Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas X tema

QUOTE(Amica @ 2009 02 09, 14:07)
Aš perku Ispanijoj Aceite de Oliva Virgen Extra, šalto spaudimo. Aišku nėra taip, kad jis absoliučiai beskonis, nes net ir vanduo skonį turi  biggrin.gif , bet tas skonis toks, kad įpylus i pilną lėkštę košės nepilną šaukštelį aliejaus košė vistiek palieka skani. Kvapas šioks toks yra, bet nestiprus ir ne britkus. Manau ir LT tokiu pavadinimu aliejaus turi būti.

O pas mus situacija tokia, kad gerėjimai-blogėjimai siūbuoja bangomis šiaip sau  unsure.gif . Va vienas žandukas kaip ir nieko, o kitas visas išbertas, raudonas, ausytė tos pusės paburkus, karšta. Tepu abu žandus taip pat, o gerėja tik vienas žandas. Ant kojytės esantys bėrimai lyg šlapiavimo turėjo, tepiau Atoderm PO Zink, labai gražiai užtraukė, labai gerai suminkštino (tiesa pasakius, TS mums niekada taip gerai nebuvo bėrimų suminkštinęs kaip šitas kremas suminkštino), kelias dienas viskas buvo ok, o va šį rytą žiūriu vėl viena vieta šlapiuoja  verysad.gif . Jau mums su tais šlapiavimais tai tokia bėda, kad negaliu  verysad.gif . Padariau dabar tokį mišinį - KS, TS ir truputėlis alyvuogių aliejaus. Minkština geriau nei vienas TS, bent kol kas. Ir kada visa tai baigsis?  unsure.gif . Jau sakiau keliais Šiluvą apeičiau, jei žinočiau, kad vaikui tas AD nuo to išnyks.

Vilniuje šiaip jau giria dermatologę profesorę Gerimantą Balevičienę. Gal kas lankėtės? Ir straipsnį radau su jos konsultacijomis: http://209.85.129.13...B...&lr=lang_lt

Mes lankemes pas ja, ji dirba privaciai, pasake mums, kad AD jokia ne alergija, kad reikia vaikui duoti valgyti viska, tepti hormoniniais tepalais su emolientais, israse purskiama OXYCORTA visam kuneliui, Fucicorta plastakas tept ir daug ivairiu emolientu, liepe po menesio ateit pasirodyti. As perskaiciau anotacinius lapelius tu tepalu ir nenaudojau ju. Keista, bet mano vienos pazistamos dukrytei nuo siu stipriu hormonu AD dingo, ji vis papurksdavo, patepdavo kai atsirasdavo, o dabar jau ilga laika neber ir vaikas valgo viska g.gif tai nzn kaip cia suprast, ar vaikas isaugo, ar tiesiog stiprus tepalai tiesiog ilgam nuslopino ta AD. Ji gydesi pas sia Beleviciene ir labai ja giria, nes ji sugebejo juos isgydyti.
Atsakyti
QUOTE(KiproLina @ 2009 02 09, 14:11)
Mes irgi buvom pas Kuzmickiene neperseniausiai... man irgi nelabai patiko  g.gif
Su mazium jau buvau pas 4 dermatrologus ir pas 4 alergologus (taip gavosi  blush2.gif ) tai Kuzmickienes pagrindinis patarimas nebemaitinti savo pienu ir tepti hormonais


Nu tokias gydytojas tik gun_bandana.gif už tokius patarimus.
O mums tai labai priklauso nuo maisto pablogėjimai ir pagerėjimai. Va dabar beveik visai susitvarkė, kai visiškai kviečius išmečiau iš raciono. Bet nervina,kai aplinkiniai sako - "taigi gražūs žandai, nepaberti, kokias čia alergija išsigalvojat" ir niekaip neina paaiškinti,kad jie gražūs tik milžiniškų pastangų dėka, ir niekaip neįtikinu,kad jei nors kiek užvalgyčiau netinkamo maisto, tai po paros nuparktų visiškai doh.gif tiek prisikankinau, kol nustačiau nuo ko beria doh.gif
Atsakyti
smile.gif

