Įkraunama...
Įkraunama...

Antivirusinės programos ir virusai, keylogeriai

Sveiki, paskaiciau,kad Nortonas blogas,o siandien ir isitikinau. Ijungus kompiuteri iskarto atsirado kazkoks PersonalAntiVirus ir meta visokias lenteles,kad pas mane milijonas virusu ir pan. Neva jis praskanavo ir prasom,noredami naikinti susimokekite. Galvoju,is kur tas Personal'as rado kelia i mano kompiuteri? Tai nezinau ka toliau daryti doh.gif Nepykite jei kvailas klausimas,sitame reikale visiskai nenusimanau schmoll.gif Dar meta visokias lenteles,kad mano duomenys (slaptazodziai ir pan) gali buti nuskanuoti ir tt. Dar kazkoki ip parode,neva jie kazka man blogo ruosiasi padaryti. Kaip supratau mano Nortonas cia niekuo nepades, tai gal jus ka patarsite. ACIU 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MyChoice @ 2009 05 06, 23:42)
Sveiki, paskaiciau,kad Nortonas blogas,o siandien ir isitikinau. Ijungus kompiuteri iskarto atsirado kazkoks PersonalAntiVirus ir meta visokias lenteles,kad pas mane milijonas virusu ir pan. Neva jis praskanavo ir prasom,noredami naikinti susimokekite. Galvoju,is kur tas Personal'as rado kelia i mano kompiuteri? Tai nezinau ka toliau daryti doh.gif  Nepykite jei kvailas klausimas,sitame reikale visiskai nenusimanau schmoll.gif Dar meta visokias lenteles,kad mano duomenys (slaptazodziai ir pan) gali buti nuskanuoti ir tt. Dar kazkoki ip parode,neva jie kazka man blogo ruosiasi padaryti. Kaip supratau mano Nortonas cia niekuo nepades, tai gal jus ka patarsite. ACIU 4u.gif

Keli variantai:
1. Naikinti Nortoną iš kompiuterio ir rašytis Avirą http://mantas.malciu...ir-vartotojams/
2. Skenuot su Kasperskiu internetu http://mantas.malciu...rusu-internete/
3. Tikrint ir valyt su HijackThis (bet čia tamstai bus per sudėtinga) http://mantas.malciu...as-nuo-kenkeju/
Atsakyti
Turiu ESET NOD32 Antivirus, bet raso, kad licencija iki 09.05.14. Gal kas galėtų man padėti su kokiu nors kodu, kad galėčiau ir toliau juo naudotis. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusiukas @ 2009 05 07, 20:57)
Turiu ESET NOD32 Antivirus, bet raso, kad licencija iki 09.05.14. Gal kas galėtų man padėti su kokiu nors kodu, kad galėčiau ir toliau juo naudotis.  ax.gif

O ką, be jo tai gyvenimo pabaiga ? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2009 05 07, 23:26)
O ką, be jo tai gyvenimo pabaiga ?  biggrin.gif

Ga ir ne pabaiga, bet man ji patiko ir norėčiau toliau ja naudotis.
Atsakyti
QUOTE(Dusiukas @ 2009 05 08, 07:40)
Ga ir ne pabaiga, bet man ji patiko ir norėčiau toliau ja naudotis.

Nueik į kokį BMS ar kitą kompiuterinės technikos krautuvę ir nusipirk licenciją.
Atsakyti
QUOTE(settle @ 2009 05 08, 11:24)
Nueik į kokį BMS ar kitą kompiuterinės technikos krautuvę ir nusipirk licenciją.

thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki gal čia man kas padės ir patars kaip vieną blogiuką išnaikinti.
Jis man neleidžia įeiti į D diska kur yra visi mano failai, o ten mano bakalauras.
Meta tokia lentelę keliom sekundėm juoda ir į eit neleidžia. Praskanavau su avira nieko nerado, ir su adaware, bet žinau kad yra jis vadinasi resai.vbs
Prašau padėkit jį išnaikinti. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Dodže @ 2009 05 09, 08:27)
Sveiki gal čia man kas padės ir patars kaip vieną blogiuką išnaikinti.
Jis man neleidžia įeiti į D diska kur yra visi mano failai, o ten mano bakalauras.
Meta tokia lentelę keliom sekundėm juoda ir į eit neleidžia. Praskanavau su avira nieko nerado, ir su adaware, bet žinau kad yra jis vadinasi resai.vbs
Prašau padėkit jį išnaikinti. verysad.gif


Nu ką praskanavau aš su tuo dar a-squaret free, rado kaškokius 3 ištryniau, bet tas blogiukas resai tai ir liko.
Dabar dar parsisiunčiau Anti-keylogger, paleidau, bet aš jo nelabai suprantu. Ar jis čia skanuoja ar kaip, nes nei praskanuotus failus rodo nei ka skanuoja dabar viso šito jis nerodo ir labai jau ilgai g.gif
Atsakyti
O tai žiūrėjai Startup'ą? Nėra ten to blogiuko? Kažkas čia jau anksčiau dėl jo skundėsi.
Atsakyti
aš skundžiausi biggrin.gif tai aišku yra jis Startup'e rolleyes.gif reik iš ten nuo jo nuimti varnelę ir D diską atidarinėti per explore, o ne open ax.gif ir tada gerai bus ax.gif
o kai parašysit bakalaurinį, siūlyčiau viską persiinstaliuot naujai, ir senų failų nebeįsikelti.. tada turėtų nebelikti ir to resai biggrin.gif

ir iš vis nekovokit su tais virusais, nes tai daryti yra beviltiška irnesakyk.gif biggrin.gif reik geriau su jais susidraugauti ir bandyti gyvent kartu biggrin.gif (čia mano asmeninė nuomonė ir patirtis mirksiukas.gif )
Atsakyti
QUOTE(Simuliantė @ 2009 05 09, 13:39)
ir iš vis nekovokit su tais virusais, nes tai daryti yra beviltiška irnesakyk.gif  biggrin.gif


Beviltiškiems žmonėms gal ir beviltiška. biggrin.gif

QUOTE(Simuliantė @ 2009 05 09, 13:39)
reik geriau su jais susidraugauti ir bandyti gyvent kartu  biggrin.gif 


Norėčiau pažiūrėti kaip tu draugautum su kenkėjais, kurie kas porą minučių restartuoja kompą, ar užmėto langais, kurių nespėji išjunginėti. lotuliukas.gif
Atsakyti