Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas X tema

QUOTE(Otaip @ 2009 02 05, 17:13)
4u.gif
.. nea.. mes dar neišaugom - bet kažkas keičiasi  bigsmile.gif  - jau geri 4 mėn mes geriam žirniukus hom., tai man panašu, kad jie čia - nes jau VISA savaitė, kaip valgom pieno produktus (mūsų baubą) - ir NIEKO  bigsmile.gif . Bėrimai keičias - jau kuris laikas nebešlapiuoja  wub.gif  .. o pas mus iki pusantrų metų kur tai beveik 100 tu proc. bėrimai eidavo su žiauriu šlapiavimu.. , dieta nerealiai griežta buvo ir tik taip "valdėm" padėtį.

O kiek dabar vyresnelei? Jei ne paslaptis pas kokia homeopate lankotes? Mes buvome pas Gema, bet nei rezultato nebuvo nei ispudzio nepaliko blink.gif
Papildyta:
Oi, apsizioplinau, matau, kad vyresnelei virs 2 metuku. Sekmes jums, taip ir toliau, tikimes, kad jau artejate link sios bjaurios ligos pabaigos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Olgina @ 2009 02 05, 17:20)
O kiek dabar vyresnelei? Jei ne paslaptis pas kokia homeopate lankotes? Mes buvome pas Gema, bet nei rezultato nebuvo nei ispudzio nepaliko blink.gif
Papildyta:
Oi, apsizioplinau, matau, kad vyresnelei virs 2 metuku. Sekmes jums, taip ir toliau, tikimes, kad jau artejate link sios bjaurios ligos pabaigos 4u.gif

jo,pas tą pačią. Mano nuomonė su jos kažkaip gerai sutinka cool.gif , gal tai svarbu rolleyes.gif - per vizitą mes ištisai kalbam, aš visus savo pastebėjimus išsakau, ką bandžiau, ką skaičiau - ji daug pakomentuoja, dažnai skambinu telefonu tartis , jei kas man netinka (na, pasirodo, kad tas preparatas netiks), tai visad prašau Gemos peržiūrėt ir gal ką kitą skirt. Kažkaip daug bendravimo pas mus, jaučiu ryšį, kad nepalikti likimo valiai su tais žirniukais biggrin.gif . (aš ir pati pas ją vaikštau, ne tik dukras vedu ax.gif - galiu pasakyt, kad vieną labai aktualią man problemą išgydė per porą savaičių.. kai norėjau jau pradėt maratoną per tradicinius gydytojus doh.gif )
Atsakyti
Mamos, kurios naudojate hidrokortizono tepala, ar skaitete, kad viena is kontraindikaciju odos vezys? O pvz., cutivate toks pasalinis poveikis nenumatytas. Taip, kad silpniausias hormonas dar nereiskia, kad ir maziausia blogybe. Jau vien kaina viska pasako - hidrokortizonas 6 Lt, o cutivate 18 Lt. Tai dabar jau galiu atsakyti i klausima, kuris ne karta buvo uzduotas forume kodel alergologai neskiria maziems vaikuciams silpniausio hormono, o pradeda nuo stipriems hormonams priklausancio cutivate - tai vat todel ir neskiria, kad odos vezi sukelia.
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 02 05, 21:04)
Mamos, kurios naudojate hidrokortizono tepala, ar skaitete, kad viena is kontraindikaciju odos vezys? O pvz., cutivate toks pasalinis poveikis nenumatytas. Taip, kad silpniausias hormonas dar nereiskia, kad ir maziausia blogybe. Jau vien kaina viska pasako - hidrokortizonas 6 Lt, o cutivate 18 Lt. Tai dabar jau galiu atsakyti i klausima, kuris ne karta buvo uzduotas forume kodel alergologai neskiria maziems vaikuciams silpniausio hormono, o pradeda nuo stipriems hormonams priklausancio cutivate - tai vat todel ir neskiria, kad odos vezi sukelia.

nu nieko sau, o as kaip tik save mazyle tik juo ir tepu cry.gif eisiu paskaitinesiu ta informacini lapeli...kosmaras kazkoks verysad.gif kazkaip kai skaiciau ta lapeli tokiu kontrindikaciju neuzfiksavau
Atsakyti
skaiciau visur internete apie hydrokortizona neradau tokios baisios informacijos apie vezio rizika pavartojus hydrokortisona. Amica,jus skaitete tai informaciniame lapelyje ar kokia gydytoja pasake?
Papildyta:
QUOTE(Olgina @ 2009 02 06, 00:50)
skaiciau visur internete apie hydrokortizona neradau tokios baisios informacijos apie vezio rizika pavartojus hydrokortisona. Amica,jus skaitete tai informaciniame lapelyje ar kokia gydytoja pasake?

