Įkraunama...
Įkraunama...

Antivirusinės programos ir virusai, keylogeriai

QUOTE(DOMKARINA @ 2009 03 24, 16:31)
sveikutes

gal galite imesti nuoroda kur narsyti ir ieskoti patarimu ka daryti kai baigesi windows xp.aciu

Kaip suprasti „baigėsi“?
Atsakyti
QUOTE(DOMKARINA @ 2009 03 24, 16:31)
sveikutes

gal galite imesti nuoroda kur narsyti ir ieskoti patarimu ka daryti kai baigesi windows xp.aciu

Kaip suprasti baigėsi ?
Atsakyti
Baigėsi nod 32 licencijos laikas,kaip ją atgaivinti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(NOKIA @ 2009 03 25, 16:20)
Baigėsi nod 32 licencijos laikas,kaip ją atgaivinti? g.gif

Nusipirkti naują licenciją?
Atsakyti
yra ir kitu budu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo artech: 25 kovo 2009 - 17:43
QUOTE(artech @ 2009 03 25, 18:42)
yra ir kitu budu biggrin.gif

Naudoti nemokamą alternatyvą?
Atsakyti
QUOTE(settle @ 2009 03 25, 19:13)
Naudoti nemokamą alternatyvą?

na jei yra noras sutapit, tai jo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(artech @ 2009 03 25, 19:35)
na jei yra noras sutapit, tai jo smile.gif

Na aš nemokamą naudoju ne dėl taupymo (nes būtų galima pasivogt), bet dėl to, kad tik nemokamos man priimtinos. Mokamose antivirusinėse prikišta per daug nereikalingo šlamšto. O nemokamos daro tik tai, ko man reikia. Saugo nuo virusų.
Atsakyti
QUOTE(settle @ 2009 03 25, 20:23)
Na aš nemokamą naudoju ne dėl taupymo (nes būtų galima pasivogt), bet dėl to, kad tik nemokamos man priimtinos. Mokamose antivirusinėse prikišta per daug nereikalingo šlamšto. O nemokamos daro tik tai, ko man reikia. Saugo nuo virusų.

sutenku, bet nod 32 yra tik mokamos, nemokama tik 30 dienu, o paskui kodu rekia jeskot. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(artech @ 2009 03 25, 20:35)
sutenku, bet nod 32 yra tik mokamos, nemokama tik 30 dienu, o paskui kodu rekia jeskot. smile.gif

Nodas manęs iš viso nedomina, per daug blogų atsiliepimų. Nieku gyvu jo pas save nenaudočiau. Jau geriau tada iš viso be antivirusinės.
Atsakyti
QUOTE(settle @ 2009 03 25, 20:42)
Nodas manęs iš viso nedomina, per daug blogų atsiliepimų. Nieku gyvu jo pas save nenaudočiau. Jau geriau tada iš viso be antivirusinės.

tai kad jums nedomina tai nereiske kad jis blogas, yra zmoniu kurima patinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(artech @ 2009 03 25, 21:33)
tai kad jums nedomina tai nereiske kad jis blogas, yra zmoniu kurima patinka smile.gif

Tai tegu patinka, aš nieko dėl to nesakau. Kas ką nori, tas tą naudoja.
Aš tiesiog esu susidūręs su per dideliu kiekiu nusiskundimų NODu, tai ir nepasitikiu juo.
Atsakyti