Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas X tema

sweikutes o Emilukui siandien paeme krauja tam misriam tyrimui tikuosi mum ka parodys rolleyes.gif mazylis net nesuwerke saunaii atlaike procedura tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Raganaa999 @ 2009 01 22, 17:24)
Na kad medvilne gali alergizuoti tai taip, nes joje irgi kaupiasi erkutes, na apie vilna ir taip aisku.. O tai kaip su sintetine? Taigi joje tai tikrai negyvena erkutes.. tai ir ji gali alergizuoti??



Vakar dar nete pasiskaitinejau daug straipsniu apie dulkiu erkes, tai taip pat radau parasyta, kad gali alergizuoti ir sintetika. Zodziu esme, kaip dabar suprantu, kad reikia skalbti laikas nuo laiko. O ciuzinuka (pagalves ir kt.) reiktu apvilkti poliesterio audiniu su poliuretano sluoksniu, toki info radau keliuose staripsniuose. Idomu, ar yra tokio audinio pirkti?
Atsakyti
smile.gif

QUOTE(Meda01 @ 2009 01 22, 16:07)
Mes jau po gyd. Grušausko ax.gif , nu ir ką, gavau bart, kad lakstau pas alergologus doh.gif , sako, gi aš tau jau sakiau, kad čia nėra jums jokios alergijos, paprasčiausiai sausa oda, nu dabar kadangi žiema, viskas ir paaštrėjo doh.gif. Tai nenuostabu, kad nei mėnesį geriamas zyrtecas, nei elidelis nepadėjo schmoll.gif , o ir negali padėti, kadangi kaip supratau mes nealergiški. Dar kartą išklausiau visą litaniją, kaip prižiūrėt odelę, nu, bet lyg viską tą ir dariau, tai kodėl dabar taip stipriai paaštrėjo verysad.gif . Išrašė cutivate, sakė jei kasosi, būtinai reikia tept, jei norim išvengti šlapiuojančių žaizdų ir nieko kitaip čia nebus verysad.gif . Na ir aišku laukti vasaros thumbup.gif. Apsiraminau truputėlį, nors galėsiu viską duoti valgyti mažiui, o tai jau ant dietos buvau pasodinus smile.gif. Ir dar sakė, kad alergologai iš vis turėtų gydyti tik dvi ligas, šienligę ir dar kažkokią, nepamenu tik g.gif. Žodžiu, kaip ir minėjot, tik pati gali atsirinkt pas ką gydytis ir kuo tikėt doh.gif. Nors pernai atsimenu, kai po dermatologo nuėjom pas alergologą, tai gyd. sakė, kad jie yra visiškai priešingose stovyklose, žinok žmogus. Nors aš labiau linkusi prie dermatologo nuomonės, nes jei tikrai turėtume alergiją maistui, vaistai būtų padėję. Tai vat dabar tepsimės iki antradienio cutivate, o tada dar kartą pas Grušauską eisim 4u.gif


Truputėlį pakomentuosiu ax.gif . Alergijos nėra, bet kai kurie produktai vaiko organizmo gali būti netoleruojami ir nuo jų gali išberti. Todėl neduok naujų maisto produktų iš karto kelių. Bandyk po vieną ir stebėk. Odą reikia drėkinti labai gausiai, pvz aš kojytes tepu TS kaskart, kai keičiu sauskelnes, tai gaunasi kas kelios valandos. Dėl kasymosi. Gal pradžioje bandyk hidrokortizoną, jis silpnesnis. Nors jei jums dabar labai blogai, gali bandyti ir cutivate. Aš dariau taip - ištepu TS, o po kokios valandos patepu cutivate. Galima maišyti kremą su hormonais ir tada tepti, bet va kai kurios mamos rašė, kad kartais gaunasi reakcijos sumaišius. Hormonų kiekis turi būti labai mažas, tepti reikia labai plonu sluoksniu. Sėkmės 4u.gif

