Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas X tema

QUOTE(Lince1 @ 2009 02 12, 20:05)
Noriu kazka naujo duot, bet siandien ryte kaklas vos neslapiavo, tai vel baisu,vis laukiu kai oda apynormale bus ir kazka duot naujo, bet vis nesulaukiu. Musu momenelis dar labai didelis, ar dar kam yra tokio amziaus , mums 1 m 5 men?

Mano vyresnėliui iki 2 metu neužaugo.Gėrėm žuvų taukus,bet nepadėjo.vežėm į Klinikas daryt echoskopiją,tai viskas gerai buvo,o gyd. pasakė,kad bereikalo nesinervuotume ir neiškotume sveikam vaikui ligų mirksiukas.gif .Sako vadinasi kažkuriam iš tėvų ilgai neužaugo.
O mano mažiukui lygiai taip pat dar turime momenėlį neužaugusį,bet nekreipiu dėmesio.Matau,kad iš lėto mažėja ir ramu.Nes mes gimėme su dideliu,kai pas kitus vos vos būna.
Papildyta:
Sezamu pienas
1) budas
Kavamale sumalti kelis saukstus sezamu seklu. Sudeti gauta mase i plaktuva, uzpilti stikline karsto vandens ir plakti pora min. Pagal skoni ideti medaus, prieskoniu, pvz,. vaniles, dar pripilti norima kieki vandens (1-2 stiklines) vandens ir kelias minutes plakti. Gauta balta skysti galima perkosti per sieteli ir gerti vietoj pieno.
2) budas
Sezamu seklose, ypac nelukstentose, daug b grupes vitaminu, vitamino E, kalcio, kalio, fosforo, magnio, cinko, gelezies, ir seleno. 1,5 puodelio sausu sezamo seklu susmulkinkite virtuviniu kombainu. Maisydami pamazu supilkite apie 600 ml vandens, kol gerimas pasidarys vienodo tirstumo. Nukoskite ir pasaldinkite. Su siuo pienu ruoskite valgius arba tiesiog gerkite. I sezamu seklu piena galima imaisyti uogu arba banana. Tirscius, likusius nukosus piena, galima sunaudoti kitiems patiekalams gardinti. Saldytuve laikomas sezamu pienas ilgai negenda. Nors nelukstentu seklu maistine verte didesne, jo skonis kartokas, todel piena geriausia ruosti is puses kiekio lukstentu ir puses nelukstentu seklu.

Amica čia tau mirksiukas.gif

Aš šnd dariau,na man asmeniškai skonis,tai feeee,bet mažiukas gėrė bigsmile.gif .Daug nedaviau pirmą kartą biggrin.gif

ausru o tu darei sezamų pieną? Man jis toks kartus,tai įdėjau cukraus.Įdomu ką dar būtų galima įdėti,kad paskaninti ir kad taip tas kartumas nesijaustų g.gif g.gif g.gif
Patarkit ką mamytės ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Meda01 @ 2009 02 12, 13:54)
Oij kaip laukiu to siuntinuko thumbup.gif,
nu ką užraudo mūsų rankos vėl doh.gif , per sulenkimus, pradėjo kasytis, nusipirkau Uriage Pruriced gelį, kaip tik nuolaida buvo -20 proc. Atrodo tiko bigsmile.gif , nes tikrai nesikasė, tik įdomus tas gelis, žiauriai išsausino tas vietas kur patepiau doh.gif

Aš gi rašiau,kad labai išsausina ir kad geriau jau būčiau pirkus kremą mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laiskriste1: 12 vasario 2009 - 23:29
QUOTE(Lince1 @ 2009 02 12, 20:05)
[Aš jau daug metų lydau sviestą ajurvediškai, duodavau jį vyresnėliui prie AD, dabar mažėliui duodu. Ir jis tikrai ne skystas gaunasi  schmoll.gif
  Buk gera parasyk, kaip ta sviesta daryt. Buvo irgi, bet per tiek temu ieskot taip nesinori schmoll.gif
Noriu kazka naujo duot, bet siandien ryte kaklas vos neslapiavo, tai vel baisu,vis laukiu kai oda apynormale bus ir kazka duot naujo, bet vis nesulaukiu. Musu momenelis dar labai didelis, ar dar kam yra tokio amziaus , mums 1 m 5 men?


Pirmiausia sviestas turi būti tikras, grynas, ne joks ten riebalų mišinys. Taip pat turi būti nesūdytas. Dedi į bliūdelį ar mažiuką puodelį ir ant labai silpnos ugnies lydai, kaitini tol, kol pasijaučia toks nei tai irisų, nei tai spragintų kukurūzų kvapas. Tada su pipete ar kažkuo kitu įlašini mažą lašą vandens - jei ima spragsėti, vadinasi sviestas paruoštas. Jei nespragsi, toliau kaitini ir vėl bandai. Susidariusių putų pagal ajurvedą nugraibyti nereikia, nes jos turi gydomųjų savybių, bet jei norit, galit nugriebti. Ant dugno gali atsirasti nuosėdų, neišsigąskite, net jei lengvai lengvai pritrauks, svarbu neprideginti. Tuomet nupili tą sviestą, nuosėdas palieki. Susipili kur patogu ir laikai šaldytuve.

