geriame. Tai gal ir čia reikia taip pat žiūrėti - jei jau natūraliomis priemonėmis nepasiseka vaikui padėti, reikia padėti cheminėmis priemonėmis. Juk ir hormonus tepame kritiniais atvejais, nes, kaip viena mama rašė - geriau tepti hormonais ir turėti vaiką, nei netepti ir neturėti.

drinks_cheers.gif 100%
Nuosirdizia linkiu, kad pagaliau atradot tai ko reikia 4u.gif


QUOTE(Otaip @ 2009 02 16, 09:06)
man SUDOCremas labiau "patinka " užpakaliukams, nei WELEDos cinkokremukas  doh.gif - Daddygirl  mirksiukas.gif , siūlau pradžiai miniuką pabandymui weledos paimt ( o tai po to voliosis, kaip ir pas man  doh.gif ).

Mes uzpakaliukui naudojam Dermilon paste, jis mums geriausias thumbup.gif Sudocremas nelabai patiko ax.gif

O veiduka prausiam tik vandenuku ax.gif Rankytes su vaikisku Tindi muiliuku anksciau, dabar su Dadygirl muiliuku thumbup.gif
Atsakyti
53. Decubal - gyvulinių riebalų kremas. Dabar jo nėra pardavime. Jį ištraukė iš vaistinių sąrasų gal prieš 5 -6 metus. http://www.auravita....a/alph10001.asp


Siaip tai to kremo yra Eurovaistinese, tik kitokia pakuote.Jis palyginus nebrangus.Ne svisi kiti 100 arba 200g kainuoja apie 60 litu, o sitas dar geraiu drekina, nei Aderma ar kiti....
Atsakyti
Amica oi kaip būtų gerai,kad pagaliau būtum suradus,tai kas jums geriausia 4u.gif
Veiduką aš prausiu ,tik vandenuku ir tai stengiuosi nepiktnaudžiauti,nes mūsų odelė sausoka ax.gif

O,kai išberia užpakaliuką,tai mes tepam Excipial kremą su migdolais,šis mums iš visų bandytų tiko geriausiai(bet tik,kai išberia) thumbup.gif

Mano mažiukas susirgo verysad.gif turim tempės,tai vėl nuo degančio kūno bus išbertas visas doh.gif doh.gif doh.gif įtariu bus taip vadinama tridienė.
Atsakyti
4u.gif

vakar Anglijoje gyvenanciuju temoje tokia slogi nuotaika buvo, net siryt atsikelus apie tai galvoju ir vel verkti norisi.

nenoriu dar ir jums to skausmo duoti, bet parasysiu, kad mes visos butume budrios... tuo labiau, kad tarp musu yra neskiepytu vaikuciu (iskaitant mano Greta unsure.gif ).

istorija sukrecianti ir su pacia blogiausia, kokia begali buti pabaiga.
ryte nuveza tevai su temperatura negaluojanti 8 men vaika i ligonine (kurioje ir as gimdziau), ji apziuri ir paleidzia namo dave vaistu nuo temperaturos. vaikui blogeja. vakare tevai vel nuvaziuoja su vaiku i ligonine, bet jau per velu. vaikuciui suleidzia morfijaus ir jis mirsta. meningitas.

as, tiesa sakant, nesigilinau i istorijos smulkmenas - per skaudu man buvo.
be to, kad neapsakomai gaila sito angelelio ir jo tevu, iskart prisimena praeita vasara, kai Gretutei 4 dienas laikesi temperatura iki 40. kaip vazinejau i ligonine kas kelios valandos, tai su greitaja, tai su savo masina.. iki dabar prisimenu ta siauba...

labai labai keista kaip nepastebejo meningito pozymiu jiems pirma karta nuvaziavus i ligonine - pas mus apie meningita tik visur ir kalba. nuo tada kai gimsta vaikas pastoviai gauni visokius bukletus, visur plakatai vien apie meningita. net man ta brukama info taip uzsifiksavus smegenyse, kad kai vasara po keliu dienu su temperatura Gretai atsirado berimai iskart begiojau su stikline.

