Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas X tema

QUOTE(Amica @ 2009 02 09, 23:07)
Kai pasakiau, kad po to, kai aš iš vakaro privalgiau ryžių su ketčupu, vaiko žandai ryte nuo MP buvo raudoni, jisai pasakė - nieko nuostabaus, ar jūs žinote kaip veikia ketčupas organizme? Juk nuo vyno ir kitokio alkoholio žmogaus žandai irgi išrausta, bet tai nereiškia, kad jis alergiškas alkoholiui.
Tai vat kai mums čia, Ispanijoje, darė odos lopo tyrimus alergologė, tai atsakymai buvo - vaikas nealergiškas niekam. Ir kai paklausiau kodėl tada nuo kai kurių produktų vaiką paberia, jinai atsakė panašiai kaip Grušauskas. Tiesiog šiuo metu vaiko organizmas vieno ar kito produkto netoleruoja.
Tai vat ką noriu pasakyti - ilgą laiką maniau vienaip, o pasirodo, kad maniau blogai  blink.gif . Tai ir su AD - manom vienaip, o gal yra visai kitaip  g.gif . Netikim, kad AD ne alergija, o gal taip iš tiesų ir yra. Juk Otaip mergaitei duoda valgyti beveik viską ir ką - beria lygiai taip pat, kaip kad bėrė laikantis griežtos dietos.
g.gif


rolleyes.gif Labai įdomios mintys ir patirtis. smile.gif
mano vaikui irgi alergijos nerodo, o beria ir beria, vienintelis dalykas , tikiuosi išaugs, kaip ir dičkis.Vakar įsigijau BIODERMA linijos emolientą ATODERM PP , tai vidurinėliui iškart pagerėjo, mažikei matau kojytės taisos, o krūtinėlę žadu pirma saikingai patept hormonu (2 dalys cutibaza, 0,5 dalies cutivate), pagydyt ir tada imtis kasdienio tepimo nehormonu.
Atsakyti
QUOTE(geguzevasaris @ 2009 02 09, 19:45)
Čia geras g.gif

Tas straipsnis, kuri idejau apie skiepus, yra simtaprocentine tiesa, bent jau musu atveju. Viskas mums buvo tiesiog taip kaip ten surasyta. Pirma savo gyvenimo savaite sunelis valge mp be jokiu atpylinejimu. Vos tik gavo pirma skiepa, prasidejo atpylinejimai tiesiog fontanu. Is karto po to pirmojo skiepo prasidejo geltuke ir tesesi daugiau nei menesi. Po I menesio skiepo prasidejo AD, bet dar nesmarkiai bere, tik veiduka. Po II menesio skiepo AD tiesiog kilo - per kelias dienas po skiepo nuejo visas kunelis. Siaip ne taip apsigydem ir buvau jau nusprendusi neskiepyti. Bet musu debile gydytoja (atsiprasau, bet kitaip vadinti jos tiesiog neiseina), prisuoke, kad neva skiepai tikrai negali labiau bloginti AD nei mano valgomas maistas, prigasdino kokliusu. Nu ir teveliai idiotai nusileidom ir paskiepinom. Reakcija buvo akivaizdi. Prisireike ir zyrteku ir hormonu. Homeopatiniai, aisku, jau nepadejo kaip po II menesio skiepo. Jau beveik 3 menesiai kaip vaikas tiesiog baisus visas - tiek kunelis, tiek veidukas. Musu naujoji homeopate israse lasiuku skiepo poveikiui nuimti. Na poveiki gal ir nuims, bet alergija jau ivaryta, ir ne bet kokia, o letine. Ir kad ja kada nors isaugs as nebeturiu tiek vilciu, kaip kai kurios mamos. Galbut kada nors nustos berti odele, galbut nebesimatys jos pasekmes taip akivaizdziai. Is labai karcios patirties zinau, kad alergija, kuri nors ir nesimato ant odos, pasireiskia kitomis autoimuninemis ligomis, nuo kuriu, musu riboto proto daktarai net vaistu pasiulyti negali - ju tiesiog nera, jie neisrasti.
Atsakyti
QUOTE(geguzevasaris @ 2009 02 10, 11:45)
rolleyes.gif Labai įdomios mintys ir patirtis. smile.gif
mano vaikui irgi alergijos nerodo, o beria ir beria, vienintelis dalykas , tikiuosi išaugs, kaip ir dičkis.Vakar įsigijau BIODERMA linijos emolientą ATODERM PP , tai vidurinėliui iškart pagerėjo, mažikei matau kojytės taisos, o krūtinėlę žadu pirma saikingai patept hormonu (2 dalys cutibaza, 0,5 dalies cutivate), pagydyt ir tada imtis kasdienio tepimo nehormonu.


