Įkraunama...
Įkraunama...

Armantė

Sveikutes,

noreciau suzinoti jusu nuomone apie si vardeli. Man asmeniskai jis labai grazus wub.gif . Pavasari laukiu gimsiancios dukrytes, tai noreciau deti butent si varda.
Atsakyti
QUOTE(egliuks_p @ 2009 01 19, 14:55)
Sveikutes,

noreciau suzinoti jusu nuomone apie si vardeli. Man asmeniskai jis labai grazus  wub.gif . Pavasari laukiu gimsiancios dukrytes, tai noreciau deti butent si varda.


drinks_cheers.gif puikus pasirinkimas. kaip ką tik minėjau, Kauno CK vadovas šiemet Lietuvos vardo tūkstantmečio paminėjimo proga pakvietė kauniečius vaikus vadinti tautiškais vardais. manau, tą kvietimą jis perduotų visos Lietuvos būsimiems tėveliams.
ir tikrai nesileisk perkalbama thumbup.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Man nelabai ax.gif
Atsakyti
na neblogas mano nuomone... gal kiek nuobodziai skambantis mano ausiai.. bet jei jums patinka puiku rolleyes.gif
Atsakyti
Nors ne is serijos man patinkanciu vardu, bet nieko ax.gif
Atsakyti
negirdėjau dar tokio smile.gif aš asmeniškai tokiu nevadinčiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovilyte5 @ 2009 01 19, 17:37)
negirdėjau dar tokio smile.gif aš asmeniškai tokiu nevadinčiau smile.gif

Labutis man ARMANTE irgi melagai ,o kaip mazybiniai.o svarbause kad tau patinka.
Atsakyti
negražus. tik vardo kad ir kokį išrinksit nedėkit, nes nukris.
Atsakyti
noreciau suzinoti jusu nuomone apie si vardeli. Man asmeniskai jis labai grazus . Pavasari laukiu gimsiancios dukrytes, tai noreciau deti butent si varda.

Vardas kaip vardas, nei dažnas , nei retas 4u.gif . Kai gims lialius, tada ir pamatysi, ar tinka šis vardas žmogučiui ar ne mirksiukas.gif
Atsakyti
Žinau Almantė, bet ir šis nieko - neįprastas cool.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2009 01 19, 16:58)
drinks_cheers.gif puikus pasirinkimas. kaip ką tik minėjau, Kauno CK vadovas šiemet Lietuvos vardo tūkstantmečio paminėjimo proga pakvietė kauniečius vaikus vadinti tautiškais vardais. manau, tą kvietimą jis perduotų visos Lietuvos būsimiems tėveliams.
ir tikrai nesileisk perkalbama  thumbup.gif  mirksiukas.gif


Pritariu drinks_cheers.gif
Tik siūlau vardą duoti, o ne dėti mirksiukas.gif 4u.gif Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
Labai siltas ir grazus vardas mergaitei ir pati dziaugciausi toki varda turedama wub.gif
Atsakyti