QUOTE(klaudi @ 2009 02 12, 13:00)
Pas mus buvo panasi situacija, kai sunui buvo 11men. Tik tokios slapiuojancios buvo musu rankytes, is vakaro irgi pritepdavau ir fuxinu, ir cutivate+cutibaza,is ryto ziurim, lyg grazesnes rankos, pora kartu drykst ir vel tas pats. Taip prasikankinom puse menesio, bet pajauciau kad nebesusitvarkysiu, nuveziau pas alergologe ir atsigulem i ligonine.Ten padare issamius tyrimus, pasirodo buvo isismetus infekcija, teko gydyti antibijotikais, nes jei jau infekcija yra po oda, jos su hormonais neuzgydysi.
Nu negąsdink
. Antibiotikais šlapiuojančias vietas mes esam tepę ne kartą. Buvo momentas, kai šlapiavo žiauriai ir dideli plotai. Palyginus kaip dabar, tai čia smulkmena. Tai vat mums irgi taip su tais drykst drykst ir vėl šlapiuoja. O kokius tyrimus darė, ką rado? Kokia infekcija?
QUOTE(Otaip @ 2009 02 12, 13:12)
Na, iš tikro lai LAFAAAAAAAAAAAAA
mum
Nu pagaliau ledai pajudėjo
. Išaugate išaugate ir net nenoriu kitaip galvoti
, viskas bus gerai
QUOTE(Raganaa999 @ 2009 02 12, 14:10)
Na nemanau kad beria nuo nieko, nes tada ir po pamperiu bertu... O hormomais netepti nelabai iseina, nes labai draskomes krutine ir pilva.. nemiegam naktim.. Nors oda musu jau nebesauseja, nes padejo dexeryl kremas, bet jei paberia labai niezti jai.. padeda tik hormonai..
Tai kad daugumos vaikai po pampersais neišberti. O jei jus beria nuo miltelių, tai turėtų berti ir rankas, ir kojas gal, juk rūbelius visus tais pačiais milteliais plaunate. O vat kad dėl niežėjimo hormonus naudojate, tai jau pačiai gerai į kailį reikia įkrėsti
. Tai jau gerkit tada zyrteką, aerium ar dar kokį ten velnią, bet ne hormonus tepkite
. Dar negirdėjau, kad bent vienas gydytojas skirtų hormonus nuo niežėjimo
QUOTE(kleckas*** @ 2009 02 12, 15:05)
Laba diena
.Pas mus padėtis šiuo metu valdoma
.Buvo žanadai labai išberti ir jau kasėsi
.Tai neišlaikiau ir patepiau vieną vakarą cutivate bei vėl pradėjau duoti zyrteką ( tik neužmėtykit
).Žinokit pagaliau per tris mėnesius pavyko naktį išsimiegot ir vaikas VISAI nesikasė.Kėlėsi tik du kartus pavalgyt ir vėl sau ramiai parpė.Ryte žandai jau nebebuvo tokie raudoni,tai daugiau to tepalo ir netepu.Buvom pas alergologę.Paėmė kraujo tyrimui.Nustatė mažakraujystę.O dar šiandien temperatūra pakilo iki 38,6.Žiūrėsim kaip čia mums toliau seksis.
Beje,vis nepadėkoju,kad esat ir kad tiek daug iš jūsų sužinojau.Ačiū
Vajeee, prie visko dar mažakraujystė
. Laikykitės ir taisykitės
QUOTE(klaudi @ 2009 02 12, 15:12)
O sviesta, kiek zinau, galima islydyti lekstuteje, imerktoje i verdanti vandeni, palaukti kol issiskiria baltos priemaisos, tai atsiskiria pieno baltymai, juos nugrebti,likusi sviesta susipilti i indeli ir naudoti , tik jis bus skystas. Toks sviestas maziau alergizuoja. Tik mes po tokiu musu kojyciu vaizdo vis dar kaupiam jegas naujam bandymui su pieno produktais
Aš jau daug metų lydau sviestą ajurvediškai, duodavau jį vyresnėliui prie AD, dabar mažėliui duodu. Ir jis tikrai ne skystas gaunasi
Papildyta:
QUOTE(ausru @ 2009 02 12, 17:08)
Ne, jokiu pieno produktu. As ir pati esu tos nuomones, kad pienas joks kalcio saltinis. Teko lankyti Kepenio paskaitas Palangos sveikatos mokykloje ir jis teigia, kad pienas tik iki labai minimalios ribos yra kalcio saltinis, o jo perteklius kaip tik kalci is organizmo isplauna. Kur ta riba neaisku.
Vakar zurnaliuke "Netradicine medicina" radau straipsni apie augalini piena. Galiu si ta pacituoti:" Nors didziausia pieno vertybe laikomas jame esantis kalcis, tyrimai irode, kad pienas nuo osteoporozes neapsaugo. Amerikietes valgo daug pieno produktu, o stai kines - priesingai. Taciau butent amerikietes pirmauja tarp serganciuju osteoporoze, kuria sukelia kalcio trukumas organizme." Ta pati ir Kepenis buvo minejes, kad Kinijoj praktiskai nera serganciu osteoporoze, nors pieno ten praktiskai nevartoja.
Gal ir netikeciau, jeigu nebuciau turejusi mociutes, kuri visa gyvenima tik pieno produktais ir maitinosi. Ir ne pasterizuota piena gere, o savo karvutes. Ir kaimiska varske ir surius ir grietine ir sviestuka kiekviena diena valge. O mire vargse baisiose kanciose - kaulu retejimas buvo toks didelis, kad stuburo slanksteliai viens ant kito susinere.
Su primaitinimu Vaivariene patare neskubeti, kadangi pieno pati dar sociai turiu, tai patare nuo kokiu 8 menesiu pradeti ivedineti. As ir nesiverziu, tiesa sakant. Skaiciau, kad Liepa Kiauleikyte iki metu suneli vien tik mp maitino ir jokiu medziagu jam nepritruko. Del visa ko pasidarem kraujo tyrima - atsakymas puikus, net gydytoja nusistebejo, kad toks stiprus vaiko kraujas.
Papildyta:
Visai pamirsau parasyti, kad sezamu piena butent del kalcio ir paskyre. "Netradicinej medicinoj" va kaip tik raso, kad 100g sezamu pieno yra 200mg kalcio.
Ups, biski susimaisiau tarp zurnalu - apie augalini piena raso kitame "Editos priede" Gamtos vaistai".
Kaip įdomu
. O kažin kaip su vaikais? Tai gal mišinukų ir pieno galima išvis neduoti, o tik pvz tą sezamų pieną? O kažin nuo jo būna alerginių reakcijų
, bet manau visko šiame sviete būna
QUOTE(klaudi @ 2009 02 12, 18:31)
Gal kam teko gaminti sezamu piena, butu idomu suzinoti, kaip jis daromas. Ir kazin ar jis nealergizuoja?Gal kas geriate,nes tai tikrai geras kalcio saltinis.
Mano atmintis su Alzheimeriu susidraugavo
, bet ar tik nebuvo šioje temoje rašyta apie tai, kaip pasigaminti sezamo pieną?
. Man irgi įdomu pasidarė dėl jo gamybos