labas visoms naujai prisijungusioms mamytems 4u.gif

QUOTE(Artemidė @ 2009 02 08, 13:43)
Ačiū  4u.gif  O jūs drėkinate kambarius drėkintuvais? Nes man atrodo,kad kai gerai padrėkinu, lyg ir pagerėja (aišku langus tai baigiu supūdyt  doh.gif )


mums kambariu drekinimas irgi i nauda. langai lyg nekencia.. smile.gif

QUOTE(Laiskriste1 @ 2009 02 09, 11:10)
Daddygirl tikiuosi tu nepyksti blush2.gif ,jei ką rašyk man į až biggrin.gif


sia savaite dar rasykit, jei kam ko reik idet drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif siuntinys lietuvoje turetu buti kita savaite.


QUOTE(Olgina @ 2009 02 09, 13:47)
Keista, bet mano vienos pazistamos dukrytei nuo siu stipriu hormonu AD dingo, ji vis papurksdavo, patepdavo kai atsirasdavo, o dabar jau ilga laika neber ir vaikas valgo viska g.gif  tai nzn kaip cia suprast, ar vaikas isaugo, ar tiesiog stiprus tepalai tiesiog ilgam nuslopino ta AD. Ji gydesi pas sia Beleviciene ir labai ja giria, nes ji sugebejo juos isgydyti.


esu girdejus toki pati atveji - patepe vaika savaite ar dvi advanten ir viskas dingo.
kartais pagalvoju, gal reik koki viena karta ir man hormoniniu patept smile.gif gal ivyks toks pat stebuklas smile.gif

As kai nesu labai didele grieztu dietu salininke smile.gif , paskutiniu metu daviau Gretai ragaut ir pomidora ir lasisos (ir rukytos, ir namie paruostos). Nieko naujo nepastebejau. Labai jau noriu, kad tu omegu gautu, tai bandysim karta i savaite riebia zuvi valgyt g.gif

Dilgelines jau kuris laikas nepastebiu, aisku, pusleles taip trumpai buna iskilusios, kad po rubais galiu ir nepastebeti, bet kad silpneja, tai tikrai. Siam kartui doh.gif Zodziu, mistika man tos alergijos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 02 09, 15:37)

Čia geras g.gif
Mes irgi esam kažkokiam ieškojimų kely g.gif
Turiu tris vaikus; sūnus 15m., jaunėlis- 9m, dukrytė gimusi gruodžio 1, dabar virš 2 mėn. Tai mažiausia bėdos buvo su vyriausiuoju- buvo AD ausy, galvoje, rankoje.Kai ėmė bręsti-dingo viskas savaime. Antrąjį išbėrė apie trečiąjį mėn., labai vargstam, bet gyvent galima doh.gif Turiu vilties, kad praeis savaime , kaip ir dičkiui.O štai mažoji mane jau dabar neramina g.gif , regis jai daugiausiai kliuvo .Dabar yra nubertos rankos, kojytės, krūtinė. Tie bėrimai man primena AD (juk mačiau kaip atrodo pas dičkius). Tęsiasi viskas apie kelias savaites. Ji rami, linksma, gerai miega, auga labai sparčiai, todėl negalėčiau pasakyti, kad jai niežti g.gif Šiandien patepiau Exipial kremu-tai iškart patempė lūpą ir graudžiai užverkė.Supratau-peršti, todėl mečiau šalin tą tepalą.

