Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas X tema

Nu kokiu tik nesamoniu tame internete nerasi smile.gif . Pvz., raso, kad magnetinis puodelis lb efektyviai gydo dermatitus, egzemas lotuliukas.gif . http://www.imuniteta...php?prekid=1028 Tai pasirodo, tik puodelio iki pilnos laimes tetruksta lotuliukas.gif . Nu ka, reiks sakyt vyrui: "Gana metyt pinigus visokiems tepalams, hmeopatams, o geriau isigyjam puodeli" lotuliukas.gif . Jau matau reakcija - stupid.gif . lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausru: 03 vasario 2009 - 20:58
QUOTE(ausru @ 2009 02 03, 20:58)
Nu kokiu tik nesamoniu tame internete nerasi  smile.gif . Pvz., raso, kad magnetinis puodelis lb efektyviai gydo dermatitus, egzemas  lotuliukas.gif . http://www.imuniteta...php?prekid=1028 Tai pasirodo, tik puodelio iki pilnos laimes tetruksta  lotuliukas.gif . Nu ka, reiks sakyt vyrui: "Gana metyt pinigus visokiems tepalams, hmeopatams, o geriau isigyjam puodeli"  lotuliukas.gif .  Jau matau reakcija - stupid.giflotuliukas.gif

O šiaip magnetų negalima panaudoti? rolleyes.gif
Atsakyti
sveikos smile.gif

...o as paskutiniu metu esu visiskai kapituliavus pries alergijas... unsure.gif
mano nuomone, pagrindinis veiksnys - paveldimumas, ir daug pries ji nepapusi.
galima kurt teorijas, kaip sumazint alergijos protrukiu skaiciu, ju stipruma.. bet visiskos pergales pries ja as neisivaizduoju.
jei jau gimei su polinkiu, jis bet kada gali islisti.
as tik viliuosi, kad su laiku ivyks tas vadinamas 'isaugimas' - kai pasikeis alergijos forma, jos intensyvumas etc.

jau trecia diena pas mano Greta naujas dalykas - ta 'dilgeline'. nu niekaip nerandu priezasciu. toks ispudis, kad eme ir islindo. savaime. be priezasties. ismeto puslelemis bet kuria kuno vieta, bet taip pat greit ir praeina.
oda visai nesausa, ir toks ispudis, kad jai neniezti, nors as zinau, kad turetu nezmoniskai niezteti.
tai va, turim nauja alergijos forma unsure.gif

atsimenu, kad seniai musu temelej mamytes rase, kad ir ju vaikuciams taip. idomu, gal atseke nuo ko.. nors turbut tos mamytes cia jau nebesilanko...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daddygirl: 04 vasario 2009 - 02:30
4u.gif
QUOTE(Daddygirl @ 2009 02 04, 03:28)
sveikos smile.gif

...o as paskutiniu metu esu visiskai kapituliavus pries alergijas...  :
mano nuomone, pagrindinis veiksnys - paveldimumas, ir daug pries ji nepapusi.
galima kurt teorijas, kaip sumazint alergijos protrukiu skaiciu, ju stipruma.. bet visiskos pergales pries ja as neisivaizduoju.
jei jau gimei su polinkiu, jis bet kada gali islisti.
as tik viliuosi, kad su laiku ivyks tas vadinamas 'isaugimas' - kai pasikeis alergijos forma, jos intensyvumas etc.

jau trecia diena pas mano Greta naujas dalykas - ta 'dilgeline'. nu niekaip nerandu priezasciu. toks ispudis, kad eme ir islindo. savaime. be priezasties. ismeto puslelemis bet kuria kuno vieta, bet taip pat greit ir praeina.
oda visai nesausa, ir toks ispudis, kad jai neniezti, nors as zinau, kad turetu nezmoniskai niezteti.
tai va, turim nauja alergijos forma 

atsimenu, kad seniai musu temelej mamytes rase, kad ir ju vaikuciams taip. idomu, gal atseke nuo ko.. nors turbut tos mamytes cia jau nebesilanko...

4u.gif 4u.gif nabagutė , mažylė .. oi,kur jau nenormalus (švelniai kalbant ) bėrimas ta dilgėlinė gun_bandana.gif .. ir tikrai, kiek pamenu ant savęs - tai ji gi niežti labai blink.gif .. . Šaunuolė tavo Gretutė 4u.gif 4u.gif 4u.gif . Gal kažkas keičiasi kaip tik pas jus toj AD rolleyes.gif .. mes tai jau pieną geriam ir anė kiek ne labiau išberti, kai ankščiau ji po pirmų gurkšnių užkaisdavo - visas visas veidas ir kaklas kaip burokas doh.gif - spėju, kad homeopatija kažką pakeitė čia pas mus rolleyes.gif - kažkas keičias pas jus unsure.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Otaip: 04 vasario 2009 - 08:13
smile.gif

QUOTE(Daddygirl @ 2009 02 04, 02:28)
mano nuomone, pagrindinis veiksnys - paveldimumas, ir daug pries ji nepapusi.
galima kurt teorijas, kaip sumazint alergijos protrukiu skaiciu, ju stipruma.. bet visiskos pergales pries ja as neisivaizduoju.
jei jau gimei su polinkiu, jis bet kada gali islisti.
as tik viliuosi, kad su laiku ivyks tas vadinamas 'isaugimas' - kai pasikeis alergijos forma, jos intensyvumas etc.

jau trecia diena pas mano Greta naujas dalykas - ta 'dilgeline'.


