Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas X tema

QUOTE(ausru @ 2009 02 06, 13:03)
Tikrai ne  schmoll.gif . V
akar nusipirkom - Hidrokortizonas (Hydrocortisoni acetatas, 1% kremas). Ir stai kas parasyta kontraindikacijose:" Paprastieji spuogai, rausvieji spuogai, bakterinis, virusinis arba grybelinis odos uzdegimas, ikivezines odos bukles, odos vezys, padidejes jautrumas bet kuriam vaisto komponentui." Tai gal mes kazkoki kitoki hidrokortizona nusipirkom? Bet as prasiau gydytojos, kad pati silpniausia israsytu. O gal tos kontraindikacijos nuo gamintojo priklauso, gal taip ir yra, kad vieni raso, kiti ne. Nu bet man praejo noras juo tepti.
.


KONTRAINDIKACIJOS YRA KADA NEGALIMA TEPTI, O NE PASALINIAI POVEIKIAI. INDIKACIJOS KOKIAS LIGAS GYDO, O KONTRAINDIKACIJOS KOKIOMIS LIGOMIS SERGANT NEGALIMA TEPTI. gAL AISKIAI PARASAIU.

O CIA APIE VISUS HORMONUS. smile.gif INFORMACIJOS LABAI DAUG APIE JUOS IR TIKRAI NE IS GEROS PUSES. smile.gif lotuliukas.gif gALI PASTUDIJUOTI http://www.e-library..._2006_2(17).pdf
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lince1: 06 vasario 2009 - 13:15

QUOTE(Laiskriste1 @ 2009 02 06, 13:13)
console.gif tam šita tema ir yra,kad galėtume pasiguosti mirksiukas.gif ,nes tikrai tie,kurie su tuo nesusidūrę mūsų nesupranta,na bent jau man taip yra ax.gif todėl apie tai su niekuo jau nešneku,tik su šios temos mamytėm.

čia tai tiesa kad ir gana artimiems bandai pasiguosti, kad vaikui vėl pablogėjo, bet dažniausiai matai, jog paprasčiausiai nesupranta beviltiškiausia, kai stengiesi daryti viską ir niekas nepadeda sako, praeis žinoma, mes visos tikimės, kad mažiukams praeis, bet kartais tikrai reikia tik elementariausio supratimo ir palaikymo ačiū, mamytės jums be to, bent jau mano atveju, ne vienas mano, jog mums paprasčiausia alergija, gal kad giminėj mes pirmieji su AD nelabai kas supranta, kas čia per daiktas kaip ir aš pradžioj išvis nieko nenutuokiau kartais pamąstau, kad jei anksčiau būčiau pradėjus domėtis ir tinkamai drėkinti odelę, gal nebūtų taip, kaip yra dabar nes man ilgokai gydytoja įrodinėjo (kol dar leliukas buvo), kad veiduką beria nuo labai didelio seilėjimosi o ką aš žinau pirmą vaiką augindama na bet tikėkimės, kaip Daddygirl rašė, kad pavasarį visi būsim gražūs
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gintariux.82: 06 vasario 2009 - 14:47
QUOTE(gintariux.82 @ 2009 02 06, 14:46)
čia tai tiesa  kad ir gana artimiems bandai pasiguosti, kad vaikui vėl pablogėjo, bet dažniausiai matai, jog paprasčiausiai nesupranta  beviltiškiausia, kai stengiesi daryti viską ir niekas nepadeda  sako, praeis  žinoma, mes visos tikimės, kad mažiukams praeis, bet kartais tikrai reikia tik elementariausio supratimo ir palaikymo  ačiū, mamytės jums  be to, bent jau mano atveju, ne vienas mano, jog mums paprasčiausia alergija, gal kad giminėj mes pirmieji su AD  nelabai kas supranta, kas čia per daiktas  kaip ir aš pradžioj išvis nieko nenutuokiau  kartais pamąstau, kad jei anksčiau būčiau pradėjus domėtis ir tinkamai drėkinti odelę, gal nebūtų taip, kaip yra dabar  nes man ilgokai gydytoja įrodinėjo (kol dar leliukas buvo), kad veiduką beria nuo labai didelio seilėjimosi  o ką aš žinau pirmą vaiką augindama  na bet tikėkimės, kaip Daddygirl rašė, kad pavasarį visi būsim gražūs

