Įkraunama...
Įkraunama...

Antivirusinės programos ir virusai, keylogeriai

QUOTE(marka100 @ 2009 02 10, 16:20)
Dabar parsiunciau Avira is anksciau cia duotos nuorodos,ir bandau instaliuot,ir praso registracijos,kaip ir rasiau.

Kokią parsisiuntei ?
Atsakyti
QUOTE(kicius @ 2009 02 06, 20:26)
Tai jei neturi kitų išinstaliavimo programų trink su windows įrankiu, ten gali tekti ištrint ne tik tą symantec antivirus bet ir kažką panašaus į symantec live update ar panašiai. Jei ir po to neramiai miegosis,  smile.gif  ištrink ir tokius failus,jei jie bus likę,  kaip
c:\Program Files\Symantec AntiVirus
c:\Program Files\Symantec
c:\Program Files\Common Files\Symantec Shared
Vsio.

Avira

Va is cia
Atsakyti
QUOTE(marka100 @ 2009 02 10, 16:23)

http://mantas.malciu...ir-vartotojams/

Čia pasiskaitinėk, daug naudingų patarimų rasi.
Atsakyti
Padariau scxreenshotus,cia [URL=http:// http://u.stats.lt/i/20090210160722/be pavadinimo.JPG] nuorodos[/URL] i juos,po tos lenteles ismeta [URL=http://u.stats.lt/i/20090210161046/be pavadinimo2.JPG] va sita[/URL] su registracija
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
ten auksciau nesigavo,ar ten nuimt tas varneles gal,ieskojau internete kai instaliuot ja bet niekur nera tokio lango,kodel cia yra?
Atsakyti
Dar toks vienas klausimelis,pavyko man ja suinstaliuot,bet kai skenuot visa kompa,ten ismeta as taip suprantu pasirinktinai ka skenuot,o kur pasirinkti kad viska skenuotu?
Atsakyti
laba okas gali man patarti ka daryti kai kompiuteris kas 5 min ismeta asmeninius parametrus ir man tai visada bet kas blogiausia kad kai zaidi zaidima koki visada ismeta is zaidimo o pvz interneto neismeta patarkit labai prasau unsure.gif unsure.gif verysad.gif verysad.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(marka100 @ 2009 02 10, 17:14)
Dar toks vienas klausimelis,pavyko man ja suinstaliuot,bet kai skenuot visa kompa,ten ismeta as taip suprantu pasirinktinai ka skenuot,o kur pasirinkti kad viska skenuotu?

Taigi atsidarius aviros langą yra eilutė last complete system scan, kur tereikia paspaust scan system now
Papildyta:
QUOTE(mama @ 2009 02 10, 18:48)
laba okas gali man patarti ka daryti kai kompiuteris kas 5 min ismeta asmeninius parametrus ir man tai visada bet kas blogiausia kad kai zaidi zaidima koki visada ismeta is zaidimo o pvz interneto neismeta patarkit labai prasau unsure.gif  unsure.gif  verysad.gif  verysad.gif  doh.gif

O tai čia tipo kažką galima suprast?
Atsakyti
Dekui visiem kas padejot istrynt Symanteca ir suinstaliuot Avira,,man dabar tereikia perprasti nauja antivirusine,su naujaja perskaniavau,buvo radus du failiukus bet pagal mane ten tik siaip kokie nelabai pavojingi,aciu visiem.SM thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(marka100 @ 2009 02 10, 22:46)
Dekui visiem kas padejot istrynt Symanteca ir suinstaliuot Avira,,man dabar tereikia perprasti nauja antivirusine,su naujaja perskaniavau,buvo radus du failiukus bet pagal mane ten tik siaip kokie nelabai pavojingi,aciu visiem.SM thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Na matai kaip gerai biggrin.gif O ir perpratinėt ten nelabai yra ką,ji pati puikiai tvarkosi, taip kad ilgai neužtruksi biggrin.gif
Atsakyti
Mes Windows'ų nenaudojam ir mūsų nepuola jokie virusai smile.gif
Virusai yra pritaikyti Windows'ams. Taigi jei dažnai kamuoja virusai, patarčiau geriausią antivirusą - trinkit windows ir instaliuokit Linux thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Evelinuks @ 2009 02 12, 14:09)
Mes Windows'ų nenaudojam ir mūsų nepuola jokie virusai smile.gif
Virusai yra pritaikyti Windows'ams. Taigi jei dažnai kamuoja virusai, patarčiau geriausią antivirusą - trinkit windows ir instaliuokit Linux  thumbup.gif

Taigi jokio tada įdomumo, o dabar tai virusas, tai užlūžta, tai dar koks nuotykis biggrin.gif
O šiaip jei su galva naudotis tai ir su windowsais galima gyvent biggrin.gif
Beje, ir programų bei kitokio šlamšto pasirinkimas windowsams daug didesnis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kicius: 12 vasario 2009 - 15:04
QUOTE(kicius @ 2009 02 12, 16:00)
Taigi jokio tada įdomumo, o dabar tai virusas, tai užlūžta, tai dar koks nuotykis  biggrin.gif
O šiaip jei su galva naudotis tai ir su windowsais galima gyvent  biggrin.gif

Šiaip tai jo, linksmiau su tom windozėm, nors ir linux'ui labai simpatizuoju.

QUOTE(kicius @ 2009 02 12, 16:00)
Beje, ir programų bei kitokio šlamšto pasirinkimas windowsams daug didesnis

Tas tiesa.
Atsakyti