Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas X tema

[quote=Amica,2009 02 07, 00:11]


Kleckas, o Iwostin losjonas jums gerai drėkina kūnelį?

Kojytėms kaip ir tiko,nes nebeliko tų sausų plotų.O prieš tai tai baisios buvo.
Atsakyti
QUOTE(Lince1 @ 2009 02 07, 09:49)
Bet kas baisiausia, kad vis nauju atsiranda. Atseit paveldima, bet pas mus seimoje na nera, ir maciau jau kitos mamytes rase, kad nera seimoje. reiskia jau ir naujai susergama daug, nepaveldint.


Nebūtinai šemoje turi būti sergančių AD. Kaip mums sakė Grušauskas, užtenka, kad kažkas iš tėvų, senelų turi sausą, problematišką odą, bet kokią alergiją, o ji gali būti ir užslėpta, gali ir nesuprasti, kad turi kažkokią alergiją. Aišku, gali ir šiaip AD susirgti, bet vis gi daugumoje atvejų tai yra paveldima. Kai pagalvoju kokie vaikai gims po pvz 20-40 metų... Bet gal iki to laiko jau bus atrasti efektyvūs būdai AD gydymui.

QUOTE(kleckas*** @ 2009 02 07, 10:08)
Kojytėms kaip ir tiko,nes nebeliko tų sausų plotų.O prieš tai tai baisios buvo.


Oi kaip šaunu bigsmile.gif

Mamos, ar dar yra bandžiusių Iwostin losjoną? Gal ir daugiau yra vaikų, kuriems tiko?
Atsakyti
QUOTE(Laiskriste1 @ 2009 02 06, 16:22)
Matau mūsų vaikai panašaus amžiaus smile.gif O,kaip jums buvo praeitą vasarą pavasrį,ar buvo pagerėjimas? Jau galit palyginti ax.gif
Aš išvis šioj temoj atsidūriau,kai mums jau buvo 1metai,tai iki tol jau visokio atsiprašant š... buvau pritepus ant vaiko.Aklai klausiau,ką sakė gyd. ir viską dariau kaip sakė. O dabar šios temos natūralisčių dėka biggrin.gif  viską darau kitaip,kaip sako gyd. klausau,bet savo darau mirksiukas.gif

praeitą vasarą pagerėjimo, kaip tikėjomės, nebuvo, net alergologė nustebo, bet nebuvo ir taip, kaip dabar. tada buvo laaaabai daug sausų dėmių, bet tik kelios raudonos. manau, kad per mažai drėkinau. kaip ir pačioj pradžioj nesupratau ką daryt, o gal tik gausiai ir tinkama priemone drėkint reikėjo. nors ir ant dietų sėdėjom, bet nieko nepakeitė. na bet šaukštai po pietų. reikia dabar kapstytis.

QUOTE(Daddygirl @ 2009 02 06, 18:59)
mes irgi tokie vieninteliai giminej, tai oi sunku  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif
net su savo tevais pykstuos.. jie man aiskina, kad nereikia vaiko odos tiek drekinti, ir kad valgyti ji jau turetu viska.. ir kad per vesiam vandeny maudau.. ir t.t. oi...  doh.gif
o as galvoju, kad butent tas gausus drekinimas nuo pirmu isberimu mums padejo isvengti labai sunkiu momentu ir vaistu.

drinks_cheers.gif dar mano tėvai tai nieko, bet iš vyro pusės nelabai supranta. o aš AD nusistačiau vaikui iš jūsų forumo, tai pradžioj vyras sakydavao, kad neieškok vaikui rimtų ligų, bet galiausiai įsitikino, kad aš grečiau diagnozę nusistačiau nei gydytojai...

