Įkraunama...
Įkraunama...

Barankų užkepėlė

Iš tikrųjų super duper patiekaliukas thumbup.gif . Buvau prigaminus, kai kašį žiūrėjom tai dingo labai greit. biggrin.gif . Dariau su faršu
Atsakyti
Ar jums kiek pastovejusios barankeles nesukieteja?
Atsakyti
QUOTE(Dargana @ 2005 09 18, 11:25)
Tos barankytės su svogūnų prieskoniais, kiek žinau yra dar mažesnės, nei paprastos, tai ir mirkyti vandenyje gal reikia jas mažiau, ar tiek pat...

aš mirkiau apie 15 min, kol pasiruošiau faršą, skardą ir thumbup.gif
Atsakyti
Man labai patiko latviškos brankytes, atrodo vadinasi "Mažieji traškučiai SVOGŪNĖLIS" Jos mažesnės už tradicines, tačiau kepiau kartu ir didesnes ir šitas, tai šitas visa šeima labai įvertino, iškepusios jos buvo daug minkštesnės nei tradicinės, o sukietėti jos nespėjo - buvo greituoju būdu nusiųstos į virškinimo sistemą ax.gif
ir dar - šikart dariau su krabų lazdelėm, kaip va čia molli rašė:
QUOTE(molli @ 2005 09 16, 17:26)
1 pok. krabų lazdelių smulkiai supjaustau, įmušu vieną kiaušinį, dedu šaukštą majonezo, ir pritarkuoju sūrio.Viską išmaišau ir tuo įdaru įdarau baronkytes mirksiukas.gif

viską sumaišius daug greičiau gaunasi nei atskirai dėliojant sūrį ir majonezą thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolaxus: 28 rugsėjo 2005 - 07:31
O kur jūs perkate tą kepimo popeirių, aš vištelė jo nerandu? Pasiskaitinėjau ir aš užsimaniau. Visko turiu išskyrus kepimo popieriaus. O baronkyčių norisi. Kiek skaitau ant folgos prikimba, tai nenoriu net bandyti.
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2005 09 29, 10:34)
O kur jūs perkate tą kepimo popeirių, aš vištelė jo nerandu? Pasiskaitinėjau ir aš užsimaniau. Visko turiu išskyrus kepimo popieriaus. O baronkyčių norisi. Kiek skaitau ant folgos prikimba, tai nenoriu net bandyti.

na to popieriaus kiekvienam prekybos centre pilna, tuose skyriuose kur paprastai būna ūkinės prekės, visokie maišeliai, keptuvės ir pan. Ir Daroge pilna.
Na bet aš tai rekomenduočiau nesiblškyti - kepk tiesiai ant truputuką riebaluotos skardos, jei nestipriai ir prikeps, tai paimsi mentelę ir su ja tvarkingai nukelsi, gal tik skardą teks po to truputį pamirkyti mirksiukas.gif
Atsakyti
Praeitą penktadienį užsuko svečių - pagaminau ir jiems šią užkandėlę smile.gif Viskas pavyko gerai ir lėkštė liko tuščia biggrin.gif Tačiau man pačiai toks patiekalas asocijuojasi su sovietiniais laikais, kai parduotuvėse mažai ko buvo, o moterys nėrėsi iš kailio, ką čia gudriau sugalvojus tongue.gif
Kepiau iš mažų pikantiškų Čiki-piki barankyčių, įdariau faršu. Ant viršaus be sūrio dar dėjau po alyvuogės puselę, nes atšalęs išsilydęs sūris negražiai atrodė.. schmoll.gif Alyvuogės ten l tiko thumbup.gif
Tik kitąkart trumpiau mirkyčiau - mano manymu išėjo kiek per minkštos, nors visi gyrė ir tokias... biggrin.gif
Be kita ko, dargi pavyko visus "išdurti", kad pati ir baronkėles kepiau - vyro draugo žmona buvo "apakusi" biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
P.S. O aš į skardą apskritai jokio popieriaus netiesiau, ir niekas neprisvilo smile.gif
Atsakyti
na, pabandziau ir as. kepiau su mazuju traskuciais. visai nieko vietoj nusibodusiuu sumustiniu. vyras tai pavadino koldunais laugh.gif jam tiko, sake skanu, bet siaip jam viskas skanu, kas su suriu ir majonezu laugh.gif
kepiau ant kepimo popieriaus ir niekas neprikepe.
Atsakyti
O man toks klausimas iškilo:
Kaip dedat tas barankytes į skardą? Viena šalia kitos ar paliekat tarpus?
Aš kai dedu tarkuotą sūrį, tai jis krenta nuo tų barankyčių ir beveik nesilaiko, o kai pasilydo doh.gif Nukrapštyt "tikras smagumėlis" doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kvaki @ 2005 10 07, 15:02)
O man toks klausimas iškilo:
Kaip dedat tas barankytes į skardą? Viena šalia kitos ar paliekat tarpus?
Aš kai dedu tarkuotą sūrį, tai jis krenta nuo tų barankyčių ir beveik nesilaiko, o kai pasilydo  doh.gif  Nukrapštyt "tikras smagumėlis"  doh.gif

technologiją jau patobulinom. lyginant su pirmuoju puslapiu mirksiukas.gif va ča užuomina į tai
Suprantama į faršą sūrio primaišius gal ir nesigautų, tačiau jį pamaišius su majonezu jau nebyrės....
Atsakyti
na nezinau, as pasitarkavau surio ir po to ziupsneliais lipinau ant farso ir laikes viskas gerai ax.gif bet jauciu su majonezu sumaisius gal ir patogiau wink.gif
beje, siulau majoneza hellmanz su alyvuogem - labai gera skoni duoda wink.gif
Atsakyti