QUOTE(Daddygirl @ 2009 01 22, 16:23)
yra uzklotu, pagalviu su tokia danga, o galima pirkti vien tik tokius apvalkalus - ciuziniui, apklotui ir pagalvei.. kokie 500Lt uz toki antierkiniu apvalkalu komplekta smile.gif


Draugė pasakojo, kad jos kaimynės vaikui buvo nustatyta alergija steriliai aplinkai blink.gif . Tai rekomendacijos labai švaruolei mamai buvo tokios - mažiau sukiotis namie su šluota ir dulkių skuduru lotuliukas.gif . Beje, po tam tikro laiko viskas su tuo vaiku susitvarkė smile.gif


Papildyta:
QUOTE(Raganaa999 @ 2009 01 22, 16:24)
Na o mes apsilankem pas alergologe Maciuliene, liepe 7 dienas teptis cutivate+cutibaza. Po savaites atvaziuoti.. Maudytis sake galim nors ir kasdien  thumbup.gif  su Exomega prausmosi aliejumi, kurio nenuplauti. Na ziuresim.. Siaip gydytoja patiko (bent kalba normaliai ne kaip cia Siauliuose...), ir sake visus savo pacientus su AD isgyde, tai isgysim ir mes  thumbup.gif  na tikekimes taip ir bus  ax.gif


Oi, kad taip būtų, tai visi sulėktume pas Mačiulienę biggrin.gif

Daddygirl, ar galima KS tepti mūsų mažius?
Atsakyti
Sveikutės cool.gif

Na, ir aš sugrįžtu su pablogėjimu verysad.gif
Jau buvo visai nebloga dukrytės oda - kelis kartus per mėnesį užtekdavo hormono mišinį su Basaliu panaudot, o po to drėkindavau vien Basaliu, Esexu ar TS. Paaštrėjimą siejau su nervine būsena, man atsigulus į ligoninę - sumoj apie du mėnesius mamos nebuvo šalia. Iš pradžių su gręsiančiu gulėjau, po to savo likusį neišnešiotuką slaugiau. Kai grįžom namo, vėl pasikeitė įpročiai - jau tapo nebe vienintelis vaikas šeimoje, galbūt kažkokia vidinė konkurencija jautėsi, nors šiaip santykis su mažium labai šaunus - apkabina, glosto, tupinėja aplink kaip tikra motina biggrin.gif Bet jau kuris laikas viskas stabilu, įėjom į vėžes, o jos oda kuo toliau, tuo tragiškesnė darosi. Vienur apgydau, kitur bėrimai išlenda, kasosi draskosi. Buvo ant tiesiamųjų paviršių daugiau, o dabar ten liko, o sulenkimuose ėmė skaisčiai raudonuot. Papildymas, tsakant. Ir mišinys nebetaip padeda, kaip anksčiau, net kartais rėkia, kad graužia. Geras efektas tik gryną hormoną tepant. Betgi netepsiu aš jai Cutivate tepalu viso kūno protest.gif Neberia tik veido, tfu tfu tfu. Na, ir nešlapiuoja.
Atsiminėm, kad prie jūros jai labai gerai būdavo. Dabar drėkintuvas pas mus pastoviai įjungtas, kad mažiausiajam būtų lengviau kvėpuot, bet dukros odai nuo jo nulis efekto. Esam ir jonizatorių bandę - tai pirmąją dieną ypač ramiai miegojo, nesidraskė nė trupučio. O paskui vėl tas pats.
Spėju, kad mum dabar kažkokių antihistamininių vaistų reikėtų pagert, nes vien su tepliojimais galo nesimato. Nors ir nedegu noru iš Grušausko dar kartą išgirst, kaip vyrui reik į lovą kiaušinienę nešt, kad vaikui odos problemų nebūtų biggrin.gif , reiks tapnot pas jį, nes nežinau, kur Kaune gudriau rast rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Amica @ 2009 01 22, 18:38)
Oi, kad taip būtų, tai visi sulėktume pas Mačiulienę  biggrin.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif tau jau tikrai biggrin.gif

