Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas X tema

QUOTE(Laiskriste1 @ 2009 02 05, 12:18)
Tai kiek supratau-nė velnio tas Uriage Pruriced nenuima niežėjimo,tik gražiai apie jį rašo rolleyes.gif

Oi kokia sunki naktis buvo,seniai jau tokia buvo doh.gif .Kažko mums išbėrė vieną ranką,tai tiek naktį draskėsi,verkė,blaškėsi doh.gif  doh.gif  doh.gif .

4u.gif
4u.gif balionai tavo mažučiui.

biggrin.gif žnok, gal ir nuima jis - tas mažius, kuriam atidaviau - nesikąsė visai per visą kur tai 5 mėn laikotarpį, kol kamavo veido bėrimai - biggrin.gif thumbup.gif - su jo mama nusprendėm, kad gal odytė ne tokia jautri , daba jau jam viskas čiki thumbup.gif , gan greit išsikapstė thumbup.gif . Tiesiog matė, kad drėkina tas kremas geriau, nei kitka, ką naudojo - o naudojo pačius pačius papraščiausius cheminius tepalus ax.gif . Gal ir geras, bet mum netiko, o kainuoja visviena nemažai gi rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Otaip: 05 vasario 2009 - 11:45
Sveikos, mamytės 4u.gif

Jungiamės ir mes į jūsų būrį unsure.gif
Dukrytei 6 mėn, prieš porą savaičių nustatytas lengvos formos AD, buvo kokių 1,5cm sausa rausva dėmelė ant skruostuko. Nuėjom pas alergologę, padarė odos testuką bulvei ir morkai (tik tiek tada ir tevalgėm, rodė 1+), gavom gaminamą tepaliuką be hormonų. Lyg ir pagerėjo, morkos nebevalgom, bulvę kas 3d., įvedžiau kopūstą, paskui moliūgą, viskas ok, paskui nei iš šio nei iš to, kai tą moliūgą valgėm jau kokias 4d. po nakties dėmė tapo ryškiai raudona, šlapia ir kokių 3cm dydžio ir atsirado dar kelios mažutės sausos dėmelės.
Dabar kelis kvailus klausimus turiu (žinau, reikia skaityt senas temas, tą ir padarysiu, bet gal kas nors greičiau pakonsultuos...):
Ar per kiekvieną pablogėjimą reikia eiti pas alergologą, o gal pediatras gali pakeisti tepalą?
Jei nesupranti, kas sukėlė pablogėjimą, kuo maitinti?
Ar tokiems mažiukams tinka homeopatija?

Iš anksto dėkoju ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Otaip @ 2009 02 05, 11:45)
4u.gif
4u.gif  balionai tavo mažučiui.

biggrin.gif  žnok, gal ir nuima jis - tas mažius, kuriam atidaviau - nesikąsė visai per visą kur tai 5 mėn laikotarpį, kol kamavo veido bėrimai  -  biggrin.gif  thumbup.gif - su jo mama nusprendėm, kad gal odytė ne tokia jautri , daba jau jam viskas čiki  thumbup.gif , gan greit išsikapstė  thumbup.gif . Tiesiog matė, kad drėkina tas kremas geriau, nei kitka, ką naudojo - o naudojo pačius pačius papraščiausius cheminius tepalus  ax.gif . Gal ir geras, bet mum netiko, o kainuoja visviena nemažai gi  rolleyes.gif

smile.gif nenoriu tept hormonų,kol dar padėtis valdoma kapstysimės,gerai kad neišsidraskė iki kraujų,kažkaip išsaugojau smile.gif Na reiks pabandyti man jį tada,nes kol nepabandysiu tol nesužinosiu ax.gif

Aišku jau šimtą kartų kalbėta,bet vėl klausiu blush2.gif blush2.gif blush2.gif kaip tu ant rankų dėdavai savo panelei tuos drėgnus kompresus? Jei nesunku brūkštelk,bandysiu ir aš mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Miklė @ 2009 02 05, 11:54)
Sveikos, mamytės  4u.gif

