Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas X tema


Mamos, ar dar yra bandžiusių Iwostin losjoną? Gal ir daugiau yra vaikų, kuriems tiko?
[/quote]
mes esame bande, mums tiko smile.gif
Papildyta:
Visoms mamytems aciu uz palaikyma 4u.gif 4u.gif 4u.gif patepiau maziuke hormonu, tai pagerejo, zinoma, tikiuosi, kad pavyks tokia bukle toliau naturaliom priemonem palaikyti. smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Jungiuosi ir aš prie jūsų 4u.gif Mano mažyliui 6,5 mėn ir turim tą nelemtą AD doh.gif pas alergologą eisim tik trečiadienį, bet tiek pediatrė sakė, tiek ir pati matau,kad čia tikrai AD. Kažkaip buvo jau kurį laiką, bet pablogėjo gal tik prieš mėnesį. Blogiausia su žandais ir dabar ant kojų jau randasi tie raudoni bėrimai. Kadangi maitinu MP, tai pati ant dietos sėdžiu, pastebėjau,kad blogiausia nuo kviečių būna, bet net ir nieko kenksmingo nevalgant vis tiek nepraeina. Naudoju Essex kremą, niekas mums jo neskyrė, tiesiog pati sugalvojau, lyg ir geriau būna,kai nuolat tepu. O kas tas jūsų minimas stebūklingasis TS?
Jaučiu trečiadenį gydytoja mums skirs hormoninį tepalą,kaip ir visiems, bet aš kategoriškai pasirįžusi jo nenaudoti,nes iš viso esu labai blogos nuomonės apie visus hormoninius vaistus doh.gif Taip kad nieko gero nesitikiu iš alergologo konsultacijos. Šiaip planuoju homeopatui pasirodyti, bent jau manęs iki šiol homeopatinė medicina nenuvylė. Gal kas galit rekomenduoti gerą homeopatą Vilniuje, nes kol kas labai gerą žinau tik Klaipėdoje, bet mums kaip ir toloka iki ten doh.gif

Beje, ačiū už taip išsamiai surinktą informaciją, ji tikrai labai naudinga thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Artemidė: 08 vasario 2009 - 00:28
QUOTE(Laiskriste1 @ 2009 02 07, 21:06)
Man ir neatidaro g.gif
Lince1 kazin kodel neatidaro,gal ka zinai,nes tavo cia nuoroda? g.gif

Amica tą nuorodą Lince1 įdėjus 19psl,tai kažkaip ten atidaro biggrin.gif ,o mano nea lotuliukas.gif kažką aš ten blogai nukopinau turbūt doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Amica @ 2009 02 07, 20:59)
Laiskriste1, man tos nuorodos neatidaro  g.gif

Aš čia neseniai rašiau, kad mano vienos pažįstamos mergaitei nustatė AD ir gydytoja alergologė ne Zyrteką liepė girdyti, o Phencasoli, nes Zyrtek per aštrūs. Tik tas pavadinimas man nieko nesako, bet kurioms aktualu - pasidomėkite per google  mirksiukas.gif
Papildyta:
Zanavyke, o kai AD dingo, ar ėmėte viską valgyti, ar vistiek dietos laikėtės?


Taip, viska valgeme, nors pries tai ribojau kviecius, nes man jie atrode alergizuoja. Todel ir dabar viska duodu valgyti. Vasara, kai buvo pasveikes, tai net maudynes siltame vandenyje tiko, niekas nesidare. O dabar vanduo didziausias priesas. Viena vakara tik pazaide su vandeniu ilgesni laika, truputi suslapo drabuzius, tai visas kunas israudo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Amica @ 2009 02 07, 16:18)
Skaičiau sukauptą pirmame puslapyje info. Pastebėjau, kad kai kas pasikartoja. Be to, paskutinėse temose atsiradusi nauja info turbūt nebuvo registruojama ir keliama į pirmą puslapį?  g.gif . Manau reikėtų sukauptą info papildyti. Galėčiau pabandyti tai padaryti, jei padėtumėte kiekviena  4u.gif . Tiesiog iki sekančios temos paruoščiau visą info ir sukelčiau dar į šią temą, kad kiekviena galėtų paskaityti ir papildyti, kažką pridurti ir pan. Laukiu atsiliepimų į mano šį pasiūlymą  4u.gif

drinks_cheers.gif manau, tikrai gera mintis thumbup.gif

QUOTE(Artemidė @ 2009 02 08, 01:26)
O kas tas jūsų minimas stebūklingasis TS?

