Įkraunama...
Įkraunama...

Antivirusinės programos ir virusai, keylogeriai

QUOTE(bimkutele @ 2009 02 18, 22:25)

... A-squared
gal kas galit mane tundrą apšviest blush2.gif parsisiunčiau,instaliavau,skanuoja,15 virusų jau rado,skanuojasi toliau.kai persiskanuos ką toliau daryti. ...

Pasižiūrėsi, kurie "radiniai" labai raudoni, tuos ištrinsi.

QUOTE(bimkutele @ 2009 02 18, 22:25)
... ir ar tą programą paskui išinstaliuoti,ar pasilikti?nesusipjaus su spybot g.gif

Niekas ten su niekuo nesipjaus. Tegul būna kitam kartui.
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2009 02 19, 02:17)
Pasižiūrėsi, kurie "radiniai" labai raudoni, tuos ištrinsi.
Niekas ten su niekuo nesipjaus. Tegul būna kitam kartui.

ačiū 4u.gif
ačiū ir Jurgačkai už pagalba 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Na jei kam reikia superine antivirusine nod32 smart security 4 versija pati naujausia ir veikianti 100%
http://rapidshare.co...urity4.rar.html

Naudikites i sveikata thumbup.gif tai jums ne nemokamas meslas
Papildyta:
QUOTE(rimante12 @ 2009 02 21, 11:06)
Na jei kam reikia superine antivirusine nod32 smart security 4 versija pati naujausia ir veikianti 100%
http://rapidshare.co...urity4.rar.html

Naudikites i sveikata  thumbup.gif  tai jums ne nemokamas meslas


jei kas neaisku rasykit asmenine zinute atsakysiu
Atsakyti
sveiki 4u.gif
išinstaliavau avirą ir instaliavau AVG8.0,perrestartavus kompiuterį avira vėl atsirado blink.gif kaip čia man taip nutiko g.gif ir niekaip negaliu aviros išnaikinti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(bimkutele @ 2009 02 21, 12:33)
sveiki 4u.gif
išinstaliavau avirą ir instaliavau AVG8.0,perrestartavus kompiuterį avira vėl atsirado blink.gif kaip čia man taip nutiko g.gif ir niekaip negaliu aviros išnaikinti doh.gif

na nezinia kaip tu isinstaliavai??per kur?jrei ji vel atsirado?Jei isinstaliuoji tai atsirast jau negali,gali palikt tik sausainiuku,bet pacios programos nelieka.Paziurek gal vel ta pacia instaliavai
Papildyta:
QUOTE(bimkutele @ 2009 02 21, 12:33)
sveiki 4u.gif
išinstaliavau avirą ir instaliavau AVG8.0,perrestartavus kompiuterį avira vėl atsirado blink.gif kaip čia man taip nutiko g.gif ir niekaip negaliu aviros išnaikinti doh.gif

Na siaip tai nelabai koki pakaitala radai ir viena ir kita tas pats meslas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rimante12 @ 2009 02 21, 14:41)
na nezinia kaip tu isinstaliavai??per kur?jrei ji vel atsirado?Jei isinstaliuoji tai atsirast jau negali,gali palikt tik sausainiuku,bet pacios programos nelieka.Paziurek gal vel ta pacia instaliavai
Papildyta:

Na siaip tai nelabai koki pakaitala radai ir viena ir kita tas pats meslas biggrin.gif



Labai cia meslais viska vadini, pati kaip ziuriu nod'a naudoji, tai zinok yra ir tokiu pat, ir geresniu antivirusiniu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Pookis Pistacijus @ 2009 02 21, 14:48)
Labai cia meslais viska vadini, pati kaip ziuriu nod'a naudoji, tai zinok yra ir tokiu pat, ir geresniu antivirusiniu  tongue.gif

Ir apsviesk prota kokiu gi geresniu antivirsu parodysi uz nod smart security???Na nebent ivanas kasperskis,bet matai tas jei dirbii su programu instaliavimu ir tt tai nelabai tinka,jei supranti apie ka as cia.... biggrin.gif
Atsakyti
per control panel išinstaliavau,ir ten aviros nebėra,yra tik ant starto juostoje ir aktyvi blink.gif
man nod nepatiko,kažkada turėjom schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(rimante12 @ 2009 02 21, 14:54)
Ir apsviesk prota kokiu gi geresniu antivirsu parodysi uz nod smart security???Na nebent ivanas kasperskis,bet matai tas jei dirbii su programu instaliavimu ir tt tai nelabai tinka,jei supranti apie ka as cia.... biggrin.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif cia kaip, sedziu ir instaliuojuos i kompa programas lotuliukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
[quote=bimkutele,2009 02 21, 15:22]
per control panel išinstaliavau,ir ten aviros nebėra,yra tik ant starto juostoje ir aktyvi blink.gif
man nod nepatiko,kažkada turėjom schmoll.gif
[O paziurek c diske programs papakej ar ji yra?
Papildyta:
QUOTE(Pookis Pistacijus @ 2009 02 21, 15:35)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  cia kaip, sedziu ir instaliuojuos i kompa programas  lotuliukas.gif  biggrin.gif

cia ne sedziu o dirbu,ieskau ko kam reikia,bandau ir tt
Taip kad matau apsviest kas geriau nelabai sugebi? biggrin.gif
Atsakyti
žiūrėjau ir C ir D dikuose nėra schmoll.gif ir windows task manager nėra g.gif
Atsakyti
[quote=bimkutele,2009 02 21, 15:48]
žiūrėjau ir C ir D dikuose nėra schmoll.gif ir windows task manager nėra g.gif
[o tai paprasciausiai isjungt neduoda?
Atsakyti