Jungiamės ir mes į jūsų būrį  unsure.gif
Dukrytei 6 mėn, prieš porą savaičių nustatytas lengvos formos AD, buvo kokių 1,5cm sausa rausva dėmelė ant skruostuko. Nuėjom pas alergologę, padarė odos testuką bulvei ir morkai (tik tiek tada ir tevalgėm, rodė 1+), gavom gaminamą tepaliuką be hormonų. Lyg ir pagerėjo, morkos nebevalgom, bulvę kas 3d., įvedžiau kopūstą, paskui moliūgą, viskas ok, paskui nei iš šio nei iš to, kai tą moliūgą valgėm jau kokias 4d. po nakties dėmė tapo ryškiai raudona, šlapia ir kokių 3cm dydžio ir atsirado dar kelios mažutės sausos dėmelės.
Dabar kelis kvailus klausimus turiu (žinau, reikia skaityt senas temas, tą ir padarysiu, bet gal kas nors greičiau pakonsultuos...):
1.Ar per kiekvieną pablogėjimą reikia eiti pas alergologą, o gal pediatras gali pakeisti tepalą?
2.Jei nesupranti, kas sukėlė pablogėjimą, kuo maitinti?
3.Ar tokiems mažiukams tinka homeopatija?

Iš anksto dėkoju  ax.gif

4u.gif
1.Nereikia(aišku jei labai neramu,tai geriau nueiti mirksiukas.gif ),o dėl tepalo,ar kremo tik pati atsirinksi kas tavo dukrytei geriau.Mes čia visos krūvas kremų išbandę ir kiekvienam vaikui skirtingi tinka.Geriausia drėkinti kuo natūraliau dauguma mūsų naudoja Taukmedžio sviestą(TS)
2.Tiesiog vengti didžiųjų alergenų,kartais gali berti ir ne nuo maisto. O nuo ko?Nesuprasi rolleyes.gif
3.Homeopatija gerai ir kuo anksčiau tuo geriau.Tik reikia kantrybės su ja, 1-2mėn. dažniausiai neužtenka ax.gif
Kantrybės ir ištvermės jums 4u.gif
P.S Ir dar,niekad ant šlapiuojančių plotų netepk drėkiklio,pirmiausia uždžiovink,o tada jau drėkink ir dažnai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laiskriste1: 05 vasario 2009 - 12:43
QUOTE(Laiskriste1 @ 2009 02 05, 13:00)
smile.gif nenoriu tept hormonų,kol dar padėtis valdoma kapstysimės,gerai kad neišsidraskė iki kraujų,kažkaip išsaugojau smile.gif Na reiks pabandyti man jį tada,nes kol nepabandysiu tol nesužinosiu ax.gif

Aišku jau šimtą kartų kalbėta,bet vėl klausiu blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif kaip tu ant rankų dėdavai savo panelei tuos drėgnus kompresus? Jei nesunku brūkštelk,bandysiu ir aš mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif

ax.gif oi,aš dariau paprastai - naudojau tik va "nepaprastus" bintus ( lotuliukas.gif iš mūsų su B nenaujų vokiškų mašinų vaistinėlių lotuliukas.gif biggrin.gif ) - tokie su vienam gale tokia ale komresine dalim (viena pusė kviepuojanti medžiaga, o kita lyg tankesnis tinkliukas), tai va, tą dalį dėjau ant žaizdos ir apvyniodavau ir po to pleistriuku paklijuodavau. Super minkštinomum odytę šlapimo kompresas (čia, kam jau tinka ir patinka toks būdas, man patarė, aš pabandžiau - ir tiko mum), bet ir paprastas vanduo gerai buvo drinks_cheers.gif