QUOTE(Amica @ 2009 02 07, 15:10)
Nebūtinai šemoje turi būti sergančių AD. Kaip mums sakė Grušauskas, užtenka, kad kažkas iš tėvų, senelų turi sausą, problematišką odą, bet kokią alergiją, o ji gali būti ir užslėpta, gali ir nesuprasti, kad turi kažkokią alergiją. Aišku, gali ir šiaip AD susirgti, bet vis gi daugumoje atvejų tai yra paveldima. Kai pagalvoju kokie vaikai gims po pvz 20-40 metų... Bet gal iki to laiko jau bus atrasti efektyvūs būdai AD gydymui.

vat pas mus taip ir yra - senelio oda sausa, mano sesers apskrirtai problematiška, vyro brolis šienligę turi, vyras alergiškas miežių dulkėm ir garstyčiom... tikriausiai to užteko, kad mažiukui pirmajam giminėj AD prikibo...
Atsakyti
Skaičiau sukauptą pirmame puslapyje info. Pastebėjau, kad kai kas pasikartoja. Be to, paskutinėse temose atsiradusi nauja info turbūt nebuvo registruojama ir keliama į pirmą puslapį? g.gif . Manau reikėtų sukauptą info papildyti. Galėčiau pabandyti tai padaryti, jei padėtumėte kiekviena 4u.gif . Tiesiog iki sekančios temos paruoščiau visą info ir sukelčiau dar į šią temą, kad kiekviena galėtų paskaityti ir papildyti, kažką pridurti ir pan. Laukiu atsiliepimų į mano šį pasiūlymą 4u.gif
Atsakyti
Amica-būtinai įdėk šitą,manau tai labai svarbu
http://www.e-library..._2006_2(17).pdf
Šaunu,kad kažkas pasirūpins nauja dar neįdėta informacija mirksiukas.gif


Papildyta:
QUOTE(gintariux.82 @ 2009 02 07, 14:45)
praeitą vasarą pagerėjimo, kaip tikėjomės, nebuvo, net alergologė nustebo, bet nebuvo ir taip, kaip dabar. tada buvo laaaabai daug sausų dėmių, bet tik kelios raudonos. manau, kad per mažai drėkinau. kaip ir pačioj pradžioj nesupratau ką daryt, o gal tik gausiai ir tinkama priemone drėkint reikėjo.  nors ir ant dietų sėdėjom, bet nieko nepakeitė. na bet šaukštai po pietų. reikia dabar kapstytis.

Gausus drėkinimas neišgydys AD,bet tikrai labai pagerins situaciją,sakau iš savo patirties mirksiukas.gif
Mums labiau paberdavo kojytes ir krūtinę,kitur kažkaip ne,nors odelė buvo sausoka,bet neberdavo,tai be reikalo ir nedrėkinau,o pasirodo klydau doh.gif .Aš drėkindavau labai daug kartų kojas ir krūtinę.Ir ką kojos susitvarkė,o atsirado ant rankų sausų plotų,o juos labai jau sunku panaikinti doh.gif doh.gif doh.gif .Mūsų atveju reikia net kelių savaičių kantrybės ir drėkinti,drėkinti,drėkinti...O kur dar tas laikymasis iš paskutiniųjų,kad netepti hormonais.Pastovus situacijos stebėjimas,kad neišsidraskytų,kad nepradėtų šlapiuoti,kad vaikas nejaustų diskomforto dėl niežtėjimo doh.gif doh.gif doh.gif

Taip,kad mamos linkiu rasti tą jums tinkantį drėkiklį,aišku labai džiugu,kai tinka naturalūs ax.gif ir drėkinti,drėkinti ir dar kartą drėkinti mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(kleckas*** @ 2009 02 06, 22:08)
Todėl labai laukiu ,kaip sekėsi mamytei su Uriage Xemose ir Uriage Pruriced.