Matau mūsų vaikai panašaus amžiaus smile.gif O,kaip jums buvo praeitą vasarą pavasrį,ar buvo pagerėjimas? Jau galit palyginti ax.gif
Aš išvis šioj temoj atsidūriau,kai mums jau buvo 1metai,tai iki tol jau visokio atsiprašant š... buvau pritepus ant vaiko.Aklai klausiau,ką sakė gyd. ir viską dariau kaip sakė. O dabar šios temos natūralisčių dėka biggrin.gif viską darau kitaip,kaip sako gyd. klausau,bet savo darau mirksiukas.gif
Atsakyti
Laba, mamos

mes jau 3 metus gyvenam su AD. Pradžia buvo sunki ir skausminga, po to buvo 1 metai pertraukos, o tiksliau rojaus. Dabar, kai vėl atsikraustėm į butą, prasidėjo šildymo sezonas, tai trukt už vadžių ir vėl iš pradžių. Dar pastebėjau, kad kol gyvenom kaime, kur vanduo iš šulinio, jokių problemų nebuvo, nors aplink ir katinai lakstė ir JOKIOS maisto atrankos nebuvo. Tik atsikraustėm į centralinį vandentiekį - po kiekvienų maudynių išberia. Gydomės homeopatiniais. Neseniai vėl paūmėjus sugalvojau nueit į KMUK padaryt tyrimą alergenam. Daktarė net neapžiūrėjusi vaiko kaip reikiant, paskyrė 4 savaites gert Klaritiną, bet jei po 3 savaičių nepagerėtų, tada 10 dienų Tavegilio kursą. O tyrymų net neskyrė, nes "vistiek nieko nerodys". Išėjusi tą receptą išmečiau ir homeopatiniais per savaitę tą atstačiau. Man tik reikia žinot kas alergizuoja cool.gif Pirmais metais klausiau tradicinių daktarų, bet kai po 3 savaičių Tavegilio ir Klaritino kokteilių vaikui negerėjo, pradėjau ieškot kitų kelių.
Šiaip, AD tai gyvenimo būdas. Nes oda vistiek išlieka itin jautri ir , pradedu galvot, kad visiško pasveikimo nebūna. Bet čia tik mano nuomonė.
Atsakyti
QUOTE(ignasser @ 2009 02 06, 15:42)
Laba, mamos

mes jau 3 metus gyvenam su AD. Pradžia buvo sunki ir skausminga, po to buvo 1 metai pertraukos, o tiksliau rojaus. Dabar, kai vėl atsikraustėm į butą, prasidėjo šildymo sezonas, tai trukt už vadžių ir vėl iš pradžių. Dar pastebėjau, kad kol gyvenom kaime, kur vanduo iš šulinio, jokių problemų nebuvo, nors aplink ir katinai lakstė ir JOKIOS maisto atrankos nebuvo. Tik atsikraustėm į centralinį vandentiekį - po kiekvienų maudynių išberia. Gydomės homeopatiniais. Neseniai vėl paūmėjus sugalvojau nueit į KMUK padaryt tyrimą alergenam. Daktarė net neapžiūrėjusi vaiko kaip reikiant, paskyrė 4 savaites gert Klaritiną, bet jei po 3 savaičių nepagerėtų, tada 10 dienų Tavegilio kursą. O tyrymų net neskyrė, nes "vistiek nieko nerodys". Išėjusi tą receptą išmečiau ir homeopatiniais per savaitę tą atstačiau. Man tik reikia žinot kas alergizuoja  cool.gif  Pirmais metais klausiau tradicinių daktarų, bet kai po 3 savaičių Tavegilio ir Klaritino kokteilių vaikui negerėjo, pradėjau ieškot kitų kelių.
Šiaip, AD tai gyvenimo būdas. Nes oda vistiek išlieka itin jautri ir , pradedu galvot, kad visiško pasveikimo nebūna. Bet čia tik mano nuomonė.