Momenėlis pas mano vyresnėlį buvo didelis ir ilgokai neužsitraukė, pas mus ir rachito požymių buvo, bet greit sugriebėm. Ilgainiui viskas su momenėliu susitvarkė ir jokių problemų nebuvo.
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2009 02 12, 13:04)
Merginoms, kurios laukia sviestu/alieju, muilu ir viso kito smile.gif, siuntinukas Kaune bus uz savaites - ketvirtadieni/penktadieni.

Jei kas dar noretu greitai prisijunti, parasykit man.

valio! tongue.gif labai laukiame smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Raganaa999 @ 2009 02 12, 15:10)
Na nemanau kad beria nuo nieko, nes tada ir po pamperiu bertu... O hormomais netepti nelabai iseina, nes labai draskomes krutine ir pilva.. nemiegam naktim.. Nors oda musu jau nebesauseja, nes padejo dexeryl kremas, bet jei paberia labai niezti jai.. padeda tik hormonai..  verysad.gif

Pas mus irgi po pamperiu jokiu berimu ir as maniau, kad musu AD nuo milteliu,bet...Kazkada lankemes santariskese pas tokia alergologe Radzeviciene, tai ji pasake, kad svari odele po pamperiu budinga beveik visiems vaikuciams atopikams,labai retas atvejis, kai isberia po pamperiu, bet, aisku, labai norisi tiketi, kad jums tikrai nuo milteliu ir pasalinus priezasti viskas pas jus susitvarkys 4u.gif
Atsakyti
Mes vakar nusipirkome Uriage Pruriced kremuka, tai niezejimo mums nenueme, bet gerai padrekino, bet kaip drekiklis tai jis per brangus, sakyciau doh.gif
Tai siandien nusipirkau dar Atoderm PP, pasitepem, liuks drekina thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Olgina @ 2009 02 13, 02:49)
Mes vakar nusipirkome Uriage Pruriced kremuka, tai niezejimo mums nenueme, bet gerai padrekino, bet kaip drekiklis tai jis per brangus, sakyciau doh.gif
Tai siandien nusipirkau dar Atoderm PP, pasitepem, liuks drekina thumbup.gif

labas rytas ,

mane Atoderm PP irgi be galo sužavėjo (kaži ar ilgam...).Ne tik nuėmė nuo kojyčių besidarančius sausus lopus-dar ir mano pačios rankoms - thumbup.gif

Tiesiog patepu juo dukrytę, o rankos tarsi su apsaugine plėvele lieka, nes paskutiniu metu daug plaunu doh.gif , jos pasausėjusios labai buvo...

Dar pirkdami gavom tos pačios linijos kremo mėginuką su cinku, sakė bus gerai užpakaliukui, bet aš jį pabandžiau -nu super fainas, rieboka konsistencija, bet netirštas, lengvas toks .Tepu mergytei veiduką-labai pagražėjo, tiesiog spindi skaistumu smile.gif

Žodžiu, dukters veido kremukai brangesni nei mamos lotuliukas.gif Nes aš sau naudoju visus kremus , kurie buvo pirkti jai, bet netiko, o išmest gaila lotuliukas.gif dabar tepuosi Veledos veido kremu -man jis labai labai , o mažylei, deja, ne...
Atsakyti
QUOTE(Lince1 @ 2009 02 12, 20:05)
[. Musu momenelis dar labai didelis, ar dar kam yra tokio amziaus , mums 1 m 5 men?