Skaitau ir kaip matau,nei pas alergologus,nei pas dermatologus nieko naujo Cutivate,cutivate ir dar kartą cutivate verysad.gif verysad.gif verysad.gif ir visi kaip susitarę,tai ko ten dar eit jei ir taip aišku kaip gydys doh.gif doh.gif doh.gif

O dėl kraujo tyrimo,tai sako jį reik daryti,tik kai vaikui būna kokie 3-4 metai,nes iki tol vaikui augant alergija vienam ar kitam produktui gali keistis kas savaitę g.gif


Papildyta:
QUOTE(carramele @ 2009 01 22, 18:48)
1.Paaštrėjimą siejau su nervine būsena, man atsigulus į ligoninę - sumoj apie du mėnesius mamos nebuvo šalia.
2. Nors ir nedegu noru iš Grušausko dar kartą išgirst, kaip vyrui reik į lovą kiaušinienę nešt, kad vaikui odos problemų nebūtų  biggrin.gif , reiks tapnot pas jį, nes nežinau, kur Kaune gudriau rast  rolleyes.gif

1.Labai tikėtina reakcija-mano dičkį praeitą žiemą ir buvo pradėję truputį berti,homeopatė sakė,kad galimas daiktas jog taip sureagavo į brolio gimimą.Šią žiemą viskas gerai nėra jokių bėrimų g.gif
2.Nieko gudriau ir nerasi ir pas Grušauską ,ir klinikose tą patį Cutivate,Elidelį ir Basalį siūlo mirksiukas.gif
Bet jei neramu,tai būtinai nueikite 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laiskriste1: 22 sausio 2009 - 20:33
Sveikos mamytes,

gal kuriai reikia misinuko APTAMIL PEPTI. Turiu 5 dezutes, per daug prisipirkom smile.gif O mums jo jau kaip ir nebereikia. Parduociau dezute po 25 lt. smile.gif Jei ka sudomins rasykit i AZ smile.gif

Iki:)
Atsakyti
Labutis, na as jau labai seniai rasiau, bet, kaip sake viena mamyte - tyliu snapa paslepus. Mano maziui labai didelis pagerejimas. Jau nuo Kaledu visiskai naujai neberia, tik sausoka oda buvusiose berimu vietose. Ivertinus tai, kad dabar ziema tai galiu drasiai sakyti, kad mums homeopatija labai padeda. Is tepalu dabar naudoju tik TS. Ir geriam homeopatinius lasiukus. Kai pries 3 men. pirma karta apsilankeme pas homeopate, tai buvo vaiko pedutes isbertos, rankyciu linkiai ir visas kakliukas ir veidukas. Gydytoja sake, kad ligai blogejant berimas eina i virsu, tai mes kaip ir buvom jau galvyte pasieke. Kai pradejo gereti, pirmiausia berimai nunyko nuo veiduko, kakliuko, veliau nuo rankyciu. Dabar dar vos vos raudonos demeles like ant peduciu. Cia sunkiausiai pasiduoda, nes seniausios. Bet matau, kad viskas i gera. Dar sedim abu ant dietos, bet jau pradedam ragauti naujus produktus (burokelius, juodus serbentus). Lyg ir nieko. Labai noriu tiketi, kad taip ir istempsim graziai sia ziema, o per vasara visai pamirsim ta bjaurybe AD.
Atsakyti
user posted image