Gaila, kad nauja mamytė vėl su bėdom doh.gif Turbūt čia ta tema, kur mes visos džiaugemės, jei kuriai pavyksta šioje temoje lankytis tik svečio teisėmis...
Nebandėte privačiai tyrimų daryti?
Ar sudėtinga būtų atsivežti/pirkti parduotuvėje vandenį/maišyti su mineraliniu unsure.gif

Dėl alergenų - sunku pasakyti, kas būtent Jūsų vaikučiui netinka... Tik stebint kartais pavyksta nustatyti netinkamus produktus ar kitus dirgiklius.
Bendrai pastebėjau, kad sūnelį labiausiai veikia su vaistais arba maistu patenkantys alergenai, o MB labai kenkia nervinė įtampa ir citrusiniai vaisiai, šokoladas, vermutai (išskyrus Martini), sintetinė duona doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lince1 @ 2009 02 06, 12:49)
KONTRAINDIKACIJOS YRA KADA NEGALIMA TEPTI, O NE PASALINIAI POVEIKIAI. INDIKACIJOS KOKIAS LIGAS GYDO, O KONTRAINDIKACIJOS KOKIOMIS LIGOMIS SERGANT NEGALIMA TEPTI. gAL AISKIAI PARASAIU.

O CIA APIE VISUS HORMONUS. smile.gif INFORMACIJOS LABAI DAUG APIE JUOS IR TIKRAI NE IS GEROS PUSES.  smile.gif  lotuliukas.gif gALI PASTUDIJUOTI http://www.e-library..._2006_2(17).pdf


Nu aiskiai aiskiai, kur jau cia neaiskiai lotuliukas.gif . Gal dar ir paaiskintum, kodel kontraindikacijose ir pasaliniame poveikyje ta pati raso? Tiek to, norejau demesi atkreipti, gincytis neturiu nei noro nei laiko - tuscias laiko svaistymas.
Atsakyti
ech, paskutinis sniegas po truputi dingsta... smile.gif o tiek euforijos visiems buvo biggrin.gif i darbus nereikia, i mokyklas irgi, tik sniege voniojiesi kieme ir viskas.. :)isivaizduojat, visus vaikiskus guminukus (botus) ispirko doh.gif lotuliukas.gif cia taip anglai isivaizduoja, kad reikia rengti vaikus braidymui po pusnynus biggrin.gif biggrin.gif

pastebejau toki keista dalyka, kad puslelem (dilgeline) Greta isberia, kai ji susinervuoja g.gif ar gali tai but tiesa?

QUOTE(gintariux.82 @ 2009 02 06, 13:46)
čia tai tiesa  kad ir gana artimiems bandai pasiguosti, kad vaikui vėl pablogėjo, bet dažniausiai matai, jog paprasčiausiai nesupranta  beviltiškiausia, kai stengiesi daryti viską ir niekas nepadeda  sako, praeis  žinoma, mes visos tikimės, kad mažiukams praeis, bet kartais tikrai reikia tik elementariausio supratimo ir palaikymo  ačiū, mamytės jums  be to, bent jau mano atveju, ne vienas mano, jog mums paprasčiausia alergija, gal kad giminėj mes pirmieji su AD  nelabai kas supranta, kas čia per daiktas  kaip ir aš pradžioj išvis nieko nenutuokiau  kartais pamąstau, kad jei anksčiau būčiau pradėjus domėtis ir tinkamai drėkinti odelę, gal nebūtų taip, kaip yra dabar  nes man ilgokai gydytoja įrodinėjo (kol dar leliukas buvo), kad veiduką beria nuo labai didelio seilėjimosi  o ką aš žinau pirmą vaiką augindama  na bet tikėkimės, kaip Daddygirl rašė, kad pavasarį visi būsim gražūs


