Įkraunama...
Įkraunama...

Antivirusinės programos ir virusai, keylogeriai

QUOTE(Top_Secret @ 2009 04 15, 19:55)
Protingiausia būtų mirksiukas.gif  kam rizikuot  mirksiukas.gif O kokios tau reikia programos?

Cubase pilnos versijos rusiškai ..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lera: 15 balandžio 2009 - 20:01
QUOTE(Lera @ 2009 04 15, 21:01)
Cubase pilnos versijos rusiškai ..

Šiaip parsisiųst Linkomanijoj yra smile.gif bet ne rusiškai smile.gif
Atsakyti
1. Rašyti tą patį keliose vietose yra negražu.
2. Atsakiau jau anoje temoje.
3. Tai nebūtinai virusas
4. Tai gali būti Aviros klaida
5. Ne viską, ką randa antivirusinė, reikia negalvojus trint.
6. Jei jau trinat negalvodamos, tai imkit ne „delete“, o „quarantine“.
7. Prieš trinant, patikrinkite su šia tarnyba http://www.virustotal.com/
Atsakyti
svarbiausia aš pat graži.

nešefuok visu pirma dėl temų , tau vieta forume nekainuoja.

pirmiau parašiau čia bet pamaniau čia mažai kas apsilanko todėl perkeliau klausymą ten . nebūti atsakinėt per dvi temas . bet ačiū.
Atsakyti
Ot keistos asmenybės šitam forume. Bandai padėt, o vis tiek nepatenkintos neaišku kuo.
Gal būtų ir aiškiau kuo, jei raštas būtų lengviau įskaitomas.
Atsakyti
QUOTE(settle @ 2009 04 16, 12:11)
Ot keistos asmenybės šitam forume. Bandai padėt, o vis tiek nepatenkintos neaišku kuo.
Gal būtų ir aiškiau kuo, jei raštas būtų lengviau įskaitomas.

O ko tu turi kabinėtis būtinai? g.gif jei kas nors nepatinka visada galima nekreipt dėmesio rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Top_Secret: 17 balandžio 2009 - 11:28
sveiki, gal zinot, kokia klavisu kombinacija galima atidaryt kgb spy? ieskoje nete info bet neradau o anti keyloggerio statyt nenoriu
Atsakyti
QUOTE(almantė_k @ 2009 04 19, 12:35)
sveiki, gal zinot, kokia klavisu kombinacija galima atidaryt kgb spy? ieskoje nete info bet neradau o anti keyloggerio statyt nenoriu

Shift+Ctrl+Alt+K(lygtai), arba į komandų langelį(run) įrašyk runkgb.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palemonas: 19 balandžio 2009 - 12:51
QUOTE(Palemonas @ 2009 04 19, 12:51)
Shift+Ctrl+Alt+K(lygtai), arba į komandų langelį(run) įrašyk runkgb.

aciu 4u.gif nieko neradau kompe smile.gif buvau macius kad MB siuntesi ir isreiskiau nepasitenkinima, o jis sugebejo sumastyti man pasakyti kad tai kazkokia telefonu paieskos programa bet galiojanti tik rusijoj doh.gif bet as pasakiau kad nereikia lialia o siandien dar daugiau info apie sia programke paieskojau gun_bandana.gif tik nezinau ar jam parodyt ar ne ax.gif
Atsakyti
QUOTE(almantė_k @ 2009 04 19, 14:52)
aciu  4u.gif nieko neradau kompe smile.gif buvau macius kad MB siuntesi ir isreiskiau nepasitenkinima, o jis sugebejo sumastyti man pasakyti kad tai kazkokia telefonu paieskos programa bet galiojanti tik rusijoj doh.gif bet as pasakiau kad nereikia lialia o siandien dar daugiau info apie sia programke paieskojau gun_bandana.gif tik nezinau ar jam parodyt ar ne ax.gif

O kodėl taip bijai tos programos, kažką "na lievo" dirbi ? cool.gif
Atsakyti
Gal galit patarti, ką daryti? Avast rado 2 infekuotus failus, bet neleidžia jų nei perkelti, nei išmesti, nei taisyti.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bitute737 @ 2009 04 19, 15:50)
Gal galit patarti, ką daryti? Avast rado 2 infekuotus failus, bet neleidžia jų nei perkelti, nei išmesti, nei taisyti..  blush2.gif


Atsisiusk Dr. web cure it! (nemokamas, per google rasi) , praskenuok, turetu isnaikinti, na ir siaip, idomiu dalyku rasi.
Atsakyti