Įkraunama...
Įkraunama...

Barankų užkepėlė

Šiandien morališkai pasiruošiau grįžusi iš darbo išbandyti seniai manuo užrašuose gulintį receptuką. Atrodo turi būti greita, skanu ir įdomiai atrodyti:

Barankų užkepėlė

1 pak. mažų barankėlių,
apie 100 gr. faršo,
mėsos prieskonių,
truputis fermentinio sūrio
keli šaukšteliai majonezo.

Barankėles užmerkti vandenyje 15 min. Paruošti faršą su prieskoniais. Paruoštą mėsą dėti į barankėlės viduriuką, ant viršaus užtarkuoti fermentinio sūrio ir uždėti mažą šauštelį majonezo. Kepti orkaitėje 15-20min.

Vietoj mėsos faršo galima naudoti smulkiai pjaustytas krabų lazdeles su kiaušiniu, sūriu ir majonezu.

Svarstau, kad ta užkandėlė gal ir atšalusi gali būti valgoma g.gif

Vyras konservatorius - į mano tokius eksperimentus žiūri atsargiai, o kadangi šiandien mano šeima išsivažinėjusi, tai bus vakarėlis tema "vienas namuose aš darau ką noriu" drinks_cheers.gif
Atsakyti
as daznai darau tas barankeles. Mano sunus jas vadina mazomis picomis. Tikrai skanu ir greitai. thumbup.gif
Atsakyti
tiesa, pamirsau:atsalusios ne ka prastesnes biggrin.gif
Atsakyti
labai ačiū, manau gimtadienio svečiams toki patiekala irgi galima drąsiai dėt ant stalo?
Atsakyti
QUOTE(hobo @ 2005 07 27, 16:42)
labai ačiū, manau gimtadienio svečiams toki patiekala irgi galima drąsiai dėt ant stalo?

tikiuosi blush2.gif aš čia taip drąsiai pasireiškiau, tačiau pati dar nesu bandžiusi, bet va gi sako kai kas jau darė ir gaunasi. O jei dar su įdaru pavarijuoti tai ir keletas patiekalų gali gautis. Aš dabar ekspromtu fantazuoju, kad čia galima ir kažką saldaus įdarui pasirinkti, gal būtų įdomus desertas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(hobo @ 2005 07 27, 14:42)
labai ačiū, manau gimtadienio svečiams toki patiekala irgi galima drąsiai dėt ant stalo?

sveciam tikrai patiks thumbup.gif
Atsakyti
Aš ir kepiau tokias baronkėles, tik vat sumasčiau jas kepti ant folijos išdėliotas...net nežinau kodėl... blush2.gif Gavosi skaniai, tik teko popieriukus nulupinėti, nes prikepė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Asta @ 2005 07 27, 21:50)
Aš ir kepiau tokias baronkėles, tik vat sumasčiau jas kepti ant folijos išdėliotas...net nežinau kodėl... blush2.gif  Gavosi skaniai, tik teko popieriukus nulupinėti, nes prikepė  biggrin.gif

Bingo! Gavosi čiki thumbup.gif O aš dėjau ant kepimo popieriaus, na to, pergamentinio, ir viskas normaliai, nė trupučio neprilipo.
Tarp kitko įkvėpimo apimta pabandžiau dar ir desertinį įdarą - burokine tarka tarkuotus obuolius sumaišiau su cukrumi ir cinamonu ir dėjau į tas barankas. Irgi nieko, neišbyrėjo tas įdaras, tik gal vistik reikėtų jį kažkuo "surišti" - galvoju kitą kartą pabandyti tuos obuolius sumaišyti su išplaktu kiaušinio baltymu g.gif
Atsakyti
As tai barankas karstam piene pamirkydavau pries gaminant, reiks vel isbandyti, buvau visai pamirsus si recepta essen.gif
Atsakyti
O kokį faršą geriausia naudoti? Kiaulienos, jautienos ar maišytą? Ar neturi reikšmės?
Atsakyti
QUOTE(Mally @ 2005 07 28, 16:57)
O kokį faršą geriausia naudoti? Kiaulienos, jautienos ar maišytą? Ar neturi reikšmės?

aš pirkau maišytą, bet panašu, kad čia tik skonio reikalas
Atsakyti
Dariau šias barankėles. Mirkiau piene, ant faršo dėjau fermentinio sūrio, majonezo ir česnakų mišinį, skardoje dėliojau ant kepimo popieriaus, išėjo šauniai, labai skanu. Beje, patiekiau kaip šaltą užkandį smile.gif
Atsakyti