mes irgi tokie vieninteliai giminej, tai oi sunku drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
net su savo tevais pykstuos.. jie man aiskina, kad nereikia vaiko odos tiek drekinti, ir kad valgyti ji jau turetu viska.. ir kad per vesiam vandeny maudau.. ir t.t. oi... doh.gif
o as galvoju, kad butent tas gausus drekinimas nuo pirmu isberimu mums padejo isvengti labai sunkiu momentu ir vaistu.

uztai gydytojais as ir nepuolu pasitiketi. mums cia nescioms duoda po stora knyga, kurioje viskas apie nestuma, o vaikui gimus - kita stora knyga, kurioje viskas apie vaika iki 5 metuku. tai kai tik atsirado pirmos demeles ant zanduku, as toj knygos ir perskaiciau apie AD. jau tada praktiskai buvo tikra, kad mums AD. aisku, sunku susitaikyti, kai niekas is musu tokio dalyko nera turejes.. bet dar pasedejau internete kelias valandas, pablioviau ir susitaikiau smile.gif
is gydytoju kolkas nieko sau naujo neisgirdau. deja. o ir neilankom jau pas juos gal metai.

QUOTE(ignasser @ 2009 02 06, 14:42)
Laba, mamos

Šiaip, AD tai gyvenimo būdas. Nes oda vistiek išlieka itin jautri ir , pradedu galvot, kad visiško pasveikimo nebūna. Bet čia tik mano nuomonė.


4u.gif stiprybes jums. raktas i AD, manau, tik individualiuose bandymuose ir ieskojimuose.
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 02 06, 17:02)
Nu aiskiai aiskiai, kur jau cia neaiskiai  lotuliukas.gif . Gal dar ir paaiskintum, kodel kontraindikacijose ir pasaliniame poveikyje ta pati raso? Tiek to, norejau demesi atkreipti, gincytis neturiu nei noro nei laiko - tuscias laiko svaistymas.


as kiek ziurejau, skirtingai raso, nes namuose kiek turiu vaistu permeciau. Na reikes tada dar perziureti, jei jau taip. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lince1: 06 vasario 2009 - 18:18
Sveikos mamytes! Gal galite padeti? Gal zinote koki gera alergologa? g.gif
isbandem dietas, visokius tepalus ir viskas per niek... verysad.gif jau net napasitikiu daktarais... schmoll.gif mano dukrytei 9 menesiai, nezinau kaip gydytis nuo AD unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Laiskriste1 @ 2009 02 06, 11:27)
4u.gif
Na,o aš vakar nusipirkau Uriage Xemose ir Uriage Pruriced gelį.Važiavau pirkti kremą,bet kažkaip vaistininkė įkalbėjo pirkti gelį biggrin.gif sako kaina skiriasi,o sudėtis vienoda.Jei kiek padės nuo niežėjimo,tai kitą kart pirksiu kremą,nes gelis mūsų atveju per skystas(per lengvas).Aš užtepiau Xemose,o ant viršaus Pruriced žiūrėsim kaip čia mums seksis su tuo niežuliu ax.gif Na naktį rankos nesidraskė,bet čia tik gal sutapimas,tikrai taip greit nesuprasi smile.gif Šiandien atrodo gerai,o ryt pasirodys,kad nieko gero rolleyes.gif Taip ,kad vyksta stebėjimas mirksiukas.gif