O ka daktarai sako del momenelio? Vitamina d geriat? Susiduriau, kad ju nuomones net ir labai skiriasi. Musu pediatre, pvz, net po 4 lasiukus d liepe duoti, o as daviau kartais po 3, kartais po 2, kartais is viso pamirsdavau. O musu homeopate apziurejusi vaiko galvyte sako, kad jums jau viskas suaugti baigia - tai cia kaip suprantu lyg ir per anksti. Ir liepe ne daugiau po 1. Vel kai nuejom pas pediatre - paciupinejo ir klausia "Tai po kiek d duodat?" Nelabai norejau meluoti, tai sakau po 3. Tai tipo gerai, taip ir duokit, daugiau nereikia . O juk pati po 4 buvo paskyrus doh.gif Ir paskui stebisi dakatarai, kodel zmones jais nepasitiki. Kaip gali pasitiketi, jeigu kiek daktaru, tiek nuomoniu. Zodziu, pasiklausius tiek vienos tiek kitos paskyriau pati savo vaikui doze, aukso viduriuka - po 2 lasus per diena.
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 02 13, 10:55)
O ka daktarai sako del momenelio? Vitamina d geriat? Susiduriau, kad ju nuomones net ir labai skiriasi. Musu pediatre, pvz, net po 4 lasiukus d liepe duoti, o as daviau kartais po 3, kartais po 2, kartais is viso pamirsdavau. O musu homeopate apziurejusi vaiko galvyte sako, kad jums jau viskas suaugti baigia - tai cia kaip suprantu lyg ir per anksti. Ir liepe ne daugiau po 1. Vel kai nuejom pas pediatre - paciupinejo ir klausia "Tai po kiek d duodat?" Nelabai norejau meluoti, tai sakau po 3. Tai tipo gerai, taip ir duokit, daugiau nereikia . O juk pati po 4 buvo paskyrus  doh.gif Ir paskui stebisi dakatarai, kodel zmones jais nepasitiki. Kaip gali pasitiketi, jeigu kiek daktaru, tiek nuomoniu. Zodziu, pasiklausius tiek vienos tiek kitos paskyriau pati savo vaikui doze, aukso viduriuka - po 2 lasus per diena.

Ir gerai paskyrei mirksiukas.gif mums ir pediatrė liepė iki 1,5m gerti po 2 lašiukus. Vasarą mes visai negėrėm,nes homeopatė sakė,kol saulės yra nereikia gerti.Jo padauginti irgi negerai.
Atsakyti
laba dienelė

išmetus exipialį odelė pagražėjo dar ne visai susitvarkė, bet jau matau pagerėjimą... bandau pradėt primaitinimą ir pagalvojau, kad turbūt geriau pabandyt morkytę, nes žinau, kad gali alergizuoti - po 3 dienų bandymo - morkom nealergiška (tikiuosi per tiek laiko jau tikrai būtų išlindus) apskritai abejoju ar nuo maisto pas mus... na nebent nuo to, kas neįtraukiama į labiausiai alergizuojančių sąrašą.
o MB praeityje darė tyrimus visokiausius dėl AD ir profesorius kokis tai konsultavo tai išvados tokios: konkrečiai alergiškas tik kelioms rūšims riešutų, o visa kita alergija gali būti nuo kažkokių tarpinių skilimo produktų (nežinau kaip tiksliai paaiškint žodžiu kai bevirškinant pakinta maistas tam kažkam alergija... ištirti praktiškai be šansų) o pablogėja MB žiemą, bet ir tai ne visada ir vasarą alergija būna kaikuriems žydintiems augalams...
tai vat ir dukrytė deja, bet į tėvelį... nes aš absoliučiai niekam nealergiška
einam šiandie pakartotinai pas dermatologę žiūrėsim ką pasakys
Atsakyti
Aciu merginosm uz sezamo pieno ir sviesto receptus. Bandysiu daryt, smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Meda01 @ 2009 02 09, 19:47)
Daddygirl, oi kaip laukiu TS, dar niekad nebandžiau tikiuosi jis mums tiks, visos jį čia taip giria ax.gif.


labai tikiuosi, kad tiks ir bus naudos.
nors, siaip ar taip, tai tik vienas is drekikliu.. mirksiukas.gif

QUOTE(Amica @ 2009 02 09, 20:07)
Šiaip tai ne jinai viena taip sako.

Kad čia mes visos susimaišiusios  doh.gif



galvoju labai panasiai kaip Amica drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
kategorisku isvadu nedarau, tik mastau biggrin.gif
bet per laika mazdaug ta linkme mintys krypsta.

QUOTE(ausru @ 2009 02 10, 11:40)
Tas straipsnis, kuri idejau apie skiepus, yra simtaprocentine tiesa, bent jau musu atveju.


musu istorija panasi tuo, kad po pirmo skiepo irgi isbere veiduka, po antrojo - berimas perejo i kuneli. ir jau greit nebedingo, kaip po pirmojo sad.gif
man buvo baisu pagalvoti, kas gali prasideti po treciojo skiepo, kuris yra stipresnis uz du pirmuosius.
todel jo atsisakem. sunku, zinoma, buvo apsispresti. kaip ir jus, gydytojai ikalbinejo skiepytis.
bet juk sprendimas vistiek tevu.
skaitant jusu istorija, galvoju, kad gal ir teisingai padarem - neaisku, ar butume issisuke su palyginti lengva AD forma, jei butume dare ir trecia skiepa. bet tuo metu tikrai baugu ir sunku buvo ryztis pasakyti 'ne'.

QUOTE(ausru @ 2009 02 10, 13:49)
Surasau valgiarasti kaip buvau zadejusi.



dekui.
i akis krenta labai daug kruopu g.gif nors turbut parinktos tos be gluteno, ane?

