Įkraunama...
Įkraunama...

Barankų užkepėlė

na va, ragauju ir aš tas baronkėles, galiu pasakyti kad laaaaaaaaaaaaaaaaabai skanu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Į faršą dėjau česnako, svogūno, kiaušo nedėjau, mirkiau vandeny, prie kepimo popieriaus neprilipo.
Dar einu pasidarysiu padažą majonezas+kečupas+česnakas thumbup.gif
Atsakyti
Taigi atsidarau šaldytuvą- o ten tusčia, atsidarau kamera o ten tik mažytis šaukšto dydžio faršo gabalėlis(šuniui paliktas)...atsidarau spintelę, o ten dar pakas beveik pilnas sudžiūvusių baronkų kažkada pirktas užsilikęs...na tai paėmiau aš viena didelę morką, svogūną, česnaką, juos susmulkinau ir pakepinau keptuvėj tada į daržoves įdėjau faršo mažyti gabalėlį, imušiau kiaušinį, įbėriau truputi manų ir šiuo įdaru užpilddžiau barankėles- nu labai skanu!!! ir kaip pigu!!!
Atsakyti
Na aš irgi šį užkandį darau - tik kai baronkas mirkau piene į pieną pridedu druskos ir prieskonių - man taip skaniau. be to dažniausiai negaunu pirkt nesaldžių baronkyčių ax.gif
Atsakyti
Vat baronkyčių tas saldumas ir man šiek tiek jaučiasi doh.gif Gal voju gal būtų skanu su tom kur Čiki piki vadinasi atrodo, kur yra čili, su krapais ir pan. g.gif
Ir antrą dieną darau tas baronkytes tik su krabų lazdelėm thumbup.gif Man skaniau nei su faršu mirksiukas.gif
Vis iškepu didelę skardą ir žiūrėk jau nėra.Va kaip tik gimtadienis artėja, tai bus šaltas patiekalas.Prikepsiu dvi dideles lėkštes-ir pigu ir skanu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(molli @ 2005 09 15, 15:11)
Ir antrą dieną darau tas baronkytes tik su krabų lazdelėm thumbup.gif Man skaniau nei su faršu mirksiukas.gif

o kaip tu tas krabų lazdeles paruoši? ar su kažkuo dar maišai ar kaip?
Atsakyti
QUOTE(jolaxus @ 2005 09 15, 14:39)
o kaip tu tas krabų lazdeles paruoši? ar su kažkuo dar maišai ar kaip?

1 pok. krabų lazdelių smulkiai supjaustau, įmušu vieną kiaušinį, dedu šaukštą majonezo, ir pritarkuoju sūrio.Viską išmaišau ir tuo įdaru įdarau baronkytes mirksiukas.gif
Atsakyti
nusipirkau svogūnų prieskonio baronkyčių, bandysiu šiandien šį patiekaliuką
Atsakyti
patiekaliukas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif kirtom su mažium išsijuosę, dabar pabandysiu su krabų lazdelėm
Atsakyti
Nusprendziau ir as paragauti sito stebuklo. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif siaubingai skanu! o jau brangusis kaip isgyre.jam valgant net ausys krutejo biggrin.gif reikes kad aisbandyti ir salduji varianta...
Atsakyti
QUOTE(gelmytė @ 2005 09 18, 10:30)
patiekaliukas  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  kirtom su mažium išsijuosę, dabar pabandysiu su krabų lazdelėm

Tos barankytės su svogūnų prieskoniais, kiek žinau yra dar mažesnės, nei paprastos, tai ir mirkyti vandenyje gal reikia jas mažiau, ar tiek pat...
Atsakyti
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif dabar valgau ir aliuką gurkšnoju thumbup.gif
Atsakyti
Aš šitas picutes daraui su dešra.Mirkau piene, dedu dešrytę, pomidora,majonezą,sūrį.Skardos niekuo netepu ir nietiesiu.palaukiu kol sūris išsilydys ir psio thumbup.gif
Atsakyti