Tepiau ir aš Biodermos Atoderm PP, neblogai. Bet vakar išbandžiau alergologės (Ispanijoje) rekomenduotą drėkinamajį kremą (sudėties nežiūrėjau, gal ten ir pilna neigiamų sudėtinių dalių, surašysiu vėliau sudėtį, gal kas pakomentuos iš mamų, besidominčių kremų sudėtinėmis dalimis), dėl kurio ilgai spyriojausi, įsikandusi tik TS. Tai vat aš be žodžių nuo jo poveikio blink.gif . Išbandžius esu apie 10 kremų rūšių, tame tarpe TS, KS, bet anei vienas taip fantastiškai nedrėkino, kaip šitas. Ir tik dabar supratau, ką tai reiškia LABAI GERAI sudrėkinta vaiko oda doh.gif . Nežinau kaip ilgai šitas kremas tiks, kol kas tepiau tik vakar, t.y. vieną dieną, bet veidukas šiandien švelnus.

QUOTE(ausru @ 2009 02 10, 12:40)
Tas straipsnis, kuri idejau apie skiepus, yra simtaprocentine tiesa, bent jau musu atveju. Viskas mums buvo tiesiog taip kaip ten surasyta. Pirma savo gyvenimo savaite sunelis valge mp be jokiu atpylinejimu. Vos tik gavo pirma skiepa, prasidejo atpylinejimai tiesiog fontanu. Is karto po to pirmojo skiepo prasidejo geltuke ir tesesi daugiau nei menesi. Po I menesio skiepo prasidejo AD, bet dar nesmarkiai bere, tik veiduka. Po II menesio skiepo AD tiesiog kilo - per kelias dienas po skiepo nuejo visas kunelis. Siaip ne taip apsigydem ir buvau jau nusprendusi neskiepyti. Bet musu debile gydytoja (atsiprasau, bet kitaip vadinti jos tiesiog neiseina), prisuoke, kad neva skiepai tikrai negali labiau bloginti AD nei mano valgomas maistas, prigasdino kokliusu. Nu ir teveliai idiotai nusileidom ir paskiepinom. Reakcija buvo akivaizdi. Prisireike ir zyrteku ir hormonu. Homeopatiniai, aisku, jau nepadejo kaip po II menesio skiepo. Jau beveik 3 menesiai kaip vaikas tiesiog baisus visas - tiek kunelis, tiek veidukas. Musu naujoji homeopate israse lasiuku skiepo poveikiui nuimti. Na poveiki gal ir nuims, bet alergija jau ivaryta, ir ne bet kokia, o letine. Ir kad ja kada nors isaugs as nebeturiu tiek vilciu, kaip kai kurios mamos. Galbut kada nors nustos berti odele, galbut nebesimatys jos pasekmes taip akivaizdziai. Is labai karcios patirties zinau, kad alergija, kuri nors ir nesimato ant odos, pasireiskia kitomis autoimuninemis ligomis, nuo kuriu, musu riboto proto daktarai net vaistu pasiulyti negali - ju tiesiog nera, jie neisrasti.


Mano vyresnėlio pediatrė buvo uždraudusi skiepus iki tol, kol vaikui nepradėjo AD trauktis. Jis gavo pirmą tuberkuliozės skiepą ligoninėje, o antras skiepas buvo padarytas tik 11mėn. Ir prieš kiekvieną skiepą pediatrė liepdavo sugirdyti dalį tavegilio tabletės, kad tik nebūtų stiprios reakcijos. O mažiuką skiepijau kaip privaloma ir labai gailiuosi. Dabar priklausys 1,3 metų skiepas, tas bjaurusis, bet net nežadu juo skiepyti. Ir daugiau jokių skiepų nedarysiu kol AD nesipasitrauks schmoll.gif . Nes mums AD paūmėjimą irgi skiepas išprovokavo.
Atsakyti
Mums skiepai neturėjo jokio poveikio schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Amica @ 2009 02 10, 13:45)
Mano vyresnėlio pediatrė buvo uždraudusi skiepus iki tol, kol vaikui nepradėjo AD trauktis. Jis gavo pirmą tuberkuliozės skiepą ligoninėje, o antras skiepas buvo padarytas tik 11mėn. Ir prieš kiekvieną skiepą pediatrė liepdavo sugirdyti dalį tavegilio tabletės, kad tik nebūtų stiprios reakcijos. O mažiuką skiepijau kaip privaloma ir labai gailiuosi. Dabar priklausys 1,3 metų skiepas, tas bjaurusis, bet net nežadu juo skiepyti. Ir daugiau jokių skiepų nedarysiu kol AD nesipasitrauks  schmoll.gif . Nes mums AD paūmėjimą irgi skiepas išprovokavo.