tai ne kartą forume minėtas taukmedžio sviestas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gintariux.82 @ 2009 02 08, 13:49)
drinks_cheers.gif manau, tikrai gera mintis thumbup.gif
tai ne kartą forume minėtas taukmedžio sviestas mirksiukas.gif

Ačiū 4u.gif O jūs drėkinate kambarius drėkintuvais? Nes man atrodo,kad kai gerai padrėkinu, lyg ir pagerėja (aišku langus tai baigiu supūdyt doh.gif )
Atsakyti
Sweikos visos dermatuku mamos rolleyes.gif Sunui dermatita pripazino nuo 2menesiu ir jau keturi metai kaip mes mes kovojam su juo. Is savo patirties galiu pasakyti,kad kas liecia odos berimus, mums labiausiai padejo homeopate, gerem lasiukus ir berimai beveik isnyko.Kartais atsiranda nedideles pavienes demeles panasios i egzemas ir praeina.Bet pas mus kita problema:valgom labai ribota kieki produktu ir negaliu nieko naujo ivesti,vaikas jau paauges ir nenori valgyti ta pati maista, o naujo negali valgyti.Prasidejo problemos su svoriu, kaulais ,kadangi negauna pakankamai kalcio, su dantim verysad.gif verysad.gif Toks vaizdas , kad jo organizmas toleruoja tik tuos produktus, kuriuos is seniai pazysta,o jei suvalgom ka nors naujo, nors ir is retai alergizuojanciu produktu saraso,viskas atsiliepa nakti, jis ramiai pamiega 10-15min. ir verciasi, trukcioja per miegus, praktiskai normaliai nemiega visa nakti, tik vartosi nuo sono ant sono. Ir kas keisciausia odos berimu beveik nera,pavienes nedideles demeles, o kartais ir visai buna neisbertas. Gal kuri nors esat susidurusios su panasiu "keistu dermatitu"?
Atsakyti
Sveikutes..
Po truputi paskaitineju jusu tema... nors labai nenorejau pripazint, kad mano vaikui AD.. bet paskaitinejusi jus, jau viskas aisku - turim mes sia problema unsure.gif

Neskaiciau visu visu temu... iskarto atsiprasau blush2.gif
Mano zuikiui tik puse metuku, ir dabar isbertas visas veidukas, kaklas raudonais plemais, jau keli plemeliai ir ant pilvo randasi doh.gif Geria misinuka Aptamil HA2, pati jau nebemaitinu, beveik menuo kaip valgo darzoviu koses.. nuo ko berimas, taip ir nesupratau blush2.gif Kai buvo poros menesiu irgi buvo dar baisiau isbere, bet tada tai pati maitinau, tai spejau,kad gal nuo kiausinio ir pieno produktu.

Dabar svarstau galimybe kreiptis i alergologe...
Kaip manot, ar verta 6men kudikiui pas alergologe? Ar jau daro tokiems tyrimus? O gal man paciai nustot dabar visai duoti darzoviu koses ir laukt kol susitvarkys odele ir vel po viena darzove bandyt ir ziuret nuo ko beria? Tik va, veltui menuo visas stengiantis pripratint prie kitokio maisto.. nes jau daktare patare mesa ivedinet, ale as bijau unsure.gif o jeigu ir nuo kokios nors mesos bers, kai nezinau jau dabar nuo ko isberti esam g.gif Ir patare pradet nuo versienos, bet cia surinktoj info puslapio pradzioje raso,kad nuo versienos gali berti.

