Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas X tema

na va grįžom iš dermatologės... aišku nieko naujo nesužinojom, tik jau kad "skėlė" gydytoja tai skėlė.. kadangi aš dar maitinu savo pienu pagrinde, tai liepė man tavegilio pagert, kad per pieną mažajai kažkiek tektų... blink.gif nu blyn blyn tai ką man dabar nuodytis???
Atsakyti
QUOTE(rieduliukas @ 2009 02 13, 15:08)
na va grįžom iš dermatologės... aišku nieko naujo nesužinojom, tik jau kad "skėlė" gydytoja tai skėlė.. kadangi aš dar maitinu savo pienu pagrinde, tai liepė man tavegilio pagert, kad per pieną mažajai kažkiek tektų... blink.gif nu blyn blyn tai ką man dabar nuodytis???

O pas kokią jūs dermatologę buvot? Ir kur?

Net man įdomu pasidarė kas čia taip gydo g.gif biggrin.gif


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laiskriste1: 13 vasario 2009 - 15:35
QUOTE(Laiskriste1 @ 2009 02 13, 15:31)
O pas kokią jūs dermatologę buvot? Ir kur?

Net man įdomu pasidarė kas čia taip gydo g.gif  biggrin.gif

KMUK gyd. Zarankienė
Atsakyti
QUOTE(Raganaa999 @ 2009 02 12, 13:10)
Na nemanau kad beria nuo nieko, nes tada ir po pamperiu bertu...


labai daug kam del neaiskios priezsties neberia butent po sauskelnem. gal kad ten oda drekinama? smile.gif ar del slapimo..

o mums atvirksciai blink.gif - pries pora menesiu isbere po sauskelnem, ir pilnai iki siol nepraeina. Nors jau labai nedaug berimo like, tikiuosi, kad vel isnyks g.gif

QUOTE(Amica @ 2009 02 12, 18:06)
Kaip įdomu  bigsmile.gif . O kažin kaip su vaikais? Tai gal mišinukų ir pieno galima išvis neduoti, o tik pvz tą sezamų pieną? O kažin nuo jo būna alerginių reakcijų  g.gif , bet manau visko šiame sviete būna  doh.gif


sezamo seklos - pats pavojingiausias alergenas sitame sviete biggrin.gif
manau, del mirtinu atveju.
svarbu zinot, kad joms nealergiskas biggrin.gif

sviesta ghee pas mus parduoda. tai gal ir lietuvoj?

gamta taip sutvarke, kad vaikams - pienas smile.gif as manau, vaikams pienas reikalingas ax.gif aisku, geriausia, musu vaikams - musu pienas, versiukams - karves pienas.. ir t.t. smile.gif


Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2009 02 13, 16:52)
sezamo seklos - pats pavojingiausias alergenas sitame sviete  biggrin.gif
manau, del mirtinu atveju.
svarbu zinot, kad joms nealergiskas  biggrin.gif

blink.gif blink.gif blink.gif o aš prigirdžiau šiandien doh.gif
Na bet žinosiu dabar alergiškas jis sezamo sėkloms ar nea,stebiu ir laukiu reakcijos 3 dienas g.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laiskriste1: 13 vasario 2009 - 17:02
QUOTE(Laiskriste1 @ 2009 02 13, 16:01)
blink.gif  blink.gif  blink.gif o aš prigirdžiau šiandien doh.gif
Na bet žinosiu dabar alergiškas jis sezamo sėkloms ar nea,stebiu ir laukiu reakcijos 3 dienas g.gif doh.gif


smile.gif nenorejau isgasdint, reik manyt, nealergiskas - butum pastebejuss ka nors..

as paskutiniu metu dirbau maista gaminancioj gamykloj, ir be viso kito vesdavau saugos darbe kursus musu darbuotojams, tai juose visada kaip baisiausi alergenai buvo ivardijami 1) sezamo seklos (pirmoj vietoj!) ir 2) riesutai.
darbuotojams neleidome isinesti i gamykla maisto produktu su sezamo seklomis (kad paskui nepatektu i gaminama maista) ir t.t.
jei gamindavome koki produkta su sezamo seklom, tai po to buvo plaunama visa patalpa smile.gif ir tik tada pradedamas gaminti naujas produktas.
ir pan.

as tik niekad nesidomejau blush2.gif , kodel butent sezamo seklos tokios pavojingos ir svarbios. ar kad
1) alergijos atvejai joms pavojingi gyvybei, ar kad tai
2) dazniausiai pasitaikanti alergija

kazkodel as galvodavau, kad pirmas atvejis, bet cia tik spejimas.. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daddygirl: 13 vasario 2009 - 17:24
4u.gif
QUOTE(Daddygirl @ 2009 02 13, 18:22)
nenorejau isgasdint, reik manyt, nealergiskas - butum pastebejuss ka nors..

as paskutiniu metu dirbau maista gaminancioj gamykloj, ir be viso kito vesdavau saugos darbe kursus musu darbuotojams, tai juose visada kaip baisiausi alergenai buvo ivardijami 1) sezamo seklos (pirmoj vietoj!) ir 2) riesutai.
darbuotojams neleidome isinesti i gamykla maisto produktu su sezamo seklomis (kad paskui nepatektu i gaminama maista) ir t.t.
jei gamindavome koki produkta su sezamo seklom, tai po to buvo plaunama visa patalpa smile.gif ir tik tada pradedamas gaminti naujas produktas.
ir pan.