QUOTE(Amica @ 2009 02 10, 18:08)
Leti AT-4
Dabar to kremo emoliento sudėtis : Aqua (vanduo), Ceteryl Octanoate, Cetyl Alcohol, Isopropyl Palmitate, Glyceryl Stearate, Octyl Dodecanol, Sorbitan Stearate, Butyrospermum parkii, Laureth-9, Sucrose Cocoate, Alpha-Glucan Oligosaccharide, Zea mauys, Xanthan Gum, Tocopheryl Acetate, Linum usitatissimum, Phospholipids, Ascorbyl Palmitate, Disodium Edta, Propylene Glycol, Sphingolipids, Citric Acid, Glyceryl Distearate, Methylparaben, Propylparaben, Dehydroacetic Acid, Sorbic Acid, BHT, Sodium Ascorbyl Phosphate, Triethanolamine, Parfum.

Joooo, sudėtis turtinga  doh.gif  biggrin.gif


aha, sudetis nesmagi biggrin.gif parabenai, EDTA, Triethanolamine, Tocopheryl Acetate, BHT.. dar ir Parfum doh.gif biggrin.gif
nu bet, kaip visad sakau, jei potenciali nauda didesne uz potencialia zala...
Atsakyti
QUOTE(lawanda @ 2009 02 11, 10:52)
labutis visoms  4u.gif


4u.gif
smagu tave vel cia matyti, kartais pagalvodavau, kaip gyenat... smile.gif

QUOTE(Amica @ 2009 02 11, 17:24)
Ale vat užtat pridirbau mažiui su Eucerinu  verysad.gif .


as esu ne karta skaicius, kad nemazai kam netinka g.gif o tas, su kuriuo tepetes, su slapalu?
jei taip, tai dar grauzt vaikui labai gali. ir aplamai tik nuo 3 ar 4 metu g.gif zodziu, nera toks visai 'lengvas' kremukas.

QUOTE(geguzevasaris @ 2009 02 11, 19:42)
Pastebėjau , kad ir mano nuotaika svyruoja pagal mažiukės odos būklę g.gif


mums visoms taip smile.gif drinks_cheers.gif
pacioj pradzioj ypatingai, su laiku kazkiek maziau reaguoju i berimu svyravimus... prie visko priprantama unsure.gif

QUOTE(klaudi @ 2009 02 12, 07:19)
Ieskokit visais budais ligos PRIEZASTIES, o ne salinkit pasekmes.


aciu. bet kad mes cia visos tik tai ir darom mirksiukas.gif
tik kad, bent jau man, kolkas geriau sekas apie tai kalbet, nei praktikoj tas priezastis surast.

buvo laikas, kai buvau linkus itarineti maista (atrode, kad po melyniu, grikiu, morku isberia).. bet velgi kai bunam prie juros - valgo viska, iskaitant pirktines tyreles ir koses, o berimu praktiskai nera.
dabar irgi - valgom ir riebia zuvi, ir kiausinius, piena (blynuose), net Manuka medaus daviau (isidrasinau, nes labai jis man padeda persalus).. ir ka, berimai net pagerejo.. doh.gif
tas pats su ta dilgeline - lygioj vietoj atsirado ir praejo. o juk turejo, pagalvojus, but priezastis - atrode lyg kazkas issauke - pradzioj buvo pikas, paskui silpnejimas, kol dingo. nu bet nei maiste nei aplinkoj nieko nepakeitem.
man aplamai keista tendencija - kuo ilgiau turim AD, tuo maziau as ji suprantu doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Raganaa999 @ 2009 02 12, 11:07)
Ieskom ieskom tik rasti sunku  doh.gif

Dar noriu paklausti, sako kad daugumai vasara pagereja, ta prasme saules gavus.. Bet tai jeigu yra nuo kazko tai alergija tai kaip pagereja vasara? Juk vistiek alergenas veikia ir vasara...


irgi individualu. kai kam nuo saules blogiau.
bet daugumai palengveja, matyt, padeda ir tai, kad nebera centralinio sildymo. saulej mano Greta pernai isvis beveik nebuvo, bet nuo geguzes vidurio jautesi pagerejimas. ypac padedavo pajurys.

QUOTE(Amica @ 2009 02 12, 11:16)
Ui, nu vis ieškau ką dar geriau rasiu  doh.gif .


as irgi biggrin.gif vis kokiu nauju aliejum teplioju. bet nuo ju Gretai blogiau. MB ant manes pyksta, kad bandau naujus dalykus, sako radai, kas tinka ir naudok unsure.gif

QUOTE(lawanda @ 2009 02 12, 12:39)


kaip as norejau sita varda savo dukrytei duoti wub.gif , bet mano pacios vardas Laura, ir siaip pritarimo nesulaukiau unsure.gif
bet man labai wub.gif wub.gif
Atsakyti