O as nusprendziau is viso daugiau vaiko niekada neskiepyti. Jeigu susirgs - tegul praserga, igis imuniteta visam gyvenimui. O ir ko bijoti, jeigu aplink tik vieni skiepyti, tai logiskai pagalvojus nuo ko uzsikresti galetu? Be to, ne tie laikai, kai vaikui apsirgus reiketu pasikinkyti arkliuka ir vezti 30 km iki artimiausio gydytojo, o paskui sukti galva kur vaistu gauti. Siais laikais, kai ligonines ir vaistines po ranka, masinis visu vaiku skiepinimas yra daugiau gydytojams, o ne vaikams naudingas - tokiu budu jie uzsitikrina ramia buti, kad nereiketu sukti galvos kuo cia vaikas apsirgo (raudonuke, tymais, skarlatina ar dar kazkuo) ir neduok dieve parodyti savo nemoksiskumo. O paskiepina ir sedi ramus, o jus cia mamos jau pacios kapanokites ir sukit galvas kaip padeti savo alergiskai atzalai. As dabar tai tokia pikta ant savo gydytojos, kad pasitaikytu kalasnikovas po ranka, tai va sitaip jai baigtusi gun_rifle.gif gun_rifle.gif
Papildyta:
QUOTE(dautan @ 2009 02 10, 14:01)
Mums skiepai neturėjo jokio poveikio schmoll.gif

Nu vat visi tie vaikuciai skirtingi, kas vieniems tinka, kitiems ne. Tik nesuprantu, kodel visus pagal viena kurpali turi skiepyti? Tuo labiau, kad as sakiau pediatrei, kad alergizuoja mano vaika skiepas. Ko gero, mums pasitaike riboto mastymo gydytoja.
Atsakyti
Surasau valgiarasti kaip buvau zadejusi.

1 / 5 diena

pusryciai - ryziai
pietus - jautiena,cukinijos
vakariene - rugiai

2 / 6 diena

pusryciai - grikiai
pietus - pupeles, kaliaropes
vakariene - soros

3 / 7 diena

pusryciai - mieziai
pietus - kalakutiena, brokoliai
vakariene - avizos

4 / 8 diena

pusryciai - kvieciai/daiginti grudai
pietus - lesiai, salierai
vakariene - kvinoja

Valgiarastis yra daugiau skirtas maitinanciai mamai. Pagrindinis principas, kad per savaite tas pats maisto produktas nesikartotu daugiau nei 2 kartus. Jeigu nesinori koses valgyti ir ryte ir vakare, galima rytine kose keisti darzovemis ir koses pasilikti tik vakarienei. Vaisiai nerekomenduojami, nebent koks obuolys ar slyva - zodziu, tai kas auga musu kraste. Jokiu Santa Marijos, Vegetos, Vigoros ar dar kokiu prieskoniu, nebent lauro lapelis, krapas, petrazole - geriausia kas savo darze uzauginta ir saldikly usaldyta. Jokiu sultinio kubeliu. Vistienos galima, bet tik kaimiskos, ne pirktines. Apie arbatas jau rasiau. Pamirsti visas kavas, juodas zalias arbatas. Vietoj arbatos ryte lb sveika linu semenu kisielius.

Sitaip valgant apie skoni galite pamirsti - skanu nebus, bet kaip sako Kepenis "kuo skaniau burnoj - tuo pilvui blogiau, ir kuo burnoj karciau - tuo pilvui sveikiau" lotuliukas.gif . Yra ir daugiau privalumu - maisto gaminimas uzima nedaug laiko, kilogramai tirpte tirpsta ir vaikas maziau isbertas.
Atsakyti
Amica,
gal parašytum pavadinimą kremuko ax.gif . Mums Biodermos Atoderm PP visai neblogai sakyčiau tinka, kaip jau minėjau geriausiai drėkina iš to ką esu bandžius, bet vis tiek mažokai, ir labai jau greit naudojais, o kainelė tai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 02 10, 14:49)
Surasau valgiarasti kaip buvau zadejusi.

