Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas X tema

QUOTE(Blue_rose @ 2009 02 09, 03:04)
oi kaip aciu friends.gif
Vsio, verdu pati...  blush2.gif  siaip pacioj pradzioj viriau, ale jis nevalge... pabandziau pirktines- valge, taip ir gavosi.
o kaip manai, jeigu is savo darzo ne viska turiu, tai labai blogai is parduotuviu (ar tiesiog bandyt ir ziuret) ?  blush2.gif  nes tarkim cukinija, moliugas.. tai turgui dabar nelabai rasi.
Alyvuogiu aliejaus visada ipilu slakeli.

Nu bandom nuo rytojaus ir ziuresiu kas ir kaip... aciu dar karteli!!! tikiuosi kad cia nuo Hipp beria... tai viskas susitvarkys, jeigu ne - tai vel kreipsiuos  mirksiukas.gif


Aš visas daržoves ir vaisius perku parduotuvėje. Jei kada pasitaiko koks "naminis" obuolys, tai valgome naminį. Gal alyvuogių aliejus neskanus, todėl nevalgo pačios virtų košių? Esu pirkusi juodųjų alyvuogių aliejų, tai man pačiai buvo feeee, jo vos vos lašiuką įpildavau ir jau košės skonis keisdavosi. Paskui pradėjau pirkti žaliųjų alyvuogių aliejų, toks beskonis, tai vat jo jau ir daugiau galima įpilti ir vistiek skanu.

Svarbiausia - kantrybės 4u.gif . Duok Dieve, kad visa Jūsų problema tik tame Hippe būtų doh.gif . Gal kokią savaitę valgykit tik bulvę, kopūstą ir moliūgą, žiūrėkit kas darysis. Jei situacija nesikeis, bėrimų nemažės, tuomet bandykit iš meniu išimti moliūgą ir įdėti cukiniją. Beje, o dabartinis išbėrimas prasidėjo nuo tada, kai ėmėte valgyti košes ar įvedus košes bėrimas jau buvo? Nes jei bėrimas jau buvo prieš pradedant jums valgyti košes, tai gali būti, kad netinka mišinukas. Nors mano vyresnėliui absoliučiai joks mišinukas netiko, tad kai tik galėjome valgyti kefyrą, mišinuko išvis atsisakėme. Ir dar. Alergizuoti vaiką gali ir namuose esantys augalai, gyvūnai, patalynėje esančios erkutės, dulkės ir t.t. doh.gif . Todėl kartais tiesiog neįmanoma atrinkti kas alergizuoja unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Amica @ 2009 02 09, 04:54)
Esu pirkusi juodųjų alyvuogių aliejų, tai man pačiai buvo feeee, jo vos vos lašiuką įpildavau ir jau košės skonis keisdavosi. Paskui pradėjau pirkti žaliųjų alyvuogių aliejų, toks beskonis, tai vat jo jau ir daugiau galima įpilti ir vistiek skanu.

Man pačiai ir vaikui nepatinka alyvuogių aliejaus skonis ir kvapas - Amica, koks pavadinimas to beskonio aliejaus? O ar kvapą kokį turi? Ačiū smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Artemidė @ 2009 02 09, 00:59)
Beje, šiandien pasiskaičiusi jūsų aš irgi nusipirkau taukmedžių sviesto iš Loccitane. Ištepiau - žiūrėsiu, kas bus, bent jau konsistencija labai patiko  thumbup.gif  jis tikriausisai tinka ir į lauką prie šalčių?

Pirkau ir aš pradžioje iš ten pat - neblogas riebalas, bet tik tiek. Rafinuotas jis, o čia dauguma mergaičių naudoja nerafinuotą TS. Mums jis stebuklingai tinka thumbup.gif
Atsakyti
KONTRAINDIKACIJOS – arba priešparodymai – įvairios būklės, kurioms esant negalima atlikti tam tikro veiksmo, procedūros, operacijos.


