Įkraunama...
Įkraunama...

Barankų užkepėlė

Kuri šį receptą sukūrė ir patirtim pasidalino " tegu bus pagarbinta", man taip savo nuostaba pareiškė svečiai kuriems paruošiau baronkes assa.gif assa.gif
Atsakyti
Labai skanu, o jau kaip vaikai valgo blink.gif , net ir mažylė, kuri pastaruoju metu nelabai jau mėsos vartoja bigsmile.gif . Ačiū, ačiū , ačiū thumbup.gif
Atsakyti
as sita stebukla jau zinau gal 10 metu... mama kepdavo kai dar paaugle buvau ir nebuvo jokiu supermamu biggrin.gif bet mes kepam, ne orkaitej, o ant alyvuogiu aliejau keptuvej, panasiai kaip kotletukus thumbup.gif ir nemirkom schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Amo @ 2007 04 10, 21:38)
as sita stebukla jau zinau gal 10 metu... mama kepdavo kai dar paaugle buvau ir nebuvo jokiu supermamu biggrin.gif bet mes kepam, ne orkaitej, o ant alyvuogiu aliejau keptuvej, panasiai kaip kotletukus thumbup.gif ir nemirkom schmoll.gif

irgi gera mintis, kodėl gi nepavarijavus thumbup.gif
o jei taip į barankos skylę įmušus putpelės kiaušinuką - gautųsi kiaušiniene įdaryta baranka g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
o tai viskas nesigauna kaip karstas sumustinis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lakūdra @ 2007 04 18, 14:28)
o tai viskas nesigauna kaip karstas sumustinis ax.gif

labiau negu sumuštinis mane prajuokino tavo nick'as thumbup.gif kaži ką kolega pagalvojo priešais sėdintis, kai "pražydau" plačia šypsena lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolaxus: 18 balandžio 2007 - 13:32
QUOTE(jolaxus @ 2007 04 18, 14:31)
labiau negu sumuštinis mane prajuokino tavo nick'as thumbup.gif kaži ką kolega pagalvojo priešais sėdintis, kai "pražydau" plačia šypsena lotuliukas.gif


kad grazi diena.... o kaip del sumustinio? panasus ar ne?
Atsakyti
QUOTE(Lakūdra @ 2007 04 18, 15:11)
kad grazi diena.... o kaip del sumustinio? panasus ar ne?

nu tas panašumas sąlyginis - matyt priklauso kiek įdaro uždėsi, aš dedu maždaug arbatinį šaukštelį, tai lieka matomas ir barankos kontūras, gaunasi tokia apvali kupetaitė, o jei leptelėsi daug įdaro, tai vaizdelis vėlgi kitoks bus ax.gif žodžiu - kaip kam patinka ir kaip gaunasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jolaxus @ 2007 04 18, 15:15)
nu tas panašumas sąlyginis - matyt priklauso kiek įdaro uždėsi, aš dedu maždaug arbatinį šaukštelį, tai lieka matomas ir barankos kontūras, gaunasi tokia apvali kupetaitė, o jei leptelėsi daug įdaro, tai vaizdelis vėlgi kitoks bus ax.gif žodžiu - kaip kam patinka ir kaip gaunasi smile.gif


aciu, reiks pamegint savaigali ax.gif
Atsakyti
labutis..
nu paskaiciau ir nutariau pagaminti tas baronkas...

gavosi thumbup.gif jau skanumelis neispasakytas..

bet dariau taip
emiau traskucius arbatinius, mirkiau vandenyje 15 min.

i vidu dejau smulkiai supjaustyta desryte, pakepinta svoguneli, surio ir viska sumaisiau su majonezu, idejau picos prieskoniu thumbup.gif

viska sukroviau i vidu ir kepiau 180 laipsniu orkaitej 15 min. padekla tepiau sviestu, niekuo neklojau..gavosi puikiai, lengvai nusieme drinks_cheers.gif

va mano sedevras user posted image
Atsakyti
ir as isbandziau blush2.gif

o nesenai kepiau su varske ir bananais
thumbup.gif
Atsakyti
reikės ir man atnaujinti įgūdžius, seniai begaminau, o čia dar vaizdelių įmetėt, taip sužadino apetitą iš pat ryto essen.gif
Atsakyti