Laba 4u.gif .Jau kelintas mėnesis tik paskaitinėju jūsų temą,bet parašyt nerašiau,nes tikėjausi,kad viskas bus gerai.Dar ir dabar tikiuosi,bet...Bert mano sūnelį pradėjo nuo trijų mėnesių.Pirmiausia pabėrė prie kojų pirščiukų ir rankytes prie pirščiukų.Aišku pediatrė išrašė Cutivate.O aš ir patepiau.Nepadėjo.Pradėjo "žydėt" žandai.Nesiplėtosiu kaip viskas vyko toliau,bet prasidėjo kasymaisi,nemiegojimai naktimis.Nusprendžiau kreiptis privačiai pas gydytoją.Pasakė,kad alergija maistui.Liepė pakeist mišinį į Aptamil Pepti ir man pačiai laikytis dietos.Iki šiol valgau tik avižinių dribsnių košę,juodą ruginę duoną,virtą kiaulieną,ryžių trapučius.(nepasakosiu,kokios pirmom savaitėm buvo saldumynų lomkės lotuliukas.gif ).Būna pagerėjimų.Bet tik kur išvažiuojam ir vėl pradeda raudonuot žandai.Ir jei tik šilčiau,tai taip pat viskas suaktyvėja.
Kojytes ir kūną tepam su Iwostin losjonu,o veiduką iki šiol tepiau bepantenu.Odytė tvarkėsi,tik kad niežėjimas nepraeina.Dabar nusipirkau Iwostin kremą.Gal jis padės ,kaip ir kūnui tas losjonas.Todėl labai laukiu ,kaip sekėsi mamytei su Uriage Xemose ir Uriage Pruriced.Beje,mano sūnui be savaitės pusė metukų.Valgom naktim mano pieniuką,o dieną mišinuką.Kelinta diena žandai raudoni.Galvoju gal nuo mano valgytų avižinių sausainių.Vėl grįšiu prie savo įpratso maisto raciono,gal praeis tas raudonumas.
Laukiu kol galėsim daryti tuos tyrimus.Gal nors kiek ant kelio užves.
Visoms mamytėms stiprybės 4u.gif .
Atsakyti
Sveikutės...

Vaje... Ir vėl naujų mamyčių į temą atėjo unsure.gif . Stiprybės visoms 4u.gif . Jau tikrai šaltasis metų laikas ne į naudą vaikams.

Ignasser, mano vyresnėlis turėjo AD. Išaugo be pasekmių. Tfu tfu tfu, aišku. Bijau tik, kad jo vaikams ateityje AD nepersiduotų unsure.gif . Tikiuosi, kad ir mažėlis išaugs rolleyes.gif

Kleckas, o Iwostin losjonas jums gerai drėkina kūnelį?

Ilinna, mes čia jau dešimtoje temoje, prikaupę visą krūvą info, bet iki šiol taip ir nežinome kaip gydytis nuo AD unsure.gif . Ir gydytojai nežino unsure.gif . Kas tinka vienam, tas netinka kitam. Kas tiko tiko, žiūrėk nebetinka. Noriu dar kartą priminti tai, apie ką čia rašė viena mamytė - AD atveju gali organizmas netoleruoti kažkokių maisto produktų, gali netoleruoti kažkokių augalų, gyvūnų ir pan., bet gali būti ir taip, kad organizmas toleruoja viską, bet vistiek vaiką beria. Ir gali matinti vaiką tik oru, bet jį vistiek bers. Va toks tas AD verysad.gif . Tikrai sunki, baisi liga. Ir kas svarbiausia - persiduoda ateinančioms kartoms verysad.gif .
Atsakyti
QUOTE(Amica @ 2009 02 07, 01:11)
Sveikutės...

: . Tikrai sunki, baisi liga. Ir kas svarbiausia - persiduoda ateinančioms kartoms  verysad.gif .


Bet kas baisiausia, kad vis nauju atsiranda. Atseit paveldima, bet pas mus seimoje na nera, ir maciau jau kitos mamytes rase, kad nera seimoje. reiskia jau ir naujai susergama daug, nepaveldint.
Atsakyti