O jūs nebandėte TS? Mūsų odelės tipui,tai sakyčiau Uriage Xemose labiau tiktų vasarai,nes jis toks labai lengvas,bet minkština ir drėkina gerai,neriebalina.
Uriage Pruriced rankom nuėmė niežėjimą,bet po nakties labai jau sausa ir pleiskanota odelė buvo,reikėjo pirkti ne gelį,o kremą ax.gif
O nuo krūtinės naktinio niežėjimo,tai nenuimė schmoll.gif .Žodžiu stebuklų nedaro ax.gif

Ir dar mūsų atveju,tai skirtingom kūno vietom reikia skirtingo drėkiklio.Kas tinka rankom ir kojom visiškai netinka krūtinei schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laiskriste1: 07 vasario 2009 - 16:22
QUOTE(Laiskriste1 @ 2009 02 07, 17:20)
Amica-būtinai įdėk šitą,manau tai labai svarbu
http://www.e-library..._2006_2(17).pdf
Šaunu,kad kažkas pasirūpins nauja dar neįdėta informacija mirksiukas.gif
Papildyta:

Gausus drėkinimas neišgydys AD,bet tikrai labai pagerins situaciją,sakau iš savo patirties mirksiukas.gif
Mums labiau paberdavo kojytes ir krūtinę,kitur kažkaip ne,nors odelė buvo sausoka,bet neberdavo,tai be reikalo ir nedrėkinau,o pasirodo klydau doh.gif .Aš drėkindavau labai daug kartų kojas ir krūtinę.Ir ką kojos susitvarkė,o atsirado ant rankų sausų plotų,o juos labai jau sunku panaikinti doh.gif  doh.gif  doh.gif .Mūsų atveju reikia net kelių savaičių kantrybės ir drėkinti,drėkinti,drėkinti...O kur dar tas laikymasis iš paskutiniųjų,kad netepti hormonais.Pastovus situacijos stebėjimas,kad neišsidraskytų,kad nepradėtų šlapiuoti,kad vaikas nejaustų diskomforto dėl niežtėjimo doh.gif  doh.gif  doh.gif

Taip,kad mamos linkiu rasti tą jums tinkantį drėkiklį,aišku labai džiugu,kai tinka naturalūs ax.gif ir drėkinti,drėkinti ir dar kartą drėkinti mirksiukas.gif
Papildyta:

O jūs nebandėte TS? Mūsų odelės tipui,tai sakyčiau Uriage Xemose labiau tiktų vasarai,nes jis toks labai lengvas,bet minkština ir drėkina gerai,neriebalina.
Uriage Pruriced rankom nuėmė niežėjimą,bet po nakties labai jau sausa ir pleiskanota odelė buvo,reikėjo pirkti ne gelį,o kremą ax.gif
O nuo krūtinės naktinio niežėjimo,tai nenuimė schmoll.gif .Žodžiu stebuklų nedaro ax.gif

Ir dar mūsų atveju,tai skirtingom kūno vietom reikia skirtingo drėkiklio.Kas tinka rankom ir kojom visiškai netinka krūtinei schmoll.gif


musu irgi problematiskiausia krutine ir kojos. o dabar dar rankytes prie plastaku , bet musu neberia, tik labai jau raudona ir sausa oda. O geriamu vaistu nieko neduodat? As kai dabar blogai prie homeopatiniu dar zyrteka po puse tabletes 1 k dienoj duodu.
o dabar dar koset ir sloguot pradejo, tai net nzn kokius vaistus duot, kad odos bukles nepablogint. As tai visada saugau, nes jei tik nematau iskart draskosi, o kai kartu kazka darom , nesidrasko.
Laiskriste1 musu ziuriu labai panasaus amziaus, tik keliu dienu skirtumas.
As labaiusiai bijau slapaivimo, nes , jei tik pradeda tada mums labai blogai baigdavosi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lince1: 07 vasario 2009 - 16:44
QUOTE(Laiskriste1 @ 2009 02 07, 16:20)

O jūs nebandėte TS? Mūsų odelės tipui,tai sakyčiau Uriage Xemose labiau tiktų vasarai,nes jis toks labai lengvas,bet minkština ir drėkina gerai,neriebalina.
Uriage Pruriced rankom nuėmė niežėjimą,bet po nakties labai jau sausa ir pleiskanota odelė buvo,reikėjo pirkti ne gelį,o kremą ax.gif
O nuo krūtinės naktinio niežėjimo,tai nenuimė schmoll.gif .Žodžiu stebuklų nedaro ax.gif





