Įkraunama...
Įkraunama...

Antivirusinės programos ir virusai, keylogeriai

QUOTE(kicius @ 2009 01 26, 23:19)
o tu čia rimtai ar apsimeti?

Neverta ginčytis, toks į žemes kasis ir savo įrodinės biggrin.gif . Tipo - pasaulio teisuolis.
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2009 01 26, 22:23)
Neverta ginčytis, toks į žemes kasis ir savo įrodinės  biggrin.gif . Tipo - pasaulio teisuolis.



Na pasakyk kurioje vietoje aš neteisingai parašiau a?

O paskaičius Jūsų komentarų tai tikrai nemažai dezinformacijos skleidžiate. Aš neprimečiau savo nuomonės niekam. O tik savo mintis parašiau apsvarstymams ir palikau nuspręsti forumo dalyviams..
Atsakyti
QUOTE(vaidas.va @ 2009 01 26, 23:32)
Na pasakyk kurioje vietoje aš neteisingai parašiau a?
Na, kad ir apie IE nemokamumą, juk jeigu įsigyji windozes legaliai, t.y. susimoki už jas, komplekte yra ir IE, vadinasi vis tiek sumoki, o dar taip neseniai, turintiems nelegalius "langus" 7 versijos instaliuoti neleisdavo ta pati genuine advantage, lygiai kaip ir wmp ir t.t. ... Argi ne ?

QUOTE(vaidas.va @ 2009 01 26, 23:32)
O paskaičius Jūsų komentarų tai tikrai nemažai dezinformacijos skleidžiate. Aš neprimečiau savo nuomonės niekam. O tik savo mintis parašiau apsvarstymams ir palikau nuspręsti forumo dalyviams..

Na, dėl svarstymo ... tai, kad nėra laiko čia svarstymams - klausia patarimo - duodame atsakymą(jei žinome). O dėl kasperskio, ar ten nodo, tai manau tamsta bandai reklamikę po diskusijos šydu prastumti. Beje aš savo PC neturiu nei vienos programos, už kurią būčiau atidavęs savo niekingus grąšius ir kaip nekeista viskas idealiai veikia jau nebe vieną penkmetį. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palemonas: 26 sausio 2009 - 22:42
[quote=Palemonas,2009 01 26, 22:37]
Na, kad ir apie IE nemokamumą, juk jeigu įsigyji windozes legaliai, t.y. susimoki už jas, komplekte yra ir IE, vadinasi vis tiek sumoki, o dar taip neseniai, turintiems nelegalius "langus" 7 versijos instaliuoti neleisdavo ta pati genuine advantage, lygiai kaip ir wmp ir t.t. ... Argi ne ?


Susiinstaliuok kokia kita OS ir nueik nurodytomis nuorodomis is MS portalo ir tikrai galesi nemokamai parsisiusti ir IE 7 ir IE8 nepagalvojai kad ne del pinigu kazkokios sumos yra idedamas IE prie Windowsu o del ju paciu produkto reklamos! TIPO MS geriausias jis viska gali sukurti ir yra sukures!

O nieko as nereklamuoju tik dalinuosi patirtimi kuria tenka susidurti darbe. Kur koks awast ar ten awg ar dar kokia free antivirus buna suinstaliuota ir kur legali normali antivirusine smile.gif

Atsakyti
QUOTE(vaidas.va @ 2009 01 26, 23:54)

Susiinstaliuok kokia kita OS ir nueik nurodytomis nuorodomis is MS portalo ir tikrai galesi nemokamai parsisiusti ir IE 7 ir IE8 ...

Tai dabar, o prieš metus to nebuvo. smile.gif


QUOTE(vaidas.va @ 2009 01 26, 23:54)
O nieko as nereklamuoju tik dalinuosi patirtimi kuria tenka susidurti darbe. Kur koks awast ar ten awg ar dar kokia free antivirus buna suinstaliuota ir kur legali normali antivirusine smile.gif

Avast, AVG, Avira beje irgi legalios ir tikrai normalios antivirusinės, o tau jeigu patinka leisti pinigus, bet turėti tą patį ką ir aš - sėkmės biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2009 01 27, 00:18)
Avast, AVG, Avira beje irgi legalios ir tikrai normalios antivirusinės, o tau jeigu patinka leisti pinigus, bet turėti tą patį ką ir aš - sėkmės  biggrin.gif .

drinks_cheers.gif

Ką padarysi, žmogelis labai jau įsikandęs mintį kad tik mokami dalykai gerai, tai panašu kad jau kitaip ir nebus. Nes panašu kad dar ir prekiauja jais biggrin.gif
Jei landžiosi po bele kokius puslapius spaudinėdamas yes ir ok kur pakliuvo, instaliuosi viską iš eilės tai kaži kokia antivirusinė išgelbės biggrin.gif Turbūt nepadės kad tavo mokama duomenų bazę atnaujins 5min anksčiau už mokamą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kicius @ 2009 01 27, 09:22)
drinks_cheers.gif

Ką padarysi, žmogelis labai jau įsikandęs mintį kad tik mokami dalykai gerai, tai panašu kad jau kitaip ir nebus. Nes panašu kad dar ir prekiauja jais  biggrin.gif
Jei landžiosi po bele kokius puslapius spaudinėdamas yes ir ok kur pakliuvo, instaliuosi viską iš eilės tai kaži kokia antivirusinė išgelbės  biggrin.gif Turbūt nepadės kad tavo mokama duomenų bazę atnaujins 5min anksčiau už mokamą  biggrin.gif

Būtent.
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2009 01 23, 12:49)
Nenaudok Internet Explorer'io, jeigu nežinai ką spaudinėti. Parsisiųsk programą a-squared Free, praskenuok su ja savo PC ir bus viskas gerai.  smile.gif

O gal yra tokia pat gera, tik greiciau skanuojanti programa? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(linabalt @ 2009 01 31, 12:19)
O gal yra tokia pat gera, tik greiciau skanuojanti programa? bigsmile.gif


http://majorgeeks.co...fd909666f809b26

http://majorgeeks.co...ae8038a2f67054e
Atsakyti
QUOTE(Jurgička @ 2009 01 31, 12:18)

Aciu, jau paleidau, dirba 4u.gif O sitos programeles gal ir keylogerius detectina? g.gif
Atsakyti
QUOTE(linabalt @ 2009 01 31, 13:45)
Aciu, jau paleidau, dirba 4u.gif O sitos programeles gal ir keylogerius detectina? g.gif


Na jos sukurtos tam, kad aptiktų keylogerius. Kitas dalykas, kaip joms tai sekasi daryti. Kiek man teko domėtis iš tų trijų skenerių tai geriausia turėtų daryti SuperAntiSpyware. mirksiukas.gif
Atsakyti

http://majorgeeks.co...fd909666f809b26
ar vien siat programa gali isvalyti virusus? ar reikia dar kitos? g.gif
Atsakyti