Įkraunama...
Įkraunama...

Barankų užkepėlė

QUOTE(januxs @ 2006 01 23, 22:21)
Sendien man iskrovos diena-geriu tik vandeni,tai paskaitinejau receptus kaip ir pavalgiau.Aciu clap.gif

Tai tau gerai. As tai tokiom dienom į Kulinarijos skyrių neinu, nes visa iškrovos diena gali nueit šuniui ant uodegos blush2.gif
Atsakyti
Išbandžiau "baronkėles" su faršu ir su krabų lazdelėmis. Laaabai skanu. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Ačiū visoms už receptus ir patarimus 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif aciuks.gif
Atsakyti
g.gif nieko nesuprantu...tai tą idariuką ne i vidų dedat?ant viršaus?gi nedaug visai to idariuko gaunasi ,vienos baronkos, o jei i vidų tai gi išbėgt gali...visai pasimečiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lilayte @ 2006 02 01, 12:23)
g.gif nieko nesuprantu...tai tą idariuką ne i vidų dedat?ant viršaus?gi nedaug visai to idariuko gaunasi ,vienos baronkos, o jei i vidų tai gi išbėgt gali...visai pasimečiau doh.gif

žinai, dėl kiekio, tai kiek baronkos skylės tėra, tai tiek ir įdaro telpa biggrin.gif iš tikrųjų jo ten labai nedaug telpa, vos kauburiukas virš baronkos. Gaunasi toks vieno kasnelio užkandukas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jolaxus @ 2006 02 01, 16:23)
žinai, dėl kiekio, tai kiek baronkos skylės tėra, tai tiek ir įdaro telpa biggrin.gif iš tikrųjų jo ten labai nedaug telpa, vos kauburiukas virš baronkos. Gaunasi toks vieno kasnelio užkandukas mirksiukas.gif

o tai tie idariukai neiškrenta, kai sukepa g.gif
Papildyta:
QUOTE(jolaxus @ 2006 02 01, 16:23)
žinai, dėl kiekio, tai kiek baronkos skylės tėra, tai tiek ir įdaro telpa biggrin.gif iš tikrųjų jo ten labai nedaug telpa, vos kauburiukas virš baronkos. Gaunasi toks vieno kasnelio užkandukas mirksiukas.gif

o tai tie idariukai neiškrenta, kai sukepa g.gif
Atsakyti
QUOTE(lilayte @ 2006 02 01, 19:14)
o tai tie idariukai neiškrenta, kai sukepa g.gif

Tikrai ne thumbup.gif
Atsakyti
superines baronkes thumbup.gif vyras apsilaizydamas kirto bigsmile.gif
Atsakyti
na prisipažinsiu visų puslapių neskaičiau gal kur ir buvo paminėta, bet gal priminsit dar kartelį blush2.gif kokių barankų reikia na dėl dydžio viskas aišku o su skoniu jau nebe doh.gif nes tų mažyčių tai visokių būna ir pagrinde su vanile gi visos g.gif o vanile ir mėsa schmoll.gif
Atsakyti
Yra paprastų arbatinių barankyčių 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(inga888 @ 2006 02 14, 18:17)
na prisipažinsiu visų puslapių neskaičiau gal kur ir buvo paminėta, bet gal priminsit dar kartelį  blush2.gif  kokių barankų reikia na dėl dydžio viskas aišku o su skoniu  jau nebe  doh.gif  nes tų mažyčių tai visokių būna ir pagrinde su vanile gi visos  g.gif  o vanile ir mėsa  schmoll.gif

Štai čia ko gero ir neskaitei cool.gif
Atsakyti
Aš pirmą kartą išgirdau, kad galima iš baronkų daryt kokią tai užkepėlę blush2.gif na išmėginau ir aš šiandien, žinokite gavosi thumbup.gif man labai patiko, ypač prie alaus ax.gif dariau su dviem skirtingais įdarais: rūkytos dešros bei faršu biggrin.gif baronkites pirkau "Čiki-piki" pikantiškas bei su krapais biggrin.gif Tiesa, mirkiau aš jas ne 15 min. kaip parašyta, o apie 5 min., net kai kurios taip subliuško, kad nebuvo įmanoma paimt į rankas doh.gif Bet užkandėlė tikrai thumbup.gif Ačiū už receptuką drinks_cheers.gif
Atsakyti
labai skanus patiekaliukas smile.gif
Atsakyti