Įkraunama...
Įkraunama...

Antivirusinės programos ir virusai, keylogeriai

QUOTE(žemuogienė @ 2009 02 05, 19:33)
ne baisiai didelė, ale  tongue.gif pažiūrėsim kaip čia bus. paleidžiu spybotą darbuotis. ateisiu paverkt jei ką, kad paswordų nebežinau biggrin.gif

Na man dar spybotas nebuvo ištrynęs prisijungimo duomenų tai manau verkt neteks smile.gif
Atsakyti
nedingo visgi. tik keista - praeitą kartą rado pas mane tą virusą trojan kažkokį. aš radau failą, kuris užkrėstas. ištryniau. antivirusinė neberanda, o spybotas meta lenteles vėl su to viruso pavadinimu. kaip suprast?
Atsakyti
QUOTE(žemuogienė @ 2009 02 05, 21:49)
nedingo visgi. tik keista - praeitą kartą rado pas mane tą virusą trojan kažkokį. aš radau failą, kuris užkrėstas. ištryniau. antivirusinė neberanda, o spybotas meta lenteles vėl su to viruso pavadinimu. kaip suprast?

Ar tikrai tą patį randa? Juk parodo ne tik viruso pavadinimą bet ir vietą kur jį rado, tai ir pasižiūrėk
Atsakyti
paleidau dar kartą spybotą. išmetė vėl lentelę. rašo:

There were problems in the include file C:\Program Files\Spybot - Search_Destroy\Includes\Trojans.sbi See "Include errors.log" for details. nieko nesuprantu.
Atsakyti
Sveikučiai,norėčiau paklausti geriau už mane išmanančių žmogeliukų nuomonės dėl antivirusinės programos,norėčiau nusipirkti legalią antivirusinę,ar apsimoka kaspersky internet security 2009?O gal patartumėt kitą kokią?Turėjau NOD32 nelegalią tai daug bėdų paskui buvo su virusais. blush2.gif Kaip manot ar išvis verta pirkti antivirusinę?Nes nebežinau ką ir bedaryti.Dar turiu tokį pastebėjimą iš savo patirties,kad antivirusinės nevienodai randa virusus kompiuteryje.Viena rodo vienokį skaičių,online praskanavus kitokį,nelabai suprantu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lloreta: 05 vasario 2009 - 23:08
QUOTE(lloreta @ 2009 02 06, 00:06)
Sveikučiai,norėčiau paklausti geriau  už mane išmanančių žmogeliukų nuomonės dėl antivirusinės programos,norėčiau nusipirkti legalią antivirusinę,ar  apsimoka kaspersky internet security 2009?O gal patartumėt kitą kokią?Turėjau NOD32 nelegalią tai daug bėdų paskui buvo su virusais. blush2.gif Kaip manot ar išvis verta pirkti antivirusinę?Nes nebežinau ką ir bedaryti.Dar turiu tokį pastebėjimą iš savo patirties,kad antivirusinės nevienodai randa virusus kompiuteryje.Viena rodo vienokį skaičių,online praskanavus kitokį,nelabai suprantu doh.gif

Jeigu pinigų nebežinai kur dėti - pirk. biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki,Palemonai kreipiuosi i tave pagalbos blush2.gif ,o dalykas yra toks,pries kelias dienas buvo virusiukas parejes,lygtai ir panaikinau as ji,bet prasidejo problemos su antivirusine(SymantecAntivirus)Tuo metu kai tvarkiau ir ieskojau panaikint ta virusiuka,ir veliau kai panaikinau istisai mete va tokia lentele "Symantec Antivirus must reboot again to complete remediation tasks,ir Reboot arba Later",as taip suprantau kad prase perkraut,aki perkrauni vis tiek mete,ir perkrovimo metu dar tokia lentele mete"Symatec is cleaning for your system..."kazkaip panasiai nes toliau nespejau perskaityt.
Daugiau tokiu nemeto,kas cia yra su ta antivirusine,ir panasu,kad jos "skeneris" nelabai veikia nes kai kas atsiuncia nuotraukas i e-maila raso kad skeneris neveikia.
Nebepasitikiu sia antiviruse,noreciau pasikeist i patikimesne,bet pati dar to nesu darius,kaip saugiai visa antivirusine pasalint is kompo,girde3jau snekant kad ypac sia sunku pasalit,ir kokia rekomenduotum,girdejau kad Avira nebloga g.gif
Atsakyti
QUOTE(lloreta @ 2009 02 05, 23:06)
Sveikučiai,norėčiau paklausti geriau  už mane išmanančių žmogeliukų nuomonės dėl antivirusinės programos,norėčiau nusipirkti legalią antivirusinę,ar  apsimoka kaspersky internet security 2009?O gal patartumėt kitą kokią?Turėjau NOD32 nelegalią tai daug bėdų paskui buvo su virusais. blush2.gif Kaip manot ar išvis verta pirkti antivirusinę?Nes nebežinau ką ir bedaryti.Dar turiu tokį pastebėjimą iš savo patirties,kad antivirusinės nevienodai randa virusus kompiuteryje.Viena rodo vienokį skaičių,online praskanavus kitokį,nelabai suprantu doh.gif

