Įkraunama...
Įkraunama...

Antivirusinės programos ir virusai, keylogeriai

QUOTE(Rugile @ 2009 05 16, 10:16)
... O kaip čia gelbėti? ištrinti Symanteką ir instaliuoti kažkokią kitą programą? ax.gif
...

Taip. Geriausia Avirą.
Atsakyti
Ačiū visiems už patarimus 4u.gif .
O kaip Symanteką ištrinti? g.gif tipo Start- Programs- Symantec ir Delete, ar kažkokiu būdu išinstaliuoti per control panel- add or remove programs. Aš tokiuose dalykuose visai žalia blush2.gif .
Avira kaip ir instaliavau. Rašo taip:

Anti Vir Guard activated
Last complete system scan not performed
Last update not performed

Nors aš spaudžiau, kad pradėtų skanavimą. Tada staigiai randa 2 objektus ir meta lentelę:

The search located hidden objects
These objects cannot be removed
ir siūlo juos copy to quarantine. Žodžiu, perkeliu juos į quarantine. Ir tada skanavimas sustoja. Rašo: status: scanning the started processes, laikas eina, bet nuskanuota 0,0%. unsure.gif
Updater status: installing new files jau daugiau kaip 2valandos. Ar čia turi būti toks lėtas procesas? blush2.gif
Tikiuosi, aiškiai parašiau.



Atsakyti
QUOTE(Rugile @ 2009 05 16, 16:42)
Ačiū visiems už patarimus 4u.gif .
O kaip Symanteką ištrinti?  g.gif  ... ar kažkokiu būdu išinstaliuoti per control panel- add or remove programs.

Taip.

QUOTE(Rugile @ 2009 05 16, 16:42)
Avira kaip ir instaliavau.


Tai du antivirusus "susimetei" ? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(settle @ 2009 05 10, 12:54)
Start > All programs > Administrative tools > Local security policy > Security settings, software restriction policies, addition rules (ant šito dešinį pelės) > New path rule > eilutėje Path nurodai, kur yra tas blogiukas, security level: disallowed > OK > Gali reikt perkraut kompą.



Man irgi sita problema.
Bandau eiti pagal sias nuorodas, bet uztringu ties ta vieta, kur addition rules. Nesuprantu kur ji rasti. Pas mane taip meta http://www.part.lt/i...8b83cb83917.bmp

Ka daryti?
Atsakyti
QUOTE(Laumes-juosta @ 2009 05 17, 21:00)
Man irgi sita problema.
Bandau eiti pagal sias nuorodas, bet uztringu ties ta  vieta, kur addition rules. Nesuprantu kur ji rasti. Pas mane taip meta http://www.part.lt/i...8b83cb83917.bmp

Ka daryti?



kazkaip niekas nesidaro, nors jau radau ta vieta, kur nelabai supratau. Gal norsmaliai tos lokalizacijos nenurodau... Kaip ten ja reiketu nurodyti? as parasiau taip C:\Documents and Settings\All Users\Start Menu\Programs\Startup
Atsakyti
www.alfatel.lt
Galbūt rasite svetainėje www.alfatel.lt įdomios informacijos sau:
• Apie naujausius virusus ir kenkėjiškas programas
• Kaip apsisaugoti nuo pikčiausių virusų
• Kitą naudingą informacija apie kompiuterius
• Profesionalų patarimus
• Akcijas
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ALFATEL @ 2009 05 18, 14:00)
www.alfatel.lt
Galbūt rasite svetainėje www.alfatel.lt įdomios informacijos sau:
• Apie naujausius virusus ir kenkėjiškas programas
• Kaip apsisaugoti nuo pikčiausių virusų
• Kitą naudingą informacija apie kompiuterius
• Profesionalų patarimus
• Akcijas
user posted image

Eik į skelbimų skyrių ir reklamuokis. Blogai, kad moderų neturime verysad.gif , nėr kas banus deda.
Atsakyti
QUOTE(Laumes-juosta @ 2009 05 17, 21:00)
Man irgi sita problema.
Bandau eiti pagal sias nuorodas, bet uztringu ties ta  vieta, kur addition rules. Nesuprantu kur ji rasti. Pas mane taip meta http://www.part.lt/i...8b83cb83917.bmp

Ka daryti?

Spaudi pliusą ir išsiskleidžia sąrašas

QUOTE(Laumes-juosta @ 2009 05 17, 21:15)
kazkaip niekas nesidaro, nors jau radau ta vieta, kur nelabai supratau. Gal norsmaliai tos lokalizacijos nenurodau... Kaip ten ja reiketu nurodyti? as parasiau taip C:\Documents and Settings\All Users\Start Menu\Programs\Startup

Tas failas tikrai ne startupe yra. Startupe nebent jo shortcutas yra. Ir nurodant kelią, būtinai ir patį failą reikia nurodyt gale.
pvz.,
C:\Program Files\Skype\Plugin Manager\resai.vbs
Atsakyti
Pas mane situacija tokia: synematiko neleidžia išinstaliuoti, nes atsieit kita antivirusinė programa nebaigta instaliuoti. Tada aš iš naujo bandau Avirą paleisti, spaudžiu Run..., dar keli paspaudimai ir randa kazkokius 2 blogiukus ir išsijungia kompas. doh.gif
Dekstope yra dar viena Aviros piktograma (Aviros control center)- aš praskanuoju sistemą, randa 6 virusai, juos delete. Bet Synematikas ir toliau kas 5 min atakuoja lentelemis, kad virus found.
Ir dar vienas dalykas- kai išjungiu kompiuterį, įjungtas jis vėl reguliariai mėto Synematiko lentele, kad virus found, unsure.gif o skanuojant su Avira vėl randami 6 virusai, kuriuos pasirenku ištrinti. Kažkoks grybų karas, o aš grybų karalienė nesuprantu, ką ne taip darau. Palemonai, padėk 4u.gif
Atsakyti
Prisiinstaliuoja milijonus AV į vieną kompą, paskui skundžiasi.
Tikriausiai susipešė Avira su Symantec, tai dabar vienas kitą virusu vadina lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(settle @ 2009 05 18, 19:33)
Spaudi pliusą ir išsiskleidžia sąrašas
Tas failas tikrai ne startupe yra. Startupe nebent jo shortcutas yra. Ir nurodant kelią, būtinai ir patį failą reikia nurodyt gale.
pvz.,
C:\Program Files\Skype\Plugin Manager\resai.vbs



kazkaip nelabai iseina rasti to pagrindinio failo. turbut paieskos sistema normaliai naudotis nemoku, nes man ji neatranda visai tokio dalyko kaip resai.vbs arba atranda tik ta startupe.
Gal zinote, ka darau blogai? O gal galima kaip nors is nuorodos tikslu adresa suzinoti?
Atsakyti
QUOTE(Laumes-juosta @ 2009 05 19, 13:32)
kazkaip nelabai iseina rasti to pagrindinio failo. turbut paieskos sistema normaliai naudotis nemoku, nes man ji neatranda visai tokio dalyko kaip resai.vbs arba atranda tik ta startupe.
Gal zinote, ka darau blogai? O gal galima kaip nors is nuorodos tikslu adresa suzinoti?

Jeigu tikrai startupe tiktai (kas man atrodo labai keistai), tai ir rašyk
C:\Documents and Settings\All Users\Start Menu\Programs\Startup\resai.vbs
Atsakyti