Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas X tema

labutis visoms 4u.gif

oi kaip seniai pas jus bebuvau blush2.gif nespeju nieko, pilna grycia vaiku ir darbu doh.gif
kaip mergaites gyvuojat? bandysiu kazkiek suskaityt kuom gyvenat ir isijungt po truputuka, ziuriu nauju mamyciu atsirado temukej, oi negerai kad vaikuciu su AD daugeja, laikomes visos, visoms po 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lawanda: 11 vasario 2009 - 12:07
QUOTE(rieduliukas @ 2009 02 11, 13:02)
Laba dienelė


reikės pabandyt tą Jūsų rekomenduota taukmedžio sviestą pagooglinus radau parduoda internetu įdomu šitas tinkamas?


Ir man įdomu, ką pasakys kitos mamytės, aš taipogi užsisakyčiau jei tas tinka g.gif

QUOTE(lawanda @ 2009 02 11, 13:52)
labutis visoms  4u.gif

oi kaip seniai pas jus bebuvau  blush2.gif nespeju nieko, pilna grycia vaiku ir darbu 


Sveika flirt.gif , žiūriu matytas nicas, ogi paskum prisiminiau-mes abi iš "Trijų aukselių" mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Raganaa999 @ 2009 02 11, 09:21)
Norejau paklausti, o jeigu beria jums nuo maisto tai beria veiduka? Ar gali berti nuo maisto tik pilva ir nugara, o veiduko ne? Nes as visada maniau kad  nuo maisto pirmiausia isberia veiduka, tai ir galvoju kad mums cia ne nuo maisto... nes tik pilvas ir nugara...


Pradžioje tik ant veido bėrė, o dabar jau ir ant kojyčių randasi. Bet vis tiek veidą labiausiai beria. doh.gif
Atsakyti
be sansu suskaityt viska ka praleidau ka priraset:oh biggrin.gif

QUOTE(geguzevasaris @ 2009 02 11, 13:52)
Ir man įdomu, ką pasakys kitos mamytės, aš taipogi užsisakyčiau jei tas tinka g.gif
Sveika flirt.gif , žiūriu matytas nicas, ogi paskum prisiminiau-mes abi iš "Trijų aukselių" mirksiukas.gif


sveikute mirksiukas.gif

mes per daddygirl uzsisakinejam TS thumbup.gif mums tinka ir patinka, as dar su kokoso aliejum sumaisau thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lawanda: 11 vasario 2009 - 13:49
QUOTE(lawanda @ 2009 02 11, 11:52)
labutis visoms  4u.gif

oi kaip seniai pas jus bebuvau  blush2.gif nespeju nieko, pilna grycia vaiku ir darbu  doh.gif 
kaip mergaites gyvuojat? bandysiu kazkiek suskaityt kuom gyvenat ir isijungt po truputuka, ziuriu nauju mamyciu atsirado temukej, oi negerai kad vaikuciu su AD daugeja, laikomes visos, visoms po  4u.gif

Labas bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif pagaliau pasirodei,kaip jums sekasi,kaip tavo princese,ar leidzia mamai nakty pamiegoti???
Varda jau turi? blush2.gif

Taip temoj labai daug nauju mamyciu verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(geguzevasaris @ 2009 02 11, 12:52)
Ir man įdomu, ką pasakys kitos mamytės, aš taipogi užsisakyčiau jei tas tinka g.gif

Mes visos senbuvės žinom,kad toks yra,tik dar nei viena nebandėm.
Kažkaip visos perkam iš Daddygirl,nes tikrai žinom,kad natūralus ir nerafinuotas.
Bet jei kas pabandytų iš čia užsisakyti http://www.natures-l...ter_natures.php
būtinai parašykit atsiliepimus mirksiukas.gif
Atsakyti
dautan kokius vitaminus geria tavo Džiugas? Kažkada rašei,bet neatsimenu g.gif .Galvoju,kad gal reiktų mums pagerti pavasarį g.gif

Amica na kaip jums šis rytas? Ar tiko kremas,ar visai nea schmoll.gif ?

Atsakyti
QUOTE(Laiskriste1 @ 2009 02 11, 15:19)
dautan kokius vitaminus geria tavo Džiugas? Kažkada rašei,bet neatsimenu g.gif .Galvoju,kad gal reiktų mums pagerti pavasarį g.gif

Gėrė aliejinius Multitabs. Dabar laukiame mikroelementų tyrimų atsakymo, tuomet žiūrėsim ką čia reiks vartoti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Raganaa999 @ 2009 02 11, 09:21)
Skyre mumsodos gydytoja vilniuje, D. Maciuliene, pas ja lankomes.

paskyre ta pati odos gydytoja, Maciuliene. Maisem puse ant puse.. Krema irgi paskyre ta pati gydytoja, pirkom kaip rasiau vilniuj. Pradejome tepti hormonais sausio 20 d. paskui dar savaite tepem kas antra vakara, tai baigem tepti praeita pirmadieni tik. va tik penktadieni apvilkau su neutral isskalbta bodziuka ir vel nuejo  doh.gif  bet pora dienu patepem ir gerai jau, kol kas... kaip bus veliau ziuresim...


