Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas X tema

QUOTE(Daddygirl @ 2009 02 02, 16:52)
o kur raso, kad neurodermitas = atopinis dermatitas (egzema)?


Va prasom - nuskanavau, ikeliau: http://195.182.90.51...urodermitas.pdf
Atsakyti
Sveikutes,

nagi zinokti per tuos salcius ne tik mano Metai blogai su oda bet ir man blink.gif
Ismete visa veida nusausejusiom demem doh.gif o darbe taigi nevaiksciosiu riebiu kremu prisitepus blizgedama lotuliukas.gif
Papildyta:
Nu idomus straipsnis g.gif taip iseitu, kad reikia tvarkyti zarnyna... Bet kokiu budu?
Atsakyti
QUOTE(dautan @ 2009 02 02, 18:45)
Aš susidariau tokį vaizdą, kad neurodermitas yra viena iš galimų AD formų, kuomet nervinė įtampa tiesiogiai pasireiškia akivaizdžiais odos išsausėjimais ir niežėjimu


Kaip tik atvirksciai - AD yra vienas is galimu neurodermito formu. Drauges berniukui neurodermitas pripazintas, bet pasireiskia visiskai kitaip negu mums, t.y. berimai visai kitokie, nieko panasaus i AD. Isberia jos berniuka tik laikas nuo laiko, tokiais dideliais spuogais (kazkas panasaus i uodo ikandima), labai reaguoja i kai kuriuos maisto produktus (pvz,. apelsina), bet siaip vos ne viska valgo. Odele, jeigu vengia tu alergizuojanciu produktu, svari, grazi, lygi, balta, be jokiu sausuliu. Jokiu hormoniniu tepalu nenaudoja. Ziuriu as i jos vaika ir galvoju: "Kad mano vaikui tik tokia alergija butu, tai buciau laimingiausia pasaulyje".
Papildyta:
QUOTE(kgintare @ 2009 02 03, 13:41)
Nu idomus straipsnis  g.gif  taip iseitu, kad reikia tvarkyti zarnyna... Bet kokiu budu?

Klausimas, i kuri atsakymas vertas milijono smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Amica @ 2009 02 02, 18:45)
Mano vaikis kakoja po 2-4 kartus per dieną. Taip, kad visai per dieną nepakakotų, tai nėra buvę  schmoll.gif . O kad nekakotų kelias dienas, tai čia iš viso  blink.gif . Šiaip jau manau vaikas tikrai turi bent kartą dienoje pakakoti.

As irgi taip manau, bet ka daryti kai nekakoja? Maniskiui kartais kaip uzeina tai tik i trecia diena. Tas dienas kai nieko nepadaro buna toks nervuotas, klykia, trekia, draskosi. Kai pagaliau issitustina - ne tik nuotaikos, bet ir oda pagrazeja. O atrodo, MP valgydamas tikrai turetu kiekviena diena, ar ne? Ir as, svarbiausia, valgau daug darzoviu, obuoliu. Pastebejau, kad siek tiek geriau, kai bakterijas duodu, bet irgi ne visada suveikia. Kazkas netvarkoj pas mus su zarnynu g.gif
Atsakyti
Daddygirl gal dar nevelu is mano sarasiuko isbraukti TS?
Ziuriu, kad jis labai skalsiai naudojasi blush2.gif

Beje vel pradejau naudoti Dermobaza, nu mums labai super sitas kremas! ir Cutibaza labai gerai.
Kaip man nepatinka tie AD paumejimai sad.gif
Atsakyti
ausru o į tą Vaivarienės sudarytą valgiaraštį įeina žuvis g.gif ?

Ir šiaip gal galėtum nuskanuoti ir įmesti tą jos jums sudarytą valgiaraštį ax.gif Manau ne vienai mamai būtų įdomu pasiskaityti.

Lince1 kada jūs lekiat pas Vaivarienę,o gal jau buvot? bigsmile.gif


Atsakyti
[Lince1 kada jūs lekiat pas Vaivarienę,o gal jau buvot? bigsmile.gif
[/quote]]

Ne dar nebuvom, dar mastau. dabar mums toks paumejimas, labai raudonas kakliukas ir kojytes, niekas nepadeda, net Premandolio tepiau , ir tai nepadeda. Gal kad atsalo, namie oras sausesnis, nes karstesni radiatoriai ir trumpaiu vedinu.
Man tas valgiarastis irgi labai idomu butu pastudijuot.Nes kartais mebezinau kuo maitinti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lince1: 03 vasario 2009 - 19:58
QUOTE(Laiskriste1 @ 2009 02 03, 15:26)
ausru o į tą Vaivarienės sudarytą valgiaraštį įeina žuvis g.gif ?