Nebandžiau,nes artimiausia vieta,kur galėčiau gaut - Kaunas,o aš Marijampolėj gyvenu.O važiuot nėra kam šiuo metu...Mano sūnus pakolkas kasosi tik veiduką ir nerandu,kas galėtų padėti jį sutvarkyti.Zyrteko neduodu .Iš pradžių daviau,bet nepanašu,kad ką nors būtų padėjęs.Dabar situacija tokia pati,kaip ir jį geriant .
Atsakyti
QUOTE(Lince1 @ 2009 02 07, 16:35)
musu irgi problematiskiausia krutine ir kojos. o dabar dar rankytes prie plastaku , bet musu neberia, tik labai jau raudona ir sausa oda. O geriamu vaistu nieko neduodat? As kai dabar blogai prie homeopatiniu dar zyrteka po puse tabletes 1 k dienoj duodu.
o dabar dar koset ir sloguot pradejo, tai net nzn kokius vaistus duot, kad odos bukles nepablogint. As tai visada saugau, nes jei tik nematau iskart draskosi, o kai kartu kazka darom , nesidrasko.
Laiskriste1 musu ziuriu labai panasaus amziaus, tik keliu dienu skirtumas.
As labaiusiai bijau slapaivimo, nes , jei tik pradeda tada mums labai blogai baigdavosi.

Kažkaip paskaičius tavo įdėtą straipsnį apie hormonus ir galutinai pasibaisėjus doh.gif galvoju duot Zyrteco,kol toks pablogėjimas.Tik,kad alergologė sakė reikia pagerti 3savaites,kad suprastum ar jis veikia g.gif ir mums sakė po 1/3tab. gert g.gif
O dėl šlapiavimo tai juk dabar jau žinai ką daryt,jei pradės šlapiuoti,nebijok taip ax.gif
Papildyta:
QUOTE(kleckas*** @ 2009 02 07, 18:04)
Nebandžiau,nes artimiausia vieta,kur galėčiau gaut - Kaunas,o aš Marijampolėj gyvenu.O važiuot nėra kam šiuo metu...Mano sūnus pakolkas kasosi tik veiduką ir nerandu,kas galėtų padėti jį sutvarkyti.Zyrteko neduodu .Iš pradžių daviau,bet nepanašu,kad ką nors būtų padėjęs.Dabar situacija tokia pati,kaip ir jį geriant .

Mums čia visoms TS parūpina Daddygirl. Atsiunčia iš Londono,o ten nuperka afrikiečių parduotuvėj.Tikrai nėra ką lyginti su pirktiniu parduotuvėje mirksiukas.gif .Kai TS atsiduria Kaune tada jos brolis Šaunuolis atsiunčia visoms paštu mirksiukas.gif
Parašyk jai į až mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Amica @ 2009 02 06, 23:11)
Ilinna, mes čia jau dešimtoje temoje, prikaupę visą krūvą info, bet iki šiol taip ir nežinome kaip gydytis nuo AD  unsure.gif . Ir gydytojai nežino  unsure.gif . Kas tinka vienam, tas netinka kitam. Kas tiko tiko, žiūrėk nebetinka. Noriu dar kartą priminti tai, apie ką čia rašė viena mamytė - AD atveju gali organizmas netoleruoti kažkokių maisto produktų, gali netoleruoti kažkokių augalų, gyvūnų ir pan., bet gali būti ir taip, kad organizmas toleruoja viską, bet vistiek vaiką beria. Ir gali matinti vaiką tik oru, bet jį vistiek bers. Va toks tas AD  verysad.gif . Tikrai sunki, baisi liga. Ir kas svarbiausia - persiduoda ateinančioms kartoms  verysad.gif .


drinks_cheers.gif

QUOTE(Lince1 @ 2009 02 07, 08:49)
Bet kas baisiausia, kad vis nauju atsiranda. Atseit paveldima, bet pas mus seimoje na nera, ir maciau jau kitos mamytes rase, kad nera seimoje. reiskia jau ir naujai susergama daug, nepaveldint.