Mikle 4u.gif . Pritariu Laiskristės ats.
Atsakyti
Sveikos alergiškų vaikučių mamytės. Norėčiau jūsų patarimo.Mano mažają pradėjo berti nuo 1 mėn., po pirmo skiepo.Laikiausi ir hipoalerginės dietos, bandžiau valgyti tik košes virtas su vandeniu, bet niekas nepadėjo.Dabar jai jau 3,5 mėn., mums išrašė mišinį Neocate. Jį vartojame 1 mėn, bet nei kiek negerėja,gal tik žandai mažiau šlapiuoja. nežinau net ir ką daryti.Viena pažįstama, turėjo panašią situaciją prieš 14 metų, tai sakė , kad vaiką užuagino ant kažkokio kefyriuko, kurį gamindavo klinikose.Bet dabar jo negamina.Gal būt kas nors turite panašią situaciją, gal patartumet kaip maitinti kūdikį, gal pradėti virti klijukus.
Atsakyti
QUOTE(r.rasa33 @ 2009 02 05, 15:11)
Sveikos alergiškų vaikučių mamytės. Norėčiau jūsų patarimo.Mano mažają pradėjo berti nuo 1 mėn., po pirmo skiepo.Laikiausi ir hipoalerginės dietos, bandžiau valgyti tik košes virtas su vandeniu, bet niekas nepadėjo.Dabar jai jau 3,5 mėn., mums išrašė mišinį Neocate. Jį vartojame 1 mėn, bet nei kiek negerėja,gal tik žandai mažiau šlapiuoja. nežinau net ir ką daryti.Viena pažįstama, turėjo panašią situaciją prieš 14 metų, tai sakė , kad vaiką užuagino ant kažkokio kefyriuko, kurį gamindavo klinikose.Bet dabar jo negamina.Gal būt kas nors turite panašią situaciją, gal patartumet kaip maitinti kūdikį, gal pradėti virti klijukus.

4u.gif
unsure.gif . g.gif . mano mažąją išbėrė visą visą per pirmas dvi savaites ir blogyn ėjo - buvau jau mišinį paėmus, ir dieta buvo. Padėjo mum homeopatai - bet pas juos ne visi eina, ne visi tiki,tai kad primygtinai nesiūlysiu - bet patirties turiu ir su pirmaja - ji irgi su stipriu AD. Taigi - LABAIgailiuosi, kad nutraukiau su ja MP - dabar jau bandyčiau iėškoti kitų būdų, na,bet pas jus ,matyt, su MP jau baigta viskas. Tada kas link Neocate - gal dar laiko reik,vistiek juk rezultatus matot. Kas išrašė? Gulėjot klinikose? Pas ką lankėtės - tik alergologus? kokius tyrimus darėt? Klijukus labai giria daug kas thumbup.gif , šiam skyrely apie juos nemažai rašė *GREISI* (na, bent kiek aš čia lankausi,gal ir dar kas daugiau žinių ir patirties turi rolleyes.gif ) - jei ką, manau ji labai nesupyks, jei per AZ jos daugiau info apie tai paklausi mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Otaip @ 2009 02 05, 13:34)
ax.gif  oi,aš dariau paprastai - naudojau tik va "nepaprastus" bintus (  lotuliukas.gif  iš mūsų su B nenaujų vokiškų mašinų vaistinėlių  lotuliukas.gif  biggrin.gif ) - tokie su vienam gale tokia ale komresine dalim (viena pusė kviepuojanti medžiaga, o kita lyg tankesnis tinkliukas), tai va, tą dalį dėjau ant žaizdos ir apvyniodavau ir po to pleistriuku paklijuodavau. Super minkštinomum odytę šlapimo kompresas (čia, kam jau tinka ir patinka toks būdas, man patarė, aš pabandžiau - ir tiko mum), bet ir paprastas vanduo gerai buvo  drinks_cheers.gif