Tai dar labai nedaug laiko praėjo nuo to karto, kai baigėte hormonais tepti. Tad sunku dar kažką spręsti. Kad bėrimai dingo patepus pora savaičių tai nieko nuostabaus, taip ir turėjo būti, hormonai savo darbą dirba. Tik vat kiek ilgai išsilaikys tas gerumas g.gif

QUOTE(rieduliukas @ 2009 02 11, 11:02)
Laba dienelė

jungiamės ir mes į jūsų būrį...


unsure.gif Ale kiek naujų mamų ateina, baisu... Sėkmės jums 4u.gif

QUOTE(lawanda @ 2009 02 11, 11:52)
labutis visoms  4u.gif


bigsmile.gif Oooo, Lawanda 4u.gif . Pasiilgom jau tavęs wub.gif . Pasakok kaip ten jums sekasi, kaip mažoji auga bigsmile.gif

QUOTE(geguzevasaris @ 2009 02 11, 12:52)
Ir man įdomu, ką pasakys kitos mamytės, aš taipogi užsisakyčiau jei tas tinka g.gif


Dauguma iš Daddygirl perka, galit ir jūs užsisakyti.

QUOTE(Laiskriste1 @ 2009 02 11, 15:19)
Amica  na kaip jums šis rytas? Ar tiko kremas,ar visai nea schmoll.gif ?


Šį rytą viskas ok, netgi pagerėjus situacija su ausytėmis, nebėra paburkimo, pabalo, veidukas švelnus (ne super, bet jau drąsiai galiu sakyti, kad švelnus). Žodžiu, čia ne kreme buvo reikalas g.gif . Ale vat užtat pridirbau mažiui su Eucerinu verysad.gif . Patepiau rankytę ir vieną koją su eucerino kremu, irgi atopinei odaI. Po kelių val pamačiau, kad šlapiuoja per pėdkelnes. Nuimu, ogi visa kojytė kur išberta išraudus, šlapiuoja, paburkę viskas blink.gif . Pažiūriu rankytę - irgi užraudus unsure.gif . Žodžiu, ryškiai netiko. O ta kojytė, kur tepiau su Leti kremu - viskas ok. Tai dabar su dermatodoronu ištepiau, žiūrėsiu kaip bus. Jau ir taip pablogėjimas, o dar su kremu prisidirbom verysad.gif .
Atsakyti
QUOTE(Amica @ 2009 02 11, 20:24)
Ale vat užtat pridirbau mažiui su Eucerinu  verysad.gif . Patepiau rankytę ir vieną koją su eucerino kremu, irgi atopinei odaI. Po kelių val pamačiau, kad šlapiuoja per pėdkelnes. Nuimu, ogi visa kojytė kur išberta išraudus, šlapiuoja, paburkę viskas  blink.gif . Pažiūriu rankytę - irgi užraudus  unsure.gif . Žodžiu, ryškiai netiko. O ta kojytė, kur tepiau su Leti kremu - viskas ok. Tai dabar su dermatodoronu ištepiau, žiūrėsiu kaip bus. Jau ir taip pablogėjimas, o dar su kremu prisidirbom  verysad.gif .

verysad.gif vargeli tu mano, kaip liūdna kai taip nutinka verysad.gif

Pastebėjau , kad ir mano nuotaika svyruoja pagal mažiukės odos būklę g.gif Jei pamatau, kad blogyn, tai labai suirztu, artimiesiems geriau nesimaišyt su durnais klausimais ir patarimais blush2.gif , nebesugabu susivaldyt, norisi lėkt nuo visų ir pabūt pačiai su savimi.O kadangi nesugebu to nuslėpt-veidas išduoda, tai visi kaip tik nori man pagelbėt ir lenda į akis( na, pvz., mama mano)... verysad.gif
O jau kai odelė spindi, tai ir mano nuotaika spindi wub.gif Iki kito išbėrimo... g.gif
Patirtis:
Kai buvo išbertas veidelis, viršugalvis labai sausas ir antakiukai, tepiau Balmandol aliejumi .Tada ėmė ausys ir antakiai šlapiuoti, luptis.Žandai dar labiau nusibėrė, akys užtino.O ji šypsoso man pro tas užtinusias akutes, o aš verkiu žiūrėdama (tada dukrytei buvo mėnuo) verysad.gif Odos gyd. sako_kontaktinis dermatitas.Ėmiau ieškoti kaltininkų-išnešiau gėles, pakeičiau pagalvėlę, nusipirkau naujus miltelius, uždraudžiau visiems kvėpintis... O paaiškėjo viskas taip-vieną vakarą su sūnumi (jis pas mane irgi turi AD)padarėm viens kitam masažiuką , kad geriau rankos slystų- Balmandol aliejuką panaudojom.Ryte jis man rodo sprandą-visas tarsi manų kruopom nubertas, sako niežti...Va tada aš ir supratau kame reikalas.Pati manau taip-mano vaikai alergiški migdolų aliejui, kuris yra tame aliejuke.Ko gero ir migdolams g.gif Kai pasakiau odos gydytojai, ji sakė, kad jos praktikoje tai pirmas kartas.O ant Balmandolio parašyta:masažams, vonelėms... verysad.gif