ir gydytojai pirmiausia apziuredami isitikina, kad ne meningitas.
o ir antribiotikus jie maziukams greiciau duoda nei neduoda. Gretai nerado ligos, bet kiek gydytoju matem, visi dave antibiotikus.
mano nuomone apie antibiotiku gerima, kaip anksciau rasiau: jau geriau juos pagert kai ju nereikia, nei ju negert tada, kai ju reikia. musu atveju tada taip ir buvo - isgerem kursa antibiotiku, nors ju nereikejo. bet as per didele baile, kad ju neduot.

zodziu, nesuprantu, kaip galejo ivykt tai, kas ivyko. bet visko, pasirodo, buna.

visur raso, kad anglijoj dabar siaucia kazkokia meningito forma unsure.gif mes praleide meningito skiepus. nors merginos temoj raso, kad vistiek skiepija nuo kitokio meningito. o nuo to, kuris dabar plinta nera skiepo.

siaip ar taip, merginos, mes savo vaikus stebim 24 val, mes pacios kartais galim pastebeti daugiau nei gydytojai. bet kurioj saly gali pasitaikyti toks dalykas, kai pats savo vaikui kartais turi nustatyti liga unsure.gif ir jau geriau nuvaziuot i ligonine anksciau ir dazniau. bent jau pas mus taip - niekas nesiverzia veziot i ligonine kas kelios valandos, tuo labiau nenori ten musu laikyti. bet kai del vaiko baisu visko issireikalavau. gal cia aktualiau mums - lietuvoj noriau vaikus pasiguldo i ligonine. bet vistiek...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daddygirl: 16 vasario 2009 - 13:43
Daddygirl Ačiū 4u.gif

Pasiskaičiau nete apie simptomus,nes pas mus čia nieks nieko apie tai nepasakoja,pats turi išsiaiškinti. verysad.gif

Bet aš jau stebiu ne tik dieną,bet ir naktį,kai serga. Šimtą kartų keliuosi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laiskriste1: 16 vasario 2009 - 14:39
QUOTE(Daddygirl @ 2009 02 15, 21:17)

Jau turiu nusiziurejus naturalesne alternatyva - Weledos kremuka su cinku. Bet kolkas dar baiginejam sudocrema.. 



Aš visko iš Weledos nusipirkau doh.gif , dabar naudoju pati doh.gif -netinka mus, o ir odod gyd. sakė, kad viskas , kas iš oranžinių augalų ir vaisių, gali alergizuot... Tai man , asmeniškai (naudoju jį sau) patinka tik veido kremas nuo šalčio, o kūno kremas-neįmanoma tepti- toks neturintis slydimo, o užpakaliukų kremas ( be abejo, naudojau ne sau , o meergaitei) nesužavėjo visai
Papildyta:
Dar noriu pasidžiaugt, kad labai puikiai veidukui ir visoms kitoms atopinėms vietoms Atoderm PO zink kremas.Taip pat jis užtraukia ir iššutimus.Tik brangus , turint omeny, kiek tokiems vaikams reikia tepti tepti tepti... Dar naudoju Atoderm emolientą , irgi šaunus dalykėlis.
Atsakyti
QUOTE(Rudnosiene @ 2009 02 16, 10:05)
Nuosirdizia linkiu, kad pagaliau atradot tai ko reikia 4u.gif


Na labai jau tikiuosi rolleyes.gif . Savaitgalį (2 dienas) su LETI kremu netepiau, nes nebeturėjau, tepėmės su Xemosa. Sekmadienį vakare išmaudžiau, ištepiau su Xemosa pažeistas vietas, su TS visur kitur. Naktį vaikis žiūriu jau už kojų graibosi, ryte irgi g.gif . Staigiai nuvarėm į vaistinę ir nusipirkom Leti kremo. Nuprausiau kojytes, veiduką su Daddygirl muiliuku ir išsitepliojom su Leti. Nebuvo kada dar geriau įsigilinti į tą kremą, instrukcijos neperskaičiau, bet kas užkliuvo ant dėžutės - ogi parašyta, kad nuima niežėjimą bigsmile.gif . Vadinasi tai ne sutapimas buvo, kai pastebėjau, kad mano vaikas nebesikaso tepamas su Leti bigsmile.gif . Vadinasi šitas kremas iš tiesų nuima niežėjimą bigsmile.gif .

