Įkraunama...
Įkraunama...

Antivirusinės programos ir virusai, keylogeriai

QUOTE(Jurgička @ 2009 02 07, 19:42)



QUOTE(kicius @ 2009 02 07, 19:53)
Nėr ko laukti, susiinstaliavai Avira ir ramu.

Spybot

A-squared

Pasirodo, pavėlavau  smile.gif

ačiū jums labai 4u.gif
O kažin dėl garantinio neprisikinistų, kad jų lauk išmečiau g.gif
Atsakyti
As asmeniskai buciau Mcafee pasilikus. Nes pas ja daugiau galimybiu nei avira turi. Papildomu programu rekomenduociau ad-aware (lavasoft) ir nelyst i puslapius i kokius nereik smile.gif ir problemu nebus.
Atsakyti
QUOTE(rutulyte @ 2009 02 07, 21:02)
...
O kažin dėl garantinio neprisikinistų, kad jų lauk išmečiau  g.gif

Ne.
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2009 02 08, 11:56)

ot, ačiū 4u.gif Einu mest jų lauk ir pasiimu Avira. Kažkaip senajam kompe turėjau, tai patiko ji man rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikuciai,pas mane dar toks klausimelis,gal palemonas nesupyks kad klausiu ax.gif ,panaikinau as ta symanteca,bet liko toks failas "Symantec Antivirus Corporate Edition",per paieska ivedziau ir rado,ir yra dar toks "LiveUpdate 3.2(Symantec Corporation)",kas tai per failai,ar juos irgi trynt? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(marka100 @ 2009 02 10, 15:41)
Sveikuciai,pas mane dar toks klausimelis,gal palemonas nesupyks kad klausiu ax.gif  ,panaikinau as ta symanteca,bet liko toks failas "Symantec Antivirus Corporate Edition",per paieska ivedziau ir rado,ir yra dar toks "LiveUpdate 3.2(Symantec Corporation)",kas tai per failai,ar juos irgi trynt? 4u.gif

Jo, išinstaliuok ir jį.
Atsakyti
Ir ka reiketu zinot apie ta Avira,tarkim kada ir kaip ji atsinaujina,pati automatiskai,klausiu nes Symanteco kaip man aiskino reikedavo kas savaite ten paspaust ir parsiust tuos atnaujinimus,kaip yra su Avira?
Atsakyti
QUOTE(marka100 @ 2009 02 10, 15:44)
Ir ka reiketu zinot apie ta Avira,tarkim kada ir kaip ji atsinaujina,pati automatiskai,klausiu nes Symanteco kaip man aiskino reikedavo kas savaite ten paspaust ir parsiust tuos atnaujinimus,kaip yra su Avira?

Naujinasi automatiškai, viskas ten lbai paprasta ir aišku. Jeigu kas, tai klausk.
Atsakyti
Aisku,dekui 4u.gif
Atsakyti
Instaliuojant praso registruotis,ar ten ir rasyt ko praso?Gal as anksciau ne ta paspaudziau,ten rase "please select a setup type ir complete arba Custom",as paspaudzaiu Complete.
Atsakyti
QUOTE(marka100 @ 2009 02 10, 16:10)
Instaliuojant praso registruotis,ar ten ir rasyt ko praso?Gal as anksciau ne ta paspaudziau,ten rase "please select a setup type ir complete arba Custom",as paspaudzaiu Complete.

Kur registruotis, ką instaliuojant ?
Atsakyti
Dabar parsiunciau Avira is anksciau cia duotos nuorodos,ir bandau instaliuot,ir praso registracijos,kaip ir rasiau.
Atsakyti