as tik niekad nesidomejau  blush2.gif , kodel butent sezamo seklos tokios pavojingos ir svarbios. ar kad
1) alergijos atvejai joms pavojingi gyvybei, ar kad tai
2) dazniausiai pasitaikanti alergija

kazkodel as galvodavau, kad pirmas atvejis, bet cia tik spejimas.. smile.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif tą info irgi turiu ,ir taip pat ( lotuliukas.gif )nesiaiškinau giliau dėl sezamo sėklų ,taigi irgi dar saviškei nebandžius esu, nes riešuto tai negalim, tai irsezamo neskubėjau dar bandyt.

Amica 4u.gif doh.gif rolleyes.gif - nu nežnau, ar čia mes išauginėjam ar gydomės lotuliukas.gif - DZIN, kad tik padėt cool.gif ,beja, B vaikšto pas kitą homeopatą - tai jam LABAI pagerino odos būklę bigsmile.gif ,jis gi AD "neišaugo " rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Otaip: 13 vasario 2009 - 17:41
Labas,
Rašot, kad apylinėjimas dažnai prasideda po skiepų ir yra vienas iš AD požymių...
O mano mažiukė atpylinėjo jau pirmąjį priešpienį , pirmosiomis valandomis. Ir kai grįžom namo, labai labai atpylinėjo, dabar suretėjo tas dalykas g.gif
Šiandien gavau vaistinėje labai fainą knygytę-brošiūrėlę apie AD (iš BIODERMA ).
Labai vaizdžiai parodyta ir parašyta svarbiausi dalykai.Vadinasi "Jūsų vaikas ir atopija"..
Atsakyti
QUOTE(rieduliukas @ 2009 02 13, 16:08)
na va grįžom iš dermatologės... aišku nieko naujo nesužinojom, tik jau kad "skėlė" gydytoja tai skėlė.. kadangi aš dar maitinu savo pienu pagrinde, tai liepė man tavegilio pagert, kad per pieną mažajai kažkiek tektų... blink.gif nu blyn blyn tai ką man dabar nuodytis???

As lankiausi pas kit adermotologe, man taip pat patare gerti tavigili, kad patektu per pienuka ir as geriau blush2.gif
Atsakyti
Man irgi sezamo sėklos keistai atrodo, kuomet siūlomos AD vaikams. JUk ne mūsų kraštų augalas doh.gif Tai vienas iš klausimų, į kuriuos Vaivarienė atsakymo man nepateikė g.gif
Atsakyti
Labutis, mes pasidarem kraujo tyrimus del alergijos. Maisto palete, pasiemem atsakymus, bet taip daktare ir nepaaiskino, kaip suprast ta lentele blush2.gif Labai pikta buvo ... Nu o as nieka nesuprantu, doh.gif Mano manymu, tai mes beveik niekam nealergiskos iskyrus piena ir mazai alergijos kiaulienai. Noreciau cia imest ta lentele, bet nemoku... Kaio ja ikelti? 4u.gif 4u.gif 4u.gif Kad galetumet kuri nors mamyte paaiskinti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa23 @ 2009 02 12, 16:37)
Paletė nulinė maistui, bet maistas tai alergizuoja Tiesiog mum nerodo...


dar reik ivertint ir tai, kad ten "svarus" produktai imami, o kokius mes valgom, visokiu brudu ten pilna doh.gif Gal ne pats produktas alergizuoja, o kazkas ko jame dar be jo paties yra, na ir aisku tiesa, kad is kraujo tyrimo gali sprest apie "greitas" reakcijas, bet ne apie tarkim nuo alergija nuo suvalgyto kiekio, kryzmine reakcija, paveluota ir t.t. pseudoalergiju neparodo....

QUOTE(Daddygirl @ 2009 02 13, 15:19)
smagu tave vel cia matyti, kartais pagalvodavau, kaip gyenat... 

man aplamai keista tendencija - kuo ilgiau turim AD, tuo maziau as ji suprantu 


aciu mirksiukas.gif wub.gif

va va man tokios mintys oi kaip seniai uzeina doh.gif drinks_cheers.gif

QUOTE(Daddygirl @ 2009 02 13, 15:51)
kaip as norejau sita varda savo dukrytei duoti   , bet mano pacios vardas Laura, ir siaip pritarimo nesulaukiau  bet man labai  wub.gif  wub.gif


o as visa nestuke.gif apie kita varda svajojau, bet va paemiau mazyte i rankas ir tas mano issvajotas vardas tapo kazkoks svetimas, ne jai skirtas, na nelipo man unsure.gif teko permastyt blush2.gif

QUOTE(rieduliukas @ 2009 02 13, 16:08)
tai liepė man tavegilio pagert, kad per pieną mažajai kažkiek tektų...


blink.gif oho nu ir "filosofija"
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lawanda: 14 vasario 2009 - 01:56