1 / 5 diena

pusryciai - ryziai
pietus - jautiena,cukinijos
vakariene - rugiai

2 / 6 diena

pusryciai - grikiai
pietus - pupeles, kaliaropes
vakariene - soros

3 / 7 diena

pusryciai - mieziai
pietus - kalakutiena, brokoliai
vakariene - avizos

4 / 8 diena

pusryciai - kvieciai/daiginti grudai
pietus - lesiai, salierai
vakariene - kvinoja

Valgiarastis yra daugiau skirtas maitinanciai mamai. Pagrindinis principas, kad per savaite tas pats maisto produktas nesikartotu daugiau nei 2 kartus. Jeigu nesinori koses valgyti ir ryte ir vakare, galima rytine kose keisti darzovemis ir koses pasilikti tik vakarienei. Vaisiai nerekomenduojami, nebent koks obuolys ar slyva - zodziu, tai kas auga musu kraste. Jokiu Santa Marijos, Vegetos, Vigoros ar dar kokiu prieskoniu, nebent lauro lapelis, krapas, petrazole - geriausia kas savo darze uzauginta ir saldikly usaldyta. Jokiu sultinio kubeliu. Vistienos galima, bet tik kaimiskos, ne pirktines. Apie arbatas jau rasiau. Pamirsti visas kavas, juodas zalias arbatas. Vietoj arbatos ryte lb sveika linu semenu kisielius.

Sitaip valgant apie skoni galite pamirsti - skanu nebus, bet kaip sako Kepenis "kuo skaniau burnoj - tuo pilvui blogiau, ir kuo burnoj karciau - tuo pilvui sveikiau"  lotuliukas.gif . Yra ir daugiau privalumu - maisto gaminimas uzima nedaug laiko, kilogramai tirpte tirpsta ir vaikas maziau isbertas.

O kur kalcio šaltinis? g.gif Jokių pieniškų produktų negalima?

Papildyta:
ausru pagal vaiko amžių matau,kad jau kaip ir tuoj pradėsi įvedinėti ir košes,o gal jau ir skanaujat ką? Ką Vaivarienė apie tai sakė? ax.gif
Atsakyti
Sveikutes,

Siandien skambinausi i klinikas suzinoti rezultatu tyrimu. Ir ka? imunoglobulinas 7.7, ikvepiamieji alergenai visi nuliukus rodo blink.gif
ko toliau griebtis???
Atsakyti
QUOTE(Miklė @ 2009 02 10, 11:23)

Lietuviškos cukinijos ir aš niekur nerandu, o tos mažos olandiškos parduotuvėse man kažkaip įtartinai atrodo. O va moliūgą perku ekologiškame Tatulos turgelyje, jis būna kas 2-ą šeštadienį Mindaugo mokykloje (www.organic.lt).



oi nesizavek taip ekologiskais turgais blush2.gif
Va, viena mamyte sia savaite padare eksperimenta... istyre nitratu (berods) kieki eko darzoviu ir pirktu is maximos. Ir ka tu manai, morkos is eko turejo virs 250mg, o is maximos apie 50mg tu nitratu...
Ir va kad nori, tie ekologiski turgai unsure.gif

yra prie Mados Pasidaryk pats parduotuve ir joje galima nusipirkt tokiu juosteliu,kur pridejus prie darzoves parodo kiek ten yra tu nitratu.
Atsakyti
QUOTE(Amica @ 2009 02 10, 15:45)
Bet vakar išbandžiau alergologės (Ispanijoje) rekomenduotą drėkinamajį kremą (sudėties nežiūrėjau, gal ten ir pilna neigiamų sudėtinių dalių, surašysiu vėliau sudėtį, gal kas pakomentuos iš mamų, besidominčių kremų sudėtinėmis dalimis), dėl kurio ilgai spyriojausi, įsikandusi tik TS. Tai vat aš be žodžių nuo jo poveikio  blink.gif . Išbandžius esu apie 10 kremų rūšių, tame tarpe TS, KS, bet anei vienas taip fantastiškai nedrėkino, kaip šitas.


O tai gal galima kaip nors, per ką nors jį užsisakyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(kgintare @ 2009 02 10, 17:12)
Sveikutes,

Siandien skambinausi i klinikas suzinoti rezultatu tyrimu. Ir ka? imunoglobulinas 7.7, ikvepiamieji alergenai visi nuliukus rodo  blink.gif
ko toliau griebtis???


doh.gif Tai vat ir mums alergijos nerado niekam.

QUOTE(Blue_rose @ 2009 02 10, 17:24)
oi nesizavek taip ekologiskais turgais  blush2.gif
Va, viena mamyte sia savaite padare eksperimenta... istyre nitratu (berods) kieki eko darzoviu ir pirktu is maximos. Ir ka tu manai, morkos is eko turejo virs 250mg, o is maximos apie 50mg tu nitratu...
Ir va kad nori, tie ekologiski turgai  unsure.gif


Draugės dėdė turi įsisteigęs ekologišką ūkį, o ta draugė netoli gyvena. Tai ji kad juokiasi iš tų "ekologiškų" daržovių, sako, jei visi taip "ekologiškai" augina, kaip mano dėdė, tai siaubas doh.gif . Sakė tręšia kaip turi būti. Aš buvau abstulbus, sakau, tai juos gi tikrina, kaip taip? Sakė už pinigus viską gauna - reikalingus dokumentus, leidimus prekybai ir t.t.

