Įkraunama...
Įkraunama...

Antivirusinės programos ir virusai, keylogeriai

QUOTE(kicius @ 2009 02 12, 15:00)
Taigi jokio tada įdomumo, o dabar tai virusas, tai užlūžta, tai dar koks nuotykis  biggrin.gif
O šiaip jei su galva naudotis tai ir su windowsais galima gyvent  biggrin.gif
Beje, ir programų bei kitokio šlamšto pasirinkimas windowsams daug didesnis

tai va, kad vis perinstaliuot ir pan windows reikia. o programų yra ir linuxams. tik dažniausiai dar reikia pritaikyti jas (bet čia tai jau vyro darbas). Ir svarbiausia - viskas for free ir nenervuoja visokie genuinai ir virusai thumbup.gif
Atsakyti
toli gražu ne visi įrenginiai dirba su linux. Įsivaizduokite vartotojo reakciją jai pasakytumet, kad reikia sukompiliuoti kerneli ar kažką panašaus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rara @ 2009 02 12, 18:56)
toli gražu ne visi įrenginiai dirba su linux. Įsivaizduokite vartotojo reakciją jai pasakytumet, kad reikia sukompiliuoti kerneli ar kažką panašaus  smile.gif

aš ir pati nė velnio nesupratau - šita sritis - vyro (programerio) reikalas lotuliukas.gif
Atsakyti
http://www.failai.lt...Edition.rar.htm thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Gitanana @ 2009 02 15, 16:28)

Ir kiek tikiesi uždirbti? ? Butina net metu senumo temas prikėlinėti...
Atsakyti
QUOTE(Taktas @ 2009 02 16, 11:19)
Ir kiek tikiesi uždirbti? ? Butina net metu senumo temas prikėlinėti...

Na pasistengė biggrin.gif
Užsimanė pabizniaut biggrin.gif Matyt dabar sėdi ir skaičiuoja atsisiuntimus biggrin.gif
Tik kad nieko gero ir nepasiūlė atsisiūst...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kicius: 16 vasario 2009 - 12:17
help.gif mano kompe virusas ir gal net ne vienas verysad.gif šiaip tikrai nebloga antivirusinę turėjom AVIRA ir dar su spybot skanuodavom virusus na vienu žodžiu visasda buvo gerai, va tik gal prieš savaitę atsiuntė man į emeilą failiuką ir po to pradėjo strigt viskas, vyras su tom visom antivirusinėm gaudė ir pagavo trojaną bet jis matyt jau pasklido po visur nes kompas visai nepasileidžia doh.gif verysad.gif
gal patarsite ar įmonoma tokiu atveju kažkaip išsaugoti D diske esančią medžiagą(foto, dokumentus kokius,filmavimą) ?Dėkui už atsakymą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rituxx @ 2009 02 18, 08:21)
help.gif mano kompe virusas ir gal net ne vienas  verysad.gif šiaip tikrai nebloga antivirusinę turėjom AVIRA ir dar su spybot skanuodavom virusus na vienu žodžiu visasda buvo gerai, va tik gal prieš savaitę atsiuntė man į emeilą failiuką  ir po to pradėjo strigt viskas, vyras su tom visom antivirusinėm gaudė ir pagavo trojaną bet jis matyt jau pasklido po visur nes kompas visai nepasileidžia  doh.gif  verysad.gif
gal patarsite ar įmonoma tokiu atveju kažkaip išsaugoti D diske esančią medžiagą(foto, dokumentus kokius,filmavimą) ?Dėkui už atsakymą  4u.gif

Jei win c diske o failai d tai kokios problemos? Jei ir perinstaliuosi vin, visa info d diske lieka.
Atsakyti
QUOTE(Taktas @ 2009 02 18, 13:21)
Jei win c diske o failai d tai kokios problemos? Jei ir perinstaliuosi vin, visa info d diske lieka.

WIN tai čia instaliacinė visa medžiaga ?
Atsakyti
QUOTE(Rituxx @ 2009 02 18, 15:15)
WIN tai čia instaliacinė visa medžiaga ?

Windows'ai. Tai yra operacinė sistema.
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2009 02 18, 15:17)
Windows'ai. Tai yra operacinė sistema.

biggrin.gif ot avelė doh.gif taip ir yra, c diske win o d -mano sukelti failai smile.gif tai gerai kad nereiks visko ištrinti smile.gif a tai tiek medžiagos naudingos prarasčiau doh.gif
Atsakyti
[quote=kicius,2009 02 07, 21:53]
A-squared
gal kas galit mane tundrą apšviest blush2.gif parsisiunčiau,instaliavau,skanuoja,15 virusų jau rado,skanuojasi toliau.kai persiskanuos ką toliau daryti.ir ar tą programą paskui išinstaliuoti,ar pasilikti?nesusipjaus su spybot g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bimkutele: 18 vasario 2009 - 21:27