atsiprasau, Ausru, jau viskas painiojasi galvoje blink.gif
Atsakyti
sveikos smile.gif kurį laiką nesirodėme, bet kad nėra nieko naujo, tiklsiau nieko gero doh.gif vaiko pagerėjimas, apie kurį buvau pasigyrusi tebuvo keletą dienų doh.gif taigi reikškia, kad jokie purškalai nuo erkučių kaip ir neturėjo įtakos verysad.gif mažiukas atrodo baisiai ir nežinau, kaip jam padėti verysad.gif mūsų dėmės nešlapiuoja, bet dalis jų tiesiog sausos ir šerpetoja, o kitos raudonos, sausos ir labai niežtinčios verysad.gif doh.gif pastaruoju metu netepiau jokiais harmonais ir negirdžiau vaistukų, bet kažin nereikės griebtis kažko stipresnio nei tik odelės drėkinimas... tiesa, pradėjo berti ir nugarytę, kuri jau kokį pusmetį buvo visiškai švari verysad.gif
na galėčiau ir daugiau pasakoti, bet kas iš to... matau, kad ne mums vieniems pablogėjimas, tik taip norėtųsi padėti savo stebuklėliams... ir taip bijau tų prakeitų astmų...
na nors jums pasiguodžiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Otaip @ 2009 02 04, 07:11)
nabagutė , mažylė ..



QUOTE(Amica @ 2009 02 04, 12:01)



QUOTE(dautan @ 2009 02 04, 12:11)
Gretutei ir Daddygirl



QUOTE(Laiskriste1 @ 2009 02 04, 16:06)

Daddygirl ir Gretutei daug  4u.gif  4u.gif  4u.gif



aciu merginos 4u.gif
zinau, kad mums visoms sunku, tad labai gerai jauciam vieni kitu dziaugsma del pagerejimu ir skausma, kai blogai.

Otaip, bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif kad ir toliau jums taip..
man atrodo tavo pasakojimai tuoj paskatins ir mane bandyt homeopatus smile.gif thumbup.gif
Ir tu akivaizdziai susipazinus su dilgeline? doh.gif Ir as turejau keleta 'priepuoliu' paauglysteje. Atsimetu tik nezmoniska nieztejima.. o karta net akys uztino.. Bet man kaip atsirado, taip ir dingo. Gal ir nedingo, bet neislenda. Tik va per Greta islindo verysad.gif Tiesa, ja kasdien vis silpniau puslelemis isberia.. gal sakau vel pasisleps ta alergija. Bet kuriam laikui?... ir nuo ko ji?.. doh.gif

QUOTE(Otaip @ 2009 02 05, 02:07)
kiek supratau - jai jis geriau drėkino, nei Nivea ( lotuliukas.gif


prisiminiau ir as pokalbi su viena mama vaiku zaidimu aiksteleje. ji pamacius Gretos zandus, sako, 'oi tu patepk ja Nivea, mano sunui (4 metu) ziemos metu irgi taip buna, tai patepu Nivea ir susitvarko'. Tai va, pagalvojau, kokios skirtingos formos ir stiprumai to AD buna...

QUOTE(Olgina @ 2009 02 05, 14:42)
O as siuo metu esu visiskai nusivylus, dukryte atrodo tragiskai,


vargsiukai verysad.gif laikykites.. gal kitos rusies hormoninio reikia, jei dabartini tepi, bet nepadeda.. unsure.gif
kad geretu jusu odyte ir nuotaikos 4u.gif console.gif

QUOTE(ausru @ 2009 02 05, 19:04)
Mamos, kurios naudojate hidrokortizono tepala, ar skaitete, kad viena is kontraindikaciju odos vezys?


ir as neradau parasyto tokio pasalinio poveikio g.gif gal tu apie elidel'i kalbi? (beje, ji net labai noriai lietuvoje dauguma gydytoju skiria biggrin.gif )

Papildyta:
QUOTE(gintariux.82 @ 2009 02 05, 23:36)

na galėčiau ir daugiau pasakoti, bet kas iš to... matau, kad ne mums vieniems pablogėjimas, tik taip norėtųsi padėti savo stebuklėliams... ir taip bijau tų prakeitų astmų...
na nors jums pasiguodžiau blush2.gif


as tikiu, kad pavasari visiems palengves... laikykites 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 02 05, 21:04)
Mamos, kurios naudojate hidrokortizono tepala, ar skaitete, kad viena is kontraindikaciju odos vezys? O pvz., cutivate toks pasalinis poveikis nenumatytas. Taip, kad silpniausias hormonas dar nereiskia, kad ir maziausia blogybe. Jau vien kaina viska pasako - hidrokortizonas 6 Lt, o cutivate 18 Lt. Tai dabar jau galiu atsakyti i klausima, kuris ne karta buvo uzduotas forume kodel alergologai neskiria maziems vaikuciams silpniausio hormono, o pradeda nuo stipriems hormonams priklausancio cutivate - tai vat todel ir neskiria, kad odos vezi sukelia.


as tai galvoju, kad visu panasios kontraindikacijos, tik vienur uzraso, kitur ne, arba verciant kazka praleidzia. smile.gif Hormonai labai blogai, bet yra geriau, negu vaiko neturet. Ir jo gi siap niekas netepa, tikiuosi, tik kai labai blogai