Pilna tema prikalbeta apie antivirusines, reikia tik netingeti pasiskaityt smile.gif Isidek Avira Antivir, dar papildomai isimesk programeliu, apie kurias cia irgi sociai prikalbeta - a-squared free, spybot, antispayware, malwarebytes anti-malware - ir nuorodas tikriausiai visu rasi sioje temoje, kuriu nerasi - per google, arba senesneje temoje paieskok, dear isidek ccleaner ir karta per menesi arba kai kils itarimu, kad kazkas negerai - skanuok kompiuteri su visom iseiles. Ir bedu neturesi, ir pinigu sutaupysi, nes visos sios programos - nemokamos, bei puikiai veikiancios.
Atsakyti
QUOTE(marka100 @ 2009 02 06, 15:12)
Sveiki,Palemonai kreipiuosi i tave pagalbos blush2.gif ,o dalykas yra toks,pries kelias dienas buvo virusiukas parejes,lygtai ir panaikinau as ji,bet prasidejo problemos su antivirusine(SymantecAntivirus)Tuo metu kai tvarkiau ir ieskojau panaikint ta virusiuka,ir veliau kai panaikinau istisai mete va tokia lentele "Symantec Antivirus must reboot again to complete remediation tasks,ir Reboot arba Later",as taip suprantau kad prase perkraut,aki perkrauni vis tiek mete,ir perkrovimo metu dar tokia lentele mete"Symatec is cleaning for your system..."kazkaip panasiai nes toliau nespejau perskaityt.
Daugiau tokiu nemeto,kas cia yra su ta antivirusine,ir panasu,kad jos "skeneris" nelabai veikia nes kai kas atsiuncia nuotraukas i e-maila raso kad skeneris neveikia.
Nebepasitikiu sia antiviruse,noreciau pasikeist i patikimesne,bet pati dar to nesu darius,kaip saugiai visa antivirusine pasalint is kompo,girde3jau snekant kad ypac sia sunku pasalit,ir kokia rekomenduotum,girdejau kad Avira nebloga g.gif

Man atrodo, kad aš jau anksčiau esu tau sakęs, kad mestum lauk tą symantec'ą ir instaliuotumeisi avirą.
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2009 02 06, 15:15)
Man atrodo, kad aš jau anksčiau esu tau sakęs, kad mestum lauk tą symantec'ą ir instaliuotumeisi avirą.

Tai turbūt dar ne kartą ir pasakysi, nes čia reikia kiekvienam atskirai tą sakyt, ir po kelis kartus, nesvarbu kad temos jau tiek puslapių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kicius @ 2009 02 06, 17:14)
Tai turbūt dar ne kartą ir pasakysi, nes čia reikia kiekvienam atskirai tą sakyt, ir po kelis kartus, nesvarbu kad temos jau tiek puslapių  smile.gif

Taigi vat būtent, dėl to settle ir paliko šį forumą, baigės vaikiui kantrybė, o toks geras specas. Gaila. smile.gif
Atsakyti
Tai sutitinku su jumis,tai todel ir klausiu kaip ja saugiai pasalint,Ar einant per keisti salinti programas jinai visa pilnai issitrins?Ir sory uz tokius klausimus bet nesu "uzkietejus kompiuteriste" blush2.gif 4u.gif
Atsakyti