Prieš mėn., turėjom stiprią alergiją-nuo Balmandol aliejaus, kuriame maudžiau ir kelis kartus patepiau galvytę.Tada išbėrė veidą, galvą, akytės užtino, ausytės sušlapiavo.Pediatrės liepė tept Premandol (visiškas š...) ir gert Clemastiną blink.gif Širdis jautė,, kad nei tas , nei tas mano kūdikiui nepadės.Tada nulėkėm pas odos gyd., ji patvirtino-neduot clemastino, netept premandoliu blink.gif Išrašė gaminamą "grietinę",taip pat dar tepti sumaišytą: 1 dalis cutivate/2 dalys cutibaza. Nu labai labai padėjo .Tada paklausiau ką daryt , jei vėl atsinaujins? Sako tepk, neužleisk jojiu būdu. Tai kai pamačiau, kad atsiranda po kelių savaičių bėrimai panašūs į AD, ėmiau karts nuo karto patepliot.Padeda greit, bet po 3 dienų vėl atsiranda. Taip jau kelias savaites. Ir nebežinau ką daryt: keletą denų kentėjau, netepiau, nes tai hormonai, blink.gif iš tikro atsirado daugiau , kitaip sakant pasileido visai.
Susimaišiau visiškai g.gif Įsitraukiau šią temą į FAVORITES ir jaučiu dažniau čia lankysiuos verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(geguzevasaris @ 2009 02 09, 19:45)
Išrašė gaminamą "grietinę",taip pat dar  tepti sumaišytą: 1 dalis cutivate/2 dalys cutibaza. Nu labai labai padėjo .Tada paklausiau ką daryt , jei vėl atsinaujins? Sako tepk, neužleisk jojiu būdu. Tai kai pamačiau, kad atsiranda po kelių savaičių bėrimai panašūs į AD, ėmiau karts nuo karto patepliot.Padeda greit, bet po 3 dienų vėl atsiranda. Taip jau kelias savaites. Ir nebežinau ką daryt: keletą denų kentėjau, netepiau, nes tai hormonai,  blink.gif  iš tikro atsirado daugiau , kitaip sakant pasileido visai.
Susimaišiau visiškai g.gif Įsitraukiau šią temą į  FAVORITES ir jaučiu dažniau čia lankysiuos verysad.gif


Man atrodo,kad šie vaistai šalina pasekmes, o ne priežastis, iš principo man toks gydymas hormonais atrodo nelabai schmoll.gif
Nu žiūrėsiu,ką mums trečiadienį pasakys alergologė, jei lieps tepti hormonais, neklausysiu, varysiu pas kokį homeopatą. Kažkodėl susidarė vaizdas,kad tik homeopatai gali iš esmės išgydyti šią ligą g.gif
Atsakyti
Daddygirl, oi kaip laukiu TS, dar niekad nebandžiau tikiuosi jis mums tiks, visos jį čia taip giria ax.gif. Mūsų AD po poros patepimų cutivate atsitraukė rodos 3tfu, tik sausi ploteliai dar yra, bet bent jau neraudoni ir jų neniežti, aišku drėkinu pastoviai doh.gif, bet matau, kad reikia kažko riebesnio, va ir laukiu todėl labai TS ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Meda01: 09 vasario 2009 - 20:49
QUOTE(Meda01 @ 2009 02 09, 22:47)
Daddygirl, oi kaip laukiu TS, dar niekad nebandžiau tikiuosi jis mums tiks, visos jį čia taip giria ax.gif. Mūsų AD po poros patepimų cutivate atsitraukė rodos 3tfu, tik sausi ploteliai dar yra, bet bent jau neraudoni ir jų neniežti, aišku drėkinu pastoviai doh.gif, bet matau, kad reikia kažko riebesnio, va ir laukiu todėl labai TS ax.gif


O kiek tas TS kainuoja? galima į AŽ
dar įdomu, kaip reiktų atsiimt, aš pvz., iš Šiaulių...
Atsakyti
QUOTE(Olgina @ 2009 02 09, 14:47)
Mes lankemes pas ja, ji dirba privaciai, pasake mums, kad AD jokia ne alergija, kad reikia vaikui duoti valgyti viska, tepti hormoniniais tepalais su emolientais, israse purskiama OXYCORTA visam kuneliui, Fucicorta plastakas tept ir daug ivairiu emolientu, liepe po menesio ateit pasirodyti. As perskaiciau anotacinius lapelius tu tepalu ir nenaudojau ju. Keista, bet mano vienos pazistamos dukrytei nuo siu stipriu hormonu AD dingo, ji vis papurksdavo, patepdavo kai atsirasdavo, o dabar jau ilga laika neber ir vaikas valgo viska g.gif  tai nzn kaip cia suprast, ar vaikas isaugo, ar tiesiog stiprus tepalai tiesiog ilgam nuslopino ta AD. Ji gydesi pas sia Beleviciene ir labai ja giria, nes ji sugebejo juos isgydyti.