Ačiū 4u.gif supratau biggrin.gif .Ir aš turiu tų "nepaprastų"bintų MB ir prikaupęs mirksiukas.gif Tik aš gal ne pleistrais tvirtinsiu,o tinkleliu g.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes,norejau suzinoti viena dalyka,skaiciau kazkur bet neberandu kur,viena mayte pardavinejo taukmedzio sviesta,ir muiliukus turintiems problemu su odele.Gal kas zino nika mamytes, parasykit i Az aciu labai 4u.gif
Atsakyti
O as siuo metu esu visiskai nusivylus, dukryte atrodo tragiskai, visa zaizdom nuejus, taip nakti issidraske. Tepu hormonais ir nebezinau ko griebtis daugiau, toks jausmas, kad mums nieks nepadeda, racionas labai musu skurdus, valgome tik avizas, miezius, ryzius, kukuruzu kruopas, 1k i savaite grikius, bulvyte, kopusta, triusiena arba kalakutiena ir obuoliuka, o ant vaiko beveik nera sveiko odos lopinelio...toks jausmas, merginos, kad cia ne alergija, o koks baisingas odos susirgimas...geriame aptamil pepti, bandeme ir neocate, jokio efekto. Nesugalvoju ka daryti. Otaip rase, kad ir jos vyresne dukryte turejo sunku AD, o ar isaugo? Kaip jums dabar sekasi? Taip norisi tiketi, kad ir mums pasibaigs tas kosmaras doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Laiskriste1 @ 2009 02 05, 13:19)
4u.gif
1.Nereikia(aišku jei labai neramu,tai geriau nueiti mirksiukas.gif ),o dėl tepalo,ar kremo tik pati atsirinksi kas tavo dukrytei geriau.Mes čia visos krūvas kremų išbandę ir kiekvienam vaikui skirtingi tinka.Geriausia drėkinti kuo natūraliau dauguma mūsų naudoja Taukmedžio sviestą(TS)
2.Tiesiog vengti didžiųjų alergenų,kartais gali berti ir ne nuo maisto. O nuo ko?Nesuprasi rolleyes.gif
3.Homeopatija gerai ir kuo anksčiau tuo geriau.Tik reikia kantrybės su ja, 1-2mėn. dažniausiai neužtenka ax.gif
Kantrybės ir ištvermės jums  4u.gif
P.S Ir dar,niekad ant šlapiuojančių plotų netepk drėkiklio,pirmiausia uždžiovink,o tada jau drėkink ir dažnai smile.gif


Ačiū už atsakymą, matau, kantrybės tikrai reikės... Bandysiu pradžiai gal TS ieškoti, pati laikytis hipoalerginės dietos, nes maitinu MP (nors tų pačių didžiųjų alergenų visada vengdavau), nu ir dukrytei atidžiai maistą rinkti.

O per AD paūmėjimus turbūt negalima naujų produktų įvedinėt? Ir kiek jie paprastai trunka, savaitę kokią ar daugiau? O kaip tą šlapią plotą uždžiovint?
Nu dar kartą atsiprašau už elementarius klausimus doh.gif

QUOTE(Otaip @ 2009 02 05, 14:34)

Mikle  4u.gif . Pritariu Laiskristės ats.


Ačiū ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Olgina @ 2009 02 05, 16:42)
Otaip rase, kad ir jos vyresne dukryte turejo sunku AD, o ar isaugo? Kaip jums dabar sekasi? Taip norisi tiketi, kad ir mums pasibaigs tas kosmaras doh.gif

4u.gif
.. nea.. mes dar neišaugom - bet kažkas keičiasi bigsmile.gif - jau geri 4 mėn mes geriam žirniukus hom., tai man panašu, kad jie čia - nes jau VISA savaitė, kaip valgom pieno produktus (mūsų baubą) - ir NIEKO bigsmile.gif . Bėrimai keičias - jau kuris laikas nebešlapiuoja wub.gif .. o pas mus iki pusantrų metų kur tai beveik 100 tu proc. bėrimai eidavo su žiauriu šlapiavimu.. , dieta nerealiai griežta buvo ir tik taip "valdėm" padėtį.
Atsakyti