Įkraunama...
Įkraunama...

Barankų užkepėlė

pas mane jauciu farso per daug buvo,nes labai mesa jautes..
Atsakyti
nu reikes ir man pabandyt,labai jau cia jus giriat
Atsakyti
Fantastiskas receptas... thumbup.gif labai greit isnykstantis maistas biggrin.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
o desertui su varske turetu but skanu wink.gif
Atsakyti
Nu as nesuprantu kas darot ne su farsu..kaip jum tas idaras neiskrenta doh.gif unsure.gif as dejau supjaustyta desryte ir sutarkuota suri ir majonezas.. puse idaro iskrito doh.gif unsure.gif ir dar prikepe prie folgos..tai bandysiu su popierium daryt.. 4u.gif
Atsakyti
Girdejau ir as apie si recepta thumbup.gif
Tik, kad va dar neisbandziau, bet ilgai manau nelauksiu rolleyes.gif
Atsakyti
Na as katik isbandziau si recepteli smile.gif

tai man visai patiko smile.gif kaip skanos bandutes smile.gif
Tiesa, as dariau su sampinjonu idaru , tai man lbv skanu smile.gif be to manyciua, labai svarbu per daug nepermirkyti barankleliu smile.gif
Bet visumoje tai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(TerrorisTe69 @ 2007 11 18, 13:20)
pas mane jauciu farso per daug buvo,nes labai mesa jautes..




Kaip juokinga smile.gif))) lotuliukas.gif thumbup.gif
O jums kotletuose mesos nesijaucia lotuliukas.gif lotuliukas.gif ???
Juk jei dejot farsa, tai manyciau, kad cia ne desertas gavosi, o uzkandele su mesa lotuliukas.gif
As vakar kepiau barankytes, tai piene mirkiau gal kokia valanda kol suminkstejo, ir labai skaniai iškepe. Ir mesa jauciasi... bet skani mesa mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, SuperMamos! mirksiukas.gif
Noriu padekoti uz si saunu receptuka. aciuks.gif Ka tik pasigaminau si patiekaliuka, isties labai gardu. good.gif Dariau is Cento baronkyciu, tai mirkiau kokia valanda, bet isejo minkstuciai kepsneliai. flirt.gif
Dar karteli dekui. aciuks.gif
Atsakyti
Labai ačiū už šį receptuką. Vakar išbandžiau ir aš. Dariau iš "Javinės" arbatinių traškučių, į vienus dėjau kalakutienos faršą, ant viršaus sūrį,o į kitus (mano dukrelė nevalgo su mėsa nieko) - tarkuotus obuolius su cukrumi ir cinamonu, ant viršaus irgi uždėjau sūrio. Baronkas dėjau į pateptą aliejumi skardą, taigi iškepus, viskas labai lengvai nusiėmė, įdaras irgi laikėsi baronkoj, nekrito. Šeimynai labai patiko, kitą kartą reikės išbandyti su kitokiais įdarais.
Atsakyti
Ir aš bandžaiu šį receptuką smile.gif Labai labai skanu. Kepiau jau kelis kartus. Naudojau arbatinius traškučius, pamirkau juos karštame piene (kad greičiau būtų) gal kokias 5min., įdarui naudojau kalakutienos faršą su svogūniuku smulkiai pjaustytu ir prieskoniais, o fermentinį sūrį tai sutarkavau ir sumaišiau su faršu, nes man nepatinka kai dedamas sūris tik ant viršaus. Kažkaip negražu man kai atšala barankytės ax.gif
Atsakyti
kaip gerai, kad ši tema gyva, o tai aš pati buvau primiršus šį patiekaliuką blush2.gif reikės dukružės gimtadieniui paruošti rolleyes.gif su draugėm sulukštens tarp savo mergaitiškų gimtadienio žaidimų smile.gif
Atsakyti