Šiaip tai ne jinai viena taip sako. Ir daugybė straipsnių internete tą tvirtina. Kaip mums sakė Grušauskas - alergiją žmogus turi visą gyvenimą, o šita liga dažniausiai išaugama. Alergija neišaugama. Kai pasakiau, kad po to, kai aš iš vakaro privalgiau ryžių su ketčupu, vaiko žandai ryte nuo MP buvo raudoni, jisai pasakė - nieko nuostabaus, ar jūs žinote kaip veikia ketčupas organizme? Juk nuo vyno ir kitokio alkoholio žmogaus žandai irgi išrausta, bet tai nereiškia, kad jis alergiškas alkoholiui. Tada dar jis man pasakė, kad jei aš netikiu, kad mano vaikas neturi jokios alergijos, galiu tampyti vaiką pas kudzytes ir pan., kankinti su kraujo ir kitais tyrimais, bet, sako, aš jums duodu 100proc garantiją, kad alergijos neras. Tai vat kai mums čia, Ispanijoje, darė odos lopo tyrimus alergologė, tai atsakymai buvo - vaikas nealergiškas niekam. Ir kai paklausiau kodėl tada nuo kai kurių produktų vaiką paberia, jinai atsakė panašiai kaip Grušauskas. Tiesiog šiuo metu vaiko organizmas vieno ar kito produkto netoleruoja. Juk pvz nuo kiaušinio baltymo dažną vaiką paberia, todėl kiaušinio baltymą duoti rekomenduojama kuo vėliau, kai vaikas ūgtelna. Kai paklausiau Ispanijoje alergologės ir dermatologės ar AD išgydomas homeopatiškai, atsakymai buvo - ne. Kad AD nėra alergija man patvirtino ir ligoninės pediatras, kai teko važiuoti į priėmimą labai pablogėjus AD situacijai. Mūsų pediatrė poliklinikoje (Ispanijoje) liepė tik iki metų vaikui neduoti produktų su glutenu, nes glutenas provokuoja AD paūmėjimus.

Vat dar toks atvejis, bet ne AD tema. Mano vyresnėliui krypo kojytės, darėsi O forma. Pediatrė liepė vedžioti į masažus. Vedžiojau sąžiningai, su pertraukomis, netgi privačiai ir masažus tikrai darė gerai. Kojytės per laiką išsitiesino ir viskas buvo ok. Daugybę metų maniau, kad tuomet O formą mano vaikui ištiesino masažai. Maniau iki tol, kol su mažiukų nepapuolėme pas garsų gyd. Žitkauską Vilniuje. Atsitiktinai užsiminiau jam apie O formą ir masažus. Tai jis pradėjo juoktis ir pasakė - kojos išsitiesino tikrai ne nuo masažų blink.gif . Kadangi gilintis nebuvo laiko, nes laukė kitas pacientas, o mūsų laikas jau buvo pasibaigęs dėl mažiuko reikalų, tai taip ir nesužinojau nieko daugiau. Tai vat ką noriu pasakyti - ilgą laiką maniau vienaip, o pasirodo, kad maniau blogai blink.gif . Tai ir su AD - manom vienaip, o gal yra visai kitaip g.gif . Netikim, kad AD ne alergija, o gal taip iš tiesų ir yra. Juk Otaip mergaitei duoda valgyti beveik viską ir ką - beria lygiai taip pat, kaip kad bėrė laikantis griežtos dietos.