Ir dar- nežinau gerai tai ar blogai, bet kai paskaitai kitų mamų istorijas kažkodėl lengviau pasidaro blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(geguzevasaris @ 2009 02 11, 21:42)
Pastebėjau , kad ir mano nuotaika svyruoja pagal mažiukės odos būklę g.gif Jei pamatau, kad blogyn, tai labai suirztu, artimiesiems geriau nesimaišyt su durnais klausimais ir patarimais blush2.gif , nebesugabu susivaldyt, norisi lėkt nuo visų ir pabūt pačiai su savimi.O kadangi nesugebu to nuslėpt-veidas išduoda, tai visi kaip tik nori man pagelbėt ir lenda į akis( na, pvz., mama mano)... verysad.gif
O jau kai odelė spindi, tai ir mano nuotaika spindi wub.gif Iki kito išbėrimo... g.gif

aha man ir tas pats.. dar dziaugiuos kad veidukas tvarkoj, bet jau kai pamperi keiciu ir matau pilva su nugara tai... verysad.gif mane tai MB sunervina, kai grizes is darbo keicia pamperi ir sako: a tu matei vel koks pilvas? ir t.t... nuu tai susinervinu ziauriai, juk ir taip aisku kad maciau gun_bandana.gif
Atsakyti
QUOTE(geguzevasaris @ 2009 02 11, 20:42)
Kai buvo išbertas veidelis, viršugalvis labai sausas ir antakiukai, tepiau Balmandol aliejumi .

Ir dar- nežinau gerai tai ar blogai, bet kai paskaitai kitų mamų istorijas kažkodėl lengviau pasidaro blush2.gif


Na, Eucerino gal gyvenime daugiau vaikui nebetepsiu - šlapiuoja ir kojytė, ir rankytė, aptinę, užraudę. Žodžiu, ištepiau Fuxinu, bet ir tas nesugeba užtraukti. Tad ilgai galvojus visgi nakčiai ištepiau su Cutivate. Bijau infekcijos dėl šlapiavimo. Jei nešlapiuotų, tikrai būčiau netepus. Žiūrėsiu kaip ryte bus.

Mes čia daug kartų esam karotję vieną paprastą dalyką - kas tinka vienam vaikui, gali visai netikti kitam. Pvz bulvė gal tinka tūkstančiui AD sergančių vaikų, o va mano pažįstamos berniukui bulvė visai netiko. Kaip ir bananas, kaip ir obuolys. Todėl kiekvienai mamai tenka pačiai atrasti tai, kas tinka jos vaikui.

Tai normalu, nes kai turi bėdą, pačiai ji atrodo labai didelė, o kai paskaitai kokios kitų bėdos, pagalvoji, kad gal taviškė dar nėra tokia žiauriai baisi. Kai kažkurioje temoje mamos dėjo savo vaikų foto, aš klausiau jų, kur gi tas jų vaikų AD, nes visi tokie gražučiai, vos vos paberti. Mano vaikas tuomet atrodė tragiškai ir net nebuvo ką lyginti su vaikais, matytais nuotraukose. Bet kai paskui viena mama įkėlė savo vaikučio foto pablogėjimo metu ir pamačiau kaip atrodė to vaiko kūnelis ir net lytiniai organai, tai man tas vaizdas kelias dienas akyse stovėjo ir atsigauti negalėjau. Kad ir žiauriai tada atrodė mano vaiko veidas, bet to vaikučio būklė buvo tikrai daug žiauresnė. O ir šiaip - drauge visada lengviau ištverti pablogėjimus, kai gali pasitarti, pasiguosti mirksiukas.gif . Nes čia visos mamos su vaikais, turinčiais AD, todėl gerai viena kitą supranta smile.gif
Atsakyti
[quote=Amica,2009 02 12, 12:27]
Na, Eucerino gal gyvenime daugiau vaikui nebetepsiu - šlapiuoja ir kojytė, ir rankytė, aptinę, užraudę. Žodžiu, ištepiau Fuxinu, bet ir tas nesugeba užtraukti. Tad ilgai galvojus visgi nakčiai ištepiau su Cutivate. Bijau infekcijos dėl šlapiavimo. Jei nešlapiuotų, tikrai būčiau netepus.

Jokiu budu ant slapiuojanciu vietu NEGALIMA tepti hormoniniu tepalu, aisku ryte tau oda atrodys daug graziau, bet tai nesveika vaikui. Pirmiausia butina oda uzgydyti, tam tinka fuxinas,tepti juo tol, kol uzdzius slapiuojancios vietos, ir kuo maziau naudokit tu hormonu, is savo karcios patirties galiu patarti,liga sulys i vidu, gali pereiti i kvepavimo takus, mums taip ir buvo. Ieskokit visais budais ligos PRIEZASTIES, o ne salinkit pasekmes. Ot kaip pamokanciai parasiau ax.gif , tik matau kad cia raso daugiausia mazu vaikuciu mamos, o maziukus laiku suradus priezasti galima isgydyti.
Atsakyti