Įkraunama...
Įkraunama...

Barankų užkepėlė

QUOTE(Lakūdra @ 2007 05 04, 08:47)
ir as isbandziau  blush2.gif

o nesenai kepiau su varske ir bananais
  thumbup.gif


nu bet rimtai cia juk idara bele koki gali susigalvot biggrin.gif eisiu pirkt baranku siandien lotuliukas.gif
Atsakyti
Niu fantastika thumbup.gif vakar dariau ir pirštelius apsilaižydama valgiau. Vyras iš pradžių kreivai pasižiūrėjo, ir pasakė, kad nevalgys, vien dėl to, kad baronkos. Prikalbinau paragauti. Paskui jau šlamštė net ausys linksėjo lotuliukas.gif ir sakė visai skanu thumbup.gif
Ačiū už tokį paprastą ir skanų patiekalą.
Atsakyti
Turetu but skanu bigsmile.gif bandysiu ir as si receptuka 4u.gif
Atsakyti
Einu ir as pabandysiu, bus ka per eurovizija kramsnot thumbup.gif
Atsakyti
Barankos dingo, net eurovizijos nesulaukusios lotuliukas.gif Vyras sake daryk daryk, jei ka cipsu pakelis yra... O tik nespejau istraukt, viens du ir prarijom thumbup.gif
Atsakyti
Super receptėlis, aš su krabų kazdelėm dariau, žalumos pridėjau, tikrai fainiai ir greita thumbup.gif
Atsakyti
dariau as su mesyte smile.gif fantastika 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
Vakar gaminau barankytes smile.gif Tikrai labai skanu, bet matyt kazka dariau ne taip, nes gavosi riebokos. Emiau kiaulienos ir versienos farsa ir kai tas farsas paleido riebalus viskas susigere i barankytes. As jas buvau pamirkius, bet ne 15 minuciu, o trumpiau. Gal del to? O koki farsa geriau deti? Ar niekam taip nebuvo? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(***Paulina*** @ 2007 06 18, 11:41)
Vakar gaminau barankytes smile.gif Tikrai labai skanu, bet matyt kazka dariau ne taip, nes gavosi riebokos. Emiau kiaulienos ir versienos farsa ir kai tas farsas paleido riebalus viskas susigere i barankytes. As jas buvau pamirkius, bet ne 15 minuciu, o trumpiau. Gal del to? O koki farsa geriau deti? Ar niekam taip nebuvo? smile.gif

nu riebumas tai tikrai tik nuo įdaro priklauso, nes pačios barankos tai iš niekur kitur netrauks to riebumo. Aš kažkaip kiek darau tai matyt faršą apyliesį naudoju, neteko užtaikyti, kad per riebu būtų g.gif o gal dar kepdama skardon kokio riebalo pylei?
Atsakyti
QUOTE(likan @ 2007 05 10, 17:08)
Turetu but skanu  bigsmile.gif  bandysiu ir as si receptuka  4u.gif


drinks_cheers.gif Reik ir man isbandyt sy receptuka,paprasta,greit ir turetu but skanu. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(jolaxus @ 2007 06 18, 13:57)
nu riebumas tai tikrai tik nuo įdaro priklauso, nes pačios barankos tai iš niekur kitur netrauks to riebumo. Aš kažkaip kiek darau tai  matyt faršą apyliesį naudoju, neteko užtaikyti, kad per riebu būtų g.gif o gal dar kepdama skardon kokio riebalo pylei?

Ne, nepyliau, bet dabar jau visiskai aisku, kad liesa farsa reikia pirkti, nes tas buvo su kiauliena, tai taip ir isejo. Bet vis tiek skanu smile.gif
Atsakyti
o as darau su kalakutienos farsu labai skanu ir neriebu ir be surio ir vadinam mes skraidanciom lekstem o mirkau piene kokias 5-10min smile.gif
Atsakyti