Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas X tema

QUOTE(Lince1 @ 2009 02 02, 14:04)

O kokius vaistus israse, mes geriam grafita ir kalcio carbonika , bet jokio efekto, o geraim, jau trecias menuo.

Kalcio carbonica(calcium carbonicum) tai čia ne alergijai,ar AD gydyti. Jie geriami tam,kad organizmas geriau įsisavintų kalcį.Mes ir geriam tokius žirniukus,tai klausiau homeopatės nuo ko jie mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(ausru @ 2009 02 01, 22:20)
O kuniuka Uriage Xemose, linkimukus papurskiu Uriage terminiu vandeniu, jei labai draskosi. 

Kažkaip jau ne iš pirmos maytės girdžiu,kad naudoja Uriage terminį vandenuką g.gif gal tikrai koks stebuklingas ir nuima tą nelemtą niežėjimą bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(carramele @ 2009 02 02, 14:42)

Ir padeda nuo niežėjimo?  bigsmile.gif

Nera kazkas labai jau stebuklingo, bet siek nuima niezuli, paramina sudirginta oda. Niezuliui slopinti yra specialios Uriage priemones: Uriage Pruriced kremas ir Uriage Pruriced gelis. Raso, kad slopina niezejima ir diskomforta, nuramina perstincia, sudirginta oda, atkuria apsaugini odos barjera. Dar nebandziau, bet manau, jeigu specialiai tam tikslui skirtos, tai gal turetu buti veiksmingos? g.gif Gal yra isbandziusiu?
Atsakyti
QUOTE(Zemiete @ 2009 02 02, 15:52)
Cia raso http://www.pasveik.l...dermatitas/4298 , kad 30 % galimybe paveldeti liga, jei serga vienas is tevu... bet saunu, kad jums praejo  ax.gif

tai as labai ir tikiuosi kad mums visdeto cia ne Ad nors pozymiai tikrai tokie,nor musu su vyru seimose niekas niekada nesirge AD ir net problemu neturi su oda g.gif o mums tie berimai nepraiena visa o dar kaip tik perejo i kakliuka verysad.gif
Atsakyti
Klausykit mamos, stai ka ismasciau:

jau ne vienam saltiny radau parasyta, kad neurodermitas, atopinis dermatitas ir egzema yra sinonimiskai vartojami tos pacios ligos pavadinimai. O apie neurodermita raso, kad "neurodermitas yra žarnyno, o ne odos liga.
Anot Reckewego mokymo apie homotoksinus, neurodermitas yra regresyvios vikariacijos fazė – šalinimas per odą".
"Neurodermitas dažnai siejamas su alergija maisto produktams Tačiau neurodermitas nėra tikra alergija. Netoleruojamų maisto produktų galima ieškoti įvairiais būdais. Patartina vartoti daugiau biologinių preparatų. Jeigu pacientai labai jautrūs kai kuriems maisto produktams, ilgainiui pasikeičia jų žarnyno mikroflora. Tai taip pat neurodermito rizikos veiksnys. Jei pasikeičia žarnyno mikroflora, sumažėja toksinų šalinimas, sustiprėja jų rezorbcija, o tai neigiamai veikia žarnyno limfinę sistemą. Tada nusilpsta imuninė apsauga, skatinamos alerginės reakcijos."
"Pastaruoju metu jį gydo ne dermatologai, nors simptomai išryškėja odoje. Į mūsų organizmą patenka gausybė medžiagų. Organizmas nuolat verčiamas šią gausybę šalinti bei nukenksminti. Todėl organizmas išsenka ir pasireiškia liga. Antihomotoksinis gydymas reiškia:
• toksinų patekimo mažinimą;
• susidariusių toksinų šalinimą."

Daugiau apie neurodermita ir jo gydyma galite pasiskaityti cia - http://www.imuniteta...mgid=1&aid=1115

Taip iseitu, kad AD yra toksinu salinimas per oda? Esu pastebejusi toki dalyka - jeigu mano vaikis kelias dienas nekakoja, isberimai tiesiog lipte islipa i pavirsiu. Kazin cia sutapimas? Ar daugiau yra pastebejusiu toki dalyka?
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 02 02, 16:21)
1. Klausykit mamos, stai ka ismasciau:
<...>

2.Taip iseitu, kad AD yra toksinu salinimas per oda? Esu pastebejusi toki dalyka - jeigu mano vaikis kelias dienas nekakoja, isberimai tiesiog lipte islipa i pavirsiu. Kazin cia sutapimas? Ar daugiau yra pastebejusiu toki dalyka?

1. Aš Didžiojoje namų vaistinėje skaičiau, kad esant neurodermitui būtina stiprinti nervų sistemą. Tačiau galiu tvirtinti, kad neurodermitas gali būti kartu su alergija maistui.
2. Nereikia net ir AD turėti, kad tokį poveikį galima būtų pastebėti...
Atsakyti
QUOTE(Amica @ 2009 02 01, 23:58)
Manau AD jau senokai egzistuoja, na kad ir maniškiui jau prieš kiek metų tai buvo. Tik tuomet niekas nediagnozavo, kad tai AD. Sakė, kad vaikas alergiškas ir tiek. Ir visas gydymas eidavo per dietas.

