Įkraunama...
Įkraunama...

Barankų užkepėlė

QUOTE
Tarp kitko įkvėpimo apimta pabandžiau dar ir desertinį įdarą - burokine tarka tarkuotus obuolius sumaišiau su cukrumi ir cinamonu ir dėjau į tas barankas. Irgi nieko, neišbyrėjo tas įdaras, tik gal vistik reikėtų jį kažkuo "surišti" - galvoju kitą kartą pabandyti tuos obuolius sumaišyti su išplaktu kiaušinio baltymu 


Geras cementas- varškė ir kiaušinis thumbup.gif
Atsakyti
Kaip tik šiandien išnaršiau visas receptų svetaines ir neradau būtent šito recepto.Kepiau iš galvos ir net nepagalvojau įdėti majonezo,bet vistiek gavosi labai skanios barankėlės. tongue.gif Sekantį kartą patobulinsiu. mirksiukas.gif
Atsakyti
O kokioj temperatūroj kepti? g.gif cool.gif 220?
Atsakyti
o kokias baronkytes perkat ax.gif blush2.gif
Atsakyti
Aš mestelėsiu dar vieną klausimą: o į faršą kiaušinių, svogūnų dedate?
Atsakyti
Aš kai kepiau,tai dėjau ir kiaušinio ir svogūno,o barankytes pirkau pieniškas,tai man buvo per saldžios,kitą kartą reiks pirkti sūresnes.O temperatūra buvo apie 200.
Atsakyti
Vakar kepiau. Brankytes pirkau Optima linija ant pakelio parasyta TRASKUCIAI ir viskas, buvo ten visokiu vaniliniu, arbatiniu, pirkau paprastus, lygtai 0,99 Lt mokejau. I farsa idejau tik kepinto svoguno, bet jeigu prieskoniu astresniu detumet net svoguno nereiktu. Nedejau nei kiausinio, nei bulkos... gavosi super skaniai, tik va viena liapsusa vistiek padariau ax.gif dejau ant kepimo popieriaus, o prie jo man prikepe...... tai vyras lupinedamas popieriu vakar liepe butinai parasyti, kad ant popieriaus niekas nedetu biggrin.gif biggrin.gif ........ nors kai kurioms gavosi visai neblogai..... gal galvoju kita karta reiktu kepti ant Tupperware akmens, ten niekas nekimba... g.gif g.gif
Atsakyti
O aš dar atradimą padariau: kai pamirkiau barankas piene, jos prikepė, o kai vandenyje - neprikepė. Pagalvojus, juk pienas iš tiesų yra degantis daiktas, o vandenyje mirkytos barankos tiesiog išbrinksta ir nieko papildomo neprisigeria g.gif Gal čia dalis sprendimo, o kartu ir nuo pačių barankų sudėties ko gero priklauso. Nes kai pirmąjį kartą bandžiau tai viskas OK buvo, o antrą kartą sekė eksperimentas su pienu ir tada jau teko lupinėti popierių sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Saga @ 2005 09 06, 07:50)
Vakar kepiau. Brankytes pirkau Optima linija ant pakelio parasyta TRASKUCIAI ir viskas, buvo ten visokiu vaniliniu, arbatiniu, pirkau paprastus, lygtai 0,99 Lt mokejau. I farsa idejau tik kepinto svoguno, bet jeigu prieskoniu astresniu detumet net svoguno nereiktu. Nedejau nei kiausinio, nei bulkos... gavosi super skaniai, tik va viena liapsusa vistiek padariau  ax.gif  dejau ant kepimo popieriaus, o prie jo man prikepe...... tai vyras lupinedamas popieriu vakar liepe butinai parasyti, kad ant popieriaus niekas nedetu  biggrin.gif  biggrin.gif ........ nors kai kurioms gavosi visai neblogai..... gal galvoju kita karta reiktu kepti ant Tupperware akmens, ten niekas nekimba...  g.gif  g.gif



Barankeles thumbup.gif koleges valge apsilaizydamos ir vyras labai jau gyre thumbup.gif
As kepiau ant Tupperware akmens, bet tai buvo pirmas kepinys su situo daiktu, tai man jos prikibo, bet nesunkiai as jas su mentele nukrapsciau. Manau mano akmuo dar per mazai riebalu prisigeres, nors ir aliejum truputi patepiau ax.gif
Atsakyti
as irgi bandžiau su veršienos faršu. be kiaušo. mirkiau vandeny. biški permirkiau, tai kai kurios išskydo, tačiau remiantis nurodymais čia, kepiau ant sviestinio popieraus ir man prilipo - grandžiau gerai...iš tiesu gavosi gerai. ir dar pravėsusioms labai tiko majonezo česnakinis padažas - pikant užkandis toks...
Atsakyti
o man tai nelabai patiko. nieko ypatinga.
Atsakyti
Pirmą kart kepiau ant kepimo popieriaus neprilipo. Antrą kart jo neturėjau, tai uždėjau ant folgos - va čia tai kaip prilipo doh.gif Su puse įdaro iškrapščiau blush2.gif

Tiesa daug kas nuo barankų priklauso - pirmą kart kai kepiau, barankas turėjau tokias kur minkštesnės. Tai pamirkiau tik 5 minutes, tai teko gerokai išspaust jas. Bet vis tiek kai iškepė, tai tokios per vandeningos dar buvo. Kitą kart kepiau jau kur traškučiai, tai šios gerai ir išmirko, ir iškepė. thumbup.gif
Atsakyti