Įkraunama...
Įkraunama...

Antivirusinės programos ir virusai, keylogeriai

Instaliuoju dabar draugei naujesne avg free versija (8.5) ir neleidzia suinstaliuoti, meto klaida 0xE001C04E. Nerandu ka tas kodas reiskia. GAl galetumete kas nors padeti?
Atsakyti
QUOTE(linabalt @ 2009 03 26, 19:38)
Instaliuoju dabar draugei naujesne avg free versija (8.5) ir neleidzia suinstaliuoti, meto klaida 0xE001C04E. Nerandu ka tas kodas reiskia. GAl galetumete kas nors padeti?

Atrodo, jau susigaudziau kas ne taip - reikejo isinstaliuoti senaja versija, pries instliuohant nauja blush2.gif
Papildyta:
Ir vel kazkokia klaida ismete ir nutrauke instaliacija verysad.gif Nesuprantu kas darosi?
Atsakyti
QUOTE(settle @ 2009 03 25, 21:47)
Tai tegu patinka, aš nieko dėl to nesakau. Kas ką nori, tas tą naudoja.
Aš tiesiog esu susidūręs su per dideliu kiekiu nusiskundimų NODu, tai ir nepasitikiu juo.

Kiek esu naudojusi tai Avast ir AVG geriausios mirksiukas.gif ir turi nemokamas versijas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Top_Secret @ 2009 03 29, 19:48)
Kiek esu naudojusi tai Avast ir AVG geriausios  mirksiukas.gif  ir turi nemokamas versijas  mirksiukas.gif

Yra ir daugiau nemokamų ir gerų.
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2009 03 29, 23:00)
Yra ir daugiau nemokamų ir gerų.

pavyzdžiui?
Atsakyti
QUOTE(linabalt @ 2009 03 26, 20:15)
Atrodo, jau susigaudziau kas ne taip - reikejo isinstaliuoti senaja versija, pries instliuohant nauja blush2.gif
Papildyta:
Ir vel kazkokia klaida ismete ir nutrauke instaliacija verysad.gif Nesuprantu kas darosi?

Zodziu, tada privargau su avg, ir galiausiai instaliavau draugei Avira. Tik man vis tiek idomu kas darosi su avg, nes jau antra karta taip nutinka - bandant instaliuoti naujesne versija, nepasiseka, kazkada seniau i vyro kompiuteri lygiai taip pat nesekmingai instaliavau, kol galiausiai idejau Avira. Beje, gal kas nors atrado kaip padaryti, kad Avira nebemetytu to lango,kur siulo pirkti mokama versija?
Atsakyti
QUOTE(linabalt @ 2009 03 30, 07:55)
Zodziu, tada privargau su avg, ir galiausiai instaliavau draugei Avira. Tik man vis tiek idomu kas darosi su avg, nes jau antra karta taip nutinka - bandant instaliuoti naujesne versija, nepasiseka, kazkada seniau i vyro kompiuteri lygiai taip pat nesekmingai instaliavau, kol galiausiai idejau Avira. Beje, gal kas nors atrado kaip padaryti, kad Avira nebemetytu to lango,kur siulo pirkti mokama versija?

Taigi senai atrasta pas settle puslapy
Atsakyti
QUOTE(mandy* @ 2009 03 30, 07:22)
pavyzdžiui?


Avira, A-squared. Čia tam sakau, kad Palemonui vargti nebereikėtų. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Natty bear @ 2009 03 30, 11:37)
Avira, A-squared. Čia tam sakau, kad Palemonui vargti nebereikėtų.  lotuliukas.gif

Nu va, jau reikės ir algą mokėti biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(kicius @ 2009 03 30, 09:11)
Taigi senai atrasta pas settle puslapy

Na taip, kazkada bandziau pagal ta instrukcija daryti, bet pas mane Vistoje kazkas kitaip nei pas ji aprasyta, nes nuo tam tikro tasko neberadau kur toliau eiti, dabar jau neprisimenu nuo kurios vietos. Reikes dar karta pabandyti ir parasysiu cia kurioje vietoje pastrigau, gal pagelbesite kas nors susigaudyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Natty bear @ 2009 03 30, 11:37)
Avira, A-squared. Čia tam sakau, kad Palemonui vargti nebereikėtų.  lotuliukas.gif

A-squared neteko tokios girdėt. g.gif
Atsakyti
QUOTE(linabalt @ 2009 03 30, 14:10)
Na taip, kazkada bandziau pagal ta instrukcija daryti, bet pas mane Vistoje kazkas kitaip nei pas ji aprasyta, nes nuo tam tikro tasko neberadau kur toliau eiti, dabar jau neprisimenu nuo kurios vietos. Reikes dar karta pabandyti ir parasysiu cia kurioje vietoje pastrigau, gal pagelbesite kas nors susigaudyti smile.gif

Na bandyk smile.gif
Turi gautis
Atsakyti