Įkraunama...
Įkraunama...

Antivirusinės programos ir virusai, keylogeriai

QUOTE(Palemonas @ 2009 02 04, 11:50)
a-squared free susiinstaliuok ir išvalysi.
http://rapidshare.co...quared_Free.exe


dėkui labai, jau iškrapščiau kitokiu būdu. o ką daro šita programėlė? gal ir šiaip naudinga ją turėt? beje, kokia yra spybot'o reikšmė? ką jis padaro?
Atsakyti
QUOTE(žemuogienė @ 2009 02 04, 16:01)
... o ką daro šita programėlė?
Naikina visokius blogiečius.

QUOTE(žemuogienė @ 2009 02 04, 16:01)
...gal ir šiaip naudinga ją turėt?
Taip.

QUOTE(žemuogienė @ 2009 02 04, 16:01)
...beje, kokia yra spybot'o reikšmė? ką jis padaro?

Taip pat naikina visokius blogiečius.
Atsakyti
Palemonai ačiū user posted image
Atsakyti
QUOTE(jop @ 2009 02 04, 08:51)
To Gretiene: http://www.anti-keyl...m/download.html  Cia ir trial versija

dekui,
turejus buvau sita, ir ja po isvalymo leidzia vel naudot, valiooooo clap.gif clap.gif
Atsakyti
QUOTE(gretiene @ 2009 02 05, 00:48)
dekui,
turejus buvau sita, ir ja po isvalymo leidzia vel naudot, valiooooo clap.gif  clap.gif


Kurią leido instaliuoti?
Ar "Anti-keylogger" ar "keylogger killer"? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgička @ 2009 02 05, 01:07)
Kurią leido instaliuoti?
Ar "Anti-keylogger" ar "keylogger killer"?  g.gif

anti-keylogger, neperinstaliavus windows'u!
Atsakyti
QUOTE(žemuogienė @ 2009 02 04, 23:15)
Palemonai ačiū user posted image

blush2.gif už ką čia taip ?
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2009 02 05, 00:44)
blush2.gif  už ką čia taip ?


ale už patarimus gerus tongue.gif tai pasinaudojus proga vėlgi paklausiu - o tos minėtos programėlės - spybotas ir t.t. nepanaikins man firefoxo slaptažodžių, kur dabar automatiškai vedasi, interneto nuorodų? radau spybotą kad turiu visgi, ale bijau paleist.
Atsakyti
QUOTE(žemuogienė @ 2009 02 05, 13:18)
ale už patarimus gerus tongue.gif tai pasinaudojus proga vėlgi paklausiu - o tos minėtos programėlės - spybotas ir t.t. nepanaikins man firefoxo slaptažodžių, kur dabar automatiškai vedasi, interneto nuorodų? radau spybotą kad turiu visgi, ale bijau paleist.

Šiaip, daugeliu atvejų, po valymo, tie dalykai panaikinami. O ką, čia tokia didelė problema ? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(žemuogienė @ 2009 02 05, 13:18)
ale už patarimus gerus tongue.gif tai pasinaudojus proga vėlgi paklausiu - o tos minėtos programėlės - spybotas ir t.t. nepanaikins man firefoxo slaptažodžių, kur dabar automatiškai vedasi, interneto nuorodų? radau spybotą kad turiu visgi, ale bijau paleist.


Ne, nepanaikins, ne tam jis skirtas. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgička @ 2009 02 05, 18:06)
Ne, nepanaikins, ne tam jis skirtas.  smile.gif

Čia žinai, apie cookes kalba eina, kai juos ištrini, tai ir lankyti saitai browser'iuose dingsta, ir vardai iš registravimosi langelių.
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2009 02 05, 12:31)
Šiaip, daugeliu atvejų, po valymo, tie dalykai panaikinami. O ką, čia tokia didelė problema ?  biggrin.gif


ne baisiai didelė, ale tongue.gif pažiūrėsim kaip čia bus. paleidžiu spybotą darbuotis. ateisiu paverkt jei ką, kad paswordų nebežinau biggrin.gif
Atsakyti