QUOTE(Daddygirl @ 2009 02 09, 18:58)
esu girdejus toki pati atveji - patepe vaika savaite ar dvi advanten ir viskas dingo.
kartais pagalvoju, gal reik koki viena karta ir man hormoniniu patept smile.gif gal ivyks toks pat stebuklas  smile.gif

As kai nesu labai didele grieztu dietu salininke  smile.gif , paskutiniu metu daviau Gretai ragaut ir pomidora ir lasisos (ir rukytos, ir namie paruostos). Nieko naujo nepastebejau. Labai jau noriu, kad tu omegu gautu, tai bandysim karta i savaite riebia zuvi valgyt  g.gif


g.gif

Aš irgi labai noriu jau duoti kuo įvairesnio maisto, todėl vis bandom kažką naujo, nes matau, kad tie pablogėjimai/pagerėjimai tiesiog eina šiaip sau.

QUOTE(geguzevasaris @ 2009 02 09, 19:45)
Susimaišiau visiškai g.gif Įsitraukiau šią temą į  FAVORITES ir jaučiu dažniau čia lankysiuos verysad.gif


Kad čia mes visos susimaišiusios doh.gif

QUOTE(Artemidė @ 2009 02 09, 20:06)
Man atrodo,kad šie vaistai šalina pasekmes, o ne priežastis, iš principo man toks gydymas hormonais atrodo nelabai  schmoll.gif
Nu žiūrėsiu,ką mums trečiadienį pasakys alergologė, jei lieps tepti hormonais, neklausysiu, varysiu pas kokį homeopatą. Kažkodėl susidarė vaizdas,kad tik  homeopatai gali iš esmės išgydyti šią ligą  g.gif


Yra šioje temoje mamų, kurių vaikams nuo hopeopatinio gydymo labai pablogėjo. Netikiu, kad homeopatai daro stebuklus schmoll.gif . Padėti gal ir gali, bet kad pilnai išgydyti.... Tada šios temos nebūtų, nes visos mamos vaikus gydytų homeopatiškai ir visi pasveiktų. Tikiu vieninteliu dalyku - kad AD ilgainiui išaugama. Mano vyresnėlis išaugo ir be pasekmių.
Atsakyti
QUOTE(Amica @ 2009 02 09, 22:07)
Yra šioje temoje mamų, kurių vaikams nuo hopeopatinio gydymo labai pablogėjo. Netikiu, kad homeopatai daro stebuklus  schmoll.gif . Padėti gal ir gali, bet kad pilnai išgydyti.... Tada šios temos nebūtų, nes visos mamos vaikus gydytų homeopatiškai ir visi pasveiktų. Tikiu vieninteliu dalyku - kad AD ilgainiui išaugama. Mano vyresnėlis išaugo ir be pasekmių.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
(pas mus dar tas pats user posted image valgom daugmaž viską, ne blogiau,bet ir ne geriau user posted image unsure.gif g.gif rolleyes.gif - pajudėjom, bet kartu ir "užstrigom" kokioj tai keistoj AD būklėj rolleyes.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Otaip: 09 vasario 2009 - 21:43
QUOTE(Amica @ 2009 02 09, 21:07)
Yra šioje temoje mamų, kurių vaikams nuo hopeopatinio gydymo labai pablogėjo. Netikiu, kad homeopatai daro stebuklus  schmoll.gif . Padėti gal ir gali, bet kad pilnai išgydyti.... Tada šios temos nebūtų, nes visos mamos vaikus gydytų homeopatiškai ir visi pasveiktų. Tikiu vieninteliu dalyku - kad AD ilgainiui išaugama. Mano vyresnėlis išaugo ir be pasekmių.