Daddygirl, dabar siuntinukai iškeliaus apie vasario vidurį, o kada sekantis reisiukas bus?


aisku ir seniau budavo, bet as apie ji nieko nezinojau, nes nebuvau susidurus.

jei dar kada siusiu siuntini, tai turbut balandzio - geguzes men.
Papildyta:
QUOTE(ausru @ 2009 02 02, 15:21)
Klausykit mamos, stai ka ismasciau:



o kur raso, kad neurodermitas = atopinis dermatitas (egzema)?
Atsakyti
[quote=Laiskriste1,2009 02 02, 15:59]
Kalcio carbonica(calcium carbonicum) tai čia ne alergijai,ar AD gydyti. Jie geriami tam,kad organizmas geriau įsisavintų kalcį.Mes ir geriam tokius žirniukus,tai klausiau homeopatės nuo ko jie mirksiukas.gif
Papildyta:


o AD ir yra nuo kalcio disbalanso organizme, bent taip kazkuris gydytojas, sake , atrodo homeopatas, bet tiek nuomeniu girdejau, kad nebeatrenku kuris ka sake.As turiu ir skaicaiu Popovo knyga Homeopatija ne visiems, tai gal mums ir nera tikros alergijos, nes maistas kazkiek turi itakos, bet pablogeja ir ne nuo maisto,O homeopate mums tik tiek ir dave nuo AD, dvieju rusiu zirniukus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lince1: 02 vasario 2009 - 17:11
QUOTE(Daddygirl @ 2009 02 02, 16:52)
o kur raso, kad neurodermitas = atopinis dermatitas (egzema)?


Turiu tokia knyga Dr.med. Helmut Keudel "Vaiku ligos", leidykla "Vaiga", 1996. Ir cia raso "neurodermitas dar vadinamas endogenine arba atopine egzema arba atopiniu dermatitu". Internete narsydama irgi buvau daug kur radusi, angliskuose saituose kazkur, bet dabar reiketu labai daug laiko kol surasciau. Paieskosiu kai daugiau laiko turesiu.
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 02 02, 16:21)
Taip iseitu, kad AD yra toksinu salinimas per oda? Esu pastebejusi toki dalyka - jeigu mano vaikis kelias dienas nekakoja, isberimai tiesiog lipte islipa i pavirsiu. Kazin cia sutapimas? Ar daugiau yra pastebejusiu toki dalyka?


Mano vaikis kakoja po 2-4 kartus per dieną. Taip, kad visai per dieną nepakakotų, tai nėra buvę schmoll.gif . O kad nekakotų kelias dienas, tai čia iš viso blink.gif . Šiaip jau manau vaikas tikrai turi bent kartą dienoje pakakoti.
Atsakyti
Aš susidariau tokį vaizdą, kad neurodermitas yra viena iš galimų AD formų, kuomet nervinė įtampa tiesiogiai pasireiškia akivaizdžiais odos išsausėjimais ir niežėjimu (kaip MB).
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 02 02, 16:11)
Turiu tokia knyga Dr.med. Helmut Keudel "Vaiku ligos", leidykla "Vaiga", 1996. Ir cia raso "neurodermitas dar vadinamas endogenine arba atopine egzema arba atopiniu dermatitu". Internete narsydama irgi buvau daug kur radusi, angliskuose saituose kazkur, bet dabar reiketu labai daug laiko kol surasciau. Paieskosiu kai daugiau laiko turesiu.


QUOTE(dautan @ 2009 02 02, 17:45)
Aš susidariau tokį vaizdą, kad neurodermitas yra viena iš galimų AD formų, kuomet nervinė įtampa tiesiogiai pasireiškia akivaizdžiais odos išsausėjimais ir niežėjimu (kaip MB).


aisku 4u.gif

ech priezastys priezastys... nelabai as jas atrenku unsure.gif

vakar isvis puslelemis isbere visa kuna Gretos (man tokia 'dilgeline' yra keleta kartu buvusi paauglysteje). Gretai pirma karta, tai sunerimau.. bet siandien viskas dinge.. o kokios priezastys - net neisivaizduoju..
as atsimenu, kad nerealiai niezti, bet ji vakar tik juokesi, kai as akis isputus apziurinejau jos kuneli..
Atsakyti
sweikos o mes isandien buwom pas pediatre ir sako cia jam 3lygio turbut alergija unsure.gif nes pas odos nespejom dar nueit nes serga..tai cia tas 3lygis sunkus ar lengwas?ir dar waziuosim i kauna pas alergologus del to kompensuojamo misinio?tai su tuo 3lygiu kazin gautumem?
Atsakyti