kaip Amica rase, uztenka, kad artimoj giminej kas nors turi sienlige, astma ar siaip kokia alergija, pasireiskiancia ar net uzslepta..
musu atveju, aplink nera kencianciu nuo AD ar net sausos odos, taciau turim visokiu kitokiu 'smulkiu' alergiju. sakau 'smulkiu', nes jos problemu nesudaro, net pamirsti, kad aplamai jas turi. mane isberia (pvz riesus) karta i koki pora metu, viskas dingsta po keliu valandu ar paru, dazniausiai net nezinau, nuo ko. be to, kaskart vis kitaip...
paauglysteje turejau 'dilgelines' isberimu. bet tik keleta, viena labai stipru. bet kazkaip savaime viskas praejo. spejau, kad nuo odos kontakto su sintetika.
kartais nieztedavo oda, jei nusiprausdavau kokiu 'stipriai cheminiu' prausikliu... mano mama irgi turi panasaus tipo alergijas.. mano tetei neseniai kazkas panasaus i sienlige atsirado..
o as turejau sienlige, kol laukiausi Gretos, net nezinojau nuo ko. skaiciau, kad jei uzslepta alergija islenda ar sustipreja laukiantis, didele tikimybe, kad gimes vaikas bus alergiskas. labai svarbu pasalinti alergenus mamos aplinkoje.. perskaiciau budama nescia, bet nepagalvojau, kad tai rimta.. verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(Amica @ 2009 02 07, 14:18)
Tiesiog iki sekančios temos paruoščiau visą info ir sukelčiau dar į šią temą, kad kiekviena galėtų paskaityti ir papildyti, kažką pridurti ir pan. Laukiu atsiliepimų į mano šį pasiūlymą  4u.gif [/b]


drinks_cheers.gif

QUOTE(Laiskriste1 @ 2009 02 07, 17:30)
Mums čia visoms TS parūpina Daddygirl. Atsiunčia iš Londono,o ten nuperka afrikiečių parduotuvėj.Tikrai nėra ką lyginti su pirktiniu parduotuvėje mirksiukas.gif .Kai TS atsiduria Kaune tada jos brolis Šaunuolis atsiunčia visoms paštu mirksiukas.gif
Parašyk jai į až mirksiukas.gif


biggrin.gif
Atsakyti
Retai parasau, bet perskaitau viska, ka parasote ir deduosi i galva. Labai, labai suspaudzia sirdi del vaikuciu bukles pablogejimo. O mums po truputi keiciasi AD, man taip atrodo. Dabar retesni pablogejimai, visa sausi buvo visai nebloga padetis, bet pries savaite vel ziauriai israudo kojos, nugara, supanikavau, uzsisakiau gaminamo tepalo su hormonu, bet kol tepala gavau, vel visai neblogai atrodo. Mums labiausiai tinka TS, uztenka patepti 2-3 kartus dienoje. Maniskis kasosi tik vakare paguldytas i lova, bandziau duoti Zyrtec, bet nezinau, ar per trumpai daviau, ar jis mums neveiksmingas g.gif Labai laukiu vasaros, nes pernai mums nuo liepos men. AD buvo dinges be zinios smile.gif , tik gaila, kad lapkriti sugrizo doh.gif
Atsakyti
Laiskriste1, man tos nuorodos neatidaro g.gif

Aš čia neseniai rašiau, kad mano vienos pažįstamos mergaitei nustatė AD ir gydytoja alergologė ne Zyrteką liepė girdyti, o Phencasoli, nes Zyrtek per aštrūs. Tik tas pavadinimas man nieko nesako, bet kurioms aktualu - pasidomėkite per google mirksiukas.gif
Papildyta:
Zanavyke, o kai AD dingo, ar ėmėte viską valgyti, ar vistiek dietos laikėtės?
Atsakyti
QUOTE(Amica @ 2009 02 07, 19:59)
Laiskriste1, man tos nuorodos neatidaro  g.gif

Man ir neatidaro g.gif
Lince1 kazin kodel neatidaro,gal ka zinai,nes tavo cia nuoroda? g.gif
Atsakyti