DAbar jo odele sausa, serpetoja... tai man ja reikia kuo daugiau drekint? Turim tepala Essex, ir dabar daktare israse CLotrimazolum. O kai buvo dar visai maziukas, tai liepe pasigamint vaistinej tepaliuka su Cutibaza, A vit ir kt sudedomosiom dalimis.
Kaip suprantu visos skirtingais tepalais tepat.. ar jau yra kazkoks,kur per daug jusu bendravimo patirties yra patikrintas ir geras daugumai g.gif


Lauksiu atsakymu ir stengsiuosi perskaityt kuo daugiau info pas jus ir visam internete.. ale su mazu vaiku nera tiek daug laiko ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Blue_rose: 08 vasario 2009 - 23:22
QUOTE(klaudi @ 2009 02 08, 22:27)
Sweikos visos dermatuku mamos rolleyes.gif Sunui dermatita pripazino nuo 2menesiu ir jau keturi metai kaip mes mes kovojam su juo. Is savo patirties galiu pasakyti,kad kas liecia odos berimus, mums labiausiai padejo homeopate, gerem lasiukus ir berimai beveik isnyko.Kartais atsiranda nedideles pavienes demeles panasios i egzemas ir praeina.Bet pas mus kita problema:valgom labai ribota kieki produktu ir negaliu nieko naujo ivesti,vaikas jau paauges ir nenori valgyti ta pati maista, o naujo negali valgyti.Prasidejo problemos su svoriu, kaulais ,kadangi negauna pakankamai kalcio, su dantim verysad.gif  verysad.gif Toks vaizdas , kad jo organizmas toleruoja tik tuos produktus, kuriuos is seniai pazysta,o jei suvalgom ka nors naujo, nors ir is retai alergizuojanciu produktu saraso,viskas atsiliepa nakti, jis ramiai pamiega 10-15min. ir verciasi, trukcioja per miegus, praktiskai normaliai nemiega visa nakti, tik vartosi nuo sono ant sono. Ir kas keisciausia odos berimu beveik nera,pavienes nedideles demeles, o kartais ir visai buna neisbertas. Gal kuri nors esat susidurusios su panasiu "keistu dermatitu"?


O pas kokią homeopatę lankėtės, jei ne paslaptis ir kokiame čia mieste? Aš irgi kažkaip nusiteikusi homeopatiškai gydyti. Man teko labai panašų atvejį girdėti, mano teta aukle dirbo,tai betniukas kurį prižiūrėjo alergiją turėjo tokią,kad net nerviniai priepuoliai ištikdavo. Nieko - pasveiko. Beje, homeopatas išgydė, kažkur į Klaipėdą vežiojo.

QUOTE(Blue_rose @ 2009 02 08, 23:20)
Sveikutes..
Po truputi paskaitineju jusu tema... nors labai nenorejau pripazint, kad mano vaikui AD.. bet paskaitinejusi jus, jau viskas aisku - turim mes sia problema  unsure.gif

Neskaiciau visu visu temu... iskarto atsiprasau  blush2.gif
Mano zuikiui tik puse metuku, ir dabar isbertas visas veidukas, kaklas raudonais plemais, jau keli plemeliai ir ant pilvo randasi  doh.gif  Geria misinuka Aptamil HA2, pati jau nebemaitinu, beveik menuo kaip valgo darzoviu koses.. nuo ko berimas, taip ir nesupratau  blush2.gif  Kai buvo poros menesiu irgi buvo dar baisiau isbere, bet tada tai pati maitinau, tai spejau,kad gal nuo kiausinio ir pieno produktu.

Dabar svarstau galimybe kreiptis i alergologe...
Kaip manot, ar verta 6men kudikiui pas alergologe? Ar jau daro tokiems tyrimus? O gal man paciai nustot dabar visai duoti darzoviu koses ir laukt kol susitvarkys odele ir vel po viena darzove bandyt ir ziuret nuo ko beria? Tik va, veltui menuo visas stengiantis pripratint prie kitokio maisto.. nes jau daktare patare mesa ivedinet, ale as bijau  unsure.gif o jeigu ir nuo kokios nors mesos bers, kai nezinau jau dabar nuo ko isberti esam  g.gif  Ir patare pradet nuo versienos, bet cia surinktoj info puslapio pradzioje raso,kad nuo versienos gali berti. 