QUOTE(geguzevasaris @ 2009 02 10, 17:59)
O tai gal galima kaip nors, per ką nors jį užsisakyti  g.gif


QUOTE(Meda01 @ 2009 02 10, 15:51)
Amica,
gal parašytum pavadinimą kremuko ax.gif . Mums Biodermos Atoderm PP visai neblogai sakyčiau tinka, kaip jau minėjau geriausiai drėkina iš to ką esu bandžius, bet vis tiek mažokai, ir labai jau greit naudojais, o kainelė tai doh.gif


Leti AT-4, šitos serijos yra ir kremai, ir kremai veidui, ir pienelis kūnui, ir šampūnai, ir dušo želė, ir t.t. Bet alergologė mums patarė tik kremą veidui ir kremą emolientą kūnui. O pvz maudymui dušo želė visai kitos firmos, rankytes plauti su sebamed. Kokia kaina šitų produktų iš Leti serijos net ir nežinau, nes vakar atsitiktinai gavau mėginuką, o kainos ir nepaklausiau. Šiandien aplėkiau dar kelias vaistines, maniau mažu dar mėginukų gausiu rolleyes.gif , deja deja.... Niekas daugiau neturėjo. Žodžiu, mano gautas mėginukas buvo kremo emoliento, bet aš juo tepiau ir veiduką (gavau ir duso zelė bei pienelio kūnui, vakar maudėmės ir naudojom visus). Tik vat situacija pas mane tokia - vakar vakare mažiui daviau arbatinį šaukštelį šeimynai gamintos mėsos (kepta) ir vakare išmėginom tuos naujus kremus bei dušo želė. Ryte vaiko akys buvo aptinę, apraudę, ausytės raudonos, paburkę, ypač viena, ant kojyčių nauji išbėrimai (tose vietose kažkada išbėrimai jau buvo, bet juos išnaikinom, o dabar vėl atsirado), plius naktį vienu metu labai blaškėsi, ryte vis trynė veiduką ir kasė kojytes. Tad dabar ir nežinau - ar čia nuo tos mėsos ar nuo naujų produktų g.gif . Galvojau gal nuo vandens, bet niekada tokių dalykų nėra buvę nuo vandens, tai nenorėčiau tikėti, kad vanduo čia kaltas. Nepaisant nieko, tuo kremu vistiek tepiau, drėkina tikrai super, žandukas, kuris buvo mažiau pažeistas, švelnutėlis. Tos vietos, kur stipriau pažeistos, ne tokios švelnios, bet matosi, kad drėkinimas tinkamas. Tik vat būtų baisiai blogai, jei visgi tas pablogėjimas būtų nuo naujų produktų, nes tektų atsisakyti tikrai gero drėkiklio.

Apie visus šitus produktus galima paskaityti www.leti.com

Dėl įsigijimo. Gal ir LT tokių yra? Šiaip jau galiu nupirkti ir persiųsti per vežėjus į LT (anksčiau patys vežiojom, dabar nebe, tad nemokamai parvežti nebeišeis), bet vėl gi reikia kainą skaičiuoti. Siuntinukas atkeliautų į Kauną. Iš ten jau mano mama galėtų paštu išsiųsti. Tik, kaip jau sakiau, reikia galutinę kainą išsiaiškinti, gal be proto brangu gausis.

Dabar to kremo emoliento sudėtis : Aqua (vanduo), Ceteryl Octanoate, Cetyl Alcohol, Isopropyl Palmitate, Glyceryl Stearate, Octyl Dodecanol, Sorbitan Stearate, Butyrospermum parkii, Laureth-9, Sucrose Cocoate, Alpha-Glucan Oligosaccharide, Zea mauys, Xanthan Gum, Tocopheryl Acetate, Linum usitatissimum, Phospholipids, Ascorbyl Palmitate, Disodium Edta, Propylene Glycol, Sphingolipids, Citric Acid, Glyceryl Distearate, Methylparaben, Propylparaben, Dehydroacetic Acid, Sorbic Acid, BHT, Sodium Ascorbyl Phosphate, Triethanolamine, Parfum.

Joooo, sudėtis turtinga doh.gif biggrin.gif
Atsakyti