QUOTE(Laiskriste1 @ 2009 02 16, 11:21)
Amica oi kaip būtų gerai,kad pagaliau būtum suradus,tai kas jums geriausia 4u.gif


Oi tikiuosi, labai tikiuosi ir dabar tai padebesiais skraidau žiūrėdama į mažiaus veiduką ir ausytes biggrin.gif

Sveikite 4u.gif . Jau rodos užtenka mūsų vaikams AD, tai ne, dar reikia visokioms ligoms prisikabinti unsure.gif

QUOTE(Daddygirl @ 2009 02 16, 13:29)
istorija sukrecianti ir su pacia blogiausia, kokia begali buti pabaiga.


Ojei... net šiurpas perėjo... Kaip tik paguldžiau savo mazgį miegoti, paskaičiau ką parašei, žiūrėjau žiūrėjau į miegantį savo vaiką ir galvojau - koks beprotiškas skausmas būtų staiga netekti savo vaiko. Bet turbūt nuo likimo nepabėgsi, kiekvienam skirta kažkiek ir kažkaip. Belieka tik palinkėti tam vaikučiui - angeliukui ramybės ir gražaus gyvenimo danguje ant debesėlio wub.gif . O tėvams - tik stiprybės...

QUOTE(geguzevasaris @ 2009 02 16, 15:11)
Aš visko iš Weledos nusipirkau doh.gif , dabar naudoju pati doh.gif -netinka mums,

Dar noriu pasidžiaugt, kad labai puikiai veidukui ir visoms kitoms atopinėms vietoms Atoderm PO zink kremas.Taip pat jis užtraukia ir iššutimus.Tik brangus , turint omeny, kiek tokiems vaikams reikia tepti tepti tepti... Dar naudoju Atoderm emolientą , irgi šaunus dalykėlis.


Na va tau ir natūralūs produktai doh.gif

Aš tepu mažiui su Atoderm PO Zinc tas vietas, kurios matau, kad jau ruošiasi link šlapiavimo. Dabar jau staigiai griebiu jautį už ragų - Fuxinas, kremas su cinku, kad tik nepradėtų šlapiuoti doh.gif
Atsakyti

istorija sukrecianti ir su pacia blogiausia, kokia begali buti pabaiga.

Aciu, Daddygirl
O Dieve, kaip baisu cray.gif Kaip skaudu del mazo angeliuko verysad.gif Pati issigandusi puoliau skaityti apie ta liga, nes nieko visai apie ja nezinau, isidemejau visus simptomus. Is tikruju keista ir skaudu, kad musu laikais pasitaiko tokiu atveju, tai turime buti budrios ir labai stebeti savo aukselius, kovoti del ju, nes gydytojai ne visi profesionalus, kaip bebutu liudna.

Papildyta:
QUOTE(geguzevasaris @ 2009 02 16, 16:11)
Aš visko iš Weledos nusipirkau doh.gif , dabar naudoju pati doh.gif -netinka mus, o ir odod gyd. sakė, kad viskas , kas iš oranžinių augalų ir vaisių, gali alergizuot... Tai man , asmeniškai (naudoju jį sau) patinka tik veido kremas nuo šalčio, o kūno kremas-neįmanoma tepti- toks neturintis slydimo, o užpakaliukų kremas ( be abejo, naudojau ne sau , o meergaitei) nesužavėjo visai
Papildyta:
Dar noriu pasidžiaugt, kad labai puikiai veidukui ir visoms kitoms atopinėms vietoms Atoderm PO zink kremas.Taip pat jis užtraukia ir iššutimus.Tik brangus , turint omeny, kiek tokiems vaikams reikia tepti tepti tepti... Dar naudoju Atoderm emolientą , irgi šaunus dalykėlis.

