Įkraunama...
Įkraunama...

Barankų užkepėlė

Sveikos smile.gif dariau ir aš jūsų išgirtas barankų užkepėles, tik mano įdaras buvo toks: dešrele, sūris, kiaušinis ir majonezas. Gavosi skaniai, maip mini picos. ačiū už recepta bigsmile.gif
Atsakyti
ruošiuos ir aš išbandyt rolleyes.gif o su faršu kepant užtenka 15 min (kaip dešrai) ar reikia ilgiau? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tefnut @ 2007 06 20, 13:48)
ruošiuos ir aš išbandyt  rolleyes.gif o su faršu kepant užtenka 15 min (kaip dešrai) ar reikia ilgiau?  g.gif

tu čia apie kepimo laiką klausi? rolleyes.gif
tagi ne visą pyragą traukt iš orkaitės - čiuptelėsi iš skardos vieną baronkiuką, paragausi ir žinosi ar jau iškepę mirksiukas.gif
Atsakyti
mano brangiausiajam nepatiko... verysad.gif o taip stengiaus... doh.gif
Atsakyti
Dariau ir aš 2 kartus. Tik geriau kad būtų nesaldžio burankytės smile.gif
Atsakyti
Pabandziau ir as pasigaminti tas boronkas essen.gif ,ir kazkodel tikejausi kad bus man schmoll.gif ,bet galiu pasakyt kad good.gif ,
ACIU UZ RECEPTUKA 4u.gif
Atsakyti
Nagi,pabandžiau ir aš pasigaminti šias boronkytes.......SUPER thumbup.gif Mūsų šeimynai labai patiko,draugams taip pat bigsmile.gif
Atsakyti
svarbiausia tas barankeles saltame vandenyje palaikyti,as kazkada per klauda uzpyliau karsto vanens ir istizo.As jas darau per baliukus,greita ir skanu.
Atsakyti
Aš irgi darysiu šįvakar. Mylimukas kažko skeptiškai nusiteikęs, bet tegu tik pabando pasakyt, kad neskanu box.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(voveraite1302 @ 2007 06 26, 11:28)
Aš irgi darysiu šįvakar. Mylimukas kažko skeptiškai nusiteikęs, bet tegu tik pabando pasakyt, kad neskanu  box.gif  lotuliukas.gif

na ir kaip atsiliepimai?

mano namiškiams labai patiko (variantas dešrelė+sūris+majonezas+česnakas) man pasirodė kiek rieboka ax.gif gal vietoj majonezo tomatų dėt g.gif
Atsakyti
Siandien mes (as, vaikas ir katinas) gaminome tas vadinamasias Baronku uzkepeles... ir turim siokiu tokiu pastabeliu.. smile.gif su desra netaip skanu kaip su farsu. Iskepus reikia palaukti, kad atsaltu ir sukietetu, taip skaniau. Labai tinka prie alaus drinks_cheers.gif . baronkas mirkem vandeny, taciau jos prikepe prie folijos (nieko tokio daugiau gelezies organizme). mirksiukas.gif
Patarimai: neleisti katino prie ikaitusios orkaites, neduoti vaikui alaus, nesti iskeptas baronkas atsargiai.
viskas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(***Paulina*** @ 2007 06 18, 11:41)
Vakar gaminau barankytes smile.gif Tikrai labai skanu, bet matyt kazka dariau ne taip, nes gavosi riebokos. Emiau kiaulienos ir versienos farsa ir kai tas farsas paleido riebalus viskas susigere i barankytes. As jas buvau pamirkius, bet ne 15 minuciu, o trumpiau. Gal del to? O koki farsa geriau deti? Ar niekam taip nebuvo? smile.gif

Visad dedu kiaulienos faršą pirktą parduotuvėj.
Atsakyti