Vis tiek planuoju pabandyti homeopatinį gydymą, bent jau man ( kitų ligų,aišku, atveju) homeopatija netgi labai pasiteisino, o kad tradiciniai medikai jos nepripažįsta, tai natūralu - jie gi priešingose stovyklų pusėse, čia tas pats kaip musulmoną klausti ar jis tiki Kristumi. Gal iš tiesų ir tos AD formos vieniems būna vienokios, kitiems kitokios, užtat ir tie patys gydymo metodai netinka visiems vienodai. Kaip va ir sakot,kad nuo maisto daug kam nepriklauso. O mums tai tik nuo maisto ir priklauso, efektas iš karto pasimato, o nevartojant netinkančių produktų rezultatas labai gerėja thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Artemidė @ 2009 02 10, 00:38)
Vis tiek planuoju pabandyti homeopatinį gydymą, bent jau man ( kitų ligų,aišku, atveju) homeopatija netgi labai pasiteisino, o  kad tradiciniai medikai jos nepripažįsta, tai natūralu - jie gi priešingose stovyklų pusėse, čia tas pats kaip musulmoną klausti ar jis tiki Kristumi. Gal iš tiesų ir tos AD formos vieniems būna vienokios, kitiems kitokios, užtat ir tie patys gydymo metodai netinka visiems vienodai. Kaip va ir sakot,kad nuo maisto daug kam nepriklauso. O mums tai tik nuo maisto ir priklauso, efektas iš karto pasimato, o nevartojant netinkančių produktų rezultatas labai gerėja  thumbup.gif

Bandyti ir ieškoti reikia,nes jei nepabandysi,tai ir nesužinosi mirksiukas.gif Mes čia visos bandymų ir ieškojimų kelyje g.gif

Va mes geriam homeopatinius žirniukus jau net 8mėn. Ir ką visko buvo ir pagerėjimų ir pablogėjimų,bet kad išgyti nuo jų,tai dar schmoll.gif .Bet vistiek geriame toliau ir tikimės...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laiskriste1: 10 vasario 2009 - 11:13
QUOTE(Blue_rose @ 2009 02 09, 04:04)
oi kaip aciu friends.gif
Vsio, verdu pati...  blush2.gif  siaip pacioj pradzioj viriau, ale jis nevalge... pabandziau pirktines- valge, taip ir gavosi.
o kaip manai, jeigu is savo darzo ne viska turiu, tai labai blogai is parduotuviu (ar tiesiog bandyt ir ziuret) ?  blush2.gif  nes tarkim cukinija, moliugas.. tai turgui dabar nelabai rasi.
Alyvuogiu aliejaus visada ipilu slakeli.

Nu bandom nuo rytojaus ir ziuresiu kas ir kaip... aciu dar karteli!!! tikiuosi kad cia nuo Hipp beria... tai viskas susitvarkys, jeigu ne - tai vel kreipsiuos  mirksiukas.gif


Žiūriu, bendraamžiai esam ir problemytės panašios... Mes buvom pas alergologę Vaičiulionienę privačiame centre Žvėryne, atrodo, su patirtimi gydytoja, hormonų kol kas nepaskyrė, dietą pakoregavo. Sakė, geriau nevartoti jokių pagamintų tyrelių, net vaisinių, o ypač sulčių. Vienintėlė daugmaž tinkama pagaminta grūdų košė Sinlac, bet jos ne visur būna. Veršienos, vištienos patarė kol kas vengti, pradėti nuo kalakutienos ar triušienos, vėliau ir kiaulienos ar jautienos galima bandyt..
Lietuviškos cukinijos ir aš niekur nerandu, o tos mažos olandiškos parduotuvėse man kažkaip įtartinai atrodo. O va moliūgą perku ekologiškame Tatulos turgelyje, jis būna kas 2-ą šeštadienį Mindaugo mokykloje (www.organic.lt).

Mums jau kaip ir geriau buvo, dėmelė ant skruosto nustojo šlapiuot, pašviesėjo, tai vakar pabandžiau brokolį duoti (neišmirkiau aišku, per vėlai perskaičiau), ir vėl viskas iš naujo... Siaubas, kiek kantrybės su tuo AD reikia doh.gif
Atsakyti