sveikutes, labai noreciau su jumis pasikonsultuoti 4u.gif , mus jau beria 4-5men, bandom viska, bet jokiu rezultatu, as itariu AD, bet gydytojai priestarauja, tyrimu jokiu dar nedarem, nes pas mus eiles po kelis men. tai laukiam. O berimas prasidejo ant veiduko taip sausai, bet nesikaso, po to buvo truputi praeje, o po kiek laiko vel isbere veiduka ir kojytes ir kojytes jau kasosi naktimis, o veiduka dar labiau isbere. Bandem keliu rusiu hormoninius kremus. Idedu nuotraukyte, jei ikels, noreciau isgirsti jusu nuomone, busiu labai dekinga uz atsakymus.
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
Dar norejau paklausti, per kiek laiko organizmas sureguoja i alergenus, nes mums kartais buna pagerejimas, blanksta demes, o kartais taip suraudonuoja ir matyti mazi mazi spuogeliai, tai cia tos dienos pasekme ar dar gali buti ir diena pries, nes as dabar bandau kaitalioti maisto produktus, bet nepavysta man nustatyti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(carramele @ 2009 01 22, 18:48)
Na, ir aš sugrįžtu su pablogėjimu  verysad.gif


Kepk vyrui kiaušinienes ir viskas susitvarkys mirksiukas.gif biggrin.gif . O jei rimtai, tai užjaučiu unsure.gif , bet manau, kad tai streso pasekmė tas pablogėjimas. Gal būtų neblogai kokių raminančių arbatų ar homeopatinių vaistukų panaudoti g.gif

QUOTE(Lusiukas @ 2009 01 22, 22:31)
Labutis, na as jau labai seniai rasiau, bet, kaip sake viena mamyte - tyliu snapa paslepus. Mano maziui labai didelis pagerejimas.


Kaip smagu skaityti tokius postus rolleyes.gif . Tikėkimės, kad jūs jau išaugate AD 4u.gif . Bet kaip nevienodai vaikams tas homeopatinis gydymas - vieniems labai tinka ir padeda, kitiems labai pablogėja, dar kitiems jokio efekto unsure.gif

QUOTE(inga74 @ 2009 01 22, 23:03)
sveikutes, labai noreciau su jumis pasikonsultuoti 4u.gif ,


QUOTE(inga74 @ 2009 01 22, 23:23)
Dar norejau paklausti, per kiek laiko organizmas sureguoja i alergenus, nes mums kartais buna pagerejimas, blanksta demes, o kartais taip suraudonuoja ir matyti mazi mazi spuogeliai, tai cia tos dienos pasekme ar dar gali buti ir diena pries, nes as dabar bandau kaitalioti maisto produktus, bet nepavysta man nustatyti doh.gif


Nuotrauka mažytė, sunku gerai įžiūrėti, bet pagal aprašymą tai AD turėtų būti. Ar nuo jūsų naudotų kremų nebuvo pagerėjimo? Šiaip tai reikia labai gausiai drėkinti tas sausas vietas. Patarimas - perskaitykite šios temos pradžią, ten labai daug info, taip pat ir ankstesnę temą. Kas dėl maisto produktų, tai įvedus naują produktą reikia vaiką stebėti apie 3-7 dienas, nes organizmo reakcija į maisto produktus gali būti nevienoda. Pvz mano vaikui po morkų užvalgymo žandai raudoniu plieskė jau po 2val. Dar gali būti ir toks variantas, kad maisto produktai jūsų vaikui jokios įtakos nedaro, tiesiog liga eina sava tėkme nepriklausomai nuo to, ką vaikas valgo. AD būdingi savaiminiai pablogėjimai ir pagerėjimai. Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
sveikutes,mums jokio nei pagerejimo lyg ir pablogejimo,nu gal jau kelis tokius paraudimus pamaciau ant kakliuko,tai rytdienai uzsiregistravom pas Grusauska pirma karta ziuresim ka jis pasakys,nes buvom pas tokia sene tai net vaiko neapziurejus pasake kad elergija pieno baltymams ir liepe ant dietos sedet ir viskas praeis,tai as nelabai patenkinta tokia apziura registruojuos pas si dermatologa gal jis ka gero pasakys ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Meda01 @ 2009 01 22, 11:36)
Nuvesiu po piet pas Grušauską


Matau, kad daznai minima sita pavarde - Grusauskas g.gif . Apsvieskit ir mane, please, kas cia per Grusauskas. Gal homeopatas koks? Kur randasi?

4u.gif
Atsakyti