DAbar jo odele sausa, serpetoja... tai man ja reikia kuo daugiau drekint? Turim tepala Essex, ir dabar daktare israse CLotrimazolum. O kai buvo dar visai maziukas, tai liepe pasigamint vaistinej tepaliuka su Cutibaza, A vit ir kt sudedomosiom dalimis.
Kaip suprantu visos skirtingais tepalais tepat.. ar jau yra kazkoks,kur per daug jusu bendravimo patirties yra patikrintas ir geras daugumai g.gif
Lauksiu atsakymu ir stengsiuosi perskaityt kuo daugiau info pas jus ir visam internete.. ale su mazu vaiku nera tiek daug laiko  ax.gif


Mums irgi 6 mėn. ir keliausim pas alergologę trečiadienį, bet per daug iš jos nesitiku. Nu nebent tą maisto toleravimo tyrimą padarys,pagal maisto paletę, bet kiek supratau, tai ir tas tyrimas retai teisybę parodo. O kokias daržoves valgo? Jei įeina morkos, tai greičiausiai beria nuo jų, tai jas būtinai išimk. Nu kokios bulvės tikrai neturėtų alergizuoti, aš dar dedu moliūgą ir cukiniją. Pabandyk gal tik ant bulvės porai dienų palikti - pažiūrėk kas bus. Veršienos tai jokiu būdu neduok, prie AD ji dažniausiai netinka, pradėk nuo kalakutienos, arba triušienos. Gali dar ir nuo mišinuko berti, mačiau pirmame puslapyje mergaitės surašę, kurie labiausiai tinka.




Beje, šiandien pasiskaičiusi jūsų aš irgi nusipirkau taukmedžių sviesto iš Loccitane. Ištepiau - žiūrėsiu, kas bus, bent jau konsistencija labai patiko thumbup.gif jis tikriausisai tinka ir į lauką prie šalčių?
Ai,dar ko norėjau paklausti - kažkaip visur apie mėsą rašo,kad netinka veršiena, o tinka kalakutiena, triušiena,bet nieko nerandu parašyta apie avieną? Nežinot,ar aš galiu ją valgyti,jei maitinu?
Atsakyti
QUOTE(Artemidė @ 2009 02 09, 00:59)
Mums irgi 6 mėn. ir keliausim pas alergologę trečiadienį, bet per daug iš jos nesitiku. Nu nebent tą maisto toleravimo tyrimą padarys,pagal maisto paletę, bet kiek supratau, tai ir tas tyrimas retai teisybę parodo. O kokias daržoves valgo? Jei įeina morkos, tai greičiausiai beria nuo jų, tai jas būtinai išimk. Nu kokios bulvės tikrai neturėtų alergizuoti, aš dar dedu moliūgą ir cukiniją. Pabandyk gal tik ant bulvės porai dienų palikti - pažiūrėk kas bus. Veršienos tai jokiu būdu neduok, prie AD ji dažniausiai netinka, pradėk nuo kalakutienos, arba triušienos. Gali dar ir nuo mišinuko berti, mačiau pirmame puslapyje mergaitės surašę, kurie labiausiai tinka.



o pas ka jus keliaujat? ax.gif
AS galvoju apie grybo klinikoj esancia alergologe ... bet kolkas neradau apie ja atsiliepimu.

Darzoves, pagrinde tai Hipp is indelio (nors dabar perskaiciau,kad daugumai nuo ju beria g.gif ), valgom ir Milupos ir Mazas... nes pacioj pradzioj nevalge mano darytu.
Kolkas ragautos darzoves- bulves, moliugai, morkyte, brokoliai, spinatai, briuselio kopustai. Bet pagrindinde darzove- bulve.
Ai, dar is kaimo obuolio gauna, va del jo labiausiai dvejoju - ar tik ne nuo jo g.gif

Atsakyti
QUOTE(klaudi @ 2009 02 08, 22:27)
Sweikos visos dermatuku mamos rolleyes.gif Sunui dermatita pripazino nuo 2menesiu ir jau keturi metai kaip mes mes kovojam su juo. Is savo patirties galiu pasakyti,kad kas liecia odos berimus, mums labiausiai padejo homeopate, gerem lasiukus ir berimai beveik isnyko.Kartais atsiranda nedideles pavienes demeles panasios i egzemas ir praeina.Bet pas mus kita problema:valgom labai ribota kieki produktu ir negaliu nieko naujo ivesti,vaikas jau paauges ir nenori valgyti ta pati maista, o naujo negali valgyti.Prasidejo problemos su svoriu, kaulais ,kadangi negauna pakankamai kalcio, su dantim verysad.gif  verysad.gif Toks vaizdas , kad jo organizmas toleruoja tik tuos produktus, kuriuos is seniai pazysta,o jei suvalgom ka nors naujo, nors ir is retai alergizuojanciu produktu saraso,viskas atsiliepa nakti, jis ramiai pamiega 10-15min. ir verciasi, trukcioja per miegus, praktiskai normaliai nemiega visa nakti, tik vartosi nuo sono ant sono. Ir kas keisciausia odos berimu beveik nera,pavienes nedideles demeles, o kartais ir visai buna neisbertas. Gal kuri nors esat susidurusios su panasiu "keistu dermatitu"?