Ir šiaip gal galėtum nuskanuoti ir įmesti tą jos jums sudarytą valgiaraštį ax.gif  Manau ne vienai mamai būtų įdomu pasiskaityti.

Lince1 kada jūs lekiat pas Vaivarienę,o gal jau buvot? bigsmile.gif

Ne, zuvis neina. Iki 5 metu vaikui sake jokios zuvies, kiausiniu, sokolado, citrusinu, dar kazko, bet neprisimenu. Del to valgiarascio, nera ten ka skanuot, surasysiu pati kai turesiu laiko.

Atsakyti
QUOTE(Amica @ 2009 02 02, 19:45)
Mano vaikis kakoja po 2-4 kartus per dieną. Taip, kad visai per dieną nepakakotų, tai nėra buvę  schmoll.gif . O kad nekakotų kelias dienas, tai čia iš viso  blink.gif . Šiaip jau manau vaikas tikrai turi bent kartą dienoje pakakoti.


Na su situo reikalu nelabai pareguliuosi. Mano mergaite (kuri neseraga AD) nuo pat gimimo kakoja kas antra diena, arba reciau. O berniukas (kuris serga AD) - kiekviena diena, arba reciau. Zodziu, niekur negali padaryti 100 proc. isvadu del AD.
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 02 03, 15:06)
As irgi taip manau, bet ka daryti kai nekakoja? Maniskiui kartais kaip uzeina tai tik i trecia diena. Tas dienas kai nieko nepadaro buna toks nervuotas, klykia, trekia, draskosi. Kai pagaliau issitustina - ne tik nuotaikos, bet ir oda pagrazeja. O atrodo, MP valgydamas tikrai turetu kiekviena diena, ar ne? Ir as, svarbiausia, valgau daug darzoviu, obuoliu. Pastebejau, kad siek tiek geriau, kai bakterijas duodu, bet irgi ne visada suveikia. Kazkas netvarkoj pas mus su zarnynu  g.gif

Čia va toks adresas- http://www.sveikapra...xt.id.18.Galima pasikonsultuot.Jie propaguoja kūdikio maitinima MP iki 2metų ir ilgiau,tai jų nuomone,kad mamos pienas taip gerai pasisavinamas,kad ir savaitę gali nekakoti vaikutis,bet nuomonių visuomet yra skirtingų.Beje jų nuomone,kad vaikas alergiškas mamos pienui būti negali,jei alergiškas tai tam ką mama valgo,aš tuo šventai tikėjau,bet kai baigiau maitinti,dukrytės odelė žymiai pagerėjo,tikiuosi kad visos problemos jau praeity.
Atsakyti
Jeigu kas skaitete mano ikeltus pdf faila apie neurodermita, gal zinot kas ta prage? Nes ten patariama vaistineje pasigaminti stebuklingaji tepala su prage. Niekaip nesuprantu kas cia per daiktas? g.gif Gal sakau kokia vertimo klaida, nes autorius knygos lyg ir vokietis.
Papildyta:
QUOTE(yoyo75 @ 2009 02 03, 20:14)
Čia va toks adresas- http://www.sveikapra...xt.id.18.Galima pasikonsultuot.Jie propaguoja kūdikio maitinima MP iki 2metų ir ilgiau,tai jų nuomone,kad mamos pienas taip gerai pasisavinamas,kad ir savaitę gali nekakoti vaikutis,bet nuomonių visuomet yra skirtingų.Beje jų nuomone,kad vaikas alergiškas mamos pienui būti negali,jei alergiškas tai tam ką mama valgo,aš tuo šventai tikėjau,bet kai baigiau maitinti,dukrytės odelė žymiai pagerėjo,tikiuosi kad visos problemos jau praeity.


Girdejau ir as tokiu nuomoniu, kad baigus maitinti, baigsis ir berimai. Duok dieve, kad tik baigtusi.
Atsakyti
[quote=ausru,2009 02 03, 21:20]
Jeigu kas skaitete mano ikeltus pdf faila apie neurodermita, gal zinot kas ta prage? Nes ten patariama vaistineje pasigaminti stebuklingaji tepala su prage. Niekaip nesuprantu kas cia per daiktas? g.gif Gal sakau kokia vertimo klaida, nes autorius knygos lyg ir vokietis.


Turiu ir aš tą knygą,kartais praverčia,bet kas ta prage neturiu supratimo.Tikiuosi ir jums greit pagerės,mums laikotarpis nuo 3 mėn. iki beveik metų buvo pats sunkiausias.Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo yoyo75: 03 vasario 2009 - 20:29