Ir tikrai gal sumaisei su Elideliu, nes prie hidrokortizono nera tokios kontraindikacijos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lince1: 06 vasario 2009 - 10:57
4u.gif
Na,o aš vakar nusipirkau Uriage Xemose ir Uriage Pruriced gelį.Važiavau pirkti kremą,bet kažkaip vaistininkė įkalbėjo pirkti gelį biggrin.gif sako kaina skiriasi,o sudėtis vienoda.Jei kiek padės nuo niežėjimo,tai kitą kart pirksiu kremą,nes gelis mūsų atveju per skystas(per lengvas).Aš užtepiau Xemose,o ant viršaus Pruriced žiūrėsim kaip čia mums seksis su tuo niežuliu ax.gif Na naktį rankos nesidraskė,bet čia tik gal sutapimas,tikrai taip greit nesuprasi smile.gif Šiandien atrodo gerai,o ryt pasirodys,kad nieko gero rolleyes.gif Taip ,kad vyksta stebėjimas mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 02 05, 21:04)
Mamos, kurios naudojate hidrokortizono tepala, ar skaitete, kad viena is kontraindikaciju odos vezys? O pvz., cutivate toks pasalinis poveikis nenumatytas. Taip, kad silpniausias hormonas dar nereiskia, kad ir maziausia blogybe. Jau vien kaina viska pasako - hidrokortizonas 6 Lt, o cutivate 18 Lt. Tai dabar jau galiu atsakyti i klausima, kuris ne karta buvo uzduotas forume kodel alergologai neskiria maziems vaikuciams silpniausio hormono, o pradeda nuo stipriems hormonams priklausancio cutivate - tai vat todel ir neskiria, kad odos vezi sukelia.


Kontraindikacija nera tas pats, kas pasalinis poveikis. Kontraindikacija - tai bukle ar liga, kuriai esant negalima vartoti tam tikro vaisto.
As cia ne konkreciai apie hidrokortizona, tik siaip zodi zinau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lince1 @ 2009 02 06, 10:53)
as tai galvoju, kad visu panasios kontraindikacijos, tik vienur uzraso, kitur ne, arba verciant kazka praleidzia. smile.gif  Hormonai labai blogai, bet yra geriau, negu vaiko neturet. Ir jo gi siap niekas netepa, tikiuosi, tik kai labai blogai

Ir tikrai gal sumaisei su Elideliu, nes prie hidrokortizono nera tokios kontraindikacijos.


Tikrai ne schmoll.gif . Vakar nusipirkom - Hidrokortizonas (Hydrocortisoni acetatas, 1% kremas). Ir stai kas parasyta kontraindikacijose:" Paprastieji spuogai, rausvieji spuogai, bakterinis, virusinis arba grybelinis odos uzdegimas, ikivezines odos bukles, odos vezys, padidejes jautrumas bet kuriam vaisto komponentui." Tai gal mes kazkoki kitoki hidrokortizona nusipirkom? Bet as prasiau gydytojos, kad pati silpniausia israsytu. O gal tos kontraindikacijos nuo gamintojo priklauso, gal taip ir yra, kad vieni raso, kiti ne. Nu bet man praejo noras juo tepti.
Atsakyti
QUOTE(gintariux.82 @ 2009 02 06, 00:36)
sveikos smile.gif kurį laiką nesirodėme, bet kad nėra nieko naujo, tiklsiau nieko gero doh.gif vaiko pagerėjimas, apie kurį buvau pasigyrusi tebuvo keletą dienų doh.gif taigi reikškia, kad jokie purškalai nuo erkučių kaip ir neturėjo įtakos  verysad.gif mažiukas atrodo baisiai ir nežinau, kaip jam padėti verysad.gif mūsų dėmės nešlapiuoja, bet dalis jų tiesiog sausos ir šerpetoja, o kitos raudonos, sausos ir labai niežtinčios verysad.gif  doh.gif pastaruoju metu netepiau jokiais harmonais ir negirdžiau vaistukų, bet kažin nereikės griebtis kažko stipresnio nei tik odelės drėkinimas... tiesa, pradėjo berti ir nugarytę, kuri jau kokį pusmetį buvo visiškai švari verysad.gif
na galėčiau ir daugiau pasakoti, bet kas iš to... matau, kad ne mums vieniems pablogėjimas, tik taip norėtųsi padėti savo stebuklėliams... ir taip bijau tų prakeitų astmų...
na nors jums pasiguodžiau blush2.gif

console.gif tam šita tema ir yra,kad galėtume pasiguosti mirksiukas.gif ,nes tikrai tie,kurie su tuo nesusidūrę mūsų nesupranta,na bent jau man taip yra ax.gif todėl apie tai su niekuo jau nešneku,tik su šios temos mamytėm.


Papildyta:
QUOTE(Daddygirl @ 2009 02 06, 02:03)
as tikiu, kad pavasari visiems palengves... laikykites  4u.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif aš ir tikiu,nes pernai mums taip ir buvo mirksiukas.gif
Atsakyti