Vaje.... O tai gal jam čia kažkokia kita liga? Nesityrėte niekur? O ką sako pats vaikas, kodėl jis vartaliojasi naktimis, kai užvalgo naujų produktų? Kas jam darosi, ką jaučia?

QUOTE(Blue_rose @ 2009 02 08, 23:20)
Sveikutes..
Po truputi paskaitineju jusu tema... nors labai nenorejau pripazint, kad mano vaikui AD.. bet paskaitinejusi jus, jau viskas aisku - turim mes sia problema  unsure.gif

Neskaiciau visu visu temu... iskarto atsiprasau  blush2.gif
Mano zuikiui tik puse metuku, ir dabar isbertas visas veidukas, kaklas raudonais plemais, jau keli plemeliai ir ant pilvo randasi  doh.gif  Geria misinuka Aptamil HA2, pati jau nebemaitinu, beveik menuo kaip valgo darzoviu koses.. nuo ko berimas, taip ir nesupratau  blush2.gif  Kai buvo poros menesiu irgi buvo dar baisiau isbere, bet tada tai pati maitinau, tai spejau,kad gal nuo kiausinio ir pieno produktu.

Dabar svarstau galimybe kreiptis i alergologe...
Kaip manot, ar verta 6men kudikiui pas alergologe? Ar jau daro tokiems tyrimus? O gal man paciai nustot dabar visai duoti darzoviu koses ir laukt kol susitvarkys odele ir vel po viena darzove bandyt ir ziuret nuo ko beria? Tik va, veltui menuo visas stengiantis pripratint prie kitokio maisto.. nes jau daktare patare mesa ivedinet, ale as bijau  unsure.gif o jeigu ir nuo kokios nors mesos bers, kai nezinau jau dabar nuo ko isberti esam  g.gif  Ir patare pradet nuo versienos, bet cia surinktoj info puslapio pradzioje raso,kad nuo versienos gali berti. 

DAbar jo odele sausa, serpetoja... tai man ja reikia kuo daugiau drekint? Turim tepala Essex, ir dabar daktare israse CLotrimazolum. O kai buvo dar visai maziukas, tai liepe pasigamint vaistinej tepaliuka su Cutibaza, A vit ir kt sudedomosiom dalimis.
Kaip suprantu visos skirtingais tepalais tepat.. ar jau yra kazkoks,kur per daug jusu bendravimo patirties yra patikrintas ir geras daugumai g.gif
Lauksiu atsakymu ir stengsiuosi perskaityt kuo daugiau info pas jus ir visam internete.. ale su mazu vaiku nera tiek daug laiko  ax.gif


