Įkraunama...
Įkraunama...

Antivirusinės programos ir virusai, keylogeriai

Sveiki, turiu klausimą. smile.gif
Turiu antivirusinę NOD32. Jau kokį mėnesį man metamas Windows Security Alerts pranešimas, kad reikia keisti antivirusinę arba updatinti senąją. Na bandau updatinti senąją ir tada išmeta lentelę, kad updatinimas nereikalingas. Nieko nesuprantu.Ką patartumėt, siųstis naują? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Carolina @ 2009 05 20, 14:16)
Sveiki, turiu klausimą. smile.gif
Turiu antivirusinę NOD32. Jau kokį mėnesį man metamas Windows Security Alerts pranešimas, kad reikia keisti antivirusinę arba updatinti senąją. Na bandau updatinti senąją ir tada išmeta lentelę, kad updatinimas nereikalingas. Nieko nesuprantu.Ką patartumėt, siųstis naują?  g.gif

Update turbūt nepasidaro nes pasibaigęs galiojimo laikas. Tai tikrai geriau naują parsisiųst..
Atsakyti
QUOTE(Carolina @ 2009 05 20, 14:16)
Sveiki, turiu klausimą. smile.gif
Turiu antivirusinę NOD32. Jau kokį mėnesį man metamas Windows Security Alerts pranešimas, kad reikia keisti antivirusinę arba updatinti senąją. Na bandau updatinti senąją ir tada išmeta lentelę, kad updatinimas nereikalingas. Nieko nesuprantu.Ką patartumėt, siųstis naują?  g.gif

Namų kompiuteriams idealus daiktas -- Avast antivirus Home edition... Nemokamai užregistruoji metams, po metų perregistruoji -- ir vėl ramu. Pakankamai priekabi, suranda virusus gan neblogai (profilaktiškai, aišku, neprošal rankiniu būdu bent kartą per savaitę paleist), pati atsinaujina (išskyrus tuos atvejus, kai reikia atnaujinti pačią programą; bet ir tai -- tik paspaudi žalią langiuką ir viskas, visa kita už Tave padaro thumbup.gif).
Atsakyti
QUOTE(Liniuka78 @ 2009 05 23, 18:08)
Namų kompiuteriams idealus daiktas -- Avast antivirus Home edition... Nemokamai užregistruoji metams, po metų perregistruoji -- ir vėl ramu. Pakankamai priekabi, suranda virusus gan neblogai (profilaktiškai, aišku, neprošal rankiniu būdu bent kartą per savaitę paleist), pati atsinaujina (išskyrus tuos atvejus, kai reikia atnaujinti pačią programą; bet ir tai -- tik paspaudi žalią langiuką ir viskas, visa kita už Tave padaro thumbup.gif).

Aš dabar tokią turiu, nebloga.. smile.gif
Atsakyti
Prie nemokamu ir skirtu namams galima priskirt avira ... As ja naudojuosiu, viskas ciki.
Papildyta:
Serialu, keigenu ir kt. man asmensikai geriausias psl yra astalavista.com
Atsakyti
PADEKIT, NESUPRANTU KAS DAROSI SU KOMPU, NEI IS SIO, NEI IS TO ISIJUNGIA VISOKIOS DAINELES, ARBA, KOKIOS REKLAMOS..... TYLU TYLU IR PRADEDA, MUZIKA GROT..O AS VISAI NET NESEDZIU PRIE KOMPO, KAS CIA YRA?PADEKIT???IR DAR LABAI DAZNAI PRADEJO , PATS KOMPAS ISJIJUNGINET....
Atsakyti
QUOTE(gerty1 @ 2009 05 27, 13:43)
PADEKIT, NESUPRANTU KAS DAROSI SU KOMPU, NEI IS SIO, NEI IS TO ISIJUNGIA VISOKIOS DAINELES, ARBA, KOKIOS REKLAMOS..... TYLU TYLU IR PRADEDA, MUZIKA GROT..O AS VISAI NET NESEDZIU PRIE KOMPO, KAS CIA YRA?PADEKIT???IR DAR LABAI DAZNAI PRADEJO , PATS KOMPAS ISJIJUNGINET....

Turi neblogą virusą pasigavus. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2009 05 27, 12:26)
Turi neblogą virusą pasigavus.  smile.gif




TAI KA DABAR DARYT? doh.gif g.gif PATARKIT
Atsakyti
QUOTE(gerty1 @ 2009 05 27, 15:12)
TAI KA DABAR DARYT? doh.gif  g.gif PATARKIT

o antivirusinės neturit?
Atsakyti
QUOTE(mandy* @ 2009 05 27, 13:36)
o antivirusinės neturit?


YRA AVG 8,5 FREE BET JI KASKO NESUVEIKE TADA, JEI TOKI VIRUSA PASIGAVAU.... JI MAN KIEKVIENA DIENA KOMPA PRASKANUOJA BET VADI NASI BEREIKALO... schmoll.gif ....verysad.gif KA MAN DARYTI HELP? verysad.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(gerty1 @ 2009 05 27, 16:00)
YRA AVG 8,5 FREE  BET JI KASKO NESUVEIKE TADA, JEI TOKI VIRUSA PASIGAVAU....  JI MAN KIEKVIENA DIENA KOMPA PRASKANUOJA BET VADI NASI BEREIKALO... schmoll.gif ....verysad.gif  KA MAN DARYTI HELP? verysad.gif  g.gif

o kaip praskanuoja, nieko neranda? Tada geriau AVG mest laukan ir įsiinstaliuot avira arba avast.
Atsakyti
QUOTE(gerty1 @ 2009 05 27, 16:00)
YRA AVG 8,5 FREE  BET JI KASKO NESUVEIKE TADA, JEI TOKI VIRUSA PASIGAVAU....  JI MAN KIEKVIENA DIENA KOMPA PRASKANUOJA BET VADI NASI BEREIKALO... schmoll.gif ....verysad.gif  KA MAN DARYTI HELP? verysad.gif  g.gif

Visų pirma išmok normaliu šriftu rašyti, o tada pasišnekėsim.
Atsakyti