Vat ir as nusipirkau Atoderm PO isbandysiu jo poveiki, nors pas mus neslapiuoja, bet vis tiek tikiuosi teigiamo poveikio, tepsiu Atoderm PP emolienta ant virsaus po kurio laiko,kad labiau drekintu.
Atsakyti
QUOTE(Olgina @ 2009 02 16, 21:47)

Vat ir as nusipirkau Atoderm PO isbandysiu jo poveiki, nors pas mus neslapiuoja, bet vis tiek tikiuosi teigiamo poveikio, tepsiu Atoderm PP emolienta ant virsaus po kurio laiko,kad labiau drekintu.


Tris dienas atkakliai tepiau Atoderm PO kremuku veidą (nors bėrimukai vis lindo lindo), rezultatas - odelė švari, spindi ir tokia slidi, kai perbraukiu per žanduką wub.gif Ir barzdytė švari. O kūną tepiau AtodermPP, tačiau žiūriu, kad šiandien jau krūtinė ima rausvais bėrimukais rodytis, tai po maudynių visą ištepiau nebe emolientu, bet kremuku mirksiukas.gif .Kai pagerės , tepsiu emolientu (atodermPP), o kremą laikysiu pablogėjimo atvejams ax.gif Rytoj ryte vėl žadu kremu patept, o vakare-pagal situaciją.
Turėjau iš Biodermos mėginukų veidui sau , bet nesužavėjo(toks jausmas, kad kremas ne įsigėrė, o jį jutau), o va atopinei odai priemonės labai patiko.
Atsakyti
QUOTE(geguzevasaris @ 2009 02 16, 21:37)
Tris dienas atkakliai tepiau Atoderm PO kremuku veidą (nors bėrimukai vis lindo lindo), rezultatas - odelė švari, spindi ir tokia slidi, kai perbraukiu per žanduką wub.gif Ir barzdytė švari. O kūną tepiau AtodermPP, tačiau žiūriu, kad šiandien jau krūtinė ima rausvais bėrimukais rodytis, tai po maudynių visą ištepiau nebe emolientu, bet kremuku mirksiukas.gif .Kai pagerės , tepsiu emolientu (atodermPP), o kremą laikysiu pablogėjimo atvejams ax.gif Rytoj ryte vėl žadu kremu patept, o vakare-pagal situaciją.
Turėjau iš Biodermos mėginukų  veidui sau , bet nesužavėjo(toks jausmas, kad kremas ne įsigėrė, o jį jutau), o va atopinei odai priemonės labai patiko.

o as kol kas patepiau ant kakliuko berimukus atoderm PO ir stebiu, lyg tai ir tiko jis mums, ziuresime kaip ryte atrodys g.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2009 02 16, 13:29)
4u.gif
vakar Anglijoje gyvenanciuju temoje tokia slogi nuotaika buvo, net siryt atsikelus apie tai galvoju ir vel verkti norisi.


Kaip baisu, verysad.gif , dievuleliau kaip baisu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Olgina @ 2009 02 17, 01:17)
o as kol kas patepiau ant kakliuko berimukus atoderm PO ir stebiu, lyg tai ir tiko jis mums, ziuresime kaip ryte atrodys g.gif


Įtariu, kad viskas jums bus gerai-tiks ir patiks biggrin.gif Šįryt mūsų bėrimukai šviesesni, vėl patepiau,, vakare tikiuos dar geriau atrodys...Jei ši linija padės, teks pirkti dažniau, nors ir brangoka g.gif
QUOTE(ausru @ 2009 02 17, 02:06)
Kaip baisu,  verysad.gif , dievuleliau kaip baisu  verysad.gif

Turbūt kiekviena mama tuoj pagalvojam, o kas jeigu man taip g.gif Baisu...
Atsakyti