Užjaučiu unsure.gif . Kas dėl odelės priežiūros, tai jeigu nėra šlapiuojančių vietų, tai kuo gausiau drėkinkite. Kad ir 10k per dieną tepkite ir tepkite visą kūnelį, net ir tas vietas, kurios neišbertos. Ką tepti - reikės atsirinkti pačiai, nes kas tinka vienam vaikui, gali netikti kitam. Galima kremus, tepalus pakaitalioti, vienu kartu tepti vienu, kitu kartu kitu, arba dieną vienais, naktį kitais tepalais. Vaistinėse paprašykite kremų mėginukų dermatitu sergančio vaiko odelės drėkinimui. Labai daug ir įvairių negausite, bet kažką vistiek gausite, galėsite išmėginti, matysite ar tinka ir žinosite ar verta išleisti pinigus. Daug mamų šioje temoje vaikus tepa taukmedžio sviestu, tačiau buvo ne viena mama, kurios vaikui jis visgi netiko. Galite pabandyti Uriage Xemosa, jo sudėtis nebloga, mamos giria, kad gerai drėkina. O kaip drėkintų jūsų vaiko odelę sužinosite tik pati ant savo vaiko išbandžius. Dėl hormonų naudojimo, tai čia pagal reikalą. Jei padėtis tampa labai bloga, tai reikia ir hormonus panaudoti, kad bent jau kažkiek aptvarkyti vaikučio odelę. Dabar dėl maisto. Kokius produktus dabar duodate vaikui? Gali būti ir tokia situacija, kad jūsų vaikučio organizmas toleruoja visus valgomus produktus, bet vaiką vistiek beria. Taip būna, toks tas atopinis dermatitas verysad.gif . Ir galite vaiką kad ir oru maitinti, o jį vistiek bers. Pablogėjimai būna ūminiai iš niekur, kaip ir pagerėjimai savaiminiai. Taip pat gali berti ne nuo maisto produkto, o nuo pvz chemikalų jame, nitratų ir pan. dalykų. Todėl geriau vaikui duoti daržoves, vaisius iš savo sodo, daržo, arba iš ekologinio ūkio pirktas (nors ir ten visko pasitaiko). Kas dėl mėsos, tai veršienos nepatarčiau, jau tada geriau jautiena. O šiaip tai mažiausiai alergizuoja kiauliena, kalakutiena, žvėriena, bet vėl gi - kiekvienam individualiai. Yra vaikų, kuriems netinka ir kiauliena, ir kalakutiena. Triušiena gali alergizuoti. Va šiandien draugė savo mergaitei su AD pirmą kartą davė triušienos ir žandai po kelių valandų raudonavo.
Papildyta:
QUOTE(Blue_rose @ 2009 02 09, 01:34)
o pas ka jus keliaujat?  ax.gif
AS galvoju apie grybo klinikoj esancia alergologe ... bet kolkas neradau apie ja atsiliepimu.

Darzoves, pagrinde tai Hipp is indelio (nors dabar perskaiciau,kad daugumai nuo ju beria  g.gif ), valgom ir Milupos ir Mazas... nes pacioj pradzioj nevalge mano darytu.
Kolkas ragautos darzoves- bulves, moliugai, morkyte, brokoliai, spinatai, briuselio kopustai. Bet pagrindinde darzove- bulve.
Ai, dar is kaimo obuolio gauna, va del jo labiausiai dvejoju - ar tik ne nuo jo  g.gif


Na va, jau radau ką valgote. Tai Hipp galite nebepirkti. Užpilamų košių irgi nerekomenduojama. Virkite viską pati, juk tai nėra sunku. Morką iš karto išimkite iš meniu. Brokolius patartina išmirkyti per naktį. Špinatų tokio amžiaus vaikui geriau neduokite. Dėl briuselio kopūstų nežinau, bet geriau gal paprastas kopūstas. Obuolys nemanau kad gali alergizuoti. Bandykite dabar virti košes pati iš bulvės, moliūgo ir paprasto kopūsto. Į košę pilkite šaukštelį alyvuogių aliejaus.
Atsakyti
QUOTE(Amica @ 2009 02 09, 01:58)
Na va, jau radau ką valgote. Tai Hipp galite nebepirkti. Užpilamų košių irgi nerekomenduojama. Virkite viską pati, juk tai nėra sunku. Morką iš karto išimkite iš meniu. Brokolius patartina išmirkyti per naktį. Špinatų tokio amžiaus vaikui geriau neduokite. Dėl briuselio kopūstų nežinau, bet geriau gal paprastas kopūstas. Obuolys nemanau kad gali alergizuoti. Bandykite dabar virti košes pati iš bulvės, moliūgo ir paprasto kopūsto. Į košę pilkite šaukštelį alyvuogių aliejaus.


oi kaip aciu friends.gif
Vsio, verdu pati... blush2.gif siaip pacioj pradzioj viriau, ale jis nevalge... pabandziau pirktines- valge, taip ir gavosi.
o kaip manai, jeigu is savo darzo ne viska turiu, tai labai blogai is parduotuviu (ar tiesiog bandyt ir ziuret) ? blush2.gif nes tarkim cukinija, moliugas.. tai turgui dabar nelabai rasi.
Alyvuogiu aliejaus visada ipilu slakeli.

Nu bandom nuo rytojaus ir ziuresiu kas ir kaip... aciu dar karteli!!! tikiuosi kad cia nuo Hipp beria... tai viskas susitvarkys, jeigu ne - tai vel kreipsiuos mirksiukas.gif

Atsakyti