Sutinku, paveldimumas čia vaidina didžiausią vaidmenį. Va bendrauju su viena mama, jos vyras turi AD, prieš kelias dienas vedėsi dar 2 metukų neturinčią dukrytę pas alergologą, nes jau kuris laikas yra pabėrimų kai kuriose vietose. Ir ką - nustatė lengvos formos AD unsure.gif . Prirašė vaistų, tepalų. Va keli pavadinimai, gal kuriai ką nors jie sako, nes man kai kurie negirdėti: antialerginiai gerti vietoje Zyrteko (alergologė pasakė, kad zyrtek per aštrūs) - Phencasoli, gerti liepė gerąsias bakterijas Vega Acidophilus Bifidus, maudyti Linola Fett Olbad vonios aliejuje, drėkinti Essex Plus kremu.

Gretutei 4u.gif . Mums irgi prieš kelias dienas staigus pablogėjimas verysad.gif , o jau taip gražiai veidukas atrodė unsure.gif . Ir neatrenku nuo ko, nors versijų turiu.

QUOTE(Otaip @ 2009 02 04, 08:11)
mes tai jau pieną geriam ir anė kiek ne labiau išberti, kai ankščiau ji po pirmų gurkšnių užkaisdavo - visas visas veidas ir kaklas kaip burokas  doh.gif  - spėju, kad homeopatija kažką pakeitė čia pas mus  rolleyes.gif -


Oi, nu kad tik gerėtų jums 4u.gif
Atsakyti
Gretutei ir Daddygirl 4u.gif 4u.gif

Pas mus irgi buvo didžiulis pablogėjimas... Gydytoja rekomendavo sergant Hecsalyze tabletes nuo tonzilių paburkimo (prašiau kad vaistas būtų sintetinis). Reakcija pasirodė po paros (sekmadienį) verysad.gif Gaila buvo į kojytes žiūrėti, beveik nebuvo sveikos odelės, visur raudona unsure.gif Labai daug kartų tepiau TS, pirmadienį jau buvo neblogai, o šiandien vėl baltos ir gražios thumbup.gif
Paskaičiau atidžiau vaisto sudėtį ir pačiai plaukai pasišiaušė, greta medžiagos iš saldymedžio (nors sakė, kad ji sintetinė) pasirodo, kad tos tabletės apelsino skonio... Grįžom prie Brontex doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dautan @ 2009 02 03, 21:01)
O šiaip magnetų negalima panaudoti? rolleyes.gif

Nzn, bet kazkaip atrodo, kad is virsaus tas magnetas vistiek turetu buti padengtas kokiu nerudijanciu plienu. Dar va cia pasiskaityk, jeigu vandens imagnetinimas domina smile.gif - http://www.energetix...gnetine_lazdele
Atsakyti
4u.gif
Daddygirl ir Gretutei daug 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Mamytės,gal kuri jau pirkot Uriage Pruriced kremą? Labai jau man niežti nagai jį pabandyti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Laiskriste1 @ 2009 02 04, 18:06)
4u.gif
Daddygirl ir Gretutei daug  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Mamytės,gal kuri jau pirkot Uriage Pruriced kremą? Labai jau man niežti nagai jį pabandyti  rolleyes.gif

4u.gif
naudojom ne kremą (nors ir jį turėjom nusipirkę), bet gelį, tai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif LABAI tiko šlapiuojančiom žaizdom. mirksiukas.gif jau minėjau jį ne kartą.
Atsakyti
QUOTE(Otaip @ 2009 02 04, 17:28)
4u.gif
naudojom ne kremą (nors  ir jį turėjom nusipirkę), bet gelį, tai  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  LABAI tiko šlapiuojančiom žaizdom.  mirksiukas.gif  jau minėjau jį ne kartą.

O kodėl gelį,o ne kremą?Jis jums labiau patiko? O ne šlapiuojančiom žaizdom,o sausiem niežtintiems plotams tada gal geriau kremas g.gif .reiks pabandyti gal ir mums tiks,tik neaišku kada didesnėj vaistinėj atsidursiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Laiskriste1 @ 2009 02 04, 23:41)
O kodėl gelį,o ne kremą?Jis jums labiau patiko? O ne šlapiuojančiom žaizdom,o sausiem niežtintiems plotams tada gal geriau kremas g.gif .reiks pabandyti gal ir mums tiks,tik neaišku kada didesnėj vaistinėj atsidursiu ax.gif

4u.gif
oi, negaliu net pasakyt, mum visai nepasiteisino - tuo metu sausų plotų beveik neturėjom - labai greit iššokę bėrimai užšlapiuodavo doh.gif ... atidaviau kremą kaimynės sūnui su raudonom sausom dėmėm ant veiduko, tai, kiek supratau - jai jis geriau drėkino, nei Nivea ( lotuliukas.gif ), įspudžio nepaliko labai jau didelio rolleyes.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Otaip @ 2009 02 05, 03:07)
4u.gif
oi, negaliu net pasakyt, mum visai nepasiteisino - tuo metu sausų plotų beveik neturėjom - labai greit iššokę bėrimai užšlapiuodavo  doh.gif ... atidaviau kremą kaimynės sūnui su raudonom sausom dėmėm ant veiduko, tai, kiek supratau - jai jis geriau drėkino, nei Nivea ( lotuliukas.gif ), įspudžio nepaliko labai jau didelio  rolleyes.gif  schmoll.gif

Tai kiek supratau-nė velnio tas Uriage Pruriced nenuima niežėjimo,tik gražiai apie jį rašo rolleyes.gif

Oi kokia sunki naktis buvo,seniai jau tokia buvo doh.gif .Kažko mums išbėrė vieną ranką,tai tiek naktį draskėsi,verkė,blaškėsi doh.gif doh.gif doh.gif .


Atsakyti