Cia tik tarp kitko. smile.gif
Atsakyti
TS ir mums viskam thumbup.gif tik gaila,kad krūtinei kažkodėl netinka schmoll.gif

Mano toks pastebėjimas apie TS ax.gif -krūtinė mūsų vienintelė vieta,kuri yra labiausiai niežtinti ir kuri ne vieną kartą buvo išdraskyta iki kraujų.Ir kažkodėl tik jai TS netinka g.gif .Manau čia kažkame yra ryšys g.gif
Ką manote?

Bet kažkaip neprarandu vilties,kad kažkada TS tiks ir krūtinei mirksiukas.gif O tada tai jau bus thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Mūsų rankom jau daug geriau,o tepiau tik TS.
Uriage Xemose padėtas į stalčių ir laukia vasaros biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Blue_rose @ 2009 02 09, 01:34)
o pas ka jus keliaujat?  ax.gif
AS galvoju apie grybo klinikoj esancia alergologe ... bet kolkas neradau apie ja atsiliepimu.

Darzoves, pagrinde tai Hipp is indelio (nors dabar perskaiciau,kad daugumai nuo ju beria  g.gif ), valgom ir Milupos ir Mazas... nes pacioj pradzioj nevalge mano darytu.
Kolkas ragautos darzoves- bulves, moliugai, morkyte, brokoliai, spinatai, briuselio kopustai. Bet pagrindinde darzove- bulve.
Ai, dar is kaimo obuolio gauna, va del jo labiausiai dvejoju - ar tik ne nuo jo  g.gif


Mes Vilniaus Sveikatos namuose prisirašę,tai ten ir keliaujam, čia ir tyrimus daro,tai gal padarys. Aš pirmiausia iš meniu mesčiau morką, ji beveik visiems turintiems AD netinka.

QUOTE(Blue_rose @ 2009 02 09, 03:04)
oi kaip aciu friends.gif
Vsio, verdu pati...  blush2.gif  siaip pacioj pradzioj viriau, ale jis nevalge... pabandziau pirktines- valge, taip ir gavosi.
o kaip manai, jeigu is savo darzo ne viska turiu, tai labai blogai is parduotuviu (ar tiesiog bandyt ir ziuret) ?  blush2.gif  nes tarkim cukinija, moliugas.. tai turgui dabar nelabai rasi.
Alyvuogiu aliejaus visada ipilu slakeli.

Nu bandom nuo rytojaus ir ziuresiu kas ir kaip... aciu dar karteli!!! tikiuosi kad cia nuo Hipp beria... tai viskas susitvarkys, jeigu ne - tai vel kreipsiuos  mirksiukas.gif


Aš prisiminiau,kad Tymo kvartale (Užupyje) yra ekologiškas turgus, įdomu būtų pabandyti daržoves iš ten. Ar kas nors perkate? Ir kada jis dirba neišsiaiškinu, lyg ketvirtadieniais, bet kuriuo metu neaišku.

QUOTE(dautan @ 2009 02 09, 10:22)
Pirkau ir aš pradžioje iš ten pat - neblogas riebalas, bet tik tiek. Rafinuotas jis, o čia dauguma mergaičių naudoja nerafinuotą TS. Mums jis stebuklingai tinka thumbup.gif


Ot velnias, nu teks sunaudoti ir šitą. O iš kur nerafinuoto gauti?
Atsakyti
QUOTE(Artemidė @ 2009 02 09, 11:59)
Ot velnias, nu teks sunaudoti ir šitą. O iš kur nerafinuoto gauti?

Mes visos perkam iš Daddygirl ji mums atsiunčia iš Londono parašykit jai į až mirksiukas.gif
Ji greitu laiku žada siusti siuntinuką į Lietuvą ax.gif

Daddygirl tikiuosi tu nepyksti blush2.gif ,jei ką rašyk man į až biggrin.gif

Atsakyti
[quote=Blue_rose,2009 02 09, 02:34]
o pas ka jus keliaujat? ax.gif
AS galvoju apie grybo klinikoj esancia alergologe ... bet kolkas neradau apie ja atsiliepimu.

As tai nepatarciau, nes mes pas Kuzminskiene buvom, o ji ten viena vaiku alergologe. Tik pinigus ismetem, ji liepe tepti visa kuna hormonu, ant jo antibiotika ir tik tadaant virsaus drekikli. O nuo tokio tepimo vaikui tik blogejo, ji pati issigando ir nieko nepadejo, mes tada vaziavom i Birzus pas dermatologe Variakojiene, ji mus ir istrauke is kritiskos bukles, jei ne ji gal jau .....
Nepatariu i Grybo gatve.
Atsakyti
QUOTE(Amica @ 2009 02 09, 03:54)
Svarbiausia - kantrybės  4u.gif . Duok Dieve, kad visa Jūsų problema tik tame Hippe būtų  doh.gif . Gal kokią savaitę valgykit tik bulvę, kopūstą ir moliūgą, žiūrėkit kas darysis. Jei situacija nesikeis, bėrimų nemažės, tuomet bandykit iš meniu išimti moliūgą ir įdėti cukiniją. Beje, o dabartinis išbėrimas prasidėjo nuo tada, kai ėmėte valgyti košes ar įvedus košes bėrimas jau buvo? Nes jei bėrimas jau buvo prieš pradedant jums valgyti košes, tai gali būti, kad netinka mišinukas. Nors mano vyresnėliui absoliučiai joks mišinukas netiko, tad kai tik galėjome valgyti kefyrą, mišinuko išvis atsisakėme. Ir dar. Alergizuoti vaiką gali ir namuose esantys augalai, gyvūnai, patalynėje esančios erkutės, dulkės ir t.t.  doh.gif . Todėl kartais tiesiog neįmanoma atrinkti kas alergizuoja  unsure.gif


Ale zinok, kokia klaida padariau.. kad sausio 16 pakeiciau misinuka is Aptamil HA1 i Ha2.. o jau sausio 17d pradejom valgyt darzoviu koses blush2.gif doh.gif unsure.gif
Man net ne galvoj buvo palaukt... ir pasiziuret.
Tai is kur as dabar zinosiu.. et, kokia mamka esu.. nusigrausiu nagus tuoj verysad.gif
Zinau del dulkiu, nes pati esu alergiska erkutems ir dulkems doh.gif

QUOTE(Lince1 @ 2009 02 09, 12:27)

As tai nepatarciau, nes mes pas Kuzminskiene buvom, o ji ten viena vaiku alergologe. Tik pinigus ismetem, ji liepe tepti visa kuna hormonu, ant jo antibiotika ir tik tadaant virsaus drekikli. O nuo tokio tepimo vaikui tik blogejo, ji pati issigando ir nieko nepadejo, mes tada vaziavom i Birzus pas dermatologe Variakojiene, ji mus ir istrauke is kritiskos bukles, jei ne ji gal jau .....
Nepatariu i Grybo gatve.


aciu !!!
Bet koks issigelbejimas tas SM!!
Bandysiu kolkas pati aiskintis... nuo ko cia mums.
Atsakyti
QUOTE(rasa23 @ 2009 02 09, 09:16)
Man pačiai ir vaikui nepatinka alyvuogių aliejaus skonis ir kvapas - Amica, koks pavadinimas to beskonio aliejaus? O ar kvapą kokį turi? Ačiū  smile.gif


Aš perku Ispanijoj Aceite de Oliva Virgen Extra, šalto spaudimo. Aišku nėra taip, kad jis absoliučiai beskonis, nes net ir vanduo skonį turi biggrin.gif , bet tas skonis toks, kad įpylus i pilną lėkštę košės nepilną šaukštelį aliejaus košė vistiek palieka skani. Kvapas šioks toks yra, bet nestiprus ir ne britkus. Manau ir LT tokiu pavadinimu aliejaus turi būti.

O pas mus situacija tokia, kad gerėjimai-blogėjimai siūbuoja bangomis šiaip sau unsure.gif . Va vienas žandukas kaip ir nieko, o kitas visas išbertas, raudonas, ausytė tos pusės paburkus, karšta. Tepu abu žandus taip pat, o gerėja tik vienas žandas. Ant kojytės esantys bėrimai lyg šlapiavimo turėjo, tepiau Atoderm PO Zink, labai gražiai užtraukė, labai gerai suminkštino (tiesa pasakius, TS mums niekada taip gerai nebuvo bėrimų suminkštinęs kaip šitas kremas suminkštino), kelias dienas viskas buvo ok, o va šį rytą žiūriu vėl viena vieta šlapiuoja verysad.gif . Jau mums su tais šlapiavimais tai tokia bėda, kad negaliu verysad.gif . Padariau dabar tokį mišinį - KS, TS ir truputėlis alyvuogių aliejaus. Minkština geriau nei vienas TS, bent kol kas. Ir kada visa tai baigsis? unsure.gif . Jau sakiau keliais Šiluvą apeičiau, jei žinočiau, kad vaikui tas AD nuo to išnyks.

Vilniuje šiaip jau giria dermatologę profesorę Gerimantą Balevičienę. Gal kas lankėtės? Ir straipsnį radau su jos konsultacijomis: http://209.85.129.13...B...&lr=lang_lt
Atsakyti
http://www.homeopath...609150333_1.pdf
Atsakyti
[quote=Lince1,2009 02 09, 14:27]
[quote=Blue_rose,2009 02 09, 02:34]
o pas ka jus keliaujat? ax.gif
AS galvoju apie grybo klinikoj esancia alergologe ... bet kolkas neradau apie ja atsiliepimu.

As tai nepatarciau, nes mes pas Kuzminskiene buvom, o ji ten viena vaiku alergologe. Tik pinigus ismetem, ji liepe tepti visa kuna hormonu, ant jo antibiotika ir tik tadaant virsaus drekikli. O nuo tokio tepimo vaikui tik blogejo, ji pati issigando ir nieko nepadejo, mes tada vaziavom i Birzus pas dermatologe Variakojiene, ji mus ir istrauke is kritiskos bukles, jei ne ji gal jau .....
Nepatariu i Grybo gatve.
[/quote]

Mes irgi buvom pas Kuzmickiene neperseniausiai... man irgi nelabai patiko g.gif
Su mazium jau buvau pas 4 dermatrologus ir pas 4 alergologus (taip gavosi blush2.gif ) tai Kuzmickienes pagrindinis patarimas nebemaitinti savo pienu ir tepti hormonais (nes laikausi dietos ir mazius negauna pagrindiniu alergizuojanciu produktu, atseit lieka tik mano pienas unsure.gif ). Jei po 2 savaiciu nepageres, tada bandytu kitaip gydyti... Vienzo, gydom bandymu keliu...
Paskui gulejom alergologiniam ir padare kruvas tyrimu. Maziui buvo 10 men ir tyrimai nebutinai parodo tikruosiu alergenus, bet kol kas neblogai laikomes maitindamiesi pagal juos... Mes atseit alergiski pieno ir kiausiniu baltymams, o ir maziui buvo ziuariai pablogeje kai bandziau ivedineti vistiena (jei alergiskas kiausiniui tai ir vistai...).

Papildyta:
[quote=Olgina,2009 02 08, 00:10]
Mamos, ar dar yra bandžiusių Iwostin losjoną? Gal ir daugiau yra vaikų, kuriems tiko?
[/quote]
mes esame bande, mums tiko smile.gif
Papildyta:
Visoms mamytems aciu uz palaikyma 4u.gif 4u.gif 4u.gif patepiau maziuke hormonu, tai pagerejo, zinoma, tikiuosi, kad pavyks tokia bukle toliau naturaliom priemonem palaikyti. smile.gif
[/quote]

Mes dar nebandem (nes namuose ir taip jau galiu vaistine atidarineti, kiek visokiu kremu ir tepalu turim...), bet gyd Lapinskaite (skaitosi gera vaiku dermatologe Vilniuje) mums patare tepti Iwostin Semi rich kremu, atseit labai gerai drekina.
Iwostino kremai su terminiu vandeniu.
Atsakyti