Įkraunama...
Įkraunama...

Antivirusinės programos ir virusai, keylogeriai

QUOTE(Simuliantė @ 2009 03 11, 13:02)
kaip šitą teiginį suprast?  g.gif  pas mane avastas dabar, tai nesiskundžiu  rolleyes.gif

...

Matyt norėjo pasakyti, kad mažesnius resursus naudoja, t.y. mažiau apkrauna PC, nelėtina kompo.
Atsakyti
Dar mažiau resursų naudoja apsaugos paketas „Nekreivos rankos v2.0“. Irgi nemokama.
Atsakyti
QUOTE(settle @ 2009 03 11, 13:08)
Dar mažiau resursų naudoja apsaugos paketas „Nekreivos rankos v2.0“. Irgi nemokama.

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Tai tūrėtų daugiau būti aktualu vaikams kurie bala žino kiek procesoriaus išnaudoja žaisdami, muzikos klausydami ir dar naršydami internetų, vienu metu. O "neryja procesoriaus" reiškia, kad neapkrauna kompiuterio.
Avast`as irgi gerai, nadojau kažkada su nemokama vienerių metų lcenzija namų vartotojies.

Apie Spyware Doctor

Spyware Doctor yra nemokama jei ją naudoji Freeware versija kuri turi dvejetainę eursitinę analizę, ta prasme, kad ji veikia real-time režimu.

Apie Malwarebytes Anti-Malware

Ji taip pat nemokama, bet veikia priešingai, ji neturi real-time režimo, ta prasme, kad ijungi-praskanuoji-išjungi.

Reziume: pagal kiekvieno skonį, kiekvienam smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gretiene @ 2009 01 16, 22:22)
sveikos super mamos ir ne tik  hi.gif
zinau, kad si tema yrs dazna siame forume, bet man reikia informacijos kaip atsikratyti spy keyloggger'io uzslaptinto. neranda jo nei per searc nei per run, bet zinau, kad jis tikrai yra. ir si pranesima zinau, kad skaito vienas is itariamuju, kuris galejo ji idiegti, tikiuosi, kad mam jus padesit...
is anksto dekoju...

AHA GALETUMET IR AMN PASAKYT..KAS KUR TAIP...smile.gif
Atsakyti
QUOTE(settle @ 2009 03 11, 13:08)
Dar mažiau resursų naudoja apsaugos paketas „Nekreivos rankos v2.0“. Irgi nemokama.



Jo sitas tai geras as tai naudoju Avast'a ir aisq + „Nekreivos rankos v3.0“
Atsakyti
Pas mus AvG antivirusine.dar nenusivilem.
Atsakyti
Mano virusinė Avira,skenuoju nieko neranda, atsisiunčiau a-squared skenuoja,rado kelius cookies -low risk ir vieną traces -medium risk.Ką turiu daryti g.gif Ištrinti? Tas traces yra BitComet 5.0? Man BitComet reikalingas ,išinstaliuosiu ir vėl atsisiųsiu,taip galima?
Atsakyti
QUOTE(pince @ 2009 03 13, 21:38)
Mano virusinė Avira,skenuoju nieko neranda, atsisiunčiau a-squared skenuoja,rado kelius cookies -low risk ir vieną traces -medium risk.Ką turiu daryti g.gif Ištrinti? Tas traces yra BitComet 5.0? Man BitComet reikalingas ,išinstaliuosiu ir vėl atsisiųsiu,taip galima?

Nekreipk dėmesio į cookius. Nepanikuok. Gyvenk laimingai. Cookių bijot nereikia taip stipriai, jų visada buvo ir bus. O tos programos isteriškai į juos žiūri. Nori pasirodyt kaip gerai dirba, tai ir rodo, klaidina žmones.
Atsakyti
QUOTE(settle @ 2009 03 13, 23:06)
Nekreipk dėmesio į cookius. Nepanikuok. Gyvenk laimingai. Cookių bijot nereikia taip stipriai, jų visada buvo ir bus. O tos programos isteriškai į juos žiūri. Nori pasirodyt kaip gerai dirba, tai ir rodo, klaidina žmones.

Šiandien vėl išmetė puslapį ,kad mano kompe virusas,nu kaip nervuoja,ką dar galiu padaryt g.gif
Atsakyti
Sveiki,gal kas galit pasakyt kaip ištrinti virusus?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(bimkutele @ 2009 03 14, 11:50)
Sveiki,gal kas galit pasakyt kaip ištrinti virusus?
user posted image

Spaudi vidurinę "knopkę" Удалить выбранное.
Atsakyti