Įkraunama...
Įkraunama...

Antivirusinės programos ir virusai, keylogeriai

QUOTE(melifaro @ 2009 04 19, 21:14)
Atsisiusk Dr. web cure it! (nemokamas, per google rasi) , praskenuok, turetu isnaikinti, na ir siaip, idomiu dalyku rasi.

Nepatarčiau prasidėti su tais "daktarais", yra geri, patikrinti a-squared free ir spybot.
Atsakyti
QUOTE(melifaro @ 2009 04 19, 21:14)
Atsisiusk Dr. web cure it! (nemokamas, per google rasi) , praskenuok, turetu isnaikinti, na ir siaip, idomiu dalyku rasi.


Papildyta:
QUOTE(Palemonas @ 2009 04 19, 23:47)
Nepatarčiau prasidėti su tais "daktarais", yra geri, patikrinti a-squared free ir spybot.


dėkui už rekomendacijas, bandysiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2009 04 19, 13:59)
O kodėl taip bijai tos programos, kažką "na lievo" dirbi ?  cool.gif

nea, nebijau as nieko, taciau man labai pikta pasidare kad isputes akis meluoja ir issikalineja kad tai ne keyloggeris ir dar seseriai pasake kad as ji apsaukiau ji mano snipinejimu doh.gif kaip sakoma duok durniui kelia, gal sakau reikia paciai pastatyt keyloggeri ir pasakyt jam kad bet kada panorejes isijungtu ir paziuretu biggrin.gif tada jis supyktu ir sakytu kad jis ne snipas biggrin.gif
Atsakyti
gelbėkit. neatsinaujina NOD32. 4u.gif ką daryt? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2009 04 19, 23:47)
Nepatarčiau prasidėti su tais "daktarais", yra geri, patikrinti a-squared free ir spybot.


gerbiamasis, kalbam apie greita vienkartini uzkresto kompiuterio isvalyma. labai abejoju, kad tai padarytum su spybot s&d, kuris be abejo yra puiki programa, bet naudotina kitais tikslais. pirmo nebandziau, nezinau, bet zodis free pavadinime paprastai programa cyharakterizuoja neigiamai
Atsakyti
QUOTE(melifaro @ 2009 04 20, 20:30)
gerbiamasis, kalbam apie greita vienkartini uzkresto kompiuterio isvalyma. labai abejoju, kad tai padarytum su spybot s&d, kuris be abejo yra puiki programa, bet naudotina kitais tikslais. pirmo nebandziau, nezinau, bet zodis free pavadinime paprastai programa cyharakterizuoja neigiamai

Ne viskas, kas free yra blogai mirksiukas.gif Spybot juk irgi Free lotuliukas.gif
Atsakyti
bet gi pavadinimas ne "free spybot s&d".
Atsakyti
QUOTE(melifaro @ 2009 04 21, 18:57)
bet gi pavadinimas ne "free spybot s&d".

Yra daugybė nemokamų programų, kuriuose nėra žodžio Free.
Atsakyti
doh.gif aciu. del bajerio - isbandyk mano mineta (beje, taip pat free) ir parasyk recenzija. kiek teko susidurti su autorun seimos infekcija - vienintelis veiksmingas dalykas. beje, labai labai senas ir isbandytas. vadinasi "dr. web cure it!".
Atsakyti
Reikia pagalbos. Naudoju AVIRA antivirusinę. Kai ji praskanuoja ir randa virusų, sukelia juos į "quarantine". Sakykit, ką man daryt su ten tupinčiais virusais, palikt ar ištrint?
Atsakyti
labas na nel;abai nusimanau kompe...bet kiek vakar pziurejau pas man tupi trojanas...turiu dr web..bet atrodo neveikia schmoll.gif gal patartumet ka daryt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mamicka @ 2009 04 22, 12:36)
labas na nel;abai nusimanau kompe...bet kiek vakar pziurejau pas man tupi trojanas...turiu dr web..bet atrodo neveikia schmoll.gif gal patartumet ka daryt blush2.gif

Jei neveikia reikia parsisiųst kitą antivirusinę, o tą laukan mest.
Atsakyti