Įkraunama...
Įkraunama...

Barankų užkepėlė

Dariau ir aš unsure.gif nepatiko.
Gavosi sausos, žodžiu, nieko ypatingo.
Atsakyti
O man pirmosios buvo skanios su krabu lazdelem, gerai ismirkiau, bet antros su desra, tai ne itin... Gal del to, kad mirkiau vandeny su prieskoniais universaliais.... Vyras sake, kad skanu smile.gif Man irgi nieko, tik daugiau druskos deciau, ir dar bandysiu su farsu. mirksiukas.gif

tiesa, kai kepi toj "kaliosinej", silikoninej skardoj, nereikia niekuo apacios tepti, viskas iseina super thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo voveraite1302: 02 liepos 2007 - 12:42
zinau sitas baranku uzkepeles jos super thumbup.gif tongue.gif
Atsakyti
O tos barankeles turi buti is tu kur siek tiek kietesnes buna(traskuciai lyg tais) ar siek tiek minkstesnes? Tos kietos kazin ar ne istis g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tigrik: 10 liepos 2007 - 09:12
QUOTE(tigrik @ 2007 07 10, 10:12)
O tos barankeles turi buti is tu kur siek tiek kietesnes buna(traskuciai lyg tais) ar siek tiek minkstesnes? Tos kietos kazin ar ne istis g.gif

maždaug 2-4 temos diskusijų puslapiuose yra pasidalinimų kas su kokiom gamino ir kaip gavosi - paskaitinėk, ir šiaip rasi atradimų kam kas kaip tiko ar ne mirksiukas.gif
Atsakyti
nugi super duper baronkytes, dariau ir su dziovintu grybu idaru thumbup.gif

labai liux gavosi biggrin.gif

dabar kai kas prasosi i svecius, klausia, ar baronku bus lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Važiuosiu ir aš į parduotuvę,pirksiu barankyčių ir būtinai pabandysiu.Labai įdomu kaip gausis,nes tokio recepto dar nebuvau girdėjus g.gif thumbup.gif
Atsakyti
kaikas uzrode ir uzmasino teks ruostis daryt ax.gif
Atsakyti
Išbandžiau su faršu-fanatastika thumbup.gif Labai džiaugiuosi šiuo receptuko atradimu,visiems labai patiko. mirksiukas.gif
Atsakyti
Nu tiek prisiskaičius atsiliepimų, ir aš susigundžiau ax.gif
nupirksiu visus produktus pabandymui smile.gif
Atsakyti
Kepiau aš baronkas, bet niekam nepatiko g.gif
daugiau tikrai nekepsiu schmoll.gif neskanu schmoll.gif
Atsakyti
Nu tai gal neišmirkėt normaliai, kad sausos gavos g.gif
Atsakyti