Įkraunama...
Įkraunama...

Barankų užkepėlė

ogi einu vakar pro Fabijoniškių IKI vitrinas, ogi žiūriu mūsų užkepėlę parduoda biggrin.gif tik kainos kažkaip net nepažiūrėjau ax.gif
greitai prisipažinkit kuri dirbat IKI cechuose mirksiukas.gif
negaila, žinoma, tik šiaip linksminuosi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jolaxus @ 2006 07 28, 13:02)
ogi einu vakar pro Fabijoniškių IKI vitrinas, ogi žiūriu mūsų užkepėlę parduoda biggrin.gif tik kainos kažkaip net nepažiūrėjau ax.gif
greitai prisipažinkit kuri dirbat IKI cechuose mirksiukas.gif
negaila, žinoma, tik šiaip linksminuosi lotuliukas.gif

Rimtai?Jolaxus,reikalauk honoraro už savo užkepėles mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jolaxus @ 2006 07 28, 12:02)
ogi einu vakar pro Fabijoniškių IKI vitrinas, ogi žiūriu mūsų užkepėlę parduoda biggrin.gif tik kainos kažkaip net nepažiūrėjau ax.gif



20,90 Lt blink.gif
Už tokią kaina, jaučiu, namuose kalną baronkėlių galima iškept ax.gif
Atsakyti
QUOTE(starbee @ 2006 02 21, 20:40)
Aš pirmą kartą išgirdau, kad galima iš baronkų daryt kokią tai užkepėlę  blush2.gif na išmėginau ir aš šiandien, žinokite gavosi thumbup.gif


Man irgi patiko šis patiekaliukas drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(jolaxus @ 2006 07 28, 13:02)
ogi einu vakar pro Fabijoniškių IKI vitrinas, ogi žiūriu mūsų užkepėlę parduoda biggrin.gif tik kainos kažkaip net nepažiūrėjau ax.gif
greitai prisipažinkit kuri dirbat IKI cechuose mirksiukas.gif
negaila, žinoma, tik šiaip linksminuosi lotuliukas.gif



Kaune, Varniu IKI maciau bigsmile.gif
Atsakyti
Aš vakar irgi kepiau ax.gif Aš mėgstu labai thumbup.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti
thumbup.gif thumbup.gif visai buvau pamiršus doh.gif reiks pamalonint kokį vakarą šeimyną smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2006 08 28, 21:28)
Aš vakar irgi kepiau ax.gif Aš mėgstu labai thumbup.gif

thumbup.gif atrodo. Kokias barankas ėmei g.gif Aš kepiau su salstelėjusiom, tai gavosi schmoll.gif
Atsakyti
Aš pirkau berods Optima Linija, paprastas, ne saldžias. Ir mirkiau vandenyje, ne piene, ir į tą vandenį dar druskos pribėriau ir vegetos, tai gavos thumbup.gif
Atsakyti
Reiks isbandyt ax.gif
Atsakyti
O tarp kitko, galima pirkti tas aštrias baronkėles, super jos tiks thumbup.gif Ir nebus saldžios tikrai.
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2006 09 19, 07:29)
O tarp kitko, galima pirkti tas aštrias baronkėles, super jos tiks thumbup.gif Ir nebus saldžios tikrai.

pamaciau Agos nuotraukas ir seile istiso biggrin.gif ...einu ir as kept.... essen.gif
Atsakyti