Vyras norejo vaiko. Moters salyga - valandine aukle, kad ji galetu pas kirpeja bent nueiti.
Vyras uzsienorejo antro vaiko. Moters salyga - prie valandines aukles dar papildomai ateinanti namu tvarkytoja.
Viskas yra mainai
Viskas yra zaidimas, kas pirmas uzsinores.... Sakysim uzsinores vaiko - TAVO NORAS TAVO PROBLEMOS... Uzsinores tvarkingai gyventi (vyras gali pakenteti ir siukslyne), vel tavo noras...
Vyras norejo vaiko. Moters salyga - valandine aukle, kad ji galetu pas kirpeja bent nueiti.
Vyras uzsienorejo antro vaiko. Moters salyga - prie valandines aukles dar papildomai ateinanti namu tvarkytoja.
Viskas yra mainai
man tia liudna apie tokius mainus perskaicius. Uzsinorejo vyras vaiko, bet... net poros valandu karta per menesi ar kelis negali su vaiku pabut, kol zmona pas kirpeja nueis. Tai nafik jam tas vaikas???
Moteris nieko neprivalo. Jei jūsų draugas nori valgyti ar gražiai bei tvarkingai gyventi, turi pats mokėti ir valgyti pasigaminti, ir kambarius išsiurbti. Ką jis darytų gyvendamas vienas?
Jei pinigai bendri (daug maz), o draugas uzdirba 4 kartus daugiau per dienas, tai reiskia jus dirbat tik ketvirti etato.
Tada gal reikia dirbti namuose?
Didesnio absurdo nesu skaičiusi.
Kaip manot ar dirbanti pilnu etatu moteris turi rupintis savo draugu? Ta prasme po darbo tvarkyt namus, daryt valgyt, skalbt? Ar poroj turi abudu situo uzsiimti?
Abu, jei abu dirba pilna etatu.
Sakyčiau, reiktų dalintis. Kaip, priklauso nuo to, kas kam geriau sekasi, labiau patinka ir nuo to, ką po darbo antra pusė veikia. Jei vyriškis stato namą, daro remontą ar dirba kitus vyriškus darbus, tai tada moteris turėtų daugiau "moteriškų" darbų padaryti.
Tik tiek, kad is patirties namo statymas ir remontas nera kasdienis darbas. Nepradeda sienu dazyt ryte ar vakare po darbo. Dazniausiai tuo uzsiima karta-du per savaite. O valgom mes kasdien, skalbiam, lyginam, valom irgi daznai gana. Na nebent tikrai vyras kiekviena diena plyteles namie kloja.
Va butent, tame nera teisingumo Be to, vyrai vis tiek dauguma daugiau uzdirba ir tai vercia juos buti pozicijoj "as atnesu namo pinigus". Nesvarbu, kad moteris bendrai paemus dirba daugiau.
Bet darbų pasiskirstyme tarp partnerių problema yra kame? Vyro? Moters? O gal abiejų?
Jeigu moteriai kyla problema, jog jos darbai nėra vertinami namie arba jai yra teigiama, kad ji privalo tai daryti, nes jos pajamos yra n kartų mažesnės, gal reikia persvarstyti darbų pasiskirstymus. Kas kiek indelio įdeda buityje, kiek tai užima laiko ir ką gali padaryti abu partneriai, kad abiems tai būtų priimtina? Konstruktyvūs sprendimai reikalingi.
Tik dažnu atveju, ką tenka stebėti, pačios moterys "užgrobia" kasdieninės rutinos veiklos sritis, po to reiškia nepasitenkinimą, kad joms yra per daug darbo namie. O tuo tarpu vyrai, po eilės bendro gyvenimo metų, niekaip negali suprasti kodėl prieš tai n metų buvo viskas OK, o dabar staiga tapo nebe OK? Gal bėda tada komunikacijoje?
Na nesvarbu kiek laiko kas dirba, svarbu KIEK UZDIRBA.
Nevykelis gali sugaisti 16 val per para ir neusidirbti duonai, o protingas zmogus gali per 10 minuciu uzdirbti vidutine menesio alga.
Tikraii ne tam, kad padeti nevykeliui nevykeliauti. Tegu eina dirbti darbu kurie vertinami sakysim kurti namu jaukuma tada. Tai vertinama protingu zmoniu.
Vyras privalo vertinti zmonos emocini indeli kuriant tam tikra atmosfera, o zmona privalo vertinti vyro REZULTATUS.
Atsedejimas azkoki "etata